برگزیده های پرشین تولز

علی دايي در لاس وگاس آمریکا

سلمان 313

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فوتبال چیه که کله پاچش چی باشه . باز خوبه یه اعجوبه ای مثل بکهام نشد (اگر ایران تو قلب اروپا بود علی دائی هم یخرده خوشگل تر از اینی که هست بود :D حتما میشد ) ... بریم سجده شکر بگذاریم که بیشتر از این شرمنده نشیم . عضویت تیم ملی ایران و سکونت در لاس وگاس یکی از فاسد ترین جاهائی که میشه روی کره زمین پیدا کرد ! :D چقدر به هم میان :happy:

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
آره ، تازه اسم شهرش هم مورد منکراتی داره
200.gif

digitalman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لاس وگاش یکی از خراب ترین شهر های آمریکا که زن سالم نداره دختر توش پیدا نمیشه همشون زن هستند

و باکره نیستند
وای دائی از تو بعید بود

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
هر گورستونی که میخواد بره] بره ولی تا وقتی که تو تیم ملی هست باید عین بچه آدم بازی کنه.

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
به نقل از amin-asemi :
آره ، تازه اسم شهرش هم مورد منکراتی داره
200.gif
اصولا خود شهر مورد منکراتی اه ! برای اینکه یه شهر تفریحی اه ! اونم انواع تفریحات ناسالم :D

farbod_123

Registered User
لایک‌ها
0
حالا از کجا اطمینان دارین میخواد بره لاس وگاس تو قصرش؟؟

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
بابا بنده خدا رو چی کار دارین این همه برای تیم ملی خدمت کرده فقط تنها ایرادش این بوده که 1-2 پیش باید فوتبال رو تو اوج خودش میزاشت کنار تا اسمش به عنوان یه فوتبالیست خوب تو تاریخمون ثبت بشه ولی الان یکمی خودشو خراب کرد با این حال اصلا درست نیست که به همچین کسی جسارت بشه چون واقعا برای این مملکت خدمت کرده

SHAOLIN

Registered User
لایک‌ها
0
جالب اينجاست كه تا حالا كسي به لاس وگاس رفتن علي دايي كاري نداشت
همچين كه ايران باخت ملت ايراني شروع كردن به منبر گذاشتن پشت سر يارو
من خودم از اين يارو دايي حالم به هم ميخوره ولي بحث چيز ديگست
همين ماجرا رو هم بايد در مورد برانكوييچ انتظار داشته باشيم
اگه ايران ميبرد برانكوييچ خدا بود
حالا كه 2 تا بازيكن اشتباه كردن آقاب برانكوييچ شد يزيد
عادت ايرانيهاست ديگه . همه چيزشون سر يك لحظه هست . منطق باد هواست
دوست عزیز شما یکی از افراد منطقی هستید که من همیشه از صحبتهای شما لذت برده ام اما دوست دارم شما هم به چند چیز توجه کنید .
جناب آقای دایی سالها ست که برای تیم ایران بازی می کنه و غیرت و تعصب او همیشه زبانزد همه بوده و هست زمانی که دیگر بازیکنان سرشناس تیم ایران ( چون صلاح نیست اسم آنها برده شود ) در بازی مقابل تیم بحرین چند سال پیش که باختیم و هنوز این حقیر یادم نرفته که از آنها پرسیده بودند چرا در تیم ایران مثل باشگاههای خارجیتان فوتبال بازی نمی کنید یکی از دلایلش را مصون ماندن از صدمات احتمالی در بازی عنوان کردند ( که یکی از همین آقایان لژیونر همان روز گفت من ساق پایم را می خواهم ) اما علی دایی بعد از پایان بازی در هنگام خروج از زمین به علت مصدومیت پا با خونریزی پایش از بازی بیرون رفته بود .
اما تمام اینها جای خود را دارد و تصمیم گیری عاقلانه نیز اهمیت خود را دارد . ایشان با تمام رشادتها و بازیهای خوب برای ایران، متاسفانه خودش خودش را از بین برد و غرورش موجب از بین رفتن وجه چندین و چند ساله اش شد ایشان در زمانی که باید مانندبسیاری از بازیکنان بزرگ که در اوج کناره گیری کردند متاسفانه این کار را نکردند و سر لجبازی هم تیم را خراب کردند و هم وجهه خودشان را . در مورد برانکو شما یادتان هست که مربی قبلی و هم وطن خود برانکو چند سال پیش هیچ کاری برای تیم ایران نتوانست انجام دهد چه برسد به دستیارش که همین آقای برانکو باشد مگر در این چند سال که این آقا سکان دار تیم ایران است چه گلی به سر تیم ایران زده ؟؟؟؟ . ایشان از همان ابتدا مشخص بود یک مربی در حد جام جهانی نبوده و نیست حتی درصورت برد هم ایشان نقاط ضعف بسیاری دارند .
و در آخر اینکه مگر این مردم بدبخت چند بار تیمشان در جام جهانی و یا در میادین حساس توانسته آبرو مندانه ظاهر شود ؟ مگر چند بار توانسته نماینده ایرانی با قدمت 7 هزارساله باشد و خواسته به حق این مردم را برآورده کند ؟ که حالا خیلی از آقایان می گویند انتظار زیادی از تیم نداشته باشید و طوری این حرف را می زنند که انگار تا به حال ایران توانسته چندین بار جام جهانی را فتح کند و فقط این بار این اتفاق شوم افتاده که باید ببازند .
با تشکر شائولین .

