برگزیده های پرشین تولز

عجیب ولی واقعی از حسین رضازاده

O_o O_O o_O

Registered User
لایک‌ها
555
يه كليپ هم از اين رضازاده تو گوشي ها بود كه با آهنگ گروه AQUA ميرقصيد
اون كه ديگه كركر خنده بود

O_o O_O o_O

Registered User
لایک‌ها
555
يه كليپ هم از اين رضازاده تو گوشي ها بود كه با آهنگ گروه AQUA ميرقصيد
اون كه ديگه كركر خنده بود

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
wooow
تکراریه که:http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=2686310&postcount=303
در ضمن صاحب آژانس مسکن رابینسون که رضازاده توش تبلیغ می کرد به جرم کلاهبرداری بعدا دستگیر شد.
رضازاده هم دعوت ترکیه رو به خاطر بی سوادیش رد کرد فکر می کرده 10 میلیون دلار یعنی 100 میلیون تومن!!:eek: اینو تو یه برنامه سوتی داد.
مردک دوپینگی;المپیک پکن هم دید دوپینگ کارساز نیست و میره گند میزنه و دستش زودتر رو میشه از حضورش انصراف دادن.

باریکلا سینا ... کم کم داره از مطالبت خوشم میاد

tologin

Registered User
لایک‌ها
2
بنده مطمئنم اگر موضوع تاپیک درباره ادب ایرانی ها یا احترام به ورزشکارها و... بود، یا همه ما با جدا کردن خودمان از بقیه می گفتیم که بله ما ایرانی ها بی ادب هستیم و فورا هم یک خاطره از ادب خارجی ها تعریف می کردیم و یا اینکه کتابی در باب احترام به ورزشکاران و قهرمانان در کشورهای دیگر تالیف می کردیم.
در ضمن بنده نه اردبیلی هستم و نه طرفدار رضا زاده. و اینکه این مطلب را کلی گفتم و خودم را هم مشمول آن می دانم. پس لطفا نگویید که بله شما احتمالا اردبیلی هستید و یا اینکه قهرمان های خارجی اینطور نیستند و آن طور هستند و یا ...

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
بنده مطمئنم اگر موضوع تاپیک درباره ادب ایرانی ها یا احترام به ورزشکارها و... بود، یا همه ما با جدا کردن خودمان از بقیه می گفتیم که بله ما ایرانی ها بی ادب هستیم و فورا هم یک خاطره از ادب خارجی ها تعریف می کردیم و یا اینکه کتابی در باب احترام به ورزشکاران و قهرمانان در کشورهای دیگر تالیف می کردیم.
در ضمن بنده نه اردبیلی هستم و نه طرفدار رضا زاده. و اینکه این مطلب را کلی گفتم و خودم را هم مشمول آن می دانم. پس لطفا نگویید که بله شما احتمالا اردبیلی هستید و یا اینکه قهرمان های خارجی اینطور نیستند و آن طور هستند و یا ...
منظور شما چیه خوب؟
خوب این آقا این کارها رو کرده.
حالا الان جای دفاع داره اینکاراش؟
اصلا هم دیگه پیش مردم ارزشی نداره
چون تابلو بود که بخاطر دوپینگ کنار کشید سایر مساول رو هم مردم فهمیدن.
اینکاراش رو هم که دیگه ...

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
قهرماني که يادش نيستيد !

