برگزیده های پرشین تولز

علت حذف لینک اصلی سایت از نتایج بدون هیچ اخطار و نشانه ای

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
با سلام خدمت دوستان
تقریبا یکماهی هست که بازدید سایتم خیلی کم شده بود و گفتم شاید موقتی باشه و چند وقت دیگه درست میشه و بخاطر الگوریتمهای گوگل هست و به دلیل مشغله کاری فرصت بررسی و چک کردن نداشتم تا اینکه امروز ایمیل ماهانه گوگل برام اومد و دیدم بازدیدهای سایت یک پنجم شده و بیش از 70 درصد کاهش داشته.
رفتم لینکهای اصلی سایت که توی صفحه اول و نتایج 1 تا 3 بودم و چک کردم و دیدم حتی تا صفحه 10 گوگلم اثری ازشون نیست و چندتا از لینکام کلا حذف شده و بخاطر همین بازدیدها کم شده بود.
حالا در این مدت هیچ پیامی از گوگل دریافت نکردم و هیچ پیامی هم در سرچ کنسول گوگل نیست که مثلا سایت داون شده، یا سرور قطع بوده یا اسپم و پنالتی و ...
هیچ تغییری هم در این مدت در سایت نداده بودم که بگم از اونها هست.

فقط تنها تغییری که شاید در این مدت بوده، چند وقت پیش گوگل بهم ایمیل داده بود که در بخشی از ایمیل اینو نوشته:
This update also changes the Google company responsible for your information and for complying with applicable privacy laws. Your data controller, the company responsible for your information, will become Google Ireland Ltd.
If the country associated with your account doesn’t match your country of residence, it could be for a variety of reasons that include moving recently, living and working in different countries, or living near a territorial border. If you recently moved, it can take about a year for your country association to update. You can find more information about your country association, and a way to request a change if you think it’s wrong, by reviewing the Google Terms of Service.

آیا این تغییر در حساب کاربری میتونه روی سایتهایی که در سرچ کنسول اون ایمیل بوده تاثیر گذاشته باشه؟؟

یا مشکل جای دیگه ای هست؟؟

ممنون میشم دوستانی که تجربه ای در این زمینه دارن راهنمایی کنن، چون خودم هر راهی رو که بلد بودم و توی اینترنت نوشته بود چک کردم و مشکلی در پنل و ... نیست.

بالا