برگزیده های پرشین تولز

عجب قانون باحالي گذاشت جناب اسفنديار براي فروش فيلم توبازارچه؟ گرون فروشي ممنوع

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208

اين باحال شد:blink:

3-هزینه ضبط و رایت یک دی وی دی ازنوع هالیووی 1000 تومان برآورد می شود.دی وی دی های هنری کمیاب حداکثر به قیمت 1500 تومان برآورد می شود.در صورتی که بنا به تقاضای خریدار از دی وی دی خاصی نظیر سونی و یا TDK استفاده نمایید بایستی مبلغ آن را به هزینه گفته شده با هماهنگی با خریدارلحاظ کنید.در صورتی که خریدار قصد دارد فروشنده از دی وی دی لیبل دار استفاده نماید حتما حداکثر 500 تومان مختارید که به هزینه نهایی اضافه نمایید.

يعني كسي گرونتراز 1000 تومان بده يعني چي بايد كرد؟ جناب اسفنديار ميشه بگيد اينجا كي 1000 تومان ميده؟ من برم ازش بگيرم:D

اما فكنم قانون بدي گذاشتي چون مختار هر كي هر قيمتي بده نه مگه؟

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
آدم ياد 147 ميفته ! :D

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
من خودم براي dvd بيشتر از 1000 تومن پول نميدم.
خيلي ها هستن همين قيمت ميدن.

afshin_electronic

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از Shahed :
آدم ياد 147 ميفته ! :D
قضيه ي 147 چيه ؟؟!!
confused03.gif
confused03.gif

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
از این قانون به شدت حمایت میکنم!!
اما توصیه میکنم این قانون نباشه بلکه توصیه باشه!!و برای تشویق بهترین فیلم فروش تاپیک اون فرد استیکی بشه!!
در کل عمو اسی دمت گرم!!
23.gif
20.gif

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
اينقدر كامل و بي نقص توضيح داده كه هيچ نقدي برش وارد نيست . من از اين قانون كاملا حمايت ميكنم.

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از mohammad_1ta :
127
:D :D
سازمان تعزیرات...

124 پس چیه؟

----
من با این قانون DVD 1000 موافق نیستم چون DVD کیلویی نیست که در هم باشه هرچی بود و نبود 1000 شاید تو اکثر موارد که لیست فیلم میدن 1000 هم زیاد باشه اما موقعی که کسی یه فیلم نایاب داره یا فیلم قدیمی تاریخی جدید یا کنسرتی که فقط اون شخص داره یا چه میدونم یه چیز با ارزش دیگه اون 1000 نمیصرفه بفروشه اینجا نباید حق فروشنده پایمال بشه ، وقتی قیمت یکسان باشه دیگه رقابتی هم صورت نمیگیره همه مثل هم و .... یه سری ها هم که میبینین اینجا نمیشه چیزی فروخت پا میشن میرن :happy: در کل اگه قیمت و باز بزارن بهتره

اگم بشه که به فروشنده ها امتیاز داد که توپ میشه یعنی خریدار بدونه کی کارش از لحاظ کیفیت ، قیمت، تهیه و توزیعش مناسب تره و از اون بخره یا کسی که بد قولی کرده یا به نوعی تحویل نداده و ... امتیاز منفی البته میدونم عملی نمیشه اما میشد خوب میشد :p :D

r_k_pvcd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Mehrzad6262 :
124 پس چیه؟

----
من با این قانون DVD 1000 موافق نیستم چون DVD کیلویی نیست که در هم باشه هرچی بود و نبود 1000 شاید تو اکثر موارد که لیست فیلم میدن 1000 هم زیاد باشه اما موقعی که کسی یه فیلم نایاب داره یا فیلم قدیمی تاریخی جدید یا کنسرتی که فقط اون شخص داره یا چه میدونم یه چیز با ارزش دیگه اون 1000 نمیصرفه بفروشه اینجا نباید حق فروشنده پایمال بشه ، وقتی قیمت یکسان باشه دیگه رقابتی هم صورت نمیگیره همه مثل هم و .... یه سری ها هم که میبینین اینجا نمیشه چیزی فروخت پا میشن میرن :happy: در کل اگه قیمت و باز بزارن بهتره

اگم بشه که به فروشنده ها امتیاز داد که توپ میشه یعنی خریدار بدونه کی کارش از لحاظ کیفیت ، قیمت، تهیه و توزیعش مناسب تره و از اون بخره یا کسی که بد قولی کرده یا به نوعی تحویل نداده و ... امتیاز منفی البته میدونم عملی نمیشه اما میشد خوب میشد :p :D
با سلام من با نظر این دوستمون موافقم

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
قانون خوبي گذاشته اما هر فروشنده مي تونه به قيمت خودش بفرشه كسي نبايد تعيين تكليف كنه ونبايد هم خيلي بي انصاف باشه كه خيلي بالا بگه

در كل من هم حمايت مي كنم قانوني كه گذاشته اسفنديار خوبه
مدير بازارچه هم شده:eek:

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از mahiar0 :
قانون خوبي گذاشته اما هر فروشنده مي تونه به قيمت خودش بفرشه كسي نبايد تعيين تكليف كنه ونبايد هم خيلي بي انصاف باشه كه خيلي بالا بگه

آخرش موافقي يا نه؟!

