برگزیده های پرشین تولز

عارضه تونل کارپال - لطفآ کمک کنید

AniuS

Registered User
لایک‌ها
671
دمت گرم. آقا اگه تایپ سختته اگه اشکالی نداشته باشه من میتونم زنگ بزنم. میدونم یه دستی الان نشستی تایپ میکنی و سختته.

آقا دکتره گفته چند وقت بعدش دستت کاملا عادی میشه؟ من اینترنت خودندم که احتمال برگشت هست واسه این بیماری...در مورد این چیزی گفت بهت؟

کودوم بیمارستان عمل کردید؟ هزینه عملش چقدر شد؟ من تهران نیستم و توی ارومیه فقط یه دکتر فوق تخصص دست هست...به نظرت عمل اونقدر سنگین هست که بهتره بیام تهران عمل کنم؟

اون دکترایی که اسم بردید واسه ویزیتشون چقدره وقت ویزیت میدند؟ سرشون خیلی شلوغه؟ شماره مطبشون رو میتونید بهم بدید؟ تا چند وقت و چند بار بعد از عمل باید پیش دکتر برید تا معاینه کنه؟

بهترین دکتر به نظرت همینی هست که شما رو عمل کرده؟ بخیه هاش جاش میمونه؟

بازم ممنونم ازتون و میدونم سخته در این وضعیت جواب دادن.

اگه اینجا جواب میدم فقط واسه 1 چیز هست دوست من تو آینده سرچ بشه اونایی که مشکلشو دارم شاید سوالاشون بگیرن من هر وقت سرچ میکردم اون زمان هیچی گیرم نمیومد تو سرچ فارسی زبان چون کلی سوال داشتم

دکتر از عملم 100% راضی بودن و بنده چون وضعم خفیف بود همین الان هم 40 % اوکی شدم الباقی با زمان ایشالا اوکی میشه
بنده بیمارستان آبان عمل کردم چون شکر خدا مشکل مالی نداشتم بیمارستان شخصی میخواستم عمل کنم و اینکه دکتر فرزان هزینه خودشونو فقط آزاد میگیره و با هیچ بیمه ای قرارداد نداره حالا شاید شما بیمه داشته باشید که بیمارستان آبانم بپذیره ولی هزینه دکتر کلآ آزاد میگیره
من اتاق شخصی داشتم تو بیمارستان 2 شبم خوابیدم شد هزینه بیمارستان شد 2700 هزینه دکتر هم جدا شد 2500 تموم شد واسم 4700
فوق تخصص های معروف دست همشون تهرانن از شهرستان زیاد اومده بودن مخصوصآ دکتر فرزان
ویزیت مطب شخصیشون 25 هزار تومن بود
دکتر فرزان بخواید وقت بگیرید الان بگیرید فکر کنم بهمن یا اواخر دی نوبتتون شه
شماره تماسشونم میذارم اینجا :
فرزان :
66419284
بیک پور : 22365818-22090506-09122765800 فقط روزهای شنبه و سه شنبه هستند
کلمه بهترین کلآ جایز نیست واسه کسی استفاده کرد دلایل انتخابام زیاد بود ایشون جز 3 تا فوق تخصص دست معروف ایران هستند -جراحی کسایی رو که کرده بودند دیدم و شنیدم ، دستیارشون برادرشون دکتر عبدالناصر فرزان هست حین عمل که متخصص مغز و اعصاب هست و دکترای بیهوشی که استفاده میکنن واقعآ تضمین میکردند و کلآ دیگه دلم واسه عمل با ایشون بود
در مورد بخیه ایشون جراحی پلاستیک میکنه حین عمل
کمی استراحت کنم باز سر میزنم به تاپیک

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
منم مشکل مالی ندارم و از طرف محل کارم با بیمه تکمیلی و این حرفا تامین هستم.

الان در مورد دکتر فرزان گوگل کردم و سوابقشون رو خوندم. به نظرم درست ترین تصمیم رو گرفتی.

توی ارومیه 3 تا ارتوپد خوب هست و یکیشون که فوق تخصص دست داره و احتمالا شاگرد همین دکتر فرزان بوده من فقط مشکلم اینه که نمیدونم ارومیه عمل کردن کار درستیه یا نه. اگه بخوام بیام تهران زحمت زیادی داره واسم "چون چندین بار باید بیام و برم" و اگه ببینم همین ارومیه هم میشه نتیجه گرفت زحمت رفت و آمد رو به خانوادم ندم.

این سوالمم جواب بدی ممنونت میشم: تا چند وقت و چند بار بعد از عمل باید پیش دکتر برید تا معاینه کنه؟

راستی یه فکری الان به ذهنم رسید اگه یه لطفی در حقم بکنی ممنونت میشم اگه هم نکنی که تا اینجاش که کم محبت نکردی.

