برگزیده های پرشین تولز

عجب بازاری داریم ما : از این مموری ها هیچ

lalaeee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
امروز رفتم مموری یک گیگ سونی پرو دو برای پی990 بخرم یکی میگفت اونهای که باآداپتور هست مشکل داره ولی اونهایی توی جعبه هستش و آداپتور نداره مشکلی نداره

من توی این آشفته بازار حسابی قاط زدم مموری شما چیه چطوریه چند خریدید گفتنییست این نوع مموری ها 13تومن هستند

lalaeee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه مومن مسجد ندیده پیدا نمیشه
دوستان الان چند نمونه مموری یک گیگ تو بازا هست یکی که با آداپتور عرضه میشه و یه گیگ رو میدن 13 تومن و یه نوع دیگه پرو دو که آداپتور نداره بسته بندی مموری به شکل قرمز هست و فاقد آداپتور هستش
میگن اون مموری هایی که آداپتور دارند خوب نیست و برای گوشی ایراد می تراشه لطفا دقیق راهنمائی نمایید

agha fazel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز
الان تمام مموری کارت های بورس بازار چینی هستند با لیبل ژاپن پس فقط کافیه یک مموری سالم بخربد و به رنگ قرمز یا مشکی یا با خشاب و بدون خشاب بودنش اصلا توجه نکنید که این بلوف وارد کننده هاست که هر نوع مموری که وارد میکنند میگن این بهتره و اون مشکل داره
مثلا یکی که مموریه قرمز داره میگه مموری های قرمز اصل هستند و یکی که مموری مشکی داره میگه مشکی ها اصل ژاپن و با کیفیت بهتری اند ! ولی مطمئن باش هیچ فرقی نمیکنه و همه چینی هستند پس فقط به ضمانت فروشنده بسنده کن و مموری رو بخر
اگه نتونستم کمکت کنم شرمنده :p

lalaeee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
مموری کارت 2 گیگ تقلبی از همین چینی ها آیا روی پی990 وقتی فول حافظه اش پر میشه مشکلی بهم نمیزنه؟

agha fazel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست خوبم هر نوغ مموری و حافظه وقتی تا اخرین حد پر بشه مشکل بهم میزنه حتی حافظه داخلی گوشی !;)

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
اگه مموری اصل میخوای بگیری با گارانتی قیمتش 50 تا 60 تومنه ... اگه از این تقلبیهای شبیه سازی شده میخوای 12 تا 18 تومن قیمت دارند ... :happy:

بالا