برگزیده های پرشین تولز

عمده فروشی اصلی(ریشه) مشاغل مختلف

itjavani

Registered User
لایک‌ها
131
سلام به همه برو بچه های پی تی

هر روز تعداد زیادی تاپیک انتخاب شغل و ... تو پی تی دیده میشه ، فرضا من شغل آینده یا مغازه ای که مد نظرم بود رو اننتخاب کردم . حالا جنسامو از کجا با نرخ پایین از عمده فروش اصلی تهیه کنم؟!

جای این تاپیک رو بین تاپیک های انتخاب شغل خالی دیدم. حالا باتوجه به این که شرکت های تولیدی و یا واردکننده یکی دوتا نیستن و قیمت ها متفاوت هست. نمیشه یکی یکی نام برد ولی هر شاخه ای رو بخوای پیش بگیری واسه خودشون یه راسته ای دارن! مثلا راسته بدل فروش ها در بازاربزرگ! یا ...
برای هر شغلی دوستان اگه اطلاعی دارن که میشه پایینترین قیمت رو کجا پیدا کرد و مراکز اصلی خرید کجا هست ممنون میشم داخل این تاپیک قرار بدن تا همه بتونن استفاده کنن :)

مشاغل بیشتر مورد استفاده قرار میگیره:

بدل فروشی
نقره فروشی
پوشاک زیر ، مجلسی ، زنانه ، مردانه ، بچه گانه
دخانیات: توتون ، تنباکو ، سیگار و وسایل قلیون :)
موبایل
کامپیوتر
وسایل پلاستیکی
ظروف یکبار مصرف
لوازم فانتزی و تزئینی
لوازم آرایشی
و هر مورد دیگه به ذهنتون میرسه :)

تَنکیو وٍری ماچ

pooga

Registered User
لایک‌ها
188
درود بنده از این تاپیک حمایت میکنم خیلی عالیه ...و همین طور به درد خیلیها می خوره عمده فروشی لباس از مردانه .زنانه. بچگانه
1- تهران ...ولیعصر...اکثر تولیدی های ایرانی اینجاست و بیشتر لباس مجلسی و زنانه داره قیمت هاش یه خورده بالاست اما کیفیت ها خوبه ...تولیدات داخلی هستش
2-تهران سرای ملی ...همه جورشو دیدم زنانه ...بچگانه ....مردانه ....البته بازار مسگرا هم بهش میگن ....لوازم ارایشی و لوازم تحریر هم داره عمده فروشی...جنس های چینی .تایلندی و ایرانی جنس ارزون و حراجی هم میتونید گیر بیارید
3-تهران چهار راه مولوی این جا هم قیمتاش خوبه ولی باید مواظب باشید
4- درگاهان قشم ...جنس های خوبی داره .....قیمت مناسبی داره ...ولی باید در نظر داشته باشید که چه مقدار میخواید خرید کنید که براتون صرف کنه ...چون هزینه سفرش هم در نظر بگیرید ...
5- بانه ...بانه رو هم که دیگه نیاز به تعریف نداره اوازش همه جا رسیده
6- استارا....نرفتم ولی میگن اونجا هم بد نیست
7 مشهد 17 شهریور ...خرید کردم جنسهای ارزونی داره و خوبه
البته توجه کنید مکان های بیشتری هم هست توی ایران باید بدونید چه جنسی رو میخواید تهیه کنید کجایی باشه...کارتون چجوریه...حراجی می خواید بفروشید یا جنس عالی ...

