برگزیده های پرشین تولز

عكس روي جلد مجله زنستان در مورد ازدواج موقت

saeed_saba

Registered User
لایک‌ها
2
اگر این طور به نظر میاد که من کسی رو مسخره کردم یا نادون دونستم معذرت می خواهم

قصد من این نبود که خواسته خودم رو به کسی تحمیل کنم ، اما از اینکه توی جامعه ما افراد بزرگسال هم نسبت به ازدواج تفکر teenager ایی دارند ،
یا چرا ما باید فکر کنیم ارتباط جنسی و سکس چیز بدیه ؟
یا چرا هر کسی که این ارتباط رو می خواهد دیگران بهش نگاه عجیبی می کنند ؟ و.... همه اینها من رو نارحت می کنه

واقعیت این که بهتر هست (اجباری هم نیست) هر زن و مرد بزرگسال ارتباط جنسی سالم داشته باشه ، حالا به هر طریقی. این ارتباط حتما در سلامت روانی افراد تاثیر مثبت داره و این حداقل از روی تجربه در همه جای دنیا اثبات شده

چگونگی این ارتباط رو باید خود افراد تعیین و تایید کنند، وگرنه سلامت این ارتباط به خطر میوفته.
حالا هرکسی بنا به علائق شخصی اش یک راهی رو انتخاب می کنه ، دلیلی نداره علائق و عقاید دیگران رو مسخره کنیم
////
بعدش هم چرا بیماری ؟ خوب دو طرف که مازوخیسم ندارند که خودشون رو بیمار کنند ، میشه با ابزارهای پزشکی و معاینات قبل از ازدواج زن و مرد از سالم بودن هم دیگه مطلع بشند و با آگاهی های پزشکی هم اونها رو از بیماری های احتمالی بعد از ازدواج در امان نگه داشت

سلام
ارتباط جنسی و سکس در اصل خود چیز بدی نیست.اما شما به این نکته توجه داشته باش که هر چیزی که از حد اعتدالش خارج بشه ، حتی اگه در اصلش چیز خوبی هم باشه ، به یک پدیده خطرناک تبدیل میشه.

واقعیت این که بهتر هست (اجباری هم نیست) هر زن و مرد بزرگسال ارتباط جنسی سالم داشته باشه ، حالا به هر طریقی. این ارتباط حتما در سلامت روانی افراد تاثیر مثبت داره و این حداقل از روی تجربه در همه جای دنیا اثبات شده
کاملا درسته.اما فکر کن ببین اگر همچین چیزی رسمی و قانونی و در دسترس بشه ، چقدر بنیان خانواده ها رو سست میکنه.آقا میاد به بهونه اینکه با همسرش حال نمیکنه(ببخشید که اینطوری بی پرده مینویسم)میره با 20 هزار تومن یه زن مطلقه رو برای چند روز مطعه میکنه.خوب ببین اگه زن و بچه های یارو بفهمن چه تاثیر بدی روشون میذاره.مخصوصا بچه ها که مطمئنا بزرگ که بشن تو روحیه و اخلاقشون تاثیر گذاره.

بعدش هم چرا بیماری ؟ خوب دو طرف که مازوخیسم ندارند که خودشون رو بیمار کنند ، میشه با ابزارهای پزشکی و معاینات قبل از ازدواج زن و مرد از سالم بودن هم دیگه مطلع بشند و با آگاهی های پزشکی هم اونها رو از بیماری های احتمالی بعد از ازدواج در امان نگه داشت

یعنی شما میفرمائید این همه آدم تو دنیا که به عواقب بیماریهای منتقله از راه تماس جنسی مبتلا شدن مازوخیسمی بودن؟نه دوست من.این آدما مثل خیلی از مردم ما اطلاعات کمی درباره پیشگیری از بیماریهای مقاربتی داشتن.خدا رو شکر شما که اطلاعاتتون خوبه باید بدونین که هر چی شریک جنسی آدم بیشتر باشه درصد احتمال آلودگی به انواع بیماریهای مقاربتی بیشتر میشه.مطمئن باش کسی که میخاد بره ازدواج موقت بکنه نمیره آزمایش بده . تازه با آزمایش دادن هم بیماریهایی که دوره کمون دارن مشخص نمیشن(مثل ایدز) .
مشکل اصلی اینه که جامعه ما هنوز آمادگی و ظرفیت پذیرش این طرحها رونداره.چون مثل خیلی طرحهای دیگه که بدون ذره ای کارشناسی انجام شده ، در نهایت به ضرر خود مردمه.
یکی دیگه از ضررهاش هم بچه های سرگردانه.آقا به خاطر 1 ماه خوشی ، یه بچه رو وارد این دنیا میکنه و این بچه تا n سالگی حسرت داشتن یه خانواده واقعی رو داره.چون آقا هیچ وقت زیر بار مسئولیت بزرگ کردن بچه نمیره.حالا بیا دادگاه و .....
سقط جنینهای غیر بهداشتی و خطرناک رو که باعث به خطر افتادن جون مادر میشه هم بهش اضافه کن.بی اعتمادی دختر و پسرا رو هم در امر ازدواج بهش اضافه کن.تازه کلاه شرعیهایی که به واسطه این عمل اتفاق میفته هم که جای خود داره.
بچه ها توصیه میکنم اینجا رو هم یه نیگا بندازین.بد نیست.مرسی:happy:

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
من کم نیاوردم، اما دیگه در این مورد بحث نمیکنم ، چون ممکنه چیزایی بگم که منجر به بسته شدن تاپیک بشه..

