@@@ عذر خواهی از بچه های انجمن @@@

شروع موضوع توسط yakamuz96311 ‏23 می 2014 در انجمن خرید و فروش دومین و وب سایت

1. yakamuz96311

yakamuz96311 Guest

آقایون محترم من از همگی شما عذر میخوام، تو این چند روز انقدر اتفاقای تلخی تو زندگیم افتاد که فهمیدم این پولا خوردن نداره، خیلی پشیمونم، زندگیم انقدر داغون شده که کوچکترین غمم فوت بابامه، همین جا اعلام میکنم گوه خوردم، شما به حرمت و بزرگی خودتون ایندفه عفو کنید، میدونم ده بیست تومن واسه هیچکدومتون پولی نیست ولی واسه جبران کار کثیفم از فردا میرم دنبال کار تا پول دوستان رو بدم، حلالم کنید بچه ها نادونی کردم، میدونم شاید خیلیاتون فکر کنید خودمو زدم به موش مردگی ولی به روح بابام قسم پشیمونم از کارام، شاید دلیلش بچگی و بی تجربگیم بود، اینو فهمیدم که نباید به شعور کسی بی احترامی کرد، منه گناهکار رو حلال کنید، دیگه هیچوقت نمیام این انجمن پولتونم دیر یا زود جمع میکنم میدم، 1 تاپیک عذر خواهی هم میذارم تو انجمن.
    میدونم انتظار زیادیه ولی خواهش میکنم دعا کنید واسه باز شدن گره زندگیم. ممنونم از همتون خداحافظ

soheyl14, behzad00, reza-taker و 1 کاربر دیگر از این نوشته تشکر کرده اند.
  2. خدمات پی پالبازدیدیار - افزایش بازدید سایت و سیگنال های برند
  3. poyyesh

poyyesh Registered User

مقدارپشیمانی

4. IBraHiM.f

IBraHiM.f Registered User

چیکار کردی؟یعنی این همه کلاهبرداری کار تو بود؟
    توبه گرگ مرگه

5. newsoft

newsoft Registered User

سلام
    امید ارم دوستان اگه راهی واسه بخخش هست دریغ نکنن / و شما هم به راه راست هدات بشین

vahidtools و reza-taker از این نوشته تشکر کرده اند.
  6. reza-taker

reza-taker Registered User

سلام
    دوست عزیز
    نمیدونم سر من هم کلاه گذاشتی یا نه
    ولی اگه گذاشتی اگه واقعا پشیمونی من میبخشمت
    همینم خوبه که به اشتباه خودت پی بردی
    امیدوارم همه به اشتباه خودشون پی ببرن
    من که می بخشمت دعا کن تا خدا هم ببخشتت
    دستتاتو ببر به سمت آسمون و توبه کن
    توبه کن که خدا توبه پذیر است.

توبه کن که دنیا ز دوری از اولاد زهرا نیرزد

mey3am2 و newsoft از این نوشته تشکر کرده اند.
  7. musicdoon

musicdoon Registered User

20 تومان من از شما میخوام ... هنوز ندادید

yakamuz96311

8. AloneFly

AloneFly Registered User

شما پول ملت رو برگردون
    خودش عذر خواهیه
    ملت خودشون میفهمن پشیمون شدی

IBraHiM.f, Firepersian, نادر. و 3 کاربر دیگر از این نوشته تشکر کرده اند.
  9. takesh

takesh Registered User

قضیه چیه ؟ من در جریان نیستم !

10. behzad00

behzad00 Registered User

11. yakamuz96311

yakamuz96311 Guest

نه دوستان اینهمه کلاهبرداریا کار من نبوده، من فقط چند روز پیش واسه 1 مشکلی به پول احتیاج داشتم که دوست احمقتر از خودم این راهو پیشنهاد داد منه ساده هم قبول کردم
    فقط از 3 چهار نفر پول گرفتم واسه فروش سایت اونم مبلغشون سرجمع 60 هفتاد تومنم نمیشه که دیر یا زود همشونو بر میگردونم چون تو این مدت چند برابر این پولا از خودمو خانوادم دراومده.

