برگزیده های پرشین تولز

عاقبت حماس و حماس بازي

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
عربا اصلا با هم اتحاد ندارن و گر نه اجازه نميدادن همچين بلايی سر فلسطين بياد همشون به فکر خودشونن, همشون نوکر آمريکا و اسراييل هستن!!!
آدم زورش مياد وقتی خودشون دلشون به حال خودشون نميسوزه دليلی
نداره که ایران برا کمک به فلسطين اقدام کنه نه؟؟؟؟؟؟

mori

Registered User
لایک‌ها
14
دقيقا تازه اين ايران برا چي بايد به ملتي كمك كنه و اونا رو مثل ما تو چنين شرايطي از زندگي و جامعه قرار بده؟
ما اگه راست ميگيم خودمون رو درست كنيم نه اينكه فرت و فرت به افغانستان و عراق و فلسطين و سوريه و لبنان و ... كمك كنيم بعد مردم بم هنوز يه جاي درست حسابي هم واسه زندگي نداشته باشن!!!!! اه

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
یه مثلی هست میگه از هر طرف کشته بشه دشمن ایران مرده - پس بزار همدیگرو بکشن- به من و شما چه اونها همدیگه رو میکشن - مگه همین عربها نبودن توی جنگ ایران و عراق اینهمه حمایت از عراق کردن و اینهمه جوون ما کشته شد. بنظر من مرگ هر عرب مایه شادیه .

b_amighi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mori_nokia_6230 :
دقيقا تازه اين ايران برا چي بايد به ملتي كمك كنه و اونا رو مثل ما تو چنين شرايطي از زندگي و جامعه قرار بده؟
ما اگه راست ميگيم خودمون رو درست كنيم نه اينكه فرت و فرت به افغانستان و عراق و فلسطين و سوريه و لبنان و ... كمك كنيم بعد مردم بم هنوز يه جاي درست حسابي هم واسه زندگي نداشته باشن!!!!! اه

همين كشورهايي كه ايران اينطور بهشون كمك كرده و ميكنه به محض اينكه دستشون به دهنشون برسه ديگه ما رو نمي شناسن و دنبال منافع خودشون ميرن. ولي مسئولين كشور ما هنوز اينو درك نكردن.

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
آقا جدی خيلی وحشتناک بود....من فکر کنم خوابم نبره....
اما يک چيزی مگه موشک نبوده...و طبيعتاً انفجار و بعد آتش..پس چرا ريش سيبيلش هيچی نشده....انگار اصلاً يک چيزی فقط بهش خورده و متلشی شده اما نه انفجار....

به هر حال....

يک چيزی من داشتم فکر ميکردم...
چيزی که همه اين سياسييون ميگن اينه که خوب يک طرف(و مخصوصاً فلسطين) حملات ترريستی رو قطع کنه...ما هم قطع ميکنيم...

يک بر هم شده برای اثبات حقانيت به همه بگم ما انتقام نميگيرم و يک ماه اصلاً حمله بی حمله...ببين شما(اسراييل)بيخيال ميشين يا نه...
در هر صورت که کاری از دست اينا بر نمياد....

بد ميگم؟

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
عربا اصلا با هم اتحاد ندارن و گر نه اجازه نميدادن همچين بلايی سر فلسطين بياد همشون به فکر خودشونن, همشون نوکر آمريکا و اسراييل هستن!!!
محسن جان متاسفانه اين مشكل ما مسلمونها هستش نه عربها تنها، اگر ما باهم متحد باشيم و نشينيم بگيم كه فلان فرقه اسلامي اينطوره و ديگري اونطوره هيچگاه اين اتفاق نمي افته....
متاسفانه ما مسلمونها بلديم كه تفرقه بياندازيم .....

همينه!!! فلسطين جمع كنه بره!!!
ميلاد خان نمي دونم به حال شما چه فرقي داره كه اين حرف رو ميزنيد؟
اينها كه رفتند نوبت ما خواهد بود...

موري جان محبت گرگ بي طمع نيست اين هم يه دليل براي خودشون دارند كه از من و شما بهتر ميدونند

یه مثلی هست میگه از هر طرف کشته بشه دشمن ایران مرده - پس بزار همدیگرو بکشن- به من و شما چه اونها همدیگه رو میکشن - مگه همین عربها نبودن توی جنگ ایران و عراق اینهمه حمایت از عراق کردن و اینهمه جوون ما کشته شد. بنظر من مرگ هر عرب مایه شادیه
دوست عزيز مگه اين آدمها به شما چه ظلمي كردند كه مايه شادي شما باشه؟

همين كشورهايي كه ايران اينطور بهشون كمك كرده و ميكنه به محض اينكه دستشون به دهنشون برسه ديگه ما رو نمي شناسن و دنبال منافع خودشون ميرن. ولي مسئولين كشور ما هنوز اينو درك نكردن
دوست عزيز اين سياست كارشونه اونها خيلي خوب هم مي فهمند كه چكار مي كنند....

حرف آخر اينكه خيلي متاسفم براي دوستاني كه اين چنين فكر مي كنند.....
خواهشي دارم كه اگر ممكنه بعد از اين پست نزنيد تا اين مسايل به جاي باريكتري نكشيده...

باتشكر
طاها ابراهيمي

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
مشاهير جان چه دليلي بهتر از اين كه همين كثافت ها باعث عقب ماندگي ايران شدن.

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
اوه کی حال داره اینا رو بخونه با این قیمتهای اینتر نت

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
مشاهير جان چه دليلي بهتر از اين كه همين كثافت ها باعث عقب ماندگي ايران شدن.
چه دليلي عزيزم؟
متاسفانه ما هميشه براي اينكه خودمون رو بي گناه نشون بديم يكي ديگه رو متهم مي كنيم.
اين ضعف ماهستش، اينكه كشور ما اينقدر فقيره مقصر عربها هستند؟
ما اينقدر از دنيا عقب هستيم مقصر اينها هستند؟
فرار مغزها از كشور مقصر عربها هستند؟
چند روز قبل سجادي عزيز يه لينك گذاشته بود توي همين فورم كه چند تا دانشجوي ايراني رفته بودند ژنو با دست خالي و با چه مقامي برگشتند؟
تا به حال به سايت برزگان ايران سرزدي؟ مشخصات و بيوگرافي آن اشخاص رو خوندي؟ چه مغزهايي هستند كه از كشور رفتند و ميروند و خواهند رفت؟ آيا تمامي اينها مقصر عربها هستند؟....
خواهش مي كنم كمي واقع بين باش و حقيقت رو قبول كن، بيخودي كسي رو متهم نكنيم

بالا