برگزیده های پرشین تولز

ظرف شوری در غرب یا میلیاردر در جردن

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
پک سنگینی از سیگارش گرفت تو چشام زل زده بود من هم جلوش نشسته بودم زیاد ندیده بودمش شاید یکی دو بار اونهم توی راهرو دانشگاه................یک کمی من و نگاه کرد و گفت اینجا گیر نمیدن سیگار بکشیم گفتم نه اینجا سیفه ولی شاید به خانمها گیر بدن.....دقیق نمیدونم..............با دلهره گفت من یکبار رفتم پیش رییس سر این قضیه اصلا حال ندارم که باز التماس کنم.........
گفتم همینه دیگه باید ساخت...............به هر حال هر جایی شرایطی داره البته خودم عقیده ام این نیست ولی خواستم مقداری آروم بشه...........گفت تفریح مارو ببین تورو خدا بیایم تو دانشگاه بشینیم سیگار بکشیم .................گفتم درسته کیفیتش پایینه ولی کمیتش بالاست..............دوباره پکی به سیگارش زد و گفت درست بر عکس غرب کیفیت بالا و کمیت هم به اندازه و در اکثر اوقات کم..............ساعتش رو نگاهی انداخت و گفت ترجیح میدم یک ظرف شور باشم تو سوئد تا یک میلیارد تو جردن اینو گفت و از من دور شد.......
پیش خودم گفتم غلط کردی پول اگه باشه انقدر هم بد نیست...........حتما بی پوله این حرفو میزنه.....
کارم توی دانشگاه تموم شد با یکی از دوستان دم در ایستاده بودم کنار ما یک پورشه شاسی بلند خودنمایی میکرد گفتم کامران این ماله بچه هاست گفت آره ماله یک دختره است.......دوسته دوست دخترمه اسمش راشینه تو همین حرفها بودیم که همون دختری که با من سیگار کشید اومد و سوار ماشین شد و رفت
وقتی رفتم خونه حرفهاش برام جدی تر شد و واقعا به این شک کردم شاید میلیاردر بودن تو ایران از کارگری تو غرب بدتر باشه پیش خودم گفتم خوب حتما اونجا رو ندیده اینجوری قضاوت میکنه
فرداش که دیدمش فهمیدم دیپلمش رو از ایتالیا گرفته دیگه رسما شک کردم ظرف شویی تو غرب بهتر از میلیاردر بودن تو ایرانه...........چی به سر ما داره میاد

Last edited:

اسدالله

Registered User
لایک‌ها
0
به ابلفضل قلب این پیره مردو نصفه شبی شیکوندی ، یاد جفونیام افتادم ... حالا بقیه داستانش کو پهلون قندی ؟

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
به ابلفضل قلب این پیره مردو نصفه شبی شیکوندی ، یاد جفونیام افتادم ... حالا بقیه داستانش کو پهلون قندی ؟

عمو بقیه اش مشخصه شما خودت تو این مملکتی قضاوت کن سطح زندگی در چه حدیه با پول بدون پول و.................

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
ظرفشوری رو باید سر هم بنویسی. من تا وسطاش خوندم بفهمم منظورت چیه که آدم باید یه ظرفه شورترشی باشه تا اینکه تو جردن میلیاردر بشه!

gasho

Registered User
لایک‌ها
403
ظرف شوئی
.
سر خط

HoseinTohi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یعنی میخاد بگه پولداری خوشبختی نمیاره

ممنون*/.یاحق*/.=&.89

Amir_Br

Registered User
لایک‌ها
116
طبقه پایینی آرزوی طبقه بالایی رو داره ، این قانون طبیعته ... در اغلب موارد هم تفاوت ها در کمیت هاست اما وای به روزی که زندگی طبقه پایینی دارای کمیت بیشتر و کیفیت کمتری نسبت به طبقه بالایی باشه... خلاصه کلام = زنده بودن به جای زندگی کردن

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
من پورشه شوری رو بیشتر دوست دارم !

