برگزیده های پرشین تولز

عكس روي جلد مجله زنستان در مورد ازدواج موقت

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
zanestancover26.jpg

نظرتون در مورد اين عكس چيه؟ودر مورد ازدواج موقت؟

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
خیلی بی مناسبت و زشت هست.این یعنی چی آخه.توهینه.این چه استیلی هست.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
این اصل خندست. خیلی ضایعس.

کافی بود یه دیالوگی اضافه می کردن. میشد مثل اون کاریکاتور سوسکه .............

مردم قیام می کردند....

soloworld

Registered User
لایک‌ها
2
آخه این چه معنی میده؟ اندازه عکس بزرگتر نبود؟

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
نظر بنده در مورد ازدواج موقت اینه که:
خانوم هایی که اعتقاد دارند حقوق زنان در ایران پایمال میشه یه کم به عقل مبارک فشار بیارند تا بفهمند همین که تنها راه بهره مندی جنسی در ایران ازدواج دائم با پرداخت n میلیون تومن انواع پول است، چقدر برای زنها مزیت است!!
اگه میگید نه برید اعتراضات نمایندگاه زن مجلس به ازدواج موقت رو بخونید. اونجایی که می فرمایند اگه ازدواج موقت رایج بشه دیگه مردها ازدواج دائم نمی کنند (خودمونیش میشه دیگه خر نمی شند ;) ).
296.gif

البته ناگفته نماند خود ازدواج موقت چیز چرتی است و من ازش دفاع نمی کنم.

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
من منظور عکس رو نمیفهمم! :( یکی توضیح بده!

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
واسه اين عكس خيليا تفاسير زيادي نوشتن.خود عكس مربوط به يه تئاتره كه اينا اومدن 4تا علف وسبزه هم اضافه كردن بهش و هويت يه مرد رو بسيار شهواني و در حد يه بز! پايين آوردن.البته از اسم مجله هم كاملا پيداست كه توسط فمنيست ها اداره ميشه.
البته به نظر من اين طرح ازدواج موقت بسيار مسخره اس به همون علتي كه همه آقايون استحضار دارين.تنها اميد زن اسير و زنداني ايراني اينه كه با ازدواج به آزادي نسبي برسه اونوقت اگه بصورت دائمي نباشه كه بغير از ذلت هيچ چيز ديگه اي نداره.

خيلي از منتقدان اين طرح به مروجان اون ميگن آيا شما حاضريد دختر خودتون ازدواج موقت بكنه؟درموردش چه فكري ميكنيد؟آيا فرهنگ عمومي جامعه ما به اون حد رسيده؟

saeed_saba

Registered User
لایک‌ها
2
من نمیدونم این چه جریانیه و داره از کجا کنترل میشه.
مطمئنا اگر همچین چیزی در جامعه به عنوان یک هنجار تلقی بشه،پیامدهای بسیار خطرناکی را به دنبال خواهد داشت.یکی از تبعاتش میتونه بی اعتمادی در امر ازدواج باشه.حالا بماند که دیگه پدر و مادر ها نمیتونن نوجوانشونو کنترل کنند.تازه اگر یه همچین کاری هم از کسی سر بزنه خیلی راحت میتونه وصله شرعی بودن رو بهش بچسبونه و کارشو توجیه کنه.در نهایت، فساد که در جامعه ما در لایه های زیرین و مخفی اجتماعی پنهانه به طرز خطرناکی به لایه های سطحی اجتماعی میاد و دامن همه رو میگیره.بله منظور من همه است.من،شما،دوستانمون و همه مردم.
به علاوه ، 2 امر ثابت شده در کل جوامع برای برهم زدن تعادل و گرفتن فرصت تامل و بی خیالی نسبت به اتفاقات معموله زندگی(که این یکی خیلی خطرناکه) وجود داره :1 - سکس 2 - مواد مخدر
که اگر هر 2 در دسترس عام باشه و براش تبلیغ هم بشه ، باعث برهم خوردن توازن بین اقشار جامعه و پیدایش پدیده فقر و بی خیالی میشه.
بله.یکسری احکامی هست که به نظر من برای همون دوره و عصر مناسبه.شایسته است تا مسئولان ما قبل از به زبان آوردن حرفی،تبعات اون رو هم پیش بینی کنند تا باعث این همه جار و جنجال نشه.
(نظریات بالا عقیده شخصی نگارنده میباشد و هیچ اصراری مبنی بر قبولاندن آن به دیگران وجود ندارد)​

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
من فکر کردم اینا گی هستن:blink:
یعنی چی اونوقت؟

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
کلا مسئولان ما اصلا نمیان از قبل چیزی رو بررسی کنند.