12. yakamuz96311

yakamuz96311 Guest

چشم جناب musicdoon ازتون عذر میخوام 35 هزار تومن دادم بهتون 20 تومنش مونده که اونم وقتی کار پیدا کردم میدم بهتون
    اگه راه داره حلالم کنید

13. khavaj

khavaj Registered User

ببخشیدش بچه ها.انشالله پولتون رو بر میگردونه.خدا شاهده یارو بود 300 تومن واسه سئو سر من کلاه گذاشت بعدشم گفت برو شکایت کن.

eidazha, reza-taker و newsoft از این نوشته تشکر کرده اند.
  14. shak

shak کاربر تازه وارد

نبخشید.
    دلیل:
    1-اگر کسی پشیمون باشه پول رو برمیگردونه نه اینکه خودشو به موش مردگی بزنه
    2-تمام کلاه بردارا بعد از دست گیری:دی ابراز ندامت میکنن ولی بعد از آزادی دوباره سر یکی دیگرو کلاه میگذارن
    3-تخم مرغ دزد شتر دزد میشه
    4-پول ملت رو برگردون ما خودمون یاکریمو رنگ میکنیم جای قرقی میفروشیم.

15. behzad00

behzad00 Registered User

بنده واسه یکی از دوستانم خواستم 30 تومان انتقال بدم به حساب یه کلاهبردار به جاش اشتباهی 300 ریختم نامرد گوشیش رو کد داده که در دسترس نباشه و جواب اس هم نمیده

soheyl14 از این نوشته تشکر کرده است.
  16. raneli

raneli Registered User

امیدوارم که پشیمونی ایشون واقعی باشه و نه از ترس شکایت به پلیس فتا
    البته حتی اگر پول ها رو برگردونه و دوستان هم ببخشن باز دلیل نمیشه که امتیاز منفی بازارچه رو ندن، به هر حال بعدی ها باید بدونن که در معامله چندان مورد اعتماد نیستن

17. Firepersian

Firepersian Registered User

متاسفم برای یه عده !
    بعضی 15-16 ساله های (یا حتی خیلی بزرگتر) همین بخش بازارچه که کمی سر از بعضی مسائل ساده وبسایت و... در میارن شروع میکنن به ریال به ریال این پول ها دلیلشم شتر مرغ دزدی و ... نیست همون بچگی براش کافیه !
    نه طرف بقول بعضیا ه جانیه نه حروم خوره نه ... واقعا این حرفا از آدمای جو گیر بر میاد !! پول ملتیم در کار نیست ایشون همین 10-20 تومن ها رو برگردونند کافیه !!!
    بازم همین که همین 10-20 تومن از گلوش پایین نرفته معلومه کارش درسته و بازم درس عبرت بشه برای اونایی که تو همین انجمن خودم دیدم در اثر سادگی یعده حتی تا 28 میلیون اخیرا سرقت کرده که شاید اینجا بیان نشد اما الان داره پیگیری میشه ...

DametJiz, vahidtools, Mr.Ansari و 2 کاربر دیگر از این نوشته تشکر کرده اند.
  18. shak

shak کاربر تازه وارد

انقدر همه از این دزدی های کوچیک ساده گذشتند که مملکت به این روز افتاده. شما یکی به در زدی یکی به تخته که معلوم نشد کلا منظورتون چیه. ولی کمی به پست معذرت خواهی ایشون توجه کنید همه چیز مشخصه. کسی که با اظهار فوت باباش به دنبال ترحم خواهیه که پول دیگران رو نده تو ترمینال ها و پارک های تهران زیاد هست (ظاهرا شما ندیدی از ین افراد).
    با همین ژست های انسان دوستانه گرفتن های امثال شما همه دزد شدند.

reza-taker از این نوشته تشکر کرده است.
  19. best4dl

best4dl Registered User

شما این وبلاگ زیر رو از من گرفتی و پولش رو ندادی :|
    virusyab.mihanblog.com

20. Rascal

Rascal فروشنده معتبر [؟]

آقا پسر محترم
    بخاطر کارم با امثال شما خوب آشناییت دارم

پول مردم رو میخورید... برای اینکه دفه های اولته و هنوز خیلی بهش عادت نکردی برای آروم کردن یه زره وجدانت اولش خودت رو به موش مردگی میزنید و این قر و فر ها رو میاین که مال مردم خور نیستی و..... اما ناراحت نباش پسرم... آدم فراموش کاره ...بعد از چند بار دیگه برات عادت میشه... 60 تومن که هیچی 6 میلیون پول بچه یتیم رو هم میخوری و عین خیالت هم نیست...

