برگزیده های پرشین تولز

عكس روي جلد مجله زنستان در مورد ازدواج موقت

Hossein Best

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پس فردا ادم میخواد بره زن بگیره دختره بهش میگه من 6 بار ازدواج موقت کردم و با 6 تا مرد ...
اون وقت چی کار میخوای بکنی و چی میخوای بگی ؟
کارش هم مثلا قانونیه و مشکلی نداره

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
متاسفانه تو این کشور چیزای زیادی هست که مردم خوششون نمیاد اما کاملا قانونی هستند

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
پس فردا ادم میخواد بره زن بگیره دختره بهش میگه من 6 بار ازدواج موقت کردم و با 6 تا مرد ...

:lol::lol:

kakihot

Registered User
لایک‌ها
1

آخه ایرانی ها که جنبه ندارن یارو پسره که با دختره ازدواج موقت کرده میخواد بعد از دائم هم زنگ بزنه و
مزاحم بشه این طوری در گیری میشه و خون و خون ریزی
به نظر من باید مثل کشور های خارج زنان تجاری از زنان با وقار و متین و اهل زندگی و خوانواده جدا شوند
و مساله xxx به بدنه جامعه و خوانواده صدمه نزند
و کسی که میخواد سالم زندگی کنه و خوانواده تشکیل بده نگرانی نداشته باشه
:cool:

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
آخه ایرانی ها که جنبه ندارن یارو پسره که با دختره ازدواج موقت کرده میخواد بعد از دائم هم زنگ بزنه و
مزاحم بشه این طوری در گیری میشه و خون و خون ریزی
به نظر من باید مثل کشور های خارج زنان تجاری از زنان با وقار و متین و اهل زندگی و خوانواده جدا شوند
و مساله xxx به بدنه جامعه و خوانواده صدمه نزند
و کسی که میخواد سالم زندگی کنه و خوانواده تشکیل بده نگرانی نداشته باشه
:cool:

و مطمئنا آقاي شبخيز در اجرايي كردن اين مهم بسيار مفيد خواهد بود.(تاسيس شبكه x x x و اينا)

lalaeee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
صیغه موقت بستگی به جیب طرف هم داره
هرچی شب بیشتر پیاز بخوره بیشتر میره طرف صیغه زن های موقت

lalaeee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوستان متاسفانه ما اطلاعات درستی از ازدواج موقت نداریم و اگر داشتیم شاید نظرمون عوض میشد !
ازدواج موقت همه شرایط ازدواج دائم براش هست به غیر از زمانش که موقت هست و وقتی زنی ازدواج موقتش تموم بشه باید یک عده بگذرونه!اگرم بچه ای بدنیا بیاد پدرش همون مردی هست که باهاش ازدواج موقت کرده و فرزند اون محسوب میشه .در کل برای ازدواج موقت دختر هم اذن پدر لازمه
اما نباید ازدواج موقت جای دائم رو بگیره ! من نمیدونم اینا میخوان چی کار کنن اما این چیزایی که من میدونستم همینا بود و راه شرعی شم بود و ازدواج موقت احتمالا ممکنه بعدا به دائم تبدیل بشه یعنی زن و شوهر برای همیشه هم رو دوست داشته باشن و ازدواج کنن اما چیزی که هست آماره طلاق میاد پایین چون خیلی ها از روی هوس زن میگیرن!خیلی ها همدیگرو نمیشناسن !بعد از ازدواج میفهمن اینطوری ازدواج هایی که صورت میگیره پایدارتره !

مثل سیم کارت های موقتی 5000 تومنی ایرانسل

N&A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کثیف ترین کاریه که یه دختر یا پسر میتونن انجام بدن.آقایون و خانومایی که میگن خوبه،میخوام بدونم حاضر میشن به دختر یا پسری که حتی یه بار ازدواج موقت داشته نگاه کنن؟؟؟؟؟
راضی میشن با کسی زندگی کنن که کنار 10 نفر خوابیده؟؟؟؟
خجالت داره به خدا
فکرشو بکنید....با یه آشنا صیغه محرمیت بخونین،اونوقت چن ماه بعد از اون یا شما بخواین ازدواج کنین یا ایشون،مجبور بشین طرفم دعوت کنین....چندشتون نمیشه؟؟؟؟

Maniac

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
.آقایون و خانومایی که میگن خوبه،میخوام بدونم حاضر میشن به دختر یا پسری که حتی یه بار ازدواج موقت داشته نگاه کنن؟؟؟؟؟
خجالت داره به خدا

خدا به شما عقل و قدرت انتخاب داده.