itjavani

Registered User
لایک‌ها
131
درود بنده از این تاپیک حمایت میکنم خیلی عالیه ...و همین طور به درد خیلیها می خوره عمده فروشی لباس از مردانه .زنانه. بچگانه
1- تهران ...ولیعصر...اکثر تولیدی های ایرانی اینجاست و بیشتر لباس مجلسی و زنانه داره قیمت هاش یه خورده بالاست اما کیفیت ها خوبه ...تولیدات داخلی هستش
2-تهران سرای ملی ...همه جورشو دیدم زنانه ...بچگانه ....مردانه ....البته بازار مسگرا هم بهش میگن ....لوازم ارایشی و لوازم تحریر هم داره عمده فروشی...جنس های چینی .تایلندی و ایرانی جنس ارزون و حراجی هم میتونید گیر بیارید
3-تهران چهار راه مولوی این جا هم قیمتاش خوبه ولی باید مواظب باشید
4- درگاهان قشم ...جنس های خوبی داره .....قیمت مناسبی داره ...ولی باید در نظر داشته باشید که چه مقدار میخواید خرید کنید که براتون صرف کنه ...چون هزینه سفرش هم در نظر بگیرید ...
5- بانه ...بانه رو هم که دیگه نیاز به تعریف نداره اوازش همه جا رسیده
6- استارا....نرفتم ولی میگن اونجا هم بد نیست
7 مشهد 17 شهریور ...خرید کردم جنسهای ارزونی داره و خوبه
البته توجه کنید مکان های بیشتری هم هست توی ایران باید بدونید چه جنسی رو میخواید تهیه کنید کجایی باشه...کارتون چجوریه...حراجی می خواید بفروشید یا جنس عالی ...

دستت طلا.بازم دم هم استانی خودم گرم. بقیه مثل اینکه دوست ندارند سورس ها معلوم بشه کجاست. اگه سورس اصلی رو اونی که باید اطلاع داشته باشه ، بدونه . دیگه جنس رو از عمده فروش سومی نمیخره که گرون پاش در بیاد اونوقت گرون بفروشه

در مورد آستارا من شنیدم یه بازار ارزون داره واسه پوشاک که اسمشو نمیدونم.

pooga

Registered User
لایک‌ها
188
دستت طلا.بازم دم هم استانی خودم گرم. بقیه مثل اینکه دوست ندارند سورس ها معلوم بشه کجاست. اگه سورس اصلی رو اونی که باید اطلاع داشته باشه ، بدونه . دیگه جنس رو از عمده فروش سومی نمیخره که گرون پاش در بیاد اونوقت گرون بفروشه

در مورد آستارا من شنیدم یه بازار ارزون داره واسه پوشاک که اسمشو نمیدونم.

درود خواهش میکنم اصلا حواسم نبود بعله هم استانی عزیز بازار روس هاست اگه اشتباه نکنم ...که یکی از بازارهای بزرگ اسیای میانه است...یه سری میگن ارزون هستش...یه سری میگن ارزون بود الان گرونه خیلی ...یه سری میگن دیگه جنس باکیفت و علی نمیارن و همه جنسها از تهران میره اونجا یه سری میگن رقابت واردات توی گمرک زیاده که ادم نمیدونه کدومشو باور کنه و همین باعث شده که من به اونجا نرم ولی اگر دوستانی هستن که از استارا خرید کردن اعلام کنند که چجوریه بازارش

لینک زیر هم در مورد بازار استارا هستش
http://www.ordup.com/cities/4/آستارا/46262

Last edited:

a162

Registered User
لایک‌ها
291
حسن اباد تهران
ابزار فروش

new business

Registered User
لایک‌ها
76
تاپیک بسیار مفیدیه.
ممنون از استارتر و دوستانی که تجربیاتشونو در اختیار بقیه میذارن.
کلا کالاهای موجود در بازار یا تولید داخل هستند یا وارداتی
حال کالاهای تولید داخل که مشخصه و براحتی میشه به تولیدکننده دسترسی پیدا کرد
اما میمونه کالاهای تولید خارج که بوسیله بازرگانان و تجار وارد کشور میشن
تمامی راسته ها تو بازار تهران از مولوی تا مروی و چراغ برق که راسته موادغذایی و ارایشی و بهداشتی و لوازم یدکی هستند
اغلب کار توزیع کالاهای واردکننده ها رو برعهده دارند و مطمن باشید این کالاها دو الی سه دست چرخیده تا به اونجا رسیده
و فقط تعداد محدودی هستند که هم خودشون واردکننده هستند و هم در کنارش توزیع و پخش کالاشون رو انجام میدن
پس دنبال منبع اصلی باشید .
اگر کسی واقعا قصد ورود به این مقوله رو داشت بصورت گسترده من میتونم باهاش شراکت یا همکاری بکنم .

