برگزیده های پرشین تولز

عشق اول

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
دوست عزیز من که نیومدم بشینم این مزخرفاتو نگا کنم و ازشون نوت برداری کنم!! بازم میگم این حرفا کاملا کارشناسی شده و اثبات شدس. شما نشستی با دقت نگا کردی بعد میگی حرف من کپی برار اصل این سریالاس؟!! اینکه این نظرات با ماهیت شخصیت شما جور درنمیاد به خودتون مربوطه نه منی که میخوام به صورت علمی برخورد کنم. اینجوری نیس که شما بیاین به زور یک حرفی به بقیه بزنین و دیگران حتما حتما قبول کنن. دوروبرتون رو نگاه کنین.. کشتار ... قتل و خونریزی .. تجاوز .. سر بریدن.. همنوع خواری .. اینا ماهیت انسانه ( خصوصیات حیوانی) توام با مهر و دوستی و صفا و صمیمیت. انسان هم جزو همین طبیعته زیبا و زشت هست .. تازه خصوصیات بعضی از همین حیوانات از انسان نماها قشنگ تره! یکمی فک کنین بعد جواب بدین
Sent from my GT-I9502 using Tapatalk

مثل این میمونه که یکی حرفا و نظرات آدولف هیتلر دقیقا بازگو کنه بعد بگه من اصلا خوشم نمیاد و وقتمو حروم نمیکنم سر حرف ها و نظرات آولف هیتلر
تو همون مستند هایی که خدا رو موجود فضایی میدونن کلی از کارشناسا برجسته میان صحبت میکنن
علمی برخورد کردن با انسان با پستی رسوندن در حد زندگی حیوانی فرق داره
اتفاقا رهنمود ها و راهنمایی ها آفریدگار حالا چه از طریق پیامبران و ........ به پاکی و کمال رسیدن انسان هاست ولی انسان هایی که میخوان بگن ما فرق داریم ما تافته جدا بافته ایم ما خاصیم و ...... این افراد باعث جنگ و جنایت و ..... میشن همین افراد کسایی که ادعا میکنن عشق و علاقه چه دوغی چه کشکی و.............
همونطور که کتاب ها آسمانی نوشتند : خداوند دنیا را با عشق آفرید . قرآن
اهورامزدا دنیا را با عشق برای شادمانی و و در مسیر نیک برای انسان آفرید . گات ها
و موارد دیگر

Last edited:

Roonia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
چه عشقی چه کشکی .. چه دوغی . حتما اینو شنیدید که میگن عشق و هورمون جنسی از یه قسمت تو مغز ترشح میشه. به قول یکی از دوستام که اطلاعات علمیش تو این زمینه زیاده .. میگه هدف فقط تولید مثل و بقای نسله و عشق بهونه ای برای به وجود اومدن اونه و موندن دونفر باهم وابستگی و عادت میشه ممکنه پس از یه مدت کم و زیاد بشه .

هیچی دیگه هر چی عشق بود،بردینش زیر سوال.;) دست شما و دوستتون درد نکنه:mad::general710:

controlL

Registered User
لایک‌ها
270
سلام بچه ها ميخوام تجربه خودم بگم،الان سه سال و خورده ايى با يك دختر هستم و مثل زن و شوهريم،من تهرانم و اون كرمانشاه با هزار بدبختى پدر مادرم و راضى كردم و رفتم ديدمش.انصافا جفتمون خيلى خوبيم و اگه تعريف از خود نباشه،ماهم خيلى دعواها داشتيم و فحش و فحش كارى اما هميشه تو بغل هم اروم ميشيم،راستى ما ى سرى حرمت ها بينمون هست و نظر من اينكه اگه ى سرى از حرمت ها تو جامعه از بين نميرفت الان خيلى از اين كات كات بازيا نبود،اينكه احترام هم نگه ميداريم البته تاحدودى و اينكه ما از كوچكترين چيزها كه الان تو جامعه ما معنى نداره و خنده داره رو رعايت ميكنيم مثلا اجازه گرفتن دختر از پسر بخدا بعضى چيزاهست رابطرو خيلى قشنگتر ميكنه مثل اينكه هروقت بيرون چشمم به ى دختر ميفته سرم ميندازم پايين و اونجاست كه عشق حس ميكنم و قلبم قرص ميشه،برامون دعا كنيد بهم برسيم.ببخشيد زياد حرف زدم
ارزو میکنم شما به سرنوشت ما دچار نشی هرچند ناگزیره و احتمالن میشی ..:(