دکتری که فوق تخصص دست توی ارومیه هست اسمش احمدرضا افشار هست و به احتمال زیاد همین دکتر فرزان از نزدیک میشناستش. شما که فردا میری پیشش میتونی در مورد من باهاش حرف بزنی؟ بپرسی که به صلاح هست ه دکتر افشار دست منو عمل کنه؟

اگه مقدور باشه این لطف رو در حقم بکنی توی پخ یکم دقیق تر در مورد تشخیصی که دکترها دادند توضیح میدم. وگرنه که بازم دمت گرم.

Last edited:

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
به نظرم اگه اسم تاپیک به جراحی سندرم تونل کوبیتال تغییر کنه توی گوگل حتما اون اولا دیده میشه.

خود من چند ماه پیش که سرچ میکردم به جز سایت ایران ارتوپد هیچ مرجعی واسه این بیماری پیدا نکردم.یکی نیست بگه اینم بیماری بود من گرفتم. بواسیر میگرفتم از این بهتر بود "شوخی"

اطلاعات این دوستمون واقعا به درد خود من خورد.

AniuS

Registered User
لایک‌ها
671
منم مشکل مالی ندارم و از طرف محل کارم "بانکی هستم" با بیمه تکمیلی و این حرفا تامین هستم.

الان در مورد دکتر فرزان گوگل کردم و سوابقشون رو خوندم. به نظرم درست ترین تصمیم رو گرفتی.

توی ارومیه 3 تا ارتوپد خوب هست و یکیشون که فوق تخصص دست داره و احتمالا شاگرد همین دکتر فرزان بوده من فقط مشکلم اینه که نمیدونم ارومیه عمل کردن کار درستیه یا نه. اگه بخوام بیام تهران زحمت زیادی داره واسم "چون چندین بار باید بیام و برم" و اگه ببینم همین ارومیه هم میشه نتیجه گرفت زحمت رفت و آمد رو به خانوادم ندم.

این سوالمم جواب بدی ممنونت میشم: تا چند وقت و چند بار بعد از عمل باید پیش دکتر برید تا معاینه کنه؟

راستی یه فکری الان به ذهنم رسید اگه یه لطفی در حقم بکنی ممنونت میشم اگه هم نکنی که تا اینجاش که کم محبت نکردی.

دکتری که فوق تخصص دست توی ارومیه هست اسمش احمدرضا افشار هست و به احتمال زیاد همین دکتر فرزان از نزدیک میشناستش. شما که فردا میری پیشش میتونی در مورد من باهاش حرف بزنی؟ بپرسی که به صلاح هست ه دکتر افشار دست منو عمل کنه؟

اگه مقدور باشه این لطف رو در حقم بکنی توی پخ یکم دقیق تر در مورد تشخیصی که دکترها دادند توضیح میدم. وگرنه که بازم دمت گرم.

1000 مرتبه خدارو شکر مشکل مالی ندارید
به جد میگم کسی بیمارستان دولتی نره دست دانشجوهاشون میدن بیشتر مواقع و شما بیهوشینو نمیفهمید
ارزششو داره آدم هزینه کنه واسه بدن
من کلآ 3 بار پیش دکتر فرزان رفتم تو مطبشون و بعد جراحی
بار اول تشخیصشون دقیق تونل کوبیتال بود چون قبلش من پیش باقی دکتر ها رفته بودم نوار عصب و عضله گرفته بودم و داشتم
با دیدن اون نوار تشخیص دادن دارو + ورزش (پاها به عرض شانه باز دست ها به کمر و شانهها رو ببر بالا و 7 ثانیه نگه دار ببر پایین از دوباره ) تجویز کردن
2 ماه بعد رفتم پیششون گفتن همون جوری هستی؟ گفتم آره گفت باز برو نوار عصب و عضله بگیر ببینم الان اوضا داخل دستت چطور هست
هفته بعدش بردم پیششون دید گفت تشخیصم عمل
از اونجایی که نمی خواستم به همین راحتی ها عمل کنم پیش 2 تا فوق تخصص دست دیگه بردم اونها هم گفتن عمل و در آخر عمل کردم
ایشون از اون دست دکترهایی هست با عمل موافق نیست و ورزش میده و دارو و این چیزا ولی برسه به جایی جز عمل میگه عمل حتی تشخیص عملم داد گفت باز برو پیش فوق تخصصای دیگه اونا هم ببینن خواستی بعد عمل کن اصلآ وسوسه نمیکنه به عمل
افشار رو هم فردا میپرسم ببینم چی میگن . چیزی خاصی داری بگین تو پ.خ اگه جواب داد میگم خدمتتون اصولآ میگه باید ببینمش خودم ولی باز میپرسم.

AniuS

Registered User
لایک‌ها
671
دوست عزیز رفتم دکتر ، آقای افشار رو میشناختن و تایید کردند و گفتند راحت بهشون اعتماد کنید

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
دوست عزیز رفتم دکتر ، آقای افشار رو میشناختن و تایید کردند و گفتند راحت بهشون اعتماد کنید

اقا دمت گرم واقعا خوشحالم کردی. در مورد دست خودت چی گفت؟ پانسمانتون رو برداشت؟

واقعا افشار رو شناخت و نظرش در مورد این که اون عمل کنه مثبت بود؟ اگه اینجوری باشه من خیلی از مشکلاتم کم میشه.