شما هم می تونی بری از تو لجن یه فاحشه( که کنار 10 نفر خوابیده) رو پیدا کنی و باها ش ازدواج کنی.
و هم می تونی بری از حوزه فیضیه علمیه قم دست یه چادر به سرو بگیری و بری سر زندگیت.

چون اسمش موقته، دلیل نمیشه که تمامه ملت برن با خواهر مادر دیگران ازدواج موقت کنن و یک جامعه حرامزاده به وجود بیارن.آدم که اِنقدر بدبین وبی اعتماد نمیشه !

این طرح برای اون بد بختاییه که توانه ازوداجه دا ُم رو ندارند و هر روز تو حموم با خودشون ور میرن و دور چشاشون مشکی و 2 متر فرو رفته است.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
این صورت مساله پاک کردنه. اینا اگه راست میگن بیان همون مشکلات ازدواج دائم رو حل کنند.

فکر می کنی اگه موقتش رو راه بندازن بدون مشکله !! اصلا چی اینجا درست و حسابی انجام میشه؟!!؟

میتونی یه نمونه برام بگی. نظر من رو بخوای مثل همیشه میگم اینم یه منبع درآمدی خواهد شد برای سوداگرانش.

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17

شما هم می تونی بری از تو لجن یه فاحشه( که کنار 10 نفر خوابیده) رو پیدا کنی و باها ش ازدواج کنی.
و هم می تونی بری از حوزه فیضیه علمیه قم دست یه چادر به سرو بگیری و بری سر زندگیت.

چون اسمش موقته، دلیل نمیشه که تمامه ملت برن با خواهر مادر دیگران ازدواج موقت کنن و یک جامعه حرامزاده به وجود بیارن.آدم که اِنقدر بدبین وبی اعتماد نمیشه !

این طرح برای اون بد بختاییه که توانه ازوداجه دا ُم رو ندارند و هر روز تو حموم با خودشون ور میرن و دور چشاشون مشکی و 2 متر فرو رفته است.

:lol::lol::lol:
ها؟!

N&A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

با عرض شرمندگی باید بگم که من مونث هستم و فکر نمیکنم هیچ دختر با شعوری زیر بار همچین چیزی بره.درسته
نیاز باید ارضا بشه.اما شما جناب محترم اجازه میدی خواهر خودت بره صیغه یه نفر بشه؟؟؟و آیا جز یک زن فاحشه و یا کسی که نیاز شدید مالی داره هیچ خانومی زیر بار ازدواج موقت میره؟؟؟؟در ضمن باید بگم که من توی یک مجله خوندم که یکی از همین خواهرای پاک و منزه!!!!! حوزه ضمن تشکر از ترویج این سنت پسندیده فرموده بودن که بنده بعد از 22 بار !!!!توجه کنید 22 بار ازدواج موقت مرد زندگیم رو پیدا کردم و به همه توصیه کرده بودن این امر پسندیده رو!!!!