itjavani

Registered User
لایک‌ها
131
کلا کالاهای موجود در بازار یا تولید داخل هستند یا وارداتی
حال کالاهای تولید داخل که مشخصه و براحتی میشه به تولیدکننده دسترسی پیدا کرد
اما میمونه کالاهای تولید خارج که بوسیله بازرگانان و تجار وارد کشور میشن
تمامی راسته ها تو بازار تهران از مولوی تا مروی و چراغ برق که راسته موادغذایی و ارایشی و بهداشتی و لوازم یدکی هستند
اغلب کار توزیع کالاهای واردکننده ها رو برعهده دارند و مطمن باشید این کالاها دو الی سه دست چرخیده تا به اونجا رسیده
و فقط تعداد محدودی هستند که هم خودشون واردکننده هستند و هم در کنارش توزیع و پخش کالاشون رو انجام میدن
پس دنبال منبع اصلی باشید .
اگر کسی واقعا قصد ورود به این مقوله رو داشت بصورت گسترده من میتونم باهاش شراکت یا همکاری بکنم .

مغازه دارای قدیمی که نرخ پایین و کالاهای مرغوب رو میارن و عمدتا مغازه دارهای جدید نمیتونن به گرد پاشون برسن. از کجا خرید میکنن؟
هدف از این تاپیک پیدا کردن سورس های اصلی هست.
ممنون از همکاریت

screensaver64

Registered User
لایک‌ها
37
تاپیک خیلی خوبیه :)

در مورد شال و روسری هم اگه دوستان اطلاع دارن راهنمایی کنن که ارزانترین و با کیفیت ترین جنس رو از کجا ها میشه پیدا کرد .

microbit

Registered User
لایک‌ها
544
سلام تاپیک عالیه
در مورد عمده فروشهای تهرانی یه چیزیو خوب در نظر بگیرید
تا اونجایی که من تجربه کردم عمده فروشهای تهران قیمت ثابت ندارن. قیافه طرفو میبینن قیمت میدن. قیمتهاشون هم رقابتیه
کافیه از چند جا قیمت بگیری و پاییترین قیمت دستت باشه
بعدش هرجا رفتی طرف قیمت داد بگو اقا فلانی داره از شما پایینتر میده
مطمئن باش اونم قیمتو کمتر میده بخصوص خریدت اگه بالا باشه
برای خرید لوازم زیر و لباس بازار ۱۵ خرداد یا همون گلوبندک رو بگردی قیمت خوب پیدا میشه.
تولید کننده ها هم تو این منطقه هستن که قیمت عالی نرخ میدن

itjavani

Registered User
لایک‌ها
131
سلام تاپیک عالیه
در مورد عمده فروشهای تهرانی یه چیزیو خوب در نظر بگیرید
تا اونجایی که من تجربه کردم عمده فروشهای تهران قیمت ثابت ندارن. قیافه طرفو میبینن قیمت میدن. قیمتهاشون هم رقابتیه
کافیه از چند جا قیمت بگیری و پاییترین قیمت دستت باشه
بعدش هرجا رفتی طرف قیمت داد بگو اقا فلانی داره از شما پایینتر میده
مطمئن باش اونم قیمتو کمتر میده بخصوص خریدت اگه بالا باشه
برای خرید لوازم زیر و لباس بازار ۱۵ خرداد یا همون گلوبندک رو بگردی قیمت خوب پیدا میشه.
تولید کننده ها هم تو این منطقه هستن که قیمت عالی نرخ میدن

