برگزیده های پرشین تولز

عصیان + عرفان + عشق به فارسی

mohsen khatami

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام عزیزان. اوشوبفارسی تازه تاسیس شده و هنوز خوب معرفی نشده. از تمام کسانی که اوشو را دوست دارندو ترجمه های مرا می پسندند خواهشمندم راهنمایی کنند که چگونه از مووبلتایپ و پرشینتولز استفاده کنم تا این کار راه بیفته!
عشق است
mohsen khatami

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
محسن جان اگر ميشه كمي درباره زندگي اوشو بنويسيد خيلي دوست دارم بدونم
بعد اينكه اگر ميخواهي سيستم مووبل تايپ استفاده كنيد در بخش مووبل تايپ چند سايت كه اين سرويس رو مجاني ميدند معرفي شده كه شما ميتوانيد استفاده كنيد.
منظورتون از استفاده پرشين تولز چيه؟

mohsen khatami

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام طاها جان:
مرسی برای اسخ.
در مورد زندگی اوشو در صفحه خانه سایتم لینکی هست در همین مورد= پدیده ای به نام اوشو)
لطفاٌ با ایمیل با من در تماس باش و راستش چند بار رفتم که به ام تی سر بزنم در موقع پر کردن فرم ازم شماره کردیت کارت خواست!
اگر ممکن است لینک بده تا بروم. منظورم از پرشین تولز همین سیستمی است که الان درش هستیم و چیزی می خواهم مانند همین. اگر رایگان باشه بهتره وگرنه مجبورم براش هزینه کنم.
دوستدارت
keep in touch
love

mohsen khatami

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بر طاها جان:
بازهم مرسی از نظراتت
لطفاٌ درنظر داشته باش که من در این دنیای وب بسیار ناشی و ناوارد هستم و خیلی از قوانین ابتدایی را هم نمی دانم.
پس لطفاٌ ناشیگری های مرا ببخش و اگر می توانی مرا راهنمایی که که چگونه از این ابزارهای جادویی بیشترین بهره را ببرم.
بازهم ممنونم و به امید همکاری و تماس حرقه ای بیشتر!
دوستدارت: محسن

saberioon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mohsen khatami :
سلام عزیزان. اوشوبفارسی تازه تاسیس شده و هنوز خوب معرفی نشده. از تمام کسانی که اوشو را دوست دارندو ترجمه های مرا می پسندند خواهشمندم راهنمایی کنند که چگونه از مووبلتایپ و پرشینتولز استفاده کنم تا این کار راه بیفته!
عشق است
mohsen khatami
در سايت خبرچين مطالبي درباره سايت شما نوشته شده است . كار تون جالب است
موفق باشيد

mohsen khatami

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بر صابریون عزیزم:
مرسی از پیام مهرآمیز.
من تازه واردم و نمی دونم چی به چیه؟! همین حالا یک پلان از پرشین سرویس در مشهد خریدم که نمی دونم باهاش چه کنم! البته هنوز پرداخت نکرده ام. ولی..... تا ببینیم چه می شود. لطفاٌ سرنخ های مرا دنبال کن تا درد مرا بفهمی (بیسوادی است!)
شاد و شاد و شاد باشی. در تماس باشیم.
قربونت

root

Registered User
لایک‌ها
2
سلام محسن !
اوشو پسر خوبي هست ! اما ميدوني يه جورايي ادم رو خيلي بي هدف ميكنه !
همش ميگه هدف وجود نداره تو در زمان حال هستي !
تو فلاني تو بيساري !

ولي كلا خوب از عشق ميگه !
ولي يه كمي هم زيادي ادعاش ميشه !
ترجمه هات خوبه در كل .
در مورد پلان هم بگو چند مگابايت هست ؟ اسمش چيه !
قربون دايي .

mohsen khatami

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام عزیز:
مرسی از نظرات جالبت در مورد اوشو.
آری قدری (فقط قدری) حق با تو است.
نمی دانم چند تا از کتاب هایش را خوانده ای ولی یقین بدان با خواندن ده بیست سی چهل پنجاه شصت... کتاب از حدود 650 تایی که ازش بجا مانده هیچوقت نمی توانی در مورد این اقیانوس قضاوت کنی.

در مورد بی هدف شدن و سردرگمی و... هم بازهم قدری حرفت درسته (فقط قدری) پس مولانا برای چه این راه را "راه پرخون" خوانده؟
اگر به هشدارهای صفحه ی اول سایتم توجه کرده باشی این جزو برنامه است و خلاصه این از نوع کالاهای "درهم" است و نمی توانی "سوا" کنی!

نمی دونم سایم را دید زدی یا نه؟ ولی می خواهم طوری به این ابزار های جدید مجهز بشم که بتوانم مطالب را بصورت دیتابیس در اختیار عزیزانم قرار دهم.
اگر اهلش هستی و وقتش را داری ممنون میشم راهنمایی کنی و با ایمیل با من تماس بگیری.
این روزها کامپیوترمان در اشغال یک کتاب انگلیسی از مولانا رومی است و من کمتر به کارهای دیگرم می رسم.
لطفاٌ یک پلان و یک ابزار مجهز به php + bb + data base +............ بهم معرفی کن
و خودت هم بخاطر اوشو هم که شده و یا شاید بخاطر کسانی که هنوز او را به خوبی نمی شناسند این کار را بکن.
قربون لطفت
منتظر ایمیلت هستم.
صفای عزیز

MS mass

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پنج دلار در روز. از يك سايت. :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

براي آشنايي با بهترين سايتهاي كسب درآمد به اين وبلاگ بريد. :)
كليك كنيد....

خبر داغي توش نوشته

بالا