controlL

Registered User
لایک‌ها
270
چه عشقی چه کشکی .. چه دوغی . حتما اینو شنیدید که میگن عشق و هورمون جنسی از یه قسمت تو مغز ترشح میشه. به قول یکی از دوستام که اطلاعات علمیش تو این زمینه زیاده .. میگه هدف فقط تولید مثل و بقای نسله و عشق بهونه ای برای به وجود اومدن اونه و موندن دونفر باهم وابستگی و عادت میشه ممکنه پس از یه مدت کم و زیاد بشه .

اینکه شما میگی ظاهرن در مورد بعضیااا صدق میکنه (دیدم که میگم) در مورد ما که مصداق نداشت .. 4 سال گذشت ذره ای حال ما تفاوت نکرد .. خیلی چیزها شنیدم و دیدم اما بازم حالم همونی بود که هست ..

Parsicoola

Registered User
لایک‌ها
57
مثل این میمونه که یکی حرفا و نظرات آدولف هیتلر دقیقا بازگو کنه بعد بگه من اصلا خوشم نمیاد و وقتمو حروم نمیکنم سر حرف ها و نظرات آولف هیتلر
تو همون مستند هایی که خدا رو موجود فضایی میدونن کلی از کارشناسا برجسته میان صحبت میکنن
علمی برخورد کردن با انسان با پستی رسوندن در حد زندگی حیوانی فرق داره
اتفاقا رهنمود ها و راهنمایی ها آفریدگار حالا چه از طریق پیامبران و ........ به پاکی و کمال رسیدن انسان هاست ولی انسان هایی که میخوان بگن ما فرق داریم ما تافته جدا بافته ایم ما خاصیم و ...... این افراد باعث جنگ و جنایت و ..... میشن همین افراد کسایی که ادعا میکنن عشق و علاقه چه دوغی چه کشکی و.............
همونطور که کتاب ها آسمانی نوشتند : خداوند دنیا را با عشق آفرید . قرآن
اهورامزدا دنیا را با عشق برای شادمانی و و در مسیر نیک برای انسان آفرید . گات ها
و موارد دیگر
تا اونجایی که میدونم انسان ها میتونن واسه زندگیشون تصمیم بگیرن که زندگیشون در چه راهی صرف بشه .. بزهکاری.. ظلم و ستم و یا در راه خوبی و نیک. تو یه برهه هایی از زندگی هست که ادم میتونه تغییر کنه با توجه به شرایط .. در راه خوبی قدم برداره یا بد.. هیچکی نمیتونه بگه من از اولش خاص بودم.. من همیشه رفتار درستی داشتم و مث یه انسان واقعی بودم! خب انسان واقعی چجوری تونست متمدن بشه.. خانواده تشکیل بده . جامعه شکل پیدا کنه و انسان ها تونستن کنار هم زندگی کنن. من رفرنس قرانی و اهورمزدایی نمیدم ( قران هم دوتا ایه داره راجب سربریدن و خیلی ایات دیگر که با توجه به جوامع امروزی جور در نمیاد!)) من ازتون خواستم نگاهی به تاریخ و شکل پیدایش انسان ها و شباهت با زندگی حیوانات نگاه بندازیم. ایینه رفتار حیوانات رو تو خود ادمیزاد میشه دید. نمیتونیم بگیم که ما از دیگر موجودات زنده تافته جدابافته هستیم و همه چیمون فرق میکنه. هیچ چیزمون فرق نمیکنه جز چندتا لایه های خاکستری تو مغز انسان برای درک و فهم بیشتر! خب همیشه اینجوری بوده که ما انسان ها به خوبی کردن علاقه بیشتری داریم تا بدی کردن. عشق و زندگی هم اینجوریه .. باز میگم این نظر خودمه یا یکی مث من.. شما جور دیگه فک میکنید و محترمه ولی من جور دیگه

