برگزیده های پرشین تولز

عكس از جبهه

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
اگر اینها بودند ( خیلی هاشون ) الان جلو کسانی که دارند کشور رو به فلاکت میکشن وای میستادن . ولی حیف که بیشترشون رفتند .

پ ن : اما همون تعداد کمی هم که موندند حال همه نامردا رو میگیرند مثل هاشم آغاجری

monjamed

كاربر فعال سریال تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
2
بعضي عكسا واقعاً تكان‌دهنده‌ست... يكي از عكاساي مهم جبهه ، سعيد جان بزرگي، دو سه سال پيش در اثر مجروحيت شميايي شهيد شد... يه فيلم مستند جالب ازش درست كرده‌ن كه كاوه گلستان هم توش حرف مي‌زنه.
مي‌گه "هنرمند مثل يه چترباز مي‌مونه كه تو يه برهه‌اي از زمان يه جايي فرود مياد و اثر خودشو مي‌ذاره و مي‌ره"... و حدود يك سال بعد خود كاوه پاشو گذاشت روي مين و ... رفت!

علی آبادانی

Registered User
لایک‌ها
11
عزیزم این عکس مال دزفول نیست.مال ((بروجرد)) هستش.بعد از موشک خوردن مدرسه ابتدایی تایم بعد از ظهر.ساعت یک ونیم.این جنازه ها هم توی سالن ورزشی طالقانی برای شناسایی آورده شدن.تحریف نکنید لطفا.

عزیز توضیحاتی که من راجع به این عکس خواندم این بود :

Children are killed by an Iraqi missile attack on an elementary school in Dezful

حالا اگر سایتهای معتبر اشتباه میکنن و شما درست میگید من از طرف خودم و سایت از شما عذر خواهی میکنم!

mo.alizade

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
از این عکس قشنگتر ندیدم

4vrfj0o.jpg

Mehrdad001

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
0
عزیز توضیحاتی که من راجع به این عکس خواندم این بود :

Children are killed by an Iraqi missile attack on an elementary school in Dezful

حالا اگر سایتهای معتبر اشتباه میکنن و شما درست میگید من از طرف خودم و سایت از شما عذر خواهی میکنم!

خواهش می کنم.من نمی دونم کدوم سایت معتبر بوده ولی چیزی که من میدونم و ازش صد در صد مطمئن هستم اینه که من بچه بروجردم!

madonna_200490

Registered User
لایک‌ها
17
واقعا خوش به حال شهیدان چون شهید شدن و هیچ دردی احساس نکردن ولی مثلا بابای خود من جانبازه دارم دردشو میبینم هیچ کارم نمیشه کرد
مرگ بر صدام(البته اگه نمرده باشه:دی)

Mehrdad001

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
0
سلام و ارادت بنده رو به ایشون برسون و خدمتشون عرض بفرما که درسته که ایشون در نهایت بزرگواری هیچ انتظاری از هیچکس ندارن ولی ما در حد وسع خودمون از ایشون متشکر هستیم.

بالا