فقط یه جمله میگم :

امیدوارم این "اسلام ایرانی" روز به روز شکوفاتر شه و بدعت ها و خرافات جدیدتری رو به مردم ارایه کنه، تا بالاخره مردم بیدار بشند و به فکر بیفتند.

تمام ! :دی

( به جون عمم اگه جواب بدید، جواب نمیدم لول )

vahid_persian

کاربر فعال مالتی مدیا
کاربر فعال
لایک‌ها
0
آدمیزاد باید کارکنه و پول در بیاره که زندگیشو بگزونه و در کنار آن بتواند تفریح کند
یعنی روز برود کار کند و عصر بیاید خانه و آخر هفته 2 روز برود تفریح کند
این یک روال عادی در کشور های اروپایی و آمریکا هست که جواب هم داده باعث ایجاد انگیزش در شخص می شه و روحیات آن فرد را از بین نمی بره
ولی در ایران اول از همه کار به سختی پیدا می شود چون به گفته دوستمان مافیای اقتصادی حاکم بر جامعه تمام پول ها را برای خودشان منوپولی کرده اند و پولی باقی نمانده که باعث ایجاد اشتغال شود
دوم اینکه تمام تفریحات برداشته شده است و به همه آنها مهر حرام و خلاف شرع چسبیده شده است

تاييد ميشه

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اگر این طور به نظر میاد که من کسی رو مسخره کردم یا نادون دونستم معذرت می خواهم

قصد من این نبود که خواسته خودم رو به کسی تحمیل کنم ، اما از اینکه توی جامعه ما افراد بزرگسال هم نسبت به ازدواج تفکر teenager ایی دارند ،
یا چرا ما باید فکر کنیم ارتباط جنسی و سکس چیز بدیه ؟
یا چرا هر کسی که این ارتباط رو می خواهد دیگران بهش نگاه عجیبی می کنند ؟ و.... همه اینها من رو نارحت می کنه

چگونگی این ارتباط رو باید خود افراد تعیین و تایید کنند، وگرنه سلامت این ارتباط به خطر میوفته.
حالا هرکسی بنا به علائق شخصی اش یک راهی رو انتخاب می کنه ، دلیلی نداره علائق و عقاید دیگران رو مسخره کنیم
////

شما صحبت های مخاطبینتان را نمی فهمید و فقط حرفهای خودتان را تکرار می کنید
هر دلیلی به شما گفته شود شما در پاسخ آن هم جواب قبلی خود را می دهد و اصلا فرقی نمی کند که چه چیزی به شما گفته شود
شما به صورت پیش فرض یک سری جواب دارید که حالا چه طرف بیاید دلیل منطقی به شما بگوید و یا از شما احوال پرسی کند شما همان جواب مشخصتان را می گویید بدونه اینکه پست این افرادی را که با شما بحث می کنند را بخوانید و بفهمید

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
بخاطر بوجود آمدن تنوع در مورد طرح خانه هاي عفاف هم يكم بحث كنيم.:D

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
شما صحبت های مخاطبینتان را نمی فهمید و فقط حرفهای خودتان را تکرار می کنید
هر دلیلی به شما گفته شود شما در پاسخ آن هم جواب قبلی خود را می دهد و اصلا فرقی نمی کند که چه چیزی به شما گفته شود
شما به صورت پیش فرض یک سری جواب دارید که حالا چه طرف بیاید دلیل منطقی به شما بگوید و یا از شما احوال پرسی کند شما همان جواب مشخصتان را می گویید بدونه اینکه پست این افرادی را که با شما بحث می کنند را بخوانید و بفهمید

اگر نمی فهمم شاید حق با شما باشه !
اما اینکه پست های دیگران رو نمی خونم حرف درستی نیست.

شاید اگر ازتون بخواهم که مواردی رو ذکر کنید که میگید من نمی فهمم ، شاید جواب بدید : "چه فرقی می کنه ، چون من نمی فهمم"

اما در هر صورت خوشحال میشم بدونم از نظر شما من چه چیزی رو نمی فهمم :)

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
ارتباط جنسی و سکس در اصل خود چیز بدی نیست.اما شما به این نکته توجه داشته باش که هر چیزی که از حد اعتدالش خارج بشه ، حتی اگه در اصلش چیز خوبی هم باشه ، به یک پدیده خطرناک تبدیل میشه.

