برگزیده های پرشین تولز

عرضه خدمات وايمكس ايرانسل آغاز شد

soleimanian

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از تابناک: عرضه خدمات اينترنت پرسرعت بي‌سيم از طريق وايمکس ايرانسل براي نخستين بار در ايران در هفت شهر آغاز شد.

به گزارش ايسنا، طبق اعلام ايرانسل اين سرويس نوين ايرانسل به مناسبت سي و يكمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي و آغاز دهه مبارك فجر، براي اولين بار در ايران با پهناي باندهايي بين 64 کيلوبيت بر ثانيه تا 2 مگابيت بر ثانيه، در شهرهاي اصفهان، اهواز، تبريز، تهران، شيراز، کرج و مشهد مقدس راه‌اندازي و عرضه آن آغاز شد.

تعرفه استفاده از وايمكس ايرانسل با سرعت 64كيلوبيت بر ثانيه با آبونمان رايگان، 100 ريال به ازاي هر مگابايت تبادل اطلاعات به عنوان نرخ مصرف آزاد تعيين شده است.

هزينه آبونمان ماهيانه استفاده از اين سرويس با سرعت 128كيلوبيت برثانيه با طرح تعرفه پايه به همراه 3 گيگابايت ترافيك رايگان 150هزار ريال و با ترافيك نامحدود 450هزار ريال است. اين تعرفه براي سرعت 256 كيلوبيت بر ثانيه به همراه 3 گيگابايت ترافيك رايگان 290هزار ريال و با ترافيك نامحدود 850هزار ريال است.

هزينه آبونمان ماهيانه سرويس وايمكس ايرانسل با سرعت 512 كيلوبيت بر ثانيه با 4 گيگابايت ترافيك رايگان 350هزار ريال و با ترافيك نامحدود يک ميليون و 200هزار ريال خواهد بود.

هزينه آبونمان ماهيانه اين سرويس براي سرعت 1 مگابيت بر ثانيه با طرح تعرفه پايه به همراه 10 گيگابايت ترافيك رايگان 800 هزار ريال و براي استفاده با ترافيك نامحدود دو ميليون ريال است. اين تعرفه براي سرعت 2 مگابيت برثانيه با 20 گيگابايت ترافيك رايگان، يک ميليون 400هزار ريال و با ترافيك نامحدود سه ميليون و 600هزار ريال است.

گفتني است امكان استفاده از ترافيك اضافه با تعرفه 100ريال به ازاي هر مگابايت به عنوان نرخ مصرف آزاد و يا خريد بسته هاي افزايشي 1، 2، 3، 5 و يا 10 گيگابايتي براي تمامي مشتركين اعتباري و دائمي وايمكس ايرانسل فراهم شده است.

tarrif.jpg

ادامه مطلب

اینم از راهنمای استفاده
و اینم از مناطق تحت پوشش

Last edited:

Rex_Kamnia

Registered User
لایک‌ها
81
یه سوال داشتم
من درست متوجه شدم!!!
سرويس با سرعت 128كيلوبيت برثانيه با طرح تعرفه پايه به همراه 3 گيگابايت ترافيك رايگان 150هزار ريال و با ترافيك نامحدود 450هزار ريال است
این قیمت تو ADSLهم هست با این تفاوت که ترافیک نامحدودش سپنتا داره سی ونه تومن میده ولی این از اونم گرونترانگار
این وایمکس موقعی که پارازی های که برای ماهواره میندازن باعث افته سرعتش نمیشه؟
وقتی تو مناطق تهران آلودگی هوا زیاد میشه باعث افت سرعتش نمیشه؟؟؟

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
http://wimax.irancell.ir/Layer3/?id=199

- به منظور تضمین کیفیت سرویس‌های ارائه شده، ایرانسل در مورد طرح‌های نامحدود اقدام به اعمال «خط مشی مصرف صحیح» نموده است. سقف کاربرد نامحدودی برای کاربران در نظر گرفته شده است تا بتوانند بدون نگرانی به گردش در اینترنت و دانلود بپردازند. با این حال، در صورتی که کاربر به طور غیرمعمول از پهنای باند استفاده کرده و به دانلود بیش از حد اقدام نماید، از دوره بعدی، سیاست محدودسازی پهنای باند در مورد وی اعمال خواهد شد و از آن پس، قادر به استفاده از سرویس، به صورت نامحدود نخواهد بود.

TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28323%29.gif

soleimanian

Registered User
لایک‌ها
2
فکر نکنم پارازیت اثری بگذاره، چون ریگلاتوری برای وایمکس یک فرکانس مشخص تخصیص داده
آلودگی هم اثری نداره
ولی ساختمان های بلند روی آنت دهی اثر دارند

sunny4u

Registered User
لایک‌ها
8
http://wimax.irancell.ir/Layer3/?id=199
- به منظور تضمین کیفیت سرویس‌های ارائه شده، ایرانسل در مورد طرح‌های نامحدود اقدام به اعمال «خط مشی مصرف صحیح» نموده است. سقف کاربرد نامحدودی برای کاربران در نظر گرفته شده است تا بتوانند بدون نگرانی به گردش در اینترنت و دانلود بپردازند. با این حال، در صورتی که کاربر به طور غیرمعمول از پهنای باند استفاده کرده و به دانلود بیش از حد اقدام نماید، از دوره بعدی، سیاست محدودسازی پهنای باند در مورد وی اعمال خواهد شد و از آن پس، قادر به استفاده از سرویس، به صورت نامحدود نخواهد بود.
TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28323%29.gif