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
به نقل از mahiar0 :
يعني كسي گرونتراز 1000 تومان بده يعني چي بايد كرد؟ جناب اسفنديار ميشه بگيد اينجا كي 1000 تومان ميده؟ من برم ازش بگيرم:D
اما فكنم قانون بدي گذاشتي چون مختار هر كي هر قيمتي بده نه مگه؟
هزینه هر دی وی دی برای فروشنده ای که خود دارای آرشیو است حدود 600 تومان در می آید...
در این حالت فضا رقابتی تر و با کیفیت بهتری اداره می شود....هستند دوستانی که آرشیو بسیار خوبی دارند و حاضرند با همین قیمت کار کنند.
در این حالت حساب سره از ناسره جدا می شود..
یعنی معلوم می شود چه کسی خود دارای آرشیو است و چی کسی با آرشیو دیگران کار می کند...
فکر می کنم سود های کلان نمودن در شان این بخش و بخصوص دی وی دی نیست....
به نقل از mahiar0 :
من اصراری بر این نکردم که حتما همین قیمت باشد..این تفسیر شما بود..من گفتم عیار مطلوب این است....
هرکس پول اضافه داشت می تواند به فورشنده وارد مصالحه شود...و به قیمت دلخواه خریداری کند..;)
به نقل از SherlockHolmes :
از این قانون به شدت حمایت میکنم!!
اما توصیه میکنم این قانون نباشه بلکه توصیه باشه!!و برای تشویق بهترین فیلم فروش تاپیک اون فرد استیکی بشه!!
در کل عمو اسی دمت گرم!!
23.gif
20.gif
در نظر دارم همین کار را برای استیک کردن اونایی که واقعا منصفانه و خوب کار می کنند انجام بدم و مابقی را کنترل و حتی اخراج و حذف کنم....:D منتظر اقدامات بعدی باشید...روزهای خوش گران فروشی بسر رسیده است..:lol:
انگاری چوب در لانه زنابیر فرو کرده ام!!!:lol: ;)
به نقل از hwt :
اينقدر كامل و بي نقص توضيح داده كه هيچ نقدي برش وارد نيست . من از اين قانون كاملا حمايت ميكنم.
قربانیو...:happy:
به نقل از Mehrzad6262 :
124 من با این قانون DVD 1000 موافق نیستم چون DVD کیلویی نیست که در هم باشه هرچی بود و نبود 1000 شاید تو اکثر موارد که لیست فیلم میدن 1000 هم زیاد باشه اما موقعی که کسی یه فیلم نایاب داره یا فیلم قدیمی تاریخی جدید یا کنسرتی که فقط اون شخص داره یا چه میدونم یه چیز با ارزش دیگه اون 1000 نمیصرفه بفروشه اینجا نباید حق فروشنده پایمال بشه ، وقتی قیمت یکسان باشه دیگه رقابتی هم صورت نمیگیره همه مثل هم و .... یه سری ها هم که میبینین اینجا نمیشه چیزی فروخت پا میشن میرن :happy: در کل اگه قیمت و باز بزارن بهتره
بخش دوم کار شما انجام می شه...
در مورد بخش اول موافقم فقط با این جمله که اگر دیدیم که دی وی دی هست که بقول شما نایاب است در این صورت قیمت از هنری تبعیت می کند ولی نه اینکه مثلا 10 هزار تومان !!!:blink:
اصلا هم بحث کیلویی نیست....این مبحث را به کسی می گویید که آرشیو بالای 4000 دی و ی دی و بالای 3000 عنوان دارد...اگر به کیلو بود که من چنین قانونی نمی گذاشتم....خود من برخی از همین دی وی دی های آرشیو شخصی خودم را با قیمت های گزاف گرفته ام ولی باید مشخص شود که چه کسی واقعا برای خریدار احترام قائل است و چه کسی نیست....
ضمن اینکه سود کمتر و مشتری بیشتر داشتن بهتر از سود بیشتر و مشتری کمتر داشتن است....این اصل جهانی سازی است دوست من..;)

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از mostafa_gm :
آخرش موافقي يا نه؟!
توجه دوستان رو به سیاست قیمت گزاری دولت و دسته آخر خارج کردن اجناس از طرح قیمت گزاری جلب می کنم: حالا من کی اینو گفتم!!! d
البته قیمت های پرت وخیلی ناجور زیاد هست تو اینجا! ولی خوب تجربه دولت رو هم داریم:d

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام.
شما بیان بجای این کار یه کاری بکنید که دیگه کسی تو قسمت بازار نتونه سره کسی رو کلاه بزاره مثلا خیلی از دوستان که فیلم میفروشن میگن اول باید پول رو به فلان حساب واریز کنید تا بعدا فیلم رو برای شما ارسال کنم حالا چه چیزی تضمین میکنه که بعد از واریز پول واقعا فیلم به دست شما برسه خدامیدونه.شما یه شاخص هویتی برای فروشندگان فیلم قرار بدید که اگه خلافی کردن بشه یجوری حالشونو گرفت نه اینکه هرکی میخواد میتونه بیاد یه تاپیک بزنه بعد هر جوری که دوست داره فیلم یا هر چیز دیگهای به مردم بفروشه .

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
به نقل از mostafa_gm :
آخرش موافقي يا نه؟!
كلي اره موافقم از خدامه بيام اينجا من 1000 تومان بخرم:D
بعد 1500 بفروشم:eek: :D

ولي كسي اينجا نيست 1000 بفروشه اون هم تو تعداد كم

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
خوب بالاخره تمام شد!!!!!!:D
من تمامی تاپیک های فروش دی وی دی را از ابتدای سال جدید میلادی که در بین 20 صفحه بازارچه پخش بود پیدا کردم و بالا آوردم...:blink:
می خوام خودتان به نتایج ناشی از این کار برسین:blush: ...اگه نرسیدین خودم توضیح بدم..:D
در ضمن بزودی روال اون قسمت را به حال عادی بر می گردانم...;)

بالا