پ ن : مخشو بزن آینده ی خودتو تضمین کن :دی

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
وای به روزی که زندگی طبقه پایینی دارای کمیت بیشتر و کیفیت کمتری نسبت به طبقه بالایی باشه...
خواجه شمس الدینم اینو قرنها پیش گفت:

در تنگنای حیرتم از نخوت رقیب

یارب مباد آنکه گدا معتبر شود

Rex_Kamnia

Registered User
لایک‌ها
81
فزران
دختری که سیگار بکشه به درد دوستی هم نمی خوره چه برسه به کار کردن رو مخش حتی اگه پولدار باشه
اینجور دخترا اینقدر عصبی وخود خواه هستن که نمیشه تحملشون کرد
batoobato
به نظر من خوشی زده زیر دلش
کسی که پورشه سوار میشه اونقدر باباش پولدار هست که حتی تو ایتالیا هم دیپلم گرفته باشه باز ظرف شویی نکرده

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
فزران
دختری که سیگار بکشه به درد دوستی هم نمی خوره چه برسه به کار کردن رو مخش حتی اگه پولدار باشه

پولداره ... انگار درک نمی کنی ؟ پـــــــــــــــولداره !:D:D

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
خوب این که پولش رو داره ! پسر هم که نیست بگیم مشکل سربازی داشته باشه ! بره اونور زندگی کنه ! مگه مجبورش کردن اینجا بمونه ! خر که شاخ و دم نداره !

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
خوب این که پولش رو داره ! پسر هم که نیست بگیم مشکل سربازی داشته باشه ! بره اونور زندگی کنه ! مگه مجبورش کردن اینجا بمونه ! خر که شاخ و دم نداره !

می تونه صبر کنه من سربازیم تموم شه با هم بریم !!!:lol:

(رضا نگاهه آواتارت شبیهه نگاه آواتاره منه) :دئ

vahiddddd

Registered User
لایک‌ها
352
فزران
batoobato
به نظر من خوشی زده زیر دلش
کسی که پورشه سوار میشه اونقدر باباش پولدار هست که حتی تو ایتالیا هم دیپلم گرفته باشه باز ظرف شویی نکرده

عجب نتيجه گيری!!!!:blink:اتفاقا خيلی حال ميده با پارتنرت سيگار بکشی:D

شستن ظرف در خارج 1 مثاله برای نشان دادن وخامت قضيه،حالا حتماً نبايد واقعی باشه

vahidscs

Registered User
لایک‌ها
0
من تقریبا مطمئنم مدت زیادی توی غرب زندگی نکرده
یا یه مشکل بزرگ پیدا کرده و احساسی این حرف رو زده

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
درسته همونجور که دوستان گفتن به احتمال زیاد اون حرف احساسی بوده ولی من این موضوع رو نقل کردم راجب وخامت اوضاع....................مگرنه به قول دوستمون اگر خیلی بهش بد میگذشت میتونست بره همونجا زندگی کنه البته ما توی جزییات زندگیش نیستیم ولی به هر حال بحث سر این یک مورد خاص نیست اگر واقعا سطح تفریحات رو تو ایران نگاه کنید شاید ما هم به این نتیجه برسیم تفریح هست ولی پر از استرس و با سطحی بسیار پایین در مقابل هزینه ای که میکنی تازه این یک بخش مشکلات عمده زندگی در این شرایطه............

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
عجب نتيجه گيری!!!!:blink:اتفاقا خيلی حال ميده با پارتنرت سيگار بکشی:D

شستن ظرف در خارج 1 مثاله برای نشان دادن وخامت قضيه،حالا حتماً نبايد واقعی باشه

خوب در این مورد با وحید موافقم معیارهای آدمها فرق میکنه

Amir_Br

Registered User
لایک‌ها
116
فزران
batoobato
تن فروید تو گور لرزید با این تحلیل شخصیتی که شما دادی :D

sadeghiun

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام برادران و خواهران عزیز
قطعا ظرف شویی در ایران بهتر از میلیاردری در غرب و دیار کفر است
التماس دعا

بالا