برگزیده های پرشین تولز

علت موفقیت برخی سایتها مانند پاپ موزیک

parstafrih

Registered User
لایک‌ها
197
سلام دوستان گرامی. بنده قصدم از این تاپیک بررسی کردن علت موفقیت برخی سایت ها مثل پاپ موزیک یا نکس وان یا بقیه سایت های معروفه.
من فعلا همین سایت پاپ موزیک دات آی ار رو مثال می زنم. علت موفقیت این سایت چیه؟
1. مطلب ( از نظر من این سایت هم مثل بقیه سایت های موزیک میمونه و مطالب اکثرا کپی هست )
2. سئو داخلی ( خیلی از از سایتهای رقیب دیگه ضعیف تره. )
3. بک لینک زیاد ( که فکر نکنم این دلیلش باشه )
حالا اساتید بنظر شما علت موفقیت این سایتها چیه؟

babapooldar

Registered User
لایک‌ها
1,044
دوست عزیز چون جون می کنن که بیان بالا شمام تلاش کن حتما موفق میشی

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
با توجه به تعداد رقیب ها حتما باید اهنگ را زود منتشر کرد :general707:

samantha1370

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بابا این حرفا چیه هر کی تجربه ای دار اول دوست عزیز پاپ موزیک مطلب رو کامل میزاره و اینجور که بنده مطلب هاشو چک کردم از همه ی نکات سئو استفاده میکنن و به همین دلیل هست که موفق هستن البته بک لینک هم موثر هست و کار های دیگری که اونا رو محبوب کرده و دامنشون تو ذهن مونده
موفق باشید

parstafrih

Registered User
لایک‌ها
197

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
دوستانی که میگن بک لینک موثر نیست
شاید این روزا دیگه بکلینک اثری نداشته باشه ولی یه زمانی کافی بود از یه سایت رنک سه به بالا یدونه بکلینک بگیری تا تو اون کلمه صفحه اول باشی !
این سایت مای تهران موزیک هم خیلی دیر شروع کرد به خرید بکلینک
شاید اگر همزمان با پاپ موزیک اینکارو میکرد الان اولین سایت موزیک بود !
یه زمانی قشنگ یادمه من یه وبلاگ داشتم روش دامنه انداخته بودم و روی رزبلاگ بود اومدم از یه سایت رنک سه با یه کلمه ای بک لینک گرفتم
بعدش تو سرچ ها با اون کلمه همیشه اول بودم الانم با اون کلمه هستم و پایین نیومدم !
یه زمانی ارزش بکلینک خیلی بالا بود !

hamed_eshg

Registered User
لایک‌ها
296
سئو + بک لینک موثر + حداقل 5 پست در روز
بک لینک خیلی مهمتره البته موثر

125

Registered User
لایک‌ها
79
آخه دوست عزیز این سایت mytehranmusic هم حسابی بک لینک خریده. ولی مثل پاپ موزیک جواب نگرفته.
تهران موزیک کلا تا چند ماه پیش غیر مجاز کار میکرد و دائم فیلتر بود و به مدد قدمت و اسمش بالا بود ( ویزیتور ثابت داشت)
الانم که مجاز کرده تو هر سایتی ببینی لینک داره و تو گوگل هم تو پیج 1 هست اما دلیلی نداره مثله پاپ موزیک موفق نباشه.
پاپ موزیک از اول هم یادمه تو 2-3 لینک اول تو کیورد خودش بود و اینکه خوب از اول مجاز بود و اکثرا از گوگل بازدید داشت.
دوست عزیز چون جون می کنن که بیان بالا شمام تلاش کن حتما موفق میشی
این هست ولی باز به یه سری کمکی نیاز هست و با جون کندن فقط نمیشه الان جواب گرفت :D تست کردم ، مخالفی بیا پی وی :p
با توجه به تعداد رقیب ها حتما باید اهنگ را زود منتشر کرد :general707:
این مورد رو هرکاری هم کنی جواب نمیده چون تست کردم!! نهایت تا 2-3 ساعت دووم میاره
بعدش سایتهای قدیمی با اینکه با چند ساعت اختلاف اهنگ رو پخش میکنن میان بالا.
سئو + بک لینک موثر + حداقل 5 پست در روز
بک لینک خیلی مهمتره البته موثر
بک لینک موثر مهمه ولی پیدا کردن اون بک لینک موثر خودش مهمتره :D
5 تا پست که هیچی روزی مرتب 20 تا هم بزنی باز تا برسی اون بالا زمان زیادی میخواد

در کل اگر تو فکر این هستی که چرا سایتای تازه کار موزیک نمیتونن بالا بیان به نظر من دلایلش ایناس:
اول اینکه رقابت خیلی زیاده تو این دسته
دوم سایتهای قدیمی تره زیادی هستن که براساس قدمتشون راحت تر ورودی میگیرن.
سوم سایتهای قدیمی تر با بک لینکهای زیاد، زیادن.
اینکه سایتهای قدیمی نون قدیمی بودنشون رو میخورن
چهارم اینکه گوگل خیلی پیچیده شده..