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از digitalman :
آقای علی دائی بیش از اینها حقشه چون خیلی زحمت برای تیم ملی ایران کشید انگار این ایرانی ها تا موقعی که یکی بدرد شون بخوره طرفداری شو می گیریم جهنم که ایران از مکزیک خورد این حرف ها به دائی نمی چسبه
چه حرف ........
پله بهترین بازیکن مثلا
اگه هنوزم میخواست بازی کنه و هی میرید توی توی بازم بهترین بود؟ وقتی پله الان به عنوان قهرمان شناخته میشه که تا وقتی زوار در رفته نشده بزاره بره که همه اون چهره ی با ابهتو به یاد بیارن ویل دایی نه. اولا همچینام فرد بزرگی نبود آقای گله خب باشه هرگی 17 تا به مالدیو میزن 15 تا به نپالو .... میشد آقای گل. ....
دایی قرار نیست چون یه زمان خوب گل میزد حالا هم بتونه الان که انگار دستشویی بهش نمیسازه میاد کارشو وسط زمین میکنه...

digitalman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باز هم میگم غلطه شما چطور از تمام مسائل پله بلدی
علی دائی اگه نبود فوتبال ایران پیشرفت نداشت
پس فوتبال ایران با سر دائی جون گرفت

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
و حالا داره با همون سر جون میگیره
علیدایی مثل گاو نه من شیر میمونه
میدونی قضیه رو که یه گاوه بوده روزی 9 من شیر میداده چند برابر همه ی گاوا ولی یه ایراد داشته آخرش با لگد میزده همه شیرارو میریخته

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
به نقل از shervinrv :
و حالا داره با همون سر جون میگیره
علیدایی مثل گاو نه من شیر میمونه
میدونی قضیه رو که یه گاوه بوده روزی 9 من شیر میداده چند برابر همه ی گاوا ولی یه ایراد داشته آخرش با لگد میزده همه شیرارو میریخته
دقيقاً تأيد میشه...بارها به اين نکته متذکر شدم
ولی کو گوشه شنوا؟؟

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
تو کف یه چیزی موندم !!!
22 نفر دنبال یه توپ میدون....پولش رو اونا میگیرن
---
حالا ما این وسط چه کاره هستیم؟؟:wacko:

digitalman

کاربر تازه وارد