Parsicoola

Registered User
لایک‌ها
57
اینکه شما میگی ظاهرن در مورد بعضیااا صدق میکنه (دیدم که میگم) در مورد ما که مصداق نداشت .. 4 سال گذشت ذره ای حال ما تفاوت نکرد .. خیلی چیزها شنیدم و دیدم اما بازم حالم همونی بود که هست ..
بعضیا نداریم دوست عزیز همه اینجورین.. شما کافیه اهنگ غمناک و ..س ناله های عاشقانه گوش ندی.. فکرت تو کار و بار باشه. تفریح و مسافرت و ورزش کارهایی هس که میتونه از وابستگیت کم کنه. به خودت و ایندت فک کن نه گذشته که اگه اینجوری بود یا اونجوری میشد الان اوکی بودم! مطمعنا با کیس های بهتر در اینده برخورد میکنی اگه به خودت برسی

Roonia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
بعضیا نداریم دوست عزیز همه اینجورین.. شما کافیه اهنگ غمناک و ..س ناله های عاشقانه گوش ندی.. فکرت تو کار و بار باشه. تفریح و مسافرت و ورزش کارهایی هس که میتونه از وابستگیت کم کنه. به خودت و ایندت فک کن نه گذشته که اگه اینجوری بود یا اونجوری میشد الان اوکی بودم! مطمعنا با کیس های بهتر در اینده برخورد میکنی اگه به خودت برسی

افرین راس میگید همه چی دست خودمونه
ادم وقتی فاز غمگین به خودش می گیره مطمئنا یاد یه سری خاطرات گذشه میافته و حالش بد می شه
در ضمن ماها به جای اینکه شب و روز خودمونو درگیر این احساسات و عواطف کنیم بهتره یه ذزه به فکر یه هدف به درد به خور باشیم
اهمیت دادن به این چیزای بیهودس که باعث شده به عنوان جهان سوم شناخته شده باشیم

controlL

Registered User
لایک‌ها
270

کاملن درست میگی اما ...
شرایط من اونی نیست که شما میگی من توی شاد ترین لحظه هام بدتر یادش میوفتم .. توی شلوغ ترین لحظه های زندگیم که خیلی سرم شلوغه بدتر یادش میوفتم .. زمونی بود برای 200 نفر باید صحبت میکردم و مخاطبم بودن و خیلی استرس داشتم اما وسط حرفام دائم توی ذهنم بود و تک تک کلمه ها و حرفاش بسرعت از ذهنم میگذشتن .. هر اعیادی شد حضورش توی ذهنم وجود داشت .. میخام بگم شما درست میگی عامل خیلی از مشکلات همین فاز غم داشتن بیهوده هست اما این رو نباید بسادگی ازش گذشت که برای فراموشی یک ادم متغییرهای زیادی وجود دارن مث شخصیت فراموش کننده و نوع رابطه ای که داشتن و نوع تموم شدن این رابطه و .. و ..

Parsicoola

Registered User
لایک‌ها
57
کاملن درست میگی اما ...
شرایط من اونی نیست که شما میگی من توی شاد ترین لحظه هام بدتر یادش میوفتم .. توی شلوغ ترین لحظه های زندگیم که خیلی سرم شلوغه بدتر یادش میوفتم .. زمونی بود برای 200 نفر باید صحبت میکردم و مخاطبم بودن و خیلی استرس داشتم اما وسط حرفام دائم توی ذهنم بود و تک تک کلمه ها و حرفاش بسرعت از ذهنم میگذشتن .. هر اعیادی شد حضورش توی ذهنم وجود داشت .. میخام بگم شما درست میگی عامل خیلی از مشکلات همین فاز غم داشتن بیهوده هست اما این رو نباید بسادگی ازش گذشت که برای فراموشی یک ادم متغییرهای زیادی وجود دارن مث شخصیت فراموش کننده و نوع رابطه ای که داشتن و نوع تموم شدن این رابطه و .. و ..
بله درسته.. همه ما ازین خاطره های خوب و بد داریم.. گاهی وقتا به یادمون میاد ولی بستگی به خود طرف داره .. چجوری یا تا چند وقت میتونه فراموش کنه. خود طرف باید تصمیم قاطع بگیره واسه زندگیش که میخواد زانوی غم بغل بگیره تو گذشته زندگی کنه یا تو امروز یا تو رویاهاش! این چیزایی که شما میگی ازین عشق های افلاطونیه که همه تو زندگیشون تجربه میکنن احتمالا! من خودم خیلی احساساتی بودم و هستم .. ولی واقعا ادم احساساتی همیشه ضربه میبینه و ضعیف میشه. باید منطقی باشی و منطقی تصمیم گیری کنی ! ولی من کسی نیستم که بخوام نصیحت کنم شمارو دوست خوبم . خودت باید بخوای افراد دیگه نمیتونن واستون کاری کنن!