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه سرچ بزن تو کائنات حتما پیدا میکنی ! اگه نکردی ا
دوستان من خودم از مخالفان این طرحم ! اما شما همه به سمت من هدف رفتید چرا؟ من گفتم کل دنیآ؟ پس چرا خودم نمیبینم ؟
ببینید اگر کثافت و فساد رو روابط نا مشروع معرفی کنیم اینطوری روابط مشروع میشن و همه ی جزئیات دقیقا عین ازدواج دائمه و زن و شوهرن ! بالاخره مگر نباید میل جنسی ارضا بشه ؟این امر از اول اسلامم بوده زمان عمر ،عمر اون رو منع کرد ! توی قرآنم با یک اسم خاصی که یادم نیست (توش ت داشت توی رادیو میگفت) اومده !
چرا یک خورده عمیق نمیشید ؟ من خودم اول که این طرح و شنیدم کلی مسخره کردمش اما بعدش که بیشتر تحقیق کردم دیدم نه اینطوریام نیس ما ایرانی جماعت یا 0یم یا 100 هیچ وقت 50 نیستیم ! در صورتی که درستش 50 هست ! الان همینایی که اومدن پست منو ریپلای کردن چند نفرشون میدونن اثلا ازدواج موقت چی هست ؟ فقط فکر کردین یک صیغه ای هست که میخونن و به هم محرم میشن و هرکاری میخوان میکنن ؟ اینطوری ارزش ازدواج دائم خیلی میره بالا !اما هرگز نباید ازدواج موقت جایگزین دائم بشه !قفط تا زمانی که طرف پول نداره که نیازهای ازدواج دائم رو فراهم کنه !من نمیدونم اینا چه ضوابطی براش گذاشتن اما خود ازدواج موقت خوبه ! اینا ممکنه به گندش بکشن مثله بقیه چیزا !بازم میگم ازدواج موقت همون دائم هست فقط با محدودیت زمانی !
بعدشم گناه نمیکنی که مردم خیلی چیزا رو بد میدونن ! عقل مردم به چشمشونه ! اگر 100000 نفرم یک کار خوب رو بد بدونن باز کار خوب خوبه !

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه سرچ بزن تو کائنات حتما پیدا میکنی ! اگه نکردی ا
بعد از 22 بار مرد زندگیش رو پیدا کرده کار خوبی کرده ! یک پسره میگفت من میخوام زن بدکاره بگیرم چون وقتی باهام ازدواج میکنه از روی هوس نمیکنه و تا آخر عمر بهم وفاداره !و واقعا عاشقمه نه فقط بخاطره سکس !
خیلی از دخترا همین حرف رو میزنن اما وقتی خوب نگاه کنین حالا با 100 نفر خوابیده باشه (مثله)این غیرت بیخودیه چطور وقتی یک نفر طلاق میگیره میره با یکی دیگه ازدواج میکنه و طرف دوم هم قبول داره که این قبلا با کسه دیگه بوده !تقریبا اینم همینطوریه همین حرفا هست که باعث شده هرسال آماره طلاق بره بالا ! وقتی یک راه شرعی هست و گناهم نداره لازم نیست ما بیخودی غیرتی بشیم من خودم 4 تا خواهر دارم اولش رگ غیرتم سرخ میشد اگر یک موقع چنین بحثی پیش میومد(که نمیاد) اما بعدا فکر کردم گفتم خوب حق دارن این حقشونه م کی باشم کی بخوام حقشون رو بگیرم ؟ اما صادق میگه بسیاری از دردها و بیماری ها هست که فقط با جماع شفا پیدا میکنه ! ماها همه میدونیم شهوت چه نیروی قوی هست اگر در راه درستش نره چه فاجعه ای به بار میاد که الانم تقریبا اومده !
ضررهای خودارضایی رو میدونین ؟همه که پول ندارن برن بدن بیرون... میدونید مغز رو کیوچیک میکنه ؟ میدونید عمر رو کوتاه میکنه و استخوانهارو پوک میکنه و چشم ها رو ضعیف و در نهایت کور میکنه و حاظه و هوش کم و در نهایت ه جنون میکشونه(تاحالا از این آدمای اسکل تو خیابون پریدن جولوتون شروعکنن به چرتو پرت گفتن ؟)و بدن رو ضعیفو لاغر میکنه قیافه رو زشت میکنه نور چشم کم میشه و کلی ویتامین و کلسیم از بدن خارج میشه بعدن بدتره وقتی ازدواج کردین گریتون در میاد چون نمیتونید همسرتون رو ارضا کنید مجبورید از وسایل جانبی استفاده کنید اینا که به کنار ادم کثیف میشه فبح گناه از بین میره فردا که ازدواج کرد با یکی دیگه رابطه برقرار میکنه !چند نفر پایبندن ؟؟؟؟کمن تعدادشون اونام که نمیکنن آدمای معتقد و وفادارینو از همه بدتر خشم خدا رو داره که وقتی ادم خشم خدا سرش بیاد همه نعمتهاش ازش یواش یواش گرفته میشه!به غیر از این ضررها که گفتم میلیونهای دیگه هم هست که حتی بعضی هاش کشف نشده ! حالا منظور این که کار بدیه ! چند نفر میتونن خویشتن داری کنن و به این کار دست نزنن ! توی بعضی از سایتهای پزشکی دیدم کهزنه اومده گفته شوهرم نمیتونه منو ارضا کنه و...خوب حالا اگر چنین بلایی سر شما بیاد تا آخر عمر میدونید چه بدبختی دارید همش باید از وسایل مصنوعی استفاده کرد چرا چون قبلا (به غیر از آدمای نا عادی) شهوت در راه درست نرفته ! خود شما بازم همون حرف قبلیتون رو میزنید؟سن ازدواج پسرا تو اخبار گفت 30 شده و دختها فکر کنم 28 ! این یعنی فاجعه پارسال تو اخبار گفت توی کل دنیا سن بلوغ 2 سال اومده پایین بعد اینجا سن ازدواج میره بالا ! سن مناسب حدودا 25 هست ادم بعد از اون تراوت وگرمیش رو به خاموشی میره و متاسفانه بعضی ها بعد از ازدواج چون هی خودشون با خودشون ور رفتن(از این موارد دیدم) یا نیروی شهوتشون رو جواب ندادن همدیگر رو درک نمیکنن و همیشه جرو بحث دارن ! البته بعضیا واقعا باید بالای 30 ازدواج کنن چون همنوز عقلشون نمیرسه !حتی دنبال افزایششم نیستن !
همین شمایی که میگی موقت بده اگر فردا فهمیدی که شوهرت با 1 نفره دیگم رابطه داره خوشحال میشی؟ 100% نه اما اگر بدونی او قبلا یک ازدواج کرده و الان دیگه با اون زن محرم نیست برات راحت تره !
اما بقول دوستمون این برای افرادیه که ندارن اما همه میتونن استفاده کنن!

