برگزیده های پرشین تولز

@@@ عذر خواهی از بچه های انجمن @@@

yakamuz96311

Guest
لایک‌ها
5
آقایون محترم من از همگی شما عذر میخوام، تو این چند روز انقدر اتفاقای تلخی تو زندگیم افتاد که فهمیدم این پولا خوردن نداره، خیلی پشیمونم، زندگیم انقدر داغون شده که کوچکترین غمم فوت بابامه، همین جا اعلام میکنم گوه خوردم، شما به حرمت و بزرگی خودتون ایندفه عفو کنید، میدونم ده بیست تومن واسه هیچکدومتون پولی نیست ولی واسه جبران کار کثیفم از فردا میرم دنبال کار تا پول دوستان رو بدم، حلالم کنید بچه ها نادونی کردم، میدونم شاید خیلیاتون فکر کنید خودمو زدم به موش مردگی ولی به روح بابام قسم پشیمونم از کارام، شاید دلیلش بچگی و بی تجربگیم بود، اینو فهمیدم که نباید به شعور کسی بی احترامی کرد، منه گناهکار رو حلال کنید، دیگه هیچوقت نمیام این انجمن پولتونم دیر یا زود جمع میکنم میدم، 1 تاپیک عذر خواهی هم میذارم تو انجمن.
میدونم انتظار زیادیه ولی خواهش میکنم دعا کنید واسه باز شدن گره زندگیم. ممنونم از همتون خداحافظ

poyyesh

Registered User
لایک‌ها
649
مقدارپشیمانی

IBraHiM.f

Registered User
لایک‌ها
699
چیکار کردی؟یعنی این همه کلاهبرداری کار تو بود؟
توبه گرگ مرگه

newsoft

Registered User
لایک‌ها
212
سلام
امید ارم دوستان اگه راهی واسه بخخش هست دریغ نکنن / و شما هم به راه راست هدات بشین

reza-taker

Registered User
لایک‌ها
180
سلام
دوست عزیز
نمیدونم سر من هم کلاه گذاشتی یا نه
ولی اگه گذاشتی اگه واقعا پشیمونی من میبخشمت
همینم خوبه که به اشتباه خودت پی بردی
امیدوارم همه به اشتباه خودشون پی ببرن
من که می بخشمت دعا کن تا خدا هم ببخشتت
دستتاتو ببر به سمت آسمون و توبه کن
توبه کن که خدا توبه پذیر است.

توبه کن که دنیا ز دوری از اولاد زهرا نیرزد

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
قضیه چیه ؟ من در جریان نیستم !

behzad00

Registered User
لایک‌ها
1,110

yakamuz96311

Guest
لایک‌ها
5
نه دوستان اینهمه کلاهبرداریا کار من نبوده، من فقط چند روز پیش واسه 1 مشکلی به پول احتیاج داشتم که دوست احمقتر از خودم این راهو پیشنهاد داد منه ساده هم قبول کردم
فقط از 3 چهار نفر پول گرفتم واسه فروش سایت اونم مبلغشون سرجمع 60 هفتاد تومنم نمیشه که دیر یا زود همشونو بر میگردونم چون تو این مدت چند برابر این پولا از خودمو خانوادم دراومده.

yakamuz96311

Guest
لایک‌ها
5
چشم جناب musicdoon ازتون عذر میخوام 35 هزار تومن دادم بهتون 20 تومنش مونده که اونم وقتی کار پیدا کردم میدم بهتون
اگه راه داره حلالم کنید

khavaj

Registered User
لایک‌ها
221
ببخشیدش بچه ها.انشالله پولتون رو بر میگردونه.خدا شاهده یارو بود 300 تومن واسه سئو سر من کلاه گذاشت بعدشم گفت برو شکایت کن.

shak

Registered User
لایک‌ها
519
نبخشید.
دلیل:
1-اگر کسی پشیمون باشه پول رو برمیگردونه نه اینکه خودشو به موش مردگی بزنه
2-تمام کلاه بردارا بعد از دست گیری:دی ابراز ندامت میکنن ولی بعد از آزادی دوباره سر یکی دیگرو کلاه میگذارن
3-تخم مرغ دزد شتر دزد میشه
4-پول ملت رو برگردون ما خودمون یاکریمو رنگ میکنیم جای قرقی میفروشیم.