controlL

Registered User
لایک‌ها
270
بله درسته.. همه ما ازین خاطره های خوب و بد داریم.. گاهی وقتا به یادمون میاد ولی بستگی به خود طرف داره .. چجوری یا تا چند وقت میتونه فراموش کنه. خود طرف باید تصمیم قاطع بگیره واسه زندگیش که میخواد زانوی غم بغل بگیره تو گذشته زندگی کنه یا تو امروز یا تو رویاهاش! این چیزایی که شما میگی ازین عشق های افلاطونیه که همه تو زندگیشون تجربه میکنن احتمالا! من خودم خیلی احساساتی بودم و هستم .. ولی واقعا ادم احساساتی همیشه ضربه میبینه و ضعیف میشه. باید منطقی باشی و منطقی تصمیم گیری کنی ! ولی من کسی نیستم که بخوام نصیحت کنم شمارو دوست خوبم . خودت باید بخوای افراد دیگه نمیتونن واستون کاری کنن!

درست میگین دوست عزیز .. من خودمم تا حدی اهل احساس و کلن ادم خاطره بازی هستم ولی خب اصلی ترین چیزی که باعث شد نسبت به این ادم اینطور بشم زمانی بود که این ادم توی زندگیم بود و اون برهه ی زندگیم برهه ی خاص و بدی بود دومین دلیل هم نوع جداییمون بود و دلیل سوم اینکه بعد دو سال اشک همین ادم رو دیدم اما بخاطر یه پسر دیگه که بعد من وارد زندگیش شده بود این خیلی واسم ازار دهنده بود ..
کاش همه ی ماها معرفت اینو داشته باشیم که همونطور که زمان اشنایی و دوستی و ارتباط دوست داریم همه چیز خوب باشی زمون جدایی هم بی رحمانه همه چیز رو درو نکنیم طرف مقابل رو درک کنیم ..
من توی گذشتم ادم خیلی شاد و خندونی بودم موفقیتهای خاص خودمم داشتم امیدوارم روزی برسه که باز از ته دل بخندم ... بعد جدایی خیلی های دیگه اومدن و رفتن ولی الان دیگه حتی دوست ندارم کسی بیاد توی زندگیم .. بگذرررررریم
موفق باشین

لایک‌ها
36
خب من بعد 2 سال جدایی دارم مثل شمع میسوزم چه کاری بکنم تا درد نامزد کردنش از یادم بره؟
داداش من به یه چیزی عقیده پیدا کردم : دختر اصلن عاشق نمیشه.
برای فراموش کردن هم چند تا نصیحت میکنم
حکمت و عدل الهی رو نادیده نگیر ممکن بود به نفعت باشه که اینطور شد
گوهر خود را مزن بر سنگ هر ناقابلی
صبرکن پیدا شود گوهر شناس قابلی
مطمئنم زود فراموش میشه وقتی به خودت سخت نگیری و منطقی فکر کنی
اگر امکانش رو داری برو پیش آقا امام رضا حالت عوض میشه باهاش راز و نیاز کن
((خیلی کم پیش میاد من کامنت یزارم امیدوارم کمکی اندک کرده باشم))

Roonia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
داداش من به یه چیزی عقیده پیدا کردم : دختر اصلن عاشق نمیشه.
برای فراموش کردن هم چند تا نصیحت میکنم
حکمت و عدل الهی رو نادیده نگیر ممکن بود به نفعت باشه که اینطور شد
گوهر خود را مزن بر سنگ هر ناقابلی
صبرکن پیدا شود گوهر شناس قابلی
مطمئنم زود فراموش میشه وقتی به خودت سخت نگیری و منطقی فکر کنی
اگر امکانش رو داری برو پیش آقا امام رضا حالت عوض میشه باهاش راز و نیاز کن
((خیلی کم پیش میاد من کامنت یزارم امیدوارم کمکی اندک کرده باشم))
اقای محمد رضا می شه بگید بر چه پایه و اساسی فکر می کنید که دختر ها غاشق نمی شند؟

لایک‌ها
36
اقای محمد رضا می شه بگید بر چه پایه و اساسی فکر می کنید که دختر ها غاشق نمی شند؟
سلام
هیچ اصراری ندارم پافشاری کنم که همه دختر ها اینطوری اند
الان من یه عملی کردم شما عکس العمل نشون دادین. درسته؟ اما خیلی از دخترها اینطور نیستند و ...
من خیلی کم دیدم که یه دختر به مانند یک پسر عاشق باشه.