Tehran7oclock

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شماره قبل مجله همشهری جوان هم در مورد ازدواج موقت بود. سیامک رحمانی نماینده موافقان بود. خیلی حال کردم.

saeed_saba

Registered User
لایک‌ها
2
ازدواج موقت حق مسلم ماست :)

:blink: اون انرژی هسته ای بودا؟:blink:البته خیلی چیزا تو این مملکت حق مسلم ماست که نداریم.حالا شما همه چیتون به راهه و فقط مشکل ازدواج موقت مونده تو جامعه حل شه؟بابا یه نگاهی به کشورای دیگه بندازید ببینید مثلا بیمه تامین اجتماعی اونجا چجوریه.حقوق و مزایا چجوریه.خرید اتومبیل و مسکن چجوریه.تازه میفهمیم که بابا این حرفا برای اینه که ما از موضوعات اصلی غافل بشیم.(البته من نظرم رو تو پستهای قبلی دادم):D

saeed_saba

Registered User
لایک‌ها
2
دوستان من خودم از مخالفان این طرحم ! اما شما همه به سمت من هدف رفتید چرا؟ من گفتم کل دنیآ؟ پس چرا خودم نمیبینم ؟
ببینید اگر کثافت و فساد رو روابط نا مشروع معرفی کنیم اینطوری روابط مشروع میشن و همه ی جزئیات دقیقا عین ازدواج دائمه و زن و شوهرن ! بالاخره مگر نباید میل جنسی ارضا بشه ؟این امر از اول اسلامم بوده زمان عمر ،عمر اون رو منع کرد ! توی قرآنم با یک اسم خاصی که یادم نیست (توش ت داشت توی رادیو میگفت) اومده !
چرا یک خورده عمیق نمیشید ؟ من خودم اول که این طرح و شنیدم کلی مسخره کردمش اما بعدش که بیشتر تحقیق کردم دیدم نه اینطوریام نیس ما ایرانی جماعت یا 0یم یا 100 هیچ وقت 50 نیستیم ! در صورتی که درستش 50 هست ! الان همینایی که اومدن پست منو ریپلای کردن چند نفرشون میدونن اثلا ازدواج موقت چی هست ؟ فقط فکر کردین یک صیغه ای هست که میخونن و به هم محرم میشن و هرکاری میخوان میکنن ؟ اینطوری ارزش ازدواج دائم خیلی میره بالا !اما هرگز نباید ازدواج موقت جایگزین دائم بشه !قفط تا زمانی که طرف پول نداره که نیازهای ازدواج دائم رو فراهم کنه !من نمیدونم اینا چه ضوابطی براش گذاشتن اما خود ازدواج موقت خوبه ! اینا ممکنه به گندش بکشن مثله بقیه چیزا !بازم میگم ازدواج موقت همون دائم هست فقط با محدودیت زمانی !
بعدشم گناه نمیکنی که مردم خیلی چیزا رو بد میدونن ! عقل مردم به چشمشونه ! اگر 100000 نفرم یک کار خوب رو بد بدونن باز کار خوب خوبه !