مثل همین قضیه بنزین

Hades66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اگه طرحو رسمی کنن و اجرا بشه مجبور میشن سهمیه بندیش بکنن!
126fs3186991.gif

چون تقاضا زیاده! : )

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه سرچ بزن تو کائنات حتما پیدا میکنی ! اگه نکردی ا
سلام
دوستان متاسفانه ما اطلاعات درستی از ازدواج موقت نداریم و اگر داشتیم شاید نظرمون عوض میشد !
ازدواج موقت همه شرایط ازدواج دائم براش هست به غیر از زمانش که موقت هست و وقتی زنی ازدواج موقتش تموم بشه باید یک عده بگذرونه!اگرم بچه ای بدنیا بیاد پدرش همون مردی هست که باهاش ازدواج موقت کرده و فرزند اون محسوب میشه .در کل برای ازدواج موقت دختر هم اذن پدر لازمه
اما نباید ازدواج موقت جای دائم رو بگیره ! من نمیدونم اینا میخوان چی کار کنن اما این چیزایی که من میدونستم همینا بود و راه شرعی شم بود و ازدواج موقت احتمالا ممکنه بعدا به دائم تبدیل بشه یعنی زن و شوهر برای همیشه هم رو دوست داشته باشن و ازدواج کنن اما چیزی که هست آماره طلاق میاد پایین چون خیلی ها از روی هوس زن میگیرن!خیلی ها همدیگرو نمیشناسن !بعد از ازدواج میفهمن اینطوری ازدواج هایی که صورت میگیره پایدارتره !

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
اونطوري باشه كه همه ميره با يكي ازدواج موقت ميكنه بعده يه مدت ميره با يكي ديگه ازدواج ميكنه و دخترم كه با هزار نفر ازدواج ميكنه ديگه ميشه زن نه دختر !!‌ به نظرم اين طرح يك طرح آشغال و زشتي هست كه در جامعه مسلمان مثل ايران نبايد باشه موفق باشيد باي

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
سلام
دوستان متاسفانه ما اطلاعات درستی از ازدواج موقت نداریم و اگر داشتیم شاید نظرمون عوض میشد !
ازدواج موقت همه شرایط ازدواج دائم براش هست به غیر از زمانش که موقت هست و وقتی زنی ازدواج موقتش تموم بشه باید یک عده بگذرونه!اگرم بچه ای بدنیا بیاد پدرش همون مردی هست که باهاش ازدواج موقت کرده و فرزند اون محسوب میشه .در کل برای ازدواج موقت دختر هم اذن پدر لازمه
اما نباید ازدواج موقت جای دائم رو بگیره ! من نمیدونم اینا میخوان چی کار کنن اما این چیزایی که من میدونستم همینا بود و راه شرعی شم بود و ازدواج موقت احتمالا ممکنه بعدا به دائم تبدیل بشه یعنی زن و شوهر برای همیشه هم رو دوست داشته باشن و ازدواج کنن اما چیزی که هست آماره طلاق میاد پایین چون خیلی ها از روی هوس زن میگیرن!خیلی ها همدیگرو نمیشناسن !بعد از ازدواج میفهمن اینطوری ازدواج هایی که صورت میگیره پایدارتره !

براي انجام هركاري به عقل خود انسان بايد مراجعه كرد نه به نسخه هاي از قبل پيچيده شده متعلق به هزاران سال پيش.

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
سلام

در کل دنیا؟:blink: آمریکا ازدواج موقت داره؟!
ازدواج موقت پاک کردن صورت مساله است
یه جور کلاه شرعیه با تبصره ساختن برا دین هر کار خواستیم بکنیم

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
چیز مسخره ایه !!!!

به نظر من پایه و اساس خانواده رو سست می کنه. اگه میخوان قضیه میل جنسی رو حل کنند راههای بهتری هم هست.

در ضمن به قول دوستمون ازدواج موقت پاک کردن صورت مساله است.
من که خودم به شخصه ترجیح میدم مجردی ادامه بدم تا اینکه برم ازدواج موقت کنم.

و همچنین حاضر نیستم با دختری که قبلا ازدواج موفق کرده زندگی کنم. فایده ای نداره

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
آره درسته
به نظر من باعث میشه به صورت کاملا شرعی مملکت به فساد کشیده شه!
ما ایرانیا عادت اینکارارو نداشتیم فقط پادشاها قبل اسلام حرم سرا داشتن ولی این زن صیغه بیشتر از کشورهای عربی تفکرش صادر شده

بالا