Roonia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
سلام
هیچ اصراری ندارم پافشاری کنم که همه دختر ها اینطوری اند
الان من یه عملی کردم شما عکس العمل نشون دادین. درسته؟ اما خیلی از دخترها اینطور نیستند و ...
من خیلی کم دیدم که یه دختر به مانند یک پسر عاشق باشه.
خوب نکته جالبش اینجاست که دخترام فکر می کنن پسرا بی احساسند
من خودم خوشبختانه تجربه عشق رو نداشتم ولی از اکثر همنوعام شنیدم

Parsicoola

Registered User
لایک‌ها
57
درست میگین دوست عزیز .. من خودمم تا حدی اهل احساس و کلن ادم خاطره بازی هستم ولی خب اصلی ترین چیزی که باعث شد نسبت به این ادم اینطور بشم زمانی بود که این ادم توی زندگیم بود و اون برهه ی زندگیم برهه ی خاص و بدی بود دومین دلیل هم نوع جداییمون بود و دلیل سوم اینکه بعد دو سال اشک همین ادم رو دیدم اما بخاطر یه پسر دیگه که بعد من وارد زندگیش شده بود این خیلی واسم ازار دهنده بود ..
کاش همه ی ماها معرفت اینو داشته باشیم که همونطور که زمان اشنایی و دوستی و ارتباط دوست داریم همه چیز خوب باشی زمون جدایی هم بی رحمانه همه چیز رو درو نکنیم طرف مقابل رو درک کنیم ..
من توی گذشتم ادم خیلی شاد و خندونی بودم موفقیتهای خاص خودمم داشتم امیدوارم روزی برسه که باز از ته دل بخندم ... بعد جدایی خیلی های دیگه اومدن و رفتن ولی الان دیگه حتی دوست ندارم کسی بیاد توی زندگیم .. بگذرررررریم
موفق باشین
امیدوارم. کلا ادمیزاد با امید زندس و اگه امیدی در کار نباشه افکار منفی و پوچ سراغش میاد که نهایتا به افسردگی و صدمدات روحی روانی ختم میشه که امیدوارم برای کسی این مساله پیش نیاد . آرزوی خوشبختی و شادکامی میکنم براتون. موفق باشین

لایک‌ها
36
خوب نکته جالبش اینجاست که دخترام فکر می کنن پسرا بی احساسند
من خودم خوشبختانه تجربه عشق رو نداشتم ولی از اکثر همنوعام شنیدم
حیف مسابقه نیست اما اگر میشد میگفتم چه چیزهایی از دست دادم و قطعا برنده میشدم.
خواهرم عاشق نشید . دلیل نداره خودتون رو از همه چیز منع کنید. من طراوتم و ... رفت.
نه اینکه بهم بخوره نه من اصولم تا حالا به جز یکبار بهم اجازه نداده که به یک نفر بگم فلانی من فلان طور و ...
من موندم فرصتش پیش بیاد بگم
دخترها اشتباه میکنند که فکر میکنند پسرها عاشق نمیشن اما اون قالب پسر ها بسیار وسیع
شاید دخترها 10 جور باشند اما پسرها 100 نوع
این یه واقعیت هستش ما پسرها تو این ارتباط ها ضعیف تریم .
دنیای ما بزرگتر و درگیری هاش زیاد چون در آینده مرد زندگی و مسئولیت پذیر خانواده هستیم و فقط یه عشق میتونه ما رو آروم کنه و اگر نکنه حتما ما رو ناراحت میکنه.
و پسر با پسر فرق داره خیلی .....

