برگزیده های پرشین تولز

خطای فنی عدم امکانت حذف کردن عکسهای آپلود شده+1 مشکل قدیمی

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221
سلام مدیران
حالا که دکمه ویرایش تایمر داره
حداقل یه امکانی قرار بدید در این قسمت http://forum.persiantools.com/attachments/mine تا فایل های قدیمی را پاک کنیم سرورتون سبک شهo_O

+یک مشکل قدیمی:
این مشکل تکرار تاپیکها در تایم لاین تپاتالک را برای صدمین بار یاد آوری میکنم بلکه رسیدگی بشه

باتشکر

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,881
واسا احسان یه ذره از تبلیغات پول دربیاره و از بازارچه استفاده ببره بعدش شاید دلش سوخت اومد رسیدگی کرد

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
اولا یه ذره نیست و خیلی پوله..

در ثانی من توی تاپاتالک تاپیکها رو 2 بار 2 بار میبینم. اینم درستش کنین برادرا

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221
@ehsan
بالا باش بلکه احسان ببینت:D

ضمنا ممنون بابت شکلک ها
:general609::general611::general610::general612::general701::general702::general703::general704::general705::general706::general707::general708::general709::general710::general711::general712:...

mhy1

Registered User
لایک‌ها
246
اصلا کلا اینکه ویرایش تایمر داره و بعدا قابل ویرایش نیست بنظرم کار زیاد دلچسبی نیست ...

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
سلام مدیران
حالا که دکمه ویرایش تایمر داره
حداقل یه امکانی قرار بدید در این قسمت http://forum.persiantools.com/attachments/mine تا فایل های قدیمی را پاک کنیم سرورتون سبک شهo_O

+یک مشکل قدیمی:
این مشکل تکرار تاپیکها در تایم لاین تپاتالک را برای صدمین بار یاد آوری میکنم بلکه رسیدگی بشه

باتشکر
در مورد حذف فایلهای ضمیمه. شما باید اول به نوشته ای که اون فایل بهش ضمیمه شده برید و بعد اون فایل را میتونین حذف کنید ولی خب محدودیت زمانی هم داره. یکی از دلایل محدودیت زمانی اینه نوشته ای که مدت زیادی ازش گذشته (دلیل ویرایش خطای نوشتاری نیست) اگر ویرایش بشه نوشته هایی که در پاسخش اومده ممکنه بی معنی بشه.

در مورد tapatalk والا آنچه که در نرم افزار دیده میشه خیلی در اختیار ما نیست. البته سعی کنید نرم افزار را بروز نگه دارید.

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221
در مورد حذف فایلهای ضمیمه. شما باید اول به نوشته ای که اون فایل بهش ضمیمه شده برید و بعد اون فایل را میتونین حذف کنید ولی خب محدودیت زمانی هم داره. یکی از دلایل محدودیت زمانی اینه نوشته ای که مدت زیادی ازش گذشته (دلیل ویرایش خطای نوشتاری نیست) اگر ویرایش بشه نوشته هایی که در پاسخش اومده ممکنه بی معنی بشه.

در مورد tapatalk والا آنچه که در نرم افزار دیده میشه خیلی در اختیار ما نیست. البته سعی کنید نرم افزار را بروز نگه دارید.

قبلا توی VB امکانش بود فایلها را راحت حذف میکردیم ،این به نفع انجمنه که فایلهای اضافی پاک شه.
زمانی که VB بود و بخش شکایات هم باز بود یکی از مدیرا گفت اگه کاربری صد بارم پستش را ویرایش کنه ما بازم به پست اولیش دسترسی داریم، خب الان که دیگه در بخش شکایت را تخته کردید ،دیگه نیاز به تایمر دار کردن ویرایش نیست ،اگه باز بودن ویرایش میخواست مشکل ایجاد کنه تو همون VB کرده بود.
فرض کنید تو یه پستی سوتی لُپی دادیم بعدش که فهمیدم خواستیم ویرایش کنیم دستمون بستس و مجبوریم یه پست دیگه در اصلاح اون بدیم(افزونگی داده)

درمورد تپاتالک من آخرین نسخه یعنی 4.4.12 را نصب کردم ،شما زحمت بکشید یه تیکت به پشتیبان تپاتالک بدید انشاالله حل بشه.

بالا