سلام
دوست عزیز با شما موافقم. ارضاء غریزه جنسی 100% یک اصل ضروری برای هر انسانی است.هر کسی هم که بگه اینطور نیست دروغ میگه.اما همه مسائل رو که نباید از ساده ترین و دم دست ترین راهش حل کرد.همونطوری که تو پستهای قبلی گفتم ، به نظر من این کار بنیاد اجتماعی خانواده رو سست میکنه و این یک فاجعه بزرگه . حالا شما فرض کن یک جوانی که در سن ازدواجه ، اگر بره سراغ ازدواج موقت اونوقت امکان نداره ازدواج دائم داشته باشه.حداقل اگر هم داشته باشه همیشه نسبت به همسرش و زنهای دیگه بدبینه.اون جوون همیشه معنی زندگی مشترک رو تو سکس میبینه و به خاطر همین هیچ وقت قانع نمیشه که زندگی مشترک معانی دیگری هم داره.حالا میتونه از مسئولیت شونه خالی کنه.چرا؟چون اگر ازدواج دائم داشته باشه باید همسرش رو تامین مالی و عاطفی کنه. فردی که ازدواج دائم کرده نسبت به همسرش تعصب داره و احساس مسئولیت میکنه.حالا شما فرض کن چقدر بچه کورتاژ میشه،چقدر بی صاحب میمونه ، چه تبعات روحی فجیعی برای بچه ای که به دنیا میاد،بزرگ میشه و بعد میفهمه حاصل سکسه و نه عشق به وجود میاد.
تاریخ نشون داده که ما همیشه وقتی تو یه مسئله ای میمونیم،دوست داریم اونو از دم دست ترین راه حلش حل کنیم.مطمئن باشید که این طرح هم مانند خیلی از طرحهای دیگه که بدون ذره ای کارشناسی مطرح شده و آثار سوئی چه در دراز مدت و چه در کوتاه مدت تو جامعه گذاشته ، به جرگه طرحهای دیگه خواهد پیوست.در کل تمام این حرفا و حدیثها از فقر حادث میشه.ریشه تمام بدبختی مردم در کل جهان بر میگرده به فقر.همونطوری که علی(ع) فرموده : فقر که از در خانه ای داخل بیاید ، ایمان از آن در بیرون میرود.پس بهتره یه فکری برای فقر تو جامعه که هر روز هم آمارش بالاتر میره داشته باشیم.اونوقت 80% مشکلاتمون حل میشه .
ببخشید سرتونو درد آوردم.موفق باشید.​

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
کثیف ترین کاریه که یه دختر یا پسر میتونن انجام بدن.آقایون و خانومایی که میگن خوبه،میخوام بدونم حاضر میشن به دختر یا پسری که حتی یه بار ازدواج موقت داشته نگاه کنن؟؟؟؟؟
خجالت داره به خدا
فکرشو بکنید....با یه آشنا صیغه محرمیت بخونین،اونوقت چن ماه بعد از اون یا شما بخواین ازدواج کنین یا ایشون،مجبور بشین طرفم دعوت کنین....چندشتون نمیشه؟؟؟؟