Roonia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
حیف مسابقه نیست اما اگر میشد میگفتم چه چیزهایی از دست دادم و قطعا برنده میشدم.
خواهرم عاشق نشید . دلیل نداره خودتون رو از همه چیز منع کنید. من طراوتم و ... رفت.
نه اینکه بهم بخوره نه من اصولم تا حالا به جز یکبار بهم اجازه نداده که به یک نفر بگم فلانی من فلان طور و ...
من موندم فرصتش پیش بیاد بگم
دخترها اشتباه میکنند که فکر میکنند پسرها عاشق نمیشن اما اون قالب پسر ها بسیار وسیع
شاید دخترها 10 جور باشند اما پسرها 100 نوع
این یه واقعیت هستش ما پسرها تو این ارتباط ها ضعیف تریم .
دنیای ما بزرگتر و درگیری هاش زیاد چون در آینده مرد زندگی و مسئولیت پذیر خانواده هستیم و فقط یه عشق میتونه ما رو آروم کنه و اگر نکنه حتما ما رو ناراحت میکنه.
و پسر با پسر فرق داره خیلی .....
بله حرف شما متین, ولی دیشب چون دومین نفری بودید که ازش شنیدم که این حرفو میزنه اعصابم کاملا خرد شد
اتفاقا با طرفی که اینو بهم گفت هم همین جور یا شاید بیشتر برخورد کردم
و اینو بدونید که عاشق نشدن دختر ها بدون دلیل نیس,مثلا خود من دلیلی نمی بینم تا عاشق پسر خاله خودم بشم که دوستم داره و حاضره تمام دنیا رو به پام بریزه.
چون از من یه سال کوچیک تره و کلی باهم اختلاف عقیده داریم و...
مطمئنا دختری که شما ازش حرف می زنید دلیلی برای ترکتون یا دوست نداشتنتون داشته

لایک‌ها
36
بله حرف شما متین, ولی دیشب چون دومین نفری بودید که ازش شنیدم که این حرفو میزنه اعصابم کاملا خرد شد
اتفاقا با طرفی که اینو بهم گفت هم همین جور یا شاید بیشتر برخورد کردم
و اینو بدونید که عاشق نشدن دختر ها بدون دلیل نیس,مثلا خود من دلیلی نمی بینم تا عاشق پسر خاله خودم بشم که دوستم داره و حاضره تمام دنیا رو به پام بریزه.
چون از من یه سال کوچیک تره و کلی باهم اختلاف عقیده داریم و...
مطمئنا دختری که شما ازش حرف می زنید دلیلی برای ترکتون یا دوست نداشتنتون داشته
شما از جایی فهمیدین که پسر خاله دوستتون داره که به شما گفت.
ولی من تا حالا نگفتم و این واسم عذاب آور بخوام به یه دختر بگم من بخاطر تو دارم میمیرم دارم زجر میکشم
من از یه چیزی میترسم که اون هم خودم هستم.
ای کاش یه روزی به خودم غلبه کنم به خودم بفهمونم که عشقت رو بگو.
ولی من تا مطمئن نشم که به کسی نگه نمیگم.
که دو فردا بگن فلانی سرش قسم میخورند این شد.
حرف مردم مهم نیست اما من برای اون نگرانم.
ایشالله همه به هم برسن
شما هم به پسرخاله فکر کن شاید حل بشه

Sent from my LT22i using Tapatalk

Kasandra

کاربر افتخاری و فعال خاطرات
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
خیلی جالبه! چون من تا 2-3 ساعت دیگه دارم می رم دنبال عشق اولم بعد از 4 سال تا امروز رو با هم باشیم. فردا هم برا همیشه از ایران می ره.
توی این 4 سال با اینکه تو رابطه با کسی دیگه بودم، اما نشد فراموشش کنم.
البته کسی که این وسط خیانت کرد من بودم و چیزی که بیشتر من رو داغون می کنه این هستش که طرف مقابلم توی این 4 سال با اینکه سعی کرد با کسی دیگه ارتباط داشته باشه اما چون دلش پیش من بود نتونست. (آمارش رو داشتم تو این مدت)
نمی دونم چرا اینا رو اینجا می گم، کلاً اگر 1% بخوام از زندگیم برا کسی تعریف کنم PT جای مناسب این کار نیست :دی

درود
چند وقتی بود می خواستم به اینجا سر بزنم ببینم در چه حالست که یادم آمد به این نوشته زیبای شما و اینکه با وجود خیانت،کاری کردید که هم آرامش بخش بوده و هم انساندوستانه! از هر کسی چنین کاری برنمی آید.

بالا