برگزیده های پرشین تولز

طولانی بودن اسکرول در صفحه اول سایت مشکلی برا سئو هست یا خیر؟

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
با سلام
من یه قالب طراحی کردم که با توجه به موضوعات سایت height اون نزدیک به ۴۰۰۰ پیکسل شده و اسکرول زیادی میخوده
به نظرتون مشکلی برای سئو بوجود میاد؟
سوال دوم: توی همون صفحه نزدیک به ۷۰ تصویر بند انگشتی وجود داره و حجم هر تصویر بین ۱۰ تا ۱۵ کیلوبایت هست، که البته با gzip خیلی کمتره میشه اما میخاستم بدونم اشکالی نداره
سوال سوم: مربوط به استفاده کردن از Lazy Image هست که میخاستم برای مشکل بالا ازش استفاده کنم که با یکم جستجو در صفحات خارجی گیج شدم چون یه سری میگفتن از نظر سئو یه مشکله و باعث میشه تصاویر برای گوگل قابل درک نباشن و رباتهای گوگل نتونن شناساییش کنن و یه سری دیگه هم میگفتن این مشکل برای قدیم بوده و در حال حاظر میتونه شناسایی کنه و خیلی هم مفیده
نظرتون چیه ؟

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
:) با سلام و خسته نباشید

1 ) در مورد این موضوع همیشه در روند سئو بیانیه میاد که کلمات کوتاه ولی مفید باید باشد ، خوب اسکرول که جای خود دارد این روند بیشتر کاربری که میخواهد مطالعه کند خسته کننده خواهد بود و همین روند رون ایستادگی سایت شما برای یک کاربر خسته کننده خواهد بود این یکی از دلایل سئو میباشد .

2 ) در مورد عکس ها نه مشکلی نیست فقط تا اونجایی که باید بدونید تمام تصاویر را alt دهید تا محتوا کامل باشد .

3 ) خیر این موضوع با قدیمی بودن هیچ فرقی برای روبات های گوگل نداره و شاید خیلی هم موهم باشد از نظر من مشکلی نخواهد بود

:) اگر سوال دیگری هست بنده در خدمتم .

talakaran

Registered User
لایک‌ها
15
در سئو ترجیحا باید مطالب اصلی و لینک های داخلی را در بالای صفحه قرار بدیم چون افراد بیشتر همان بالای صفحه را مطالعه میکنند و تاثیر بیشتری در سئو داره

بالا