برگزیده های پرشین تولز

علت گوگل ارور server 5xx روی سایت من

aasemi

Registered User
لایک‌ها
112
ترافیک سایت من افت ناگهانی کرده از کنسول گوگل متوجه شدم گوگل , ارور server5xx رو روی سایت من تشخیص داده... از دوستان کسی این ارور رو میشناسه ؟ و اینکه برای رفعش چکار باید کرد...

ali998

Registered User
لایک‌ها
761
ترافیک سایت من افت ناگهانی کرده از کنسول گوگل متوجه شدم گوگل , ارور server5xx رو روی سایت من تشخیص داده... از دوستان کسی این ارور رو میشناسه ؟ و اینکه برای رفعش چکار باید کرد...
با pagespeed گوگل یه تست بگیر ببین قضیه چیه.

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
اول اون آدرس هایی که نمونه داده ببین مشکلی دارن یا نه. اگه الان مشکلی ندارن احتمالا دان بوده یه مدت قبل. به هر حال اگه الان مشکل حل شده validate fix رو بزن.

Webfaplus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
40
ارورهای 5xx مربوط به سرور و هاستینگ میشن
به نظرم قسمت server connectivity رو چک کن ببین وضعیت هاستت چجوریه
اگه fail زیاد داره به فکر عوض کردن هاست یا ارتقای اون باش

aasemi

Registered User
لایک‌ها
112
ارورهای 5xx مربوط به سرور و هاستینگ میشن
به نظرم قسمت server connectivity رو چک کن ببین وضعیت هاستت چجوریه
اگه fail زیاد داره به فکر عوض کردن هاست یا ارتقای اون باش
این ارور مال سال 2017 هست و همینطور مونده و حل نشده... جدیدا vps گرفتم ...که باعث رفع شدن
این ارور نشده...

aasemi

Registered User
لایک‌ها
112
با pagespeed گوگل یه تست بگیر ببین قضیه چیه.

همکار فنی من انجام داد... به نظرت نتیجه گزارشش اطلاعاتی در مورد اون ارور میده ؟ من عکسش رو ضمیمه میکنم.

فایل های ضمیمه

• photo_۲۰۲۱-۰۵-۲۴_۱۶-۵۹-۳۲.jpg
    photo_۲۰۲۱-۰۵-۲۴_۱۶-۵۹-۳۲.jpg
    25.4 KB · نمایش ها: 6

aasemi

Registered User
لایک‌ها
112
مثل اينكه اين ارور وقتي ايجاد ميشه كه وقتي كاربري يه لينكي رو درخواست ميكنه سروري كه اين سايت روي اون هست نميتونه به اين درخواست جواب بده...من فعلا اينو پيدا كردم...

ali998

Registered User
لایک‌ها
761
همکار فنی من انجام داد... به نظرت نتیجه گزارشش اطلاعاتی در مورد اون ارور میده ؟ من عکسش رو ضمیمه میکنم.
این که خوبه.
مثل اينكه اين ارور وقتي ايجاد ميشه كه وقتي كاربري يه لينكي رو درخواست ميكنه سروري كه اين سايت روي اون هست نميتونه به اين درخواست جواب بده...من فعلا اينو پيدا كردم...
پس احتمال می ره هاستت ضعیف باشه.

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,906
ارور های 500 فقط مربوط به هاست و میزبانی وب هست نه سایت شما
https://arzunkadeh.com/cheap-web-hosting کد تخفیف 12% نت افراز ، اینجا دیگه مشکل 500 نداری

aasemi

Registered User
لایک‌ها
112
ارور های 500 فقط مربوط به هاست و میزبانی وب هست نه سایت شما
https://arzunkadeh.com/cheap-web-hosting کد تخفیف 12% نت افراز ، اینجا دیگه مشکل 500 نداری

من 4 ماهه که از هاست اشتراکی اومدم به vps ... ولی هنوز این ارور دیده میشه و توسط کنسول گوگل گزارش میشه.. کنسول گوگل میگه این ارور از سال 2017 وجود داره و هنوز رفع نشده.. در صورتیکه من vps گرفتم...نظرت چیه ؟

aasemi

Registered User
لایک‌ها
112
این که خوبه.

پس احتمال می ره هاستت ضعیف باشه.
من الان 4 ماهه از هاست اشتراکی اومدم به vps ابر آروان... ولی هنوز این مشکل هست... کنسول گوگل میگه این ارور از سال 2017 هست و هنوز رفه نشده...

بالا