یادمه 2 سال پیش یه سایت موزیک خریدم با اینکه فیلتر میشد اما تو 3 ماه گوگلش +15000 تا بود اونم بدون بک لینک زیاد.. و باز یادمه همین سایتم 2-3 ماه دئم تو رنک 1 گوگل بود تو کیورد اصلی..
اما چیزی که هست الان واقعا این طوری نیستش.
یا باید هر ماه کلی هزینه بک لینک کنی که معلوم نیست با الگوریتمای گوگل نتیجه مثبت بده یا عکس
یا اینکه صبر کنی و یواش یواش بیای بالا.

parstafrih

Registered User
لایک‌ها
197
دوست پس واسه هر سایتی بک لینک با کیفیت بگیریم میاد بالا؟

ArAsH.DMA

Registered User
لایک‌ها
431
سلام جدا از بحث محتوا و ...
دوست عزیز بک لینک یک ضرر به سایت هست البته این در شرایطی هست که فقط سرمایه اولیه داشته باشید چون بک لینک اگر بعد از گذشت سه، شش یا حتی یک سال از وب برداشته بشه گوگل متوجه میشه که لینکتون رو خریدید اینجاست که پادشای سئو یعنی لینک بلدینگ وارد میشه که میتونه شما رو به بهترین وبسایت تبدیل کنه اماسایتایی مثل پاپ موزیک، نکس و ... همه بخاطر کپی مطالبشون لینک میگیرند، یعنی مثلا شما که تازه کاری میای مطلب رو کپی میکنی اونم متنش پر لینکه و به این میگن لینک طبیعی ...
اما خب ما ایرانی ها برای هر کاری روشی ساختیم که اگر معروف نباشیم بیایم بریم تو سایتای رنک باالا نظر بدیم و لینک بگریم یا شبکه های اجتماعی و هزاران روش دیگر که نام ببریم کل اعتبار علممون میره زیر سوال :|
اما خب باید بهتون یه چیز بگم که شما رو به صدر نتایج میرسونه ... اونم اینه که سئو و فاکتور های اون (الگوریتم) فقط برای این ساخته شدند که شما صبر کنی، اگر صبر کنی ز قوره حلوا سازی
اما خب صبر داریم تا صبر و کلام اخر میتونم به عنوان یه فرد که خیلی درباره پاپ موزیک و دار ودستش تحقیق کرده بگم که این وب ها و کلمه کیلیدی هاشون خیلی قوین که مثلا سئوروز (محسن طاووسی) اون رو به وحشتناک ترین کلمه ایران تبدیل کرده که حدودا ماهی 20 میلیون سرچ میشه، پس خودتون باید بفهمید اگه میخای برید تو میدون باید 20 میلیون هم خرج کنید :D
موفق باشید اگر توضیحی خواتسید بگید بنده در حد توانم کمکتون میکنم :)

parstafrih

Registered User
لایک‌ها
197
ولی باید یه کلکی یا چیز خاصی به سایتشون اضافه کرده باشن. مثلا سایت فارسروید توی مدت کم تونست بیاد توی همه مقالات صفحه اول. بدون لینک

smusic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
دوستانی که میگن بک لینک موثر نیست
شاید این روزا دیگه بکلینک اثری نداشته باشه ولی یه زمانی کافی بود از یه سایت رنک سه به بالا یدونه بکلینک بگیری تا تو اون کلمه صفحه اول باشی !
این سایت مای تهران موزیک هم خیلی دیر شروع کرد به خرید بکلینک
شاید اگر همزمان با پاپ موزیک اینکارو میکرد الان اولین سایت موزیک بود !
یه زمانی قشنگ یادمه من یه وبلاگ داشتم روش دامنه انداخته بودم و روی رزبلاگ بود اومدم از یه سایت رنک سه با یه کلمه ای بک لینک گرفتم
بعدش تو سرچ ها با اون کلمه همیشه اول بودم الانم با اون کلمه هستم و پایین نیومدم !
یه زمانی ارزش بکلینک خیلی بالا بود !

اصلا اونجوری که میگی نیست به زیاد بک لینک خریدن نیست تهران موزیک خیلی از پاپ موزیک ابتدایی تر هست از لحاظ سئو

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
اصلا اونجوری که میگی نیست به زیاد بک لینک خریدن نیست تهران موزیک خیلی از پاپ موزیک ابتدایی تر هست از لحاظ سئو

خداییش متن رو اصلا خوندی که چی گفتم؟؟؟

mohammad041

Registered User
لایک‌ها
42
Last edited:
بالا