مرسی از شرکتت در تاپیک

تز بعضی عمده فروشا اینه که چند قیمت داری؟ :دی براساس قیمتی که خودت میدی بهت قیمت میدن :)

farzad.sadeshi

Registered User
لایک‌ها
898

هر چی بیای سمت جنوب قیمتا کمتره و شهرای لب مرز
تهران عمده فروشی هاش فقط لوازم برقی و موبایل و اینها خوبه

شما بیای سمت جنوب . بندر . شیراز یا شهرهای بانه . دیلم . ده شیخ . درگاهان و آستارا قیمت خیلی بهتره ه ه

یه وقت خاستی ادکلنی بزنی بدان که در کل ایران بهتر از ما قیمت نخواهی یافت :
http://forum.persiantools.com/t428298.html

itjavani

Registered User
لایک‌ها
131

هر چی بیای سمت جنوب قیمتا کمتره و شهرای لب مرز
تهران عمده فروشی هاش فقط لوازم برقی و موبایل و اینها خوبه

شما بیای سمت جنوب . بندر . شیراز یا شهرهای بانه . دیلم . ده شیخ . درگاهان و آستارا قیمت خیلی بهتره ه ه

یه وقت خاستی ادکلنی بزنی بدان که در کل ایران بهتر از ما قیمت نخواهی یافت :
http://forum.persiantools.com/t428298.html

ممنون از شرکت در این تاپیک

لطفا میکنید شهرهای جنوبی هر یک چه محصولاتی رو میشه ارزون تر گیرآورد و همینطور بازار اصلی کجای اون شهر هست؟ و به کدوم بازار باید رفت؟

farzad.sadeshi

Registered User
لایک‌ها
898
ممنون از شرکت در این تاپیک

لطفا میکنید شهرهای جنوبی هر یک چه محصولاتی رو میشه ارزون تر گیرآورد و همینطور بازار اصلی کجای اون شهر هست؟ و به کدوم بازار باید رفت؟

مخلصم

از تمام موارد محصولاتی که در پست اول فرمودید بیشتر هدفتون رو کدام محصولات متمرکز هست ؟؟

itjavani

Registered User
لایک‌ها
131

مخلصم

از تمام موارد محصولاتی که در پست اول فرمودید بیشتر هدفتون رو کدام محصولات متمرکز هست ؟؟

من این تاپیک رو جامع راه اندازی کردم که به درد همه بخوره. خودم کسب و کار دارم شکر خدا ! البته یه مغازه جدیدی هم در حال خرید هستم واسه اون هم داره یه نقشه هایی میکشم ببینم چه کاری بهتر جواب میده که راه بندازم ولی فعلا هدف از این تاپیک ، جامع بودنشه . وگرنه علایق شخصی خودم لوازم آرایش ، بوتیک ، بدلیجات و طلا فروشی هست :) ولی الان شغلم در زمینه کامپیوتر و موبایل هست . ولی خب واسه مغازه جدید نمیخوام این کار رو گسترش بدم و بزنم تو یه موضوع دیگه که خرابی بازار رو بتونه جبران کنند.

pooga

Registered User
لایک‌ها
188
راستی یادم رفت بگم اگه دنبال اتو مو...اتو لباس...ضبط ماشین....و از این قبلیل جنس ها میخواین میتونید از سیستان بلوچستان هم جنس بگیرید ولی گیر بازار...و مواظب باشید که سرتون کلاه نره...راستی چای خشک های خیلی خوبی هم داره

مکان هایی مثل زاهدان چهارراه رسولی
جکی گور راسک نزدیک پل سرباز
چابهار و کنارک ولی الان چابهار خیلی افتضاح قیمتها رفته بالا