AniuS

Registered User
لایک‌ها
671
اقا دمت گرم واقعا خوشحالم کردی. در مورد دست خودت چی گفت؟ پانسمانتون رو برداشت؟

واقعا افشار رو شناخت و نظرش در مورد این که اون عمل کنه مثبت بود؟ اگه اینجوری باشه من خیلی از مشکلاتم کم میشه.

خواهش میکنم
پانسمان رو تعویض کرد ولی آتل 3 تا 4 هفته باید باشه و بعدش یواش یواش فیزیوتراپی که خودشون میگن هنوز چیزی نگفتن
بله ایشونو شناختن و گفتن لازم نیست بیاید از اونجا پیششون 100% بهشون اعتماد کنید پزشک حاذقی هست گفته خود دکتر بود
آمارم گرفتم اگه بخواین بیاین پیش دکتر فرزان بعد 18 دی وقتتون میشه
در مورد اینکه هم عمل کنید گفتند دکتر افشار نظرشون اوکی و درسته

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
آقا شرمنده من اینقدر حساسیت نشون میدم. شما به دکتر گفتی احمدرضا افشار توی شهر ارومیه؟ آخه میترسم شباهت اسمی باشه یهو.

اون آتل اذیت میکنه نه؟فکر کنم بستن که آرنجتون رو خم نکنین. یه عکس میشه بذارید از آتل؟

اگه قرار باشه منم بیام تهران عمل کنم پوستم کنده شده....چند بار ویزیت بعد از عمل و فیزیوتراپی و .....فکر کنم باید کلاً یکماه بیام بمونم اونجا و رفت و آمد رو بیخیال شم. 10 ساعت راهه. همشم با هواپیما بیام و برم فکر کنم یه 2 ملیونی هم باید بدم به هواپیما...الانم زمستونه یهو دیدی سقوط کرد و نفله شدیم.

دیشب فکر میکردم از دکتر فرزان یه وقت ویزیت بگیرم و هروقت نوبتم شد زنگ بزنم و تلفنی باهاش مشورت کنم. هزینه ویزیتم فوقش شماره حساب میگیرم واریز میکنم به حسابش دیگه. چند ماه پیش یه نوار عصبی هم گرفتم...اونم فاکس میکنم براش.

اگه دیدم در مورد عمل توی ارومیه اما و اگر میکنه و میگه یکم ریسک داره پا میشم میام تهران.

بازم دمت گرم.

AniuS

Registered User
لایک‌ها
671
آقا شرمنده من اینقدر حساسیت نشون میدم. شما به دکتر گفتی احمدرضا افشار توی شهر ارومیه؟ آخه میترسم شباهت اسمی باشه یهو.

اون آتل اذیت میکنه نه؟فکر کنم بستن که آرنجتون رو خم نکنین. یه عکس میشه بذارید از آتل؟

اگه قرار باشه منم بیام تهران عمل کنم پوستم کنده شده....چند بار ویزیت بعد از عمل و فیزیوتراپی و .....فکر کنم باید کلاً یکماه بیام بمونم اونجا و رفت و آمد رو بیخیال شم. 10 ساعت راهه. همشم با هواپیما بیام و برم فکر کنم یه 2 ملیونی هم باید بدم به هواپیما...الانم زمستونه یهو دیدی سقوط کرد و نفله شدیم.

دیشب فکر میکردم از دکتر فرزان یه وقت ویزیت بگیرم و هروقت نوبتم شد زنگ بزنم و تلفنی باهاش مشورت کنم. هزینه ویزیتم فوقش شماره حساب میگیرم واریز میکنم به حسابش دیگه. چند ماه پیش یه نوار عصبی هم گرفتم...اونم فاکس میکنم براش.

اگه دیدم در مورد عمل توی ارومیه اما و اگر میکنه و میگه یکم ریسک داره پا میشم میام تهران.

بازم دمت گرم.

آره گفتم تو ارومیه
آتل چرا اذیتم میکه خیلی سنگینه آتلش گچیه روشو پنبه گذاشته بسته و رو آتل رو باند پیچیده آتل دیده نمیشه که عکش گرفته شه بتونی آتلو ببینی
خواهش میکنم

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
از دکتر فرزان واسه 20دیماه وست گرفتم

آقا دست شما چطوره؟ بازم خواب میره دستت؟با آتل چیکار میکنی؟

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
کسی نیست یه سری به این تاپیک بزنه از دوستان عمل کرده و مبتلا؟

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
حیف شد تاپیک خوبیه اطلاعاتش خیلی خوبه کاش دوبارهد وستان یه نگاهی بندازن به این تاپیک

بالا