خودت رو به موش مردگی نزن ، هم تو میدونی هم ما که برات اصلا بخشش مهم نیست... که اگه برات مهم بود از اول به این سمت نمیرفتی

یه چیزی رو عمیقا بهش باور دارم... میدونی ... مشکل از نطفه آدمه ... از نونی که بابا ننش بهش دادن خورده ... یکی تیکه تیکه بشه ذهنش هم به فکر خوردن مال مردم نمیره ، سنگ به شیکمش میبنده و میخوابه ولی فکر خوردن مال حروم رو نمیکنه ... یکی هم تا آب پرتقال شبش دیر بشه میشینه برا خودش هزار توجیح میکنه که بعدا بر میگردونم و حقمه و مجبورم و مملکت خرابه و همه همینن و .... پول مردم رو میزنه به بدن و یه آب معدنی اضافی هم روش....

برام ثابت شده بخاطر کارم و سر و کار داشتن با امثال تو ! 1- توبه گرگ مرگه 2- کسی که یک بار مال مردم رو خورد باز هم میخوره... شاید یه مدت نخوره ولی بلخره یروز میخوره... توهم جز این دسته از آدمایی
    پس الکی خودت رو اذیت نکن ... بقیه رو هم سر کار نزار...به کارت برس تخم مرغ دزد گرامی !

afshin313, alikka و best4dl از این نوشته تشکر کرده اند.
  21. Firepersian

Firepersian Registered User

البته مشخصه متوجه نشدی !! حس انسان دوستانه ؟؟ مملکت درست نمیشه ؟؟
    پس حتما منظور شما اینه که این یوز چون خودش اعتراف کرده که 3-4 تا 20 تومن به کلاهبردای کرده توی فضای مجازی به پلیس فتا معرفیش کنیم درسته ؟؟
    اما حرف من اینه که بعد از چند روز که ایشون متوجه شدن کوچکترین کلاهبرداری که شاید پول 2تا پیتزا هم نشه اما پس آمد های بدی داره (اگر واقعا پول رو برگردونن قابل گذشته) شاید عبرت بشه برای خودشو کسایی که مساله رو فهمیدن
    اما یموقع طرف پولو برنمیگردونه و بخاطر تهدیدا میخواد زمان بخره و البته میدونه بعضی مراجع قانونی شاید این هزینه رو دیرتر پیگیری کنن بخواد زمان بخره این بدترین حالتشه
    آقای محترم اگر از شما کلاهبرداری شده با این عقیده حتما برید به پلیس فتا بگید 20 تومن ازم کلاهبرداری شده و بیفتید توی مسیر قانونیش یا بعد چندروز ازش بگذرید و پولتونو پس بگیرید/
    توی همین انجمن خودم گوشی خریدم طرف انقدر بی وجدان بود (حتما این پستو میخونه) که نه کابل هاشو داد نه رم که پولشو گرفت داد نه حرفاش درست بود(گارانتی نداشت و گوشی تعمیری بود هزار ایراد) من با اینکه بعضی دوستان میدونن راحت میتونستم شلوارشو بکشم رو سرش ازش گذشتم ! همینطور پخش خودرو ،تبلت و ... همینجور شد
    خلاصه میگم ایشون نادم هستن پولم برمیگردونن و شاید بد نباشه بعضی از کسایی که همینجا وقت و پول و اعصاب مردومو خوردن متوجه بشن و جبران کنن مطمئنن کاربرا هم گذشت میکنن
    حالا این انسان دوستانه بود ؟؟ :|

hnikdel, mey3am2 و reza-taker از این نوشته تشکر کرده اند.
عسل طبیعی و گرده گل ایرانی