برای اینکه بدونید سورس اصلی اینها کجاست باید بدونید مردم منطه اونجا یک سری از امارات بیزنس می کنن و واردات دارن از بندر و بعضی ها از پاکستان کراچی جنسهاشون رو میارن ....فقط بدونید زاهدان مثل چین میمونه همه چیز اونجا پیدا میشه ....
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اینم بگم در مورد لباس که خودم تو کارشم و یه دوست دارم توی سرای ملی 15 خرداد که چند باری با چندتا از تاجر ها داشت حرف میزد و من واستادم و گوش دادم متوجه شدم بعضی از جنسهاشو از همین تولیدی های ایران میاره البته با چین کانکت هستش و جنس میاره قیمتاشم خیلی خوبه اما بازم فرقی با بازار نداره و اگه به دنبال سورس اصلی میگردید که جنس ارزون بگیرید با تیراز بردارید لباس از چین مستقیم وارد کنید شاید به تونیک براتون بیوفته 1000 تومن ...یادمه یکی از فامیلامون رفته بود تایلند برام لباس اورده بود تیشرت ارجینال و خوش دوخت و خوش طرح اورده بود گفت 2500 به پول ایران بوده ولی از یکی از دوستام که تو پلاسکو کار میکنه پرسیدم گفت اینجا اگه باشه 30 تا40 تومن ارزششه

itjavani

Registered User
لایک‌ها
131
راستی یادم رفت بگم اگه دنبال اتو مو...اتو لباس...ضبط ماشین....و از این قبلیل جنس ها میخواین میتونید از سیستان بلوچستان هم جنس بگیرید ولی گیر بازار...و مواظب باشید که سرتون کلاه نره...راستی چای خشک های خیلی خوبی هم داره

مکان هایی مثل زاهدان چهارراه رسولی
جکی گور راسک نزدیک پل سرباز
چابهار و کنارک ولی الان چابهار خیلی افتضاح قیمتها رفته بالا

برای اینکه بدونید سورس اصلی اینها کجاست باید بدونید مردم منطه اونجا یک سری از امارات بیزنس می کنن و واردات دارن از بندر و بعضی ها از پاکستان کراچی جنسهاشون رو میارن ....فقط بدونید زاهدان مثل چین میمونه همه چیز اونجا پیدا میشه ....
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اینم بگم در مورد لباس که خودم تو کارشم و یه دوست دارم توی سرای ملی 15 خرداد که چند باری با چندتا از تاجر ها داشت حرف میزد و من واستادم و گوش دادم متوجه شدم بعضی از جنسهاشو از همین تولیدی های ایران میاره البته با چین کانکت هستش و جنس میاره قیمتاشم خیلی خوبه اما بازم فرقی با بازار نداره و اگه به دنبال سورس اصلی میگردید که جنس ارزون بگیرید با تیراز بردارید لباس از چین مستقیم وارد کنید شاید به تونیک براتون بیوفته 1000 تومن ...یادمه یکی از فامیلامون رفته بود تایلند برام لباس اورده بود تیشرت ارجینال و خوش دوخت و خوش طرح اورده بود گفت 2500 به پول ایران بوده ولی از یکی از دوستام که تو پلاسکو کار میکنه پرسیدم گفت اینجا اگه باشه 30 تا40 تومن ارزششه

مچکرم! اطلاعات مفیدی دادی.

در مورد بحث واردات کسی که میخواد وارد این بحث بشه یا باید دو نفرشریک باشن که یکی جنس بیاره یکی دیگه بفروشه! یا اینکه تخصصی واردات انجام بدی! با یه دست دوتا هندونه بخوای برداری واسه یه نفر نمیشه! ولی اگه چند نفر مطمئن باشی مسلما میصرفه ولی داشتم فکر میکردم اگه خودت تولیدی بزنی باز به صرفه تر در میاد :دی
بحث شراکتی بودن معمولا دو روز دیگه شرکا از هم جدا میشن! من تا بحال شراکتی رو اطرافم ندیدم بیش تر از ده سال دوام بیاره :)

بالا