behzad00

Registered User
لایک‌ها
1,110
بنده واسه یکی از دوستانم خواستم 30 تومان انتقال بدم به حساب یه کلاهبردار به جاش اشتباهی 300 ریختم نامرد گوشیش رو کد داده که در دسترس نباشه و جواب اس هم نمیده

raneli

Registered User
لایک‌ها
109
امیدوارم که پشیمونی ایشون واقعی باشه و نه از ترس شکایت به پلیس فتا
البته حتی اگر پول ها رو برگردونه و دوستان هم ببخشن باز دلیل نمیشه که امتیاز منفی بازارچه رو ندن، به هر حال بعدی ها باید بدونن که در معامله چندان مورد اعتماد نیستن

Firepersian

Registered User
لایک‌ها
352
نبخشید.
دلیل:
1-اگر کسی پشیمون باشه پول رو برمیگردونه نه اینکه خودشو به موش مردگی بزنه
2-تمام کلاه بردارا بعد از دست گیری:دی ابراز ندامت میکنن ولی بعد از آزادی دوباره سر یکی دیگرو کلاه میگذارن
3-تخم مرغ دزد شتر دزد میشه
4-پول ملت رو برگردون ما خودمون یاکریمو رنگ میکنیم جای قرقی میفروشیم.
متاسفم برای یه عده !
بعضی 15-16 ساله های (یا حتی خیلی بزرگتر) همین بخش بازارچه که کمی سر از بعضی مسائل ساده وبسایت و... در میارن شروع میکنن به ریال به ریال این پول ها دلیلشم شتر مرغ دزدی و ... نیست همون بچگی براش کافیه !
نه طرف بقول بعضیا ه جانیه نه حروم خوره نه ... واقعا این حرفا از آدمای جو گیر بر میاد !! پول ملتیم در کار نیست ایشون همین 10-20 تومن ها رو برگردونند کافیه !!!
بازم همین که همین 10-20 تومن از گلوش پایین نرفته معلومه کارش درسته و بازم درس عبرت بشه برای اونایی که تو همین انجمن خودم دیدم در اثر سادگی یعده حتی تا 28 میلیون اخیرا سرقت کرده که شاید اینجا بیان نشد اما الان داره پیگیری میشه ...

shak

Registered User
لایک‌ها
519
متاسفم برای یه عده !
بعضی 15-16 ساله های (یا حتی خیلی بزرگتر) همین بخش بازارچه که کمی سر از بعضی مسائل ساده وبسایت و... در میارن شروع میکنن به ریال به ریال این پول ها دلیلشم شتر مرغ دزدی و ... نیست همون بچگی براش کافیه !
نه طرف بقول بعضیا ه جانیه نه حروم خوره نه ... واقعا این حرفا از آدمای جو گیر بر میاد !! پول ملتیم در کار نیست ایشون همین 10-20 تومن ها رو برگردونند کافیه !!!
بازم همین که همین 10-20 تومن از گلوش پایین نرفته معلومه کارش درسته و بازم درس عبرت بشه برای اونایی که تو همین انجمن خودم دیدم در اثر سادگی یعده حتی تا 28 میلیون اخیرا سرقت کرده که شاید اینجا بیان نشد اما الان داره پیگیری میشه ...
انقدر همه از این دزدی های کوچیک ساده گذشتند که مملکت به این روز افتاده. شما یکی به در زدی یکی به تخته که معلوم نشد کلا منظورتون چیه. ولی کمی به پست معذرت خواهی ایشون توجه کنید همه چیز مشخصه. کسی که با اظهار فوت باباش به دنبال ترحم خواهیه که پول دیگران رو نده تو ترمینال ها و پارک های تهران زیاد هست (ظاهرا شما ندیدی از ین افراد).
با همین ژست های انسان دوستانه گرفتن های امثال شما همه دزد شدند.

best4dl

Registered User
لایک‌ها
104
شما این وبلاگ زیر رو از من گرفتی و پولش رو ندادی :|
virusyab.mihanblog.com

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
آقا پسر محترم
بخاطر کارم با امثال شما خوب آشناییت دارم

پول مردم رو میخورید... برای اینکه دفه های اولته و هنوز خیلی بهش عادت نکردی برای آروم کردن یه زره وجدانت اولش خودت رو به موش مردگی میزنید و این قر و فر ها رو میاین که مال مردم خور نیستی و..... اما ناراحت نباش پسرم... آدم فراموش کاره ...بعد از چند بار دیگه برات عادت میشه... 60 تومن که هیچی 6 میلیون پول بچه یتیم رو هم میخوری و عین خیالت هم نیست...