کاملا درسته.اما فکر کن ببین اگر همچین چیزی رسمی و قانونی و در دسترس بشه ، چقدر بنیان خانواده ها رو سست میکنه.آقا میاد به بهونه اینکه با همسرش حال نمیکنه(ببخشید که اینطوری بی پرده مینویسم)میره با 20 هزار تومن یه زن مطلقه رو برای چند روز مطعه میکنه.خوب ببین اگه زن و بچه های یارو بفهمن چه تاثیر بدی روشون میذاره.مخصوصا بچه ها که مطمئنا بزرگ که بشن تو روحیه و اخلاقشون تاثیر گذاره.

یعنی شما میفرمائید این همه آدم تو دنیا که به عواقب بیماریهای منتقله از راه تماس جنسی مبتلا شدن مازوخیسمی بودن؟نه دوست من.این آدما مثل خیلی از مردم ما اطلاعات کمی درباره پیشگیری از بیماریهای مقاربتی داشتن.خدا رو شکر شما که اطلاعاتتون خوبه باید بدونین که هر چی شریک جنسی آدم بیشتر باشه درصد احتمال آلودگی به انواع بیماریهای مقاربتی بیشتر میشه.مطمئن باش کسی که میخاد بره ازدواج موقت بکنه نمیره آزمایش بده . تازه با آزمایش دادن هم بیماریهایی که دوره کمون دارن مشخص نمیشن(مثل ایدز) .
مشکل اصلی اینه که جامعه ما هنوز آمادگی و ظرفیت پذیرش این طرحها رونداره.چون مثل خیلی طرحهای دیگه که بدون ذره ای کارشناسی انجام شده ، در نهایت به ضرر خود مردمه.
یکی دیگه از ضررهاش هم بچه های سرگردانه.آقا به خاطر 1 ماه خوشی ، یه بچه رو وارد این دنیا میکنه و این بچه تا n سالگی حسرت داشتن یه خانواده واقعی رو داره.چون آقا هیچ وقت زیر بار مسئولیت بزرگ کردن بچه نمیره.حالا بیا دادگاه و .....
سقط جنینهای غیر بهداشتی و خطرناک رو که باعث به خطر افتادن جون مادر میشه هم بهش اضافه کن.بی اعتمادی دختر و پسرا رو هم در امر ازدواج بهش اضافه کن.تازه کلاه شرعیهایی که به واسطه این عمل اتفاق میفته هم که جای خود داره.
بچه ها توصیه میکنم اینجا رو هم یه نیگا بندازین.بد نیست.مرسی:happy:

منتظر این سوال ها بودم :rolleyes:

راستش من هر چیزی بگم شاید ایده آل گرایانه به نظر بیاد یا بگید فقط به درد خودم و یا افردای که ثروت و آگاهی کامل دارند می خوره و جوابگوی مردم عادی نیست.

اما من یک جامعه آرمانی دارم ، که در اون آگاهی های کامل به مردم داده میشه و در فقر و تنگنا برای تامین نیازهای اولیه زندگیشون که یکی اش سکس باشه ، نباشند

درسته که ما با چنین جامعه ایی فاصله چندین سال نوری ! داریم ، اما تنها راه رسیدن بهش رو من در آزادی مردم می بینیم.

در واقع به جای اینکه من و شما و دولت و... سعی کنیم برای 70 میلیون نفر آدم فکر کنیم ؛ این فرصت رو بهشون بدیم که برای دنیای خودشون تلاش کنند.
اگر چنین فرصتی به مردم داده بشه کسانی که دنبال ازدواج موقت یا ارتباط جنسی بدون قائده هستند ، حداقل برای سلامتی خودشون از بیماری ها فاصله می گیرند و از بچه های ناخواسته جلوگیری می کنند.

///////////////

در مورد جایگاه خانواده و بالا رفتن آمار سقط جنین:

همیشه یک عده از مردم هستند که زندگی خانوادگی رو دوست دارند ، و حتی در آزادترین و کثیف ترین جوامع هم زندگی خانوادگی خودشون رو حفظ می کنند ، و دولت هم ازشون حمایت بیشتری می کنه تا افراد عادی.

جایگاه واقعی خانواده هم همین هست ، یعنی مردم خودشون باید زندگی خانوادگی رو بپسندند ، و اگر اجباری باشه ، میشه عین وضعیت خانواده های فعلی.

میمونه بحث سقط جنین ، که اولا یک قسمت زیادی اش با آگاهی های ضد بارداری از بین میره ، و بخشی دیگه اش بحث های طولانی سقط جنین به دنبال میاره.
با این حال من نظرم اینه که سقط جنینی که در روزها و هفته های اول بارداری هست نباید اشکالی داشته باشه ، چون نه جان داره ، و نه به روایات اسلامی و دینی روحی داره.

شاید نظریات من در مورد سقط جنین رو قبول نداشته باشید ؛ اما هیچ جای دنیا انسان زنده رو ول نمی کنند ، و بعدش روی چیزی صحبت کنند که شاید هیچ وقت بوجود نیاد
352nmsp.gif

بالا