برگزیده های پرشین تولز

عضو جديد گروه سيبيلوها

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام دوستان من عضو جديد گروه سيبيلوها هستم و فعاليتم از همين امروز شروع ميكنم ضد 28بيليها :lol:

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از saeedonline :
با سلام دوستان من عضو جديد گروه سيبيلوها هستم و فعاليتم از همين امروز شروع ميكنم ضد 28بيليها :lol:
بهههههههههههههههههههههههههههه به به به به !
سیبیل سیبیل خوش آمدی یار کاکو خوش آمدی !
سعید بالام خوشآمد به جمع سیبیل خوش آمد !
اول برو دست بوس شاه ....جشنهای هزار و پانصد ساله سیبیلو ها در راهه !
:D
میبینم که بی سیبیلا کم آوردن ! هر دم از باغ سیبیل بری میرسد .....تازه تر از تازه تر از تازه تری میرسد (شرمنده شاعرم شدیم ریدیم به پیمونه شعریش رفت ......:blush: )

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
اي بابا دوباره اين تاپيك تا 10 صفحه ميره! خواهشا يه بحث بهتر بكنيد مثلا از احسان تشكر كنيد كه چقدر كم پيش مياد تاپيكي رو قفل كنه يا كسي رو اخراج كنه يا اينكه از من تشكر كنيد!!

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از faridbahal :
اي بابا دوباره اين تاپيك تا 10 صفحه ميره! خواهشا يه بحث بهتر بكنيد مثلا از احسان تشكر كنيد كه چقدر كم پيش مياد تاپيكي رو قفل كنه يا كسي رو اخراج كنه يا اينكه از من تشكر كنيد!!
من از دو بحث اوب خوشم نمیاد بنابراین از تو تشکر میکنم ! :blink:

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
كاكو نبينم خارجي تو تاپيك باشه به دهه بالا بگو اوس سعيد ميخاد از نسل از ريشه بيسيبيلارو نابود كنه بوگو كه زناي آبادي رو از اونجا ببرن بيرون تو مرمه ما نيستش سيبيل حورمت داره خوش نرم كسي بدو بيرا بگه از كدخدا تشكر ميكنم از اينكه تا حالا اين بي سيبيلا رو نكشته آمار از دهه بالا رسوندن كه دارن به سيبيلاشون دنبه ميزنن تا حالا هم شده 18 بيل تا 30 بيل كامل شه نسلشون منقرض كردم خا كاكو خيالت تخت :eek:

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
من از دو بحث اوب خوشم نمیاد بنابراین از تو تشکر میکنم !
:lol: من نوکرتم
كاكو نبينم خارجي تو تاپيك باشه به دهه بالا بگو اوس سعيد ميخاد از نسل از ريشه بيسيبيلارو نابود كنه بوگو كه زناي آبادي رو از اونجا ببرن بيرون تو مرمه ما نيستش سيبيل حورمت داره خوش نرم كسي بدو بيرا بگه از كدخدا تشكر ميكنم از اينكه تا حالا اين بي سيبيلا رو نكشته آمار از دهه بالا رسوندن كه دارن به سيبيلاشون دنبه ميزنن تا حالا هم شده 18 بيل تا 30 بيل كامل شه نسلشون منقرض كردم خا كاكو خيالت تخت
ای بابا سعید جون چه حوصله ای داری به جون خودم

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اين كه همش شد جون :D

خوبی کن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از Kako :
بهههههههههههههههههههههههههههه به به به به !
سیبیل سیبیل خوش آمدی یار کاکو خوش آمدی !
سعید بالام خوشآمد به جمع سیبیل خوش آمد !
اول برو دست بوس شاه ....جشنهای هزار و پانصد ساله سیبیلو ها در راهه !
:D
میبینم که بی سیبیلا کم آوردن ! هر دم از باغ سیبیل بری میرسد .....تازه تر از تازه تر از تازه تری میرسد (شرمنده شاعرم شدیم ریدیم به پیمونه شعریش رفت ......:blush: )
:wacko:
از دست اين سيبيلو ها دوباره مي خوان جنگ دوم جهان پي تي سر سيبيل رو راه بنازند تا ما از سيبيل پشم درست كنيم!. كاكو مراقب باش داري شرايط صلحو زير پا مي زاري ها :hmm: - از اين سيبيلو ها تقليد ميكنيم مي ريم ايدي درست مي كنيم و تاپيك ميزنيم و تازه خودم بلند ميشم يه چيزي يو تعين ميكنم و تو ××× ميزنما(ما بلديما پس هواي دور و بري هايه سيبيل كلفت و سيبيل نازكتو داشته باش اينا كه بهشون مينازي اگه راست مي گفتند هردفعه مثل×××سرقرار نمي كاشتند و بي جيره و مواجب سركار نبودي اونم واسه كوه رفتن) ;) راستي ديروز خوش گذشت :D

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
هي برادر اون سري من كه رفته بودم كاكو ميدونه و ما هم ميخواهيم جنگ بزرگي راه بندازيم مگه اين كاكو غريبه با سيبيل خنجر مي سازيم مبايم جنگ :D

بالا