خودت رو به موش مردگی نزن ، هم تو میدونی هم ما که برات اصلا بخشش مهم نیست... که اگه برات مهم بود از اول به این سمت نمیرفتی

یه چیزی رو عمیقا بهش باور دارم... میدونی ... مشکل از نطفه آدمه ... از نونی که بابا ننش بهش دادن خورده ... یکی تیکه تیکه بشه ذهنش هم به فکر خوردن مال مردم نمیره ، سنگ به شیکمش میبنده و میخوابه ولی فکر خوردن مال حروم رو نمیکنه ... یکی هم تا آب پرتقال شبش دیر بشه میشینه برا خودش هزار توجیح میکنه که بعدا بر میگردونم و حقمه و مجبورم و مملکت خرابه و همه همینن و .... پول مردم رو میزنه به بدن و یه آب معدنی اضافی هم روش....

برام ثابت شده بخاطر کارم و سر و کار داشتن با امثال تو ! 1- توبه گرگ مرگه 2- کسی که یک بار مال مردم رو خورد باز هم میخوره... شاید یه مدت نخوره ولی بلخره یروز میخوره... توهم جز این دسته از آدمایی
پس الکی خودت رو اذیت نکن ... بقیه رو هم سر کار نزار...به کارت برس تخم مرغ دزد گرامی !

Firepersian

Registered User
لایک‌ها
352
انقدر همه از این دزدی های کوچیک ساده گذشتند که مملکت به این روز افتاده. شما یکی به در زدی یکی به تخته که معلوم نشد کلا منظورتون چیه. ولی کمی به پست معذرت خواهی ایشون توجه کنید همه چیز مشخصه. کسی که با اظهار فوت باباش به دنبال ترحم خواهیه که پول دیگران رو نده تو ترمینال ها و پارک های تهران زیاد هست (ظاهرا شما ندیدی از ین افراد).
با همین ژست های انسان دوستانه گرفتن های امثال شما همه دزد شدند.
البته مشخصه متوجه نشدی !! حس انسان دوستانه ؟؟ مملکت درست نمیشه ؟؟
پس حتما منظور شما اینه که این یوز چون خودش اعتراف کرده که 3-4 تا 20 تومن به کلاهبردای کرده توی فضای مجازی به پلیس فتا معرفیش کنیم درسته ؟؟
اما حرف من اینه که بعد از چند روز که ایشون متوجه شدن کوچکترین کلاهبرداری که شاید پول 2تا پیتزا هم نشه اما پس آمد های بدی داره (اگر واقعا پول رو برگردونن قابل گذشته) شاید عبرت بشه برای خودشو کسایی که مساله رو فهمیدن
اما یموقع طرف پولو برنمیگردونه و بخاطر تهدیدا میخواد زمان بخره و البته میدونه بعضی مراجع قانونی شاید این هزینه رو دیرتر پیگیری کنن بخواد زمان بخره این بدترین حالتشه
آقای محترم اگر از شما کلاهبرداری شده با این عقیده حتما برید به پلیس فتا بگید 20 تومن ازم کلاهبرداری شده و بیفتید توی مسیر قانونیش یا بعد چندروز ازش بگذرید و پولتونو پس بگیرید/
توی همین انجمن خودم گوشی خریدم طرف انقدر بی وجدان بود (حتما این پستو میخونه) که نه کابل هاشو داد نه رم که پولشو گرفت داد نه حرفاش درست بود(گارانتی نداشت و گوشی تعمیری بود هزار ایراد) من با اینکه بعضی دوستان میدونن راحت میتونستم شلوارشو بکشم رو سرش ازش گذشتم ! همینطور پخش خودرو ،تبلت و ... همینجور شد
خلاصه میگم ایشون نادم هستن پولم برمیگردونن و شاید بد نباشه بعضی از کسایی که همینجا وقت و پول و اعصاب مردومو خوردن متوجه بشن و جبران کنن مطمئنن کاربرا هم گذشت میکنن
حالا این انسان دوستانه بود ؟؟ :|

بالا