برگزیده های پرشین تولز

عرضه ويزا كارت توسط بانك توسعه صادرات ايران

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از adnan :
ببخشید بانك توسعه صادرات ايران دیگه چیه ؟ :blush:

همون بانک صادرات است یا از اون بانک های خصوصی است ؟
فرق داره عزيز.. گمون نكنم خصوصي باشه اما كلا كارش مثل اسمش هست. مربوط به صادرات و واردات ميشه. :rolleyes:

hsn

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
374
به نقل از Kako :
كسي تجربه استفاده داشت بي زحمت بگه . شايد يه فتح بابي برا خريد اينترنتي باشه .
يه اكانت ميل كاري تو mail.com باز كردم و كلي هم باهاش ميل زدم . 10 مگم بود . ولي جديدا گير داده بايد بياي پول بدي . حدود 10 دلار هم بيشتر نيست ولي هيچطوري نميتونم ! اگه بشه كه خوبه .

بانك ملي ايران الان حدود سه ساله كه مستركاد ميده و من خودم يكي دارم و حداقل مبلغ هم واسه گرفتنش 1000 دلاره ( تمامي مزاياي مستركارد جهاني رو داره و حتي تو سفر ها صاحبان كارت بيمه رايگان هستند حتي واسه تاخير پرواز هواپيما ها)
برو بكس اگه درين زمينه سوالي داشته باشن من در خدمتم ;)

hsn

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
374
راستي يادم رفت تو اينترنت هم ميشه استفاده كرد و كلا به اين صورته كه شما براي هر مبلغ اعتباري كه بخواين بايد 2 برابر وثيقه (حداقل يك برابرش نقدي و بقيه اش چك يا سفته يا سند و ...) به بانك بدي و بانك هر ماه اجازه ميده تا سقف تايين شده (كه حداقلش 1000 دلاره) خرج كني و 2 ماه بعد بدون بهره و سود صورتحساباتو كه بانك واست ميفرسته تسويه كني.
در كل خيلي كارت خوبيه فقط يه نمه شرايطش سنگينه تو ايران كه اونم من پرسيدم از بانك ملي ميگفتن قراره تسهيل بشه و از قرار معلوم از سال بعد هم بانك ملي كارتهاي prepaid صد دلاري مخصوص استفاده از اينترنت هم قراره صادر كنه :) :)

athar

Registered User
لایک‌ها
8
سیبل جان امکان داره توضیح بدین که چطور میتونیم این کارت رو دریافت کنیم؟ آیا به شخص (مثل من)هم واگذار میشه؟ اگه مراحل کار رو برای ما توضیح بدین. راستی لینکی از خود سایت بانک ملی که در مورد این کارتها باشه دارین؟
یک دنیا ممنونم

hsn

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
374
اطهر جان تو با مراجعه به هركدوم از واحدهاي ارزي بانك ملي ميتوني بروشور اين كارتو ازشون بگيري و منم اينطوري آشنا شدم...
اين كارتو همه ميتونن بگيرن بشرط اينكه مشتري شناخته شده بانك ملي بوده و دو برابر مبلغ اعتباري كارت رو هم اونجا وثيقه بذارن( بانك يه حساب ارزي واسه شخص باز ميكنه و مبلغ وثيقه رو سپرده ميكنه تا يه سودي هم اونجا به شخص بدن)
بعدش هم فرماي مخصوص اين كارو كه فارسي و لاتين هستن پر ميكني و بعد از 2 هفته كارتت كه تو خارج صادر شده رو بانك بهت ميده و بعدش هم ديگه شما صاحب يك مستركارد واقعي هستين كه تو تمام دنيا اعتبار داره
راستي يادم رفت بگم اسم مستركاردهاي بانك ملي هم Melli Trust هست چون بانكهاي بزرگ مجازند نام تجاري خوشونو هرجوركه دلشون خواست رو كارت حك كنن .
يه چيز ديگه در مورد وثيقه بانكي اگه حساب ريالي خوبي داشته باشي ميتوني از همون حساب هم بعنوان وثيقه استفاده كني (پول رو تو حسابت مسدود ميكنن و اگه بانك خيلي ميشناستت ميتونه نصف وثيقه رو ازت سفته و چك و سند و ... بگيره)

+++++++++++++++++++++

در ضمن تو سايت بانك ملي اطلاعات چنداني تو اين زمينه نيست ولي www.bmi.ir يه سر بزني خودت بد نيست.

aminweblog

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من پرسيدم شرايطش اين هست:
- ضامن معتبر اونم به مقدار دو نفر :eek:
- حداقل موجودي 1000 يورو :blink: (يعني نبايد حسابت كمتر از 1000 يورو بشه!)
- صفته به ميزان لازم!
حالا هر كي جرات داره بره وبزا كارت بگيره :f34r:

karimicae

Registered User
لایک‌ها
0
در مورد كارت اعتباري:
كارت هاي بانك ملي كه خيلي هزينه دارند. من يك بار از سايت http://www.epay.ir ويزا كارت خريدم ولي امروز سايت http://www.ghazalec.com/visa.html رو پيدا كردم كه قيمتاش يه كم پايين تره.

بالا