حتما انتظار دارن طرف با سرویس نا محدود ایمیل هاشو چک کنه! خوب معلومه سرویس نا محدود می گیره که دانلود کنه.
TAEL_SmileyCenter_BMC%20(64).gif

PSP

Registered User
لایک‌ها
1
دوستان بنظر میرسه باید بیخیال وایمکس شد چون تو نقشه نقاط تحت پوشش فقط تو مناطق رنگی کار میده و تو محدوده قرمز رنگ هم باید مودم خارجی خریداری بشه :(:(

http://wimax.irancell.ir/Layer2/?id=176

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
معنی رنگ های مختلف رو نقشه چیه؟؟ کسی میدونه؟

PSP

Registered User
لایک‌ها
1
سبز و زرد مودم داخلی میخواهد
قرمز مودم خارجی .

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
خب 2 تا سوال

1 -سبز چه فرقی با زرد داره؟

2- مودم داخلی با خارجی فرقش چیه؟ ارزونتره؟ یکم شفاف سازی کن...

PSP

Registered User
لایک‌ها
1
تو منطقه سبز سیگنال به نسبت زرد و قرمز قوی تره
تو زرد معمولیه
و تو قرمز ضعیفه که خودشون توصیه کردن تو این مناطق از مودم خارجی استفاده بشه .

تفاوت مودم فضای باز و مودم داخلی وایمکس در چیست؟

مودم داخلی در داخل محیط و در مناطقی با پوشش خوب استفاده می شود و تجهیزات فضای باز در خارج از محیط سر پوشیده نصب می شود و در مناطقی که پوشش ضعیف است استفاده میگردد.

مود داخلی 113.000 تومان
مودم خارجی 226.000 تومان :wacko:

و اینطور که من متوجه شدم مودهای خارجی اصلا امکان جاجایی ندارن !

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
^ خیلی ممنون...

Amir_Br

Registered User
لایک‌ها
116
وقتی سرویس ایرانسل128 بگیری از نظر سرعت چه تفاوتی با ISP داره ، مثلا من با وجود سرویس 128 (البته الان 64 دارم) سرعت دانلودم 15 بود ، اون وقت با گرفتن سرویس ایرانسل فرقی تو سرعتم میکنه یا نه ؟

esfahanweb

Registered User
لایک‌ها
97
ای خــــــــدا !!!!
من چه کنم از دست این آماتورها ، ببینیداین لینک محاسبه گر تعرفه چی گذاشتند :

کد:
[LEFT]http://10.131.61.7:1430/tariffbuilder/StartUp[/LEFT]
:blink::blink::blink:

redros

Registered User
لایک‌ها
1
با مودم لپ تاپ نميشه به شبكش وصل شود ,حتما بايد مودم خودش رو استفاده كنيم
اخه تو تبليغاتش يه مودم رو به لپ تا پ وصل كرده !!!؟؟؟

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
اصولا این وایمکس به درد کسانی میخوره که دسترسی به adsl نداشته باشن !!!!

با این حال به نظرم داتک بهتر عمل کرده ! داره 256 نامحدود رو میده 56 تومن !!!!!! در حالی که ایرانسل برای 256 نامحدود 85 تومن گذاشته !

mohaddi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اصولا این وایمکس به درد کسانی میخوره که دسترسی به adsl نداشته باشن !!!!

با این حال به نظرم داتک بهتر عمل کرده ! داره 256 نامحدود رو میده 56 تومن !!!!!! در حالی که ایرانسل برای 256 نامحدود 85 تومن گذاشته !
خط مشی مصرف صحیح رو یادت رفت بگی :D
یعنی چی اونوقت ؟ حداقل نگفتن روزی چه قد دانلود کنی...
من روزی 1 گیگ وب گردی دارم:lol:

e4lyas

Registered User
لایک‌ها
2,399
اول اینکه سرعت دانلود مهمه که اینا بیشتر از عرف الان نمیدن ! مثلا برای 128 شاید به 30 برسه ( اگه نه که باید ازمایش بشه ) !

دوم اینکه این قیمت ها >>
تمامی قیمت های فوق تشویقی بوده و تنها تا تاریخ ۲۲ بهمن ۱۳۸۸ اعتبار دارد.

بعدشم اینکه به نظر من که نباید در این موقع از زمان گرفت
چونکه بفهمن هم سرعت دانلود و هم قیمتاشون زیاده !

ممکنه الان با خودتون بگین که 15 تومن تو ماه مگه چقدره !
خوب جواب من اینه که مسئله ای که من میگم خود مبلغش نیست ممکنه که هم من و هم شما بتونین 100 تومن در ماهش رو هم بدید ! ولی وقتی اون سرعتی که باید باشه , نباشه .... خیلی دله ادم میسوزه و به ادم بر میخوره !

من خودم تجربه سرعت دانلود 333 کیلوبیاتی هم داشتم ! ( وقتی فیبر نوری بودم و روی صبانت سرویس میگرفتم - ولی الان رفتیم رو مخابرات و سرعت دانلود 16 :(( )
که خیلی حالمو گرفته ... به خاطر همین به اینا اعتباری نیست !

Last edited:

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
نقشه پوشش آپدیت شده دیگه رنگی نیست!

tehran2.jpg

چه جالب اینجا موبایلش بزور آنتن میده بعد وایمکسش فول آنتنه! :لول:

بالا