برگزیده های پرشین تولز

عدم دسترسی به اکانت

nsboss

Registered User
لایک‌ها
49
سلام

من چند سال پیش یک یوزر دیگه توی pt ایجاد کردم و توی چند سال اخیر از اون استفاده می‌کردم اما چند وقت پیش پسوردشو عوض کردم و احتمالا توی بازه‌ای که داشتم ایمیل‌هامو تفکیک می‌کردم یه آدرس ایمیلی روش گذاشتم که دیگه خودم هم یادم نمیاد.
می‌تونم در مورد اکانت اطلاعاتی که ممکنه به کار بیاد رو ارایه کنم که شاید بتونم دسترسیشو دوباره بگیرم.
باتوجه به اینکه توی خیلی از سایت‌ها با همون یوزر فعالم یجورایی دیگه عادت شده برام و مستقیما همون یوزر رو می‌زنم.
ممنون میشم راهکاری بهم بدین که بدونم چطور می‌تونم اکانتمو به دست بیارم.

پیشاپیش ازتون ممنونم

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
سلام

من چند سال پیش یک یوزر دیگه توی pt ایجاد کردم و توی چند سال اخیر از اون استفاده می‌کردم اما چند وقت پیش پسوردشو عوض کردم و احتمالا توی بازه‌ای که داشتم ایمیل‌هامو تفکیک می‌کردم یه آدرس ایمیلی روش گذاشتم که دیگه خودم هم یادم نمیاد.
می‌تونم در مورد اکانت اطلاعاتی که ممکنه به کار بیاد رو ارایه کنم که شاید بتونم دسترسیشو دوباره بگیرم.
باتوجه به اینکه توی خیلی از سایت‌ها با همون یوزر فعالم یجورایی دیگه عادت شده برام و مستقیما همون یوزر رو می‌زنم.
ممنون میشم راهکاری بهم بدین که بدونم چطور می‌تونم اکانتمو به دست بیارم.

پیشاپیش ازتون ممنونم
سلام لطفا به من پیغام بدید

nsboss

Registered User
لایک‌ها
49
سلام لطفا به من پیغام بدید
من بهتون پیام دادم

مورد مشابه توی یه انجمن دیگه خیلی سال پیش برام پیش اومد ولی اون موقع جامعه وب فارسی کوچک‌تر از امروز بود و من مستقیما به مدیرکل ایمیل زدم و برام ریست کرد
اینجا هم از موقعی که خود احسان توی فروم اکتیو بود و فقط یه فروم بود (صفحه اصلی فعلی رو نداشت) من عضو بودم (اون زمانی که با phpbb بود) و بعد از اون باگ phpbb که منجر به هک شد و به vbulletin سویچ کردن و الباقی داستان که خودتون می‌دونین
از بچه‌های قدیمی که اینجا شاید هنوز فعال باشن احتمالا امیر عظمتی و بقیه بچه‌های جارچی اگه همچنان عضو باشن و فعال، منو بشناسن

بالا