برگزیده های پرشین تولز

علت بوی گند کولر چیه؟؟

Farzad Z

Registered User
لایک‌ها
57
سلام
می دونم تاپیک برای دو قرن پیشه ولی کسی به نتیجه ای در این باره نرسیده؟
ما هم این مشکل رو شدیدا داریم؟
آقا یحتمل یه نفر باتون مشکل داره میاد در کولرو بر میداره توش میگ*وزه درشو دوباره میزاره شما باید یه چند شب رو پست بوم کشیک بدین تا بیاد تا شلوارو کشید پایین با مگس کش بزنید در ک*ونش

nanocid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز من . من برای مشکل شما و همکی دوستان یک راه حل سریع و همیشگی داارم.
شما می تونید برای رفع مشکل بوی بد کولر به آدرسی که میگم مراجعه کنید .خیلی هزینه نداره و زود هم مشکلت رو حل میکنه.به آدرس زیر برو و خودت بیا اینجا نتیجه رو به بقیه بگو.

http://shop.sinanoco.com/

slater

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز من . من برای مشکل شما و همکی دوستان یک راه حل سریع و همیشگی داارم.
شما می تونید برای رفع مشکل بوی بد کولر به آدرسی که میگم مراجعه کنید .خیلی هزینه نداره و زود هم مشکلت رو حل میکنه.به آدرس زیر برو و خودت بیا اینجا نتیجه رو به بقیه بگو.

http://shop.sinanoco.com/
دوست عزیز من به این ادرسی که فرمودید رفتم
اما بوی بد کولرم رفع نشد !!!

mahmahot

Registered User
لایک‌ها
1,094
شما یه چراغ قوه بردار برو تو کانال کولر . شاید تو کانال موشی گربه ای چیزی مرده باشه:f34r:

Hamed_Au

کاربر فعال آپلود سنتر
کاربر فعال
لایک‌ها
78
دوستاني كه ميگن بوي كولر اذيتشون ميكنه برن كولر گازي بخرن:D
اينها كلن همينجورين!:blink::eek:

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998

shkz

Registered User
لایک‌ها
65
سلام.

این بوی بد کولر که در ابتدای روشن شدن میاد بعد بمرور قطع میشه برای کولرهایی هست که در شبانه روز ساعت زیادی روشن هستن و چون دائما" روی پوشالها آب ریخته میشه بمرور یک حالت لجن مانند روی اونها رو میگیره و اگه مدت زمان خاموش شدن کولر کم باشه اونا خشک نمیشن و از بین نمیرن در نتیجه هنگام روشن شدن مجدد اون بوی لجن ابتدا میاد.

nanocid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

iran.meshop

Registered User
لایک‌ها
55
دقیقا برای من هم همین بو رو میده + اینکه حسابی هوا رو شرجی می کنه چون راه ورود و خروج هوا خیلی کمه . من که خسته شدم ازش می خواهم یک کولر گازی بگیرم خودم رو راحت کنم . البته برای من وقتی یک مدت زیادی خاموش باشه بعد روشم کنم این بوی گند رو میده نه همیشه

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
در شهرما چون هوا خیلی خشکه و همیشه از کولر آبی استفاده میکنن این مشکلات زیاد بود تا اینکه امسال جدیدا یه پودر خوبی اومده در بازار به اسم پودر منشاد، ما امسال این پودر رودر کولر ریختیم و شکر دیگه هوای مطبوع و لذت بخشی میاد ودیگه این مشکلات بوی بد و حوضی رو نداریم،نمیدونم تو شهرهای دیگه هم این پودر ها توزیع شده یا خیر فقط مخصوص این شهره؟!
از دوستان اگر کسی خواست در خدمتم براش ارسال کنم

Undisclosed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
57
دوستان حالا که بحث کولر شد ، این کولر گازی هایی که جدید اومده میگن مصرفش خیلی کمتره از کولر گازی های قبلی ، کسی میدونه چقدر کاهش مصرف داشته و چقدر پول برق میندازه اگه مرتب روشن باشه ؟

بن دائم

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
دوستان حالا که بحث کولر شد ، این کولر گازی هایی که جدید اومده میگن مصرفش خیلی کمتره از کولر گازی های قبلی ، کسی میدونه چقدر کاهش مصرف داشته و چقدر پول برق میندازه اگه مرتب روشن باشه ؟

اگه کنتور دستکاری شده باشه مصرفشون خیلی کمه . بعضی وقتا اصلا به چشم نمیاد

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
اشکال از پوشالشه پوشالش رو از چوبی تهیه کردن که وقتی تر میشه بو گند میگیره! پوشال رو عوض کن

بوي گند بعلت فعاليت يه سري قارچ هستش كه در كف كولر و اطراف جدارش دارن وول ميخورن و عاشق جاهاي مرطوب و نمناك هستن(مث همون قارچ هايي كه بي ادبي ميشه روم به ديوار گلاب به روتون زير بغل انسان ها هم فعاليت ميكنن!)
براي از بين بردن اين بو تمام بدنه كولر از داخل را با فرچه سيمي و مقداري مواد شوينده قوي تميز كنيد.

سلام.

این بوی بد کولر که در ابتدای روشن شدن میاد بعد بمرور قطع میشه برای کولرهایی هست که در شبانه روز ساعت زیادی روشن هستن و چون دائما" روی پوشالها آب ریخته میشه بمرور یک حالت لجن مانند روی اونها رو میگیره و اگه مدت زمان خاموش شدن کولر کم باشه اونا خشک نمیشن و از بین نمیرن در نتیجه هنگام روشن شدن مجدد اون بوی لجن ابتدا میاد.
درود،

با این همه توضیحات، انتظار نداریم دوباره تشریف بیارید توی این تایپک و بحث رو ادامه بدید!

پیشنهادِ بنده :

داداش پاشو برو بالا پشتِ بوم و اون کولر رو تمیزش کن لجناش رو. پوشالِ معمولی هم بگیر و دنبالِ مارکِ نایک و یا تیمبرلند نباش.

وسلام!

saeedk2

Registered User
لایک‌ها
4
بوي گند بعلت فعاليت يه سري قارچ هستش كه در كف كولر و اطراف جدارش دارن وول ميخورن و عاشق جاهاي مرطوب و نمناك هستن(مث همون قارچ هايي كه بي ادبي ميشه روم به ديوار گلاب به روتون زير بغل انسان ها هم فعاليت ميكنن!)
براي از بين بردن اين بو تمام بدنه كولر از داخل را با فرچه سيمي و مقداري مواد شوينده قوي تميز كنيد.

اگه مشکل از اینه که باید یه مام واسه کولرتون بخرید :D

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
:D
نه جدی ، میگن مدل های جدید مصرفش کمتر شده میخوام ببینم تا چه حد کم شده.

می گن بیشترین برق مصرفی زمان استارت هست

گویا خازنی گذاشتن که برق رو کم کم ذخیره می کنه و موقع استارت از کنتور نمی کشه و از خازن استفاده می کن !

البته من الکترونیک سر در نمی یارم

mohammadali19

Registered User
لایک‌ها
119
می گن بیشترین برق مصرفی زمان استارت هست

گویا خازنی گذاشتن که برق رو کم کم ذخیره می کنه و موقع استارت از کنتور نمی کشه و از خازن استفاده می کن !

البته من الکترونیک سر در نمی یارم
فکر نکنم تاثیری داشته باشه
مگر تو کنتور های سه زمانه
و شب تو ساعات غیر پیک برقو ذخیره کنه...

بالا