ببخشيدا ولي شما فك ميكنين الان كه ازدواج موقت هنوز قانوني نشده آيا دختر پسرهايي كه با هم دوستن بغل هم نيستن!؟يعني بعضي دختر پسرا بغل هم نخوابيدن يا نميخوابن؟روزانه هزاران نفر ...آره.اين بحث ازدواج موقت فقط موضوع رو از لايه هاي مخفي روابط اجتماعي به لايه هاي بالايي مياره و جنبه مثلا قانون بهش ميده.شما از كجا ميدوني كه فلان كس تا حالا با كسي س ك س داشته يا تا حالا با كسي نخوابيده؟
تو جوامع غربي مگه همچين چيز چرندي(ازدواج موقت) دارن؟همه دختر پسر ها حق انتخاب دارن

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
ضررهای خودارضایی رو میدونین ؟همه که پول ندارن برن بدن بیرون... میدونید مغز رو کیوچیک میکنه ؟ میدونید عمر رو کوتاه میکنه و استخوانهارو پوک میکنه و چشم ها رو ضعیف و در نهایت کور میکنه و حاظه و هوش کم و در نهایت ه جنون میکشونه(تاحالا از این آدمای اسکل تو خیابون پریدن جولوتون شروعکنن به چرتو پرت گفتن ؟)و بدن رو ضعیفو لاغر میکنه قیافه رو زشت میکنه نور چشم کم میشه و کلی ویتامین و کلسیم از بدن خارج میشه بعدن بدتره وقتی ازدواج کردین گریتون در میاد چون نمیتونید همسرتون رو ارضا کنید مجبورید از وسایل جانبی استفاده کنید اینا که به کنار ادم کثیف میشه فبح گناه از بین میره فردا که ازدواج کرد با یکی دیگه رابطه برقرار میکنه !چند نفر پایبندن ؟؟؟؟کمن تعدادشون اونام که نمیکنن آدمای معتقد و وفادارینو از همه بدتر خشم خدا رو داره که وقتی ادم خشم خدا سرش بیاد همه نعمتهاش ازش یواش یواش گرفته میشه!به غیر از این ضررها که گفتم میلیونهای دیگه هم هست که حتی بعضی هاش کشف نشده !

واقعا آدم نميدونه با اين همه اراجيفي كه تو كله بشريت كردن، تو اين جامعه اي كه آموزش مسائل جنسي تابو هست چه بكنه.

خود ارضايي هيچ ضرري براي بدن نداره. اين مسئله يك امر بسيار عادي و طبيعي هست و رواج فرهنگ احساس گناه به علت يك هنجار طبيعي هست كه به شخص ميقبولاند رفتارش ناهنجار هست و همين ميتونه زندگي جنسي آيندش رو دچار مشكل كنه، نه صرف خود ارضايي. هزار مطلب علمي راجع به اين مسائل روي اينتر نت هست كه متاسفانه فيل تر شده، ولي اگر زبان انگليسيتون خوبه و ميتونيد دور بزنيد، بهتون توصيه ميكنم اين مهملات رو از ذهنتون پاك كنيد و اونها رو با مطالب مستدل علمي جايگزين كنيد.

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
واقعا آدم نميدونه با اين همه اراجيفي كه تو كله بشريت كردن، تو اين جامعه اي كه آموزش مسائل جنسي تابو هست چه بكنه.

خود ارضايي هيچ ضرري براي بدن نداره. اين مسئله يك امر بسيار عادي و طبيعي هست و رواج فرهنگ احساس گناه به علت يك هنجار طبيعي هست كه به شخص ميقبولاند رفتارش ناهنجار هست و همين ميتونه زندگي جنسي آيندش رو دچار مشكل كنه، نه صرف خود ارضايي. هزار مطلب علمي راجع به اين مسائل روي اينتر نت هست كه متاسفانه فيل تر شده، ولي اگر زبان انگليسيتون خوبه و ميتونيد دور بزنيد، بهتون توصيه ميكنم اين مهملات رو از ذهنتون پاك كنيد و اونها رو با مطالب مستدل علمي جايگزين كنيد.

كاملا تاييد ميشه.از لحاظ علمي هيچ ضرري براي بدن نداره.اما افراط در هر كاري مضر خواهد بود.

ببينيد كه ما چه قدر بدبختيم كه حتي نمتوانيم با خيال راحت خود.ار.يي كنيم.

بالا