• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

علت پایین آمدن سرعت کپی کردن فایل در ویندوز؟؟

mer30class

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
راستش یه مدتیه که وقتی میخوام فایلی رو کپی کنم توی فلش یا رم موبایل سرعتش خیلی اومده پایین! قبلا اصلا چنین مشکلی رو نداشتم و خیلی راحت کپی میشد.به نظرتون مشکل از کجاست؟

راستی ویندوز هم عوض کردم ولی بی فایده بود!

jahan hamed

کاربر فعال تاریخ و گردشگری
کاربر فعال
لایک‌ها
808
روی فلش هم میریزی سرعت به نسبت قبل پایین اومده؟؟؟اگه اینجوری شده هاردت مشکل داره یه تست کن ببین چجوریه

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
ممکنه Antivirus اتون باشه .. اگر روی سیستم نصب دارید ، غیرفعال اش کنید ببینید سرعت بهتر میشه یا نه .. متاسفانه بعضی از Antivirus ها نه تنها کار خیلی خاصلی انجام نمیدن تازه باعث آسیب های سخت افزار هم میشوند مثل Bad Sector کردن هارد با فشار بی رویه به هارد در موقع جابه‌جا کردن فایلها

tanha2011

Registered User
لایک‌ها
251
ممکنه Antivirus اتون باشه .. اگر روی سیستم نصب دارید ، غیرفعال اش کنید ببینید سرعت بهتر میشه یا نه .. متاسفانه بعضی از Antivirus ها نه تنها کار خیلی خاصلی انجام نمیدن تازه باعث آسیب های سخت افزار هم میشوند مثل Bad Sector کردن هارد با فشار بی رویه به هارد در موقع جابه‌جا کردن فایلها

درسته از اول ویندوز نصب کنید

mer30class

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از همگی ولی وقتی از توی یه درایو به درایو دیگه کپی میکنم سرعت خوبه ولی وقتی یه فایل رو می خوام از توی هارد به فلش مموری کپی کنم سرعت به شدت پایین میاد.مثلا دیروز چند تا فیلم که حجم 5.5 گیگ داشت رو توی فلش مموری کپی کردم حدود 1 ساعت و 50 دقیقه طول کشید!

من چند ساله آنتی ویروس نود 32 استفاده میکنم و ویندوز هم 7 هستش ولی یه چند ماهیه که این جوری شده!

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
به دو هاردت رو بزن defragment بشه شاید مشکلت حل بشه. میتونی یه دور لینوکس لایو ابونتو هم توی دستگاه بزاری بعد از طریق اون تست کنی بازم سرعت پائینه یا نه.
اگر اونجا هم سرعت پائین بود مشکل از هارده دیگه اگر اونجا سرعت پائین نبود دنبال دلیل دیگه باش

mer30class

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
قبلا defragment کردم ولی درست نشد!توی ابونتو هم امتحان کردم سرعت پایین بود! ولی هارد که مشکلی نداره.داره خوب کار میکنه پس چرا فقط با فلش مشکل داره؟

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
کپی از هارد به Flash یا MicroSD سرعت اش خوب از کپی هارد به هارد خیلی کمتره .. شاید هم سیستم شما اشکال داره و وسایل USB 2 رو USB 1.1 میشناسه که این خیلی روی سرعت تاثیر داره ..

mer30class

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب دوستان الان من باید چه کار کنم؟یعنی راه حلی برای درست کردنش وجود نداره؟!
چطوری باید بفهمم که سیستم وسایل USB 2 رو USB 1.1 میشناسه؟

بالا