افتخاري نصيبم شد به ديدار طلايي ترين کشي گير تاريخ ورزش ايران بروم ، مردي که در طول سالهاي پر افتخار قهرمانيش دست خالي که نه ، فقط با طلا آمد، عبدالله موحد ، بعد از مدتها پيگيري ، دعوت من را براي يک گفت وگوي تلويزيوني پذيرفت ، قهرماني که به قول همکاران خبرنگار از مصاحبه گريزان است ، نمي دانم شايد " هم اسم بودن " من با مازيار موحد فرزندش ، محبت من را به دل اين قهرمان نامي انداخت تا پذيراي گروه ما باشد.صحبتهاي برترين کشتي گير هفتاد کيلوگرم ايران و جهان در سالهاي ۱۹۶۵ منچستر تا ۱۹۷۰ ادمونتون ، هم تلخ بود و هم شيرين ، باور نميکني وقتي مي شنوي بعد از المپيک ۱۹۷۲ مونيخ بدستور مقامات ، از فعاليت در همه رشته هاي ورزشي منع ميشود و اجازه خروج از کشور را هم ندارد ، قهرمان از همان روزها دلش شکست ، وقتي پرسيدم مدالهاي زرين جهان و المپيکتان کجاست ؟ با تلخندي مي گويد ۳۸ سال است از کشتي جداهستم ، احتمالا در جعبه کفشهايم در آمريکا ! ، موحد تنها یک چهره ورزشي نيست ، حافظ مي خواند با اشعار فردوسي مانوس است و در طول گفت و گو ، بارها از ابيات سعدي ياد ميکند، مردي که اگر ممنوع الخروجش نمي کردند و بورسهاي تحصيلي اش از دست نمي رفت، امروز او هم پروفسور کشتي ما بود ، قهرمان از سختي روزگار غربت مي گويد زماني را ياد ميکند که دان گيبل قهرمان آمريکايي از او دعوت ميکند مربي تيم کشتي امريکا شود ، موحد گفت :به رغم همه نامهربانيها دلم نيامد در خدمت حريفان کشورم قرار گيرم ، رفتم به همان تعميرگاه کوچکم و با تنظيم موتور و فرمان ماشين و گاهي ۲۴ ساعت بي خوابي ، چرخ زندگي را در غربت چرخاندم....سوال اخرم کليشه هميشگي مصاحبه هاي من است " اگر صحبتي باقي مانده ؟! " ايده هاي قهرمان کم نظير است مي گويد اميدوارم در جهان هيچ فقيري نباشد .... حالا بيا به اين روزگار از قهرمانان بپرس " آقا در همين تهران خودمان ياد فقرا هستي ؟‌

اينم اشتباه كرد و چوب اشتباهشو خورد

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
ولي خوب برگزار كننده مراسم رو گذاشته سر كار

اسدالله

Registered User
لایک‌ها
0
خدمددون عرض کونم که یک سری پهلون نباتی رضا زاده و اون مربی بی شرف روسیش با هم اومده بودن کبابی ما اقا از قضا کلی دنبلان گوسفند رو دسمون باد کرده بود همه رو به سیخ کشیدیم کردیم تو شیکم جهان پهلوون رضا زاده با نونه سنگگو بربری دوبله باشون حساب کردیم جرشون دادیم به ابلفضل ...

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
قضیه اش چی بود؟ من خبر ندارم

نه بابا منظورم همين نقل قوله بود بايد ميرفت مربي امريكا ميشد تازه ارزششم بيشتر ميشد هادي ساعي وقتي برا تيم ملي ميزد مربي استراليا هم بود ايشونم به جاي مكانيكي مربي امريكا ميشد الان ارزش اعتبار بيشتر بود

m.shabani

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
1,074
خدمددون عرض کونم که یک سری پهلون نباتی رضا زاده و اون مربی بی شرف روسیش با هم اومده بودن کبابی ما اقا از قضا کلی دنبلان گوسفند رو دسمون باد کرده بود همه رو به سیخ کشیدیم کردیم تو شیکم جهان پهلوون رضا زاده با نونه سنگگو بربری دوبله باشون حساب کردیم جرشون دادیم به ابلفضل ...

توی امضات اینو تکذیب کردی

08610023

Registered User
لایک‌ها
9

اسدالله خان ما کشته مرام قصاب جماعت هستیم
63izs7n.gif

خوب کاری کردی سرویش کردی دادا
63izs7n.gif

Last edited:

Grape

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
البته دايي هم اونقدر كه مشهوره محبوب نيست ولي در كل موافقم.

واسه من توي شخصيت هاي مربوط به ورزش:
عادل>> نكونام، كريمي، شجايي، ساعي ... >>>>>>> دايي >> قلعه نويي >> مايلي كهن >>>>>>>>>>>>>>>> رضازاده :D

علي كريمي و عادل پخ هم نيستند چه برسه به ...

بالا