برگزیده های پرشین تولز

عضويت رايگان در كارنامه دات كام فقط تا پايان آبان ماه 1384

karname

Registered User
لایک‌ها
0
به نام خدا​
شركت تيماتك طراح و مجري سايت كارنامه دات كام به مناسبت اتمام طراحي جديد خود اقدام به ثبت نام تعداد محدودي از مدارس به صورت رايگان براي پلن سفيد ( 100 دانش آموز ، 6 كلاس و 6 دانش آموز ) و يا تخفيف ويژه براي پلن هاي بالا تر بدون هيچ محدوديت در استفاده از امكانات سايت نموده است . به همين منظور مدارس مي توانند با پر نمودن فرم عضويت در صفحه ي عضويت نسبت به ثبت نام خود اقدام نمايند . ما در اولين فرصت نسبت به بررسي تقاضا ها و اهداي عضويت رايگان به تعدادي از مدارس (فعلا 20 عدد) اقدام خواهيم كرد

مهلت ارسال تفاضا فقط تا انتهاي آبان ماه 1384 مي باشد

شركت تيماتك - مجري و طراح كارنامه دات كام

: امكانات فعلي سايت

ارسال كارنامه به صورت جدولي ( رسمي ) و تصويري - 2عدد ترمي و 9 عدد ماهانه

ارسال دعوت نامه ها و گزارشات و ... به اوليا دانش آموزان به صورت نا محدود

ارسال پيام شخصي بين مدرسه - دانش آموزان - معلمان - مدير وب سايت به صورت نامحدود

انتخاب دروس معلمان توسط مدرسه ( 15 درس در قالب 15 كلاس ) و ارسال نمرات كارنامه هاي ترم توسط معلمان

.... و

ضمنا ما در حال طراحي برنامه اي هستيم كه مدارس به صورت تماما رايگان مي توانند از ما دريافت نموده و با آن با كمتر از 1 دقيقه اتصال به اينترنت كليه نمرات دانش آموزان خود را ارسال نمايند

url : http://karname.com
mail:[email protected]
yahoo id : afshar_karname

Last edited:

iranjava.net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
طرح خوب هست موفق باشي فقط رو طراحي سايت يكم كار كني بهتره چون اين خيلي مشكل طراحي توش هست البته اين نظر من هست

اما به هر حال موفق باشي

karname

Registered User
لایک‌ها
0
يك هدف اين سايت طراحي زيبا و ... نيست
دوما كه همه ي مدارس يك سايت براي خودشون دارن كه براي معرفي مي باشد نه براي نمرات و كارنامه ها و دعوت نامه ها و ... شما مي تونيد به صفحه ي راهنما رفته و راهنما رو داونلود كنيد و امكانات بسيار زيادي رو كه تويه هيچ سايتي پيدا نمي كنيد رو ببينيد
سوما براي كسايي كه مي خوان عضو بشن مي گم كه براي عضويت در صفحه ي عضويت بايد درخواست بدين و ما پس از بررسي كردن درخواست با شما تماس مي گيريم و سپس براي شما اكانتي ايجاد مي كنيم
خداحافظه همگي

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
یه سر به اینجا بزنید!
31.gif

شبكه مدارس ايران

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از karname :
اين سايت شما مورد داره همه ي صفحات به صفحه ي لاگين سايت ميره و نه به جاي ديگه من كه چيزي نفهميدم

سایت مال من نیست یه سایت سراسری برای مدارس ایران هست و هرکی که یوزر و پس ورد داشته بشاه میتونه بره به صفحه مدرسه خودش و نمرات و دیگر چیزا رو ببینه !
البته هنوزاول راهه و خیلی کامل نیست

karname

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Reza364 :
سایت مال من نیست یه سایت سراسری برای مدارس ایران هست و هرکی که یوزر و پس ورد داشته بشاه میتونه بره به صفحه مدرسه خودش و نمرات و دیگر چیزا رو ببینه !
البته هنوزاول راهه و خیلی کامل نیست

سايت ماهم اوله كاره ولي جوجه رو آخر پاييز ميشمورن

بالا