برگزیده های پرشین تولز

عمل بینی

series_five

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اره عکس بزار لطفا بینیت گوشتی بود یا استخونی؟

series_five

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرسی بابت عکس دیگه چسب نمیزنی؟ نفس کشیدنت خوبه؟

xBehix

Registered User
لایک‌ها
1
مرسی بابت عکس دیگه چسب نمیزنی؟ نفس کشیدنت خوبه؟

گفت دماغت اسخونیه 8 الیی 10 هفته کافیه

نفس هم راحت می کشم مشکلی نیست

اما یه دختره بود گوشتی بود گفت باید 6 ماه بزنه :wacko:

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
گوش و حلق و بینی بهتره هرچند خیلیا میگن خوب نیستن!
همین کلانتر یه جورایی میشه آشنای ما! کلی از فامیلا رفتن پیشش عمل کردن دماغاشونو خوب در نیوورده ولی معروفه دیگه!

LovAble

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چند تن از دوستان می گن راضیند.
دکتر بهرام مقدم فرد.مطبش تو خ ولیعصره

series_five

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
استیفلر id تو میدی باید باهات بحرفم لطفا

series_five

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
5 دكتر زينلي كاراش باريكه اصلا دراز نيست نوكه بيني و عالي جم مي كنه پره هارو عالي جم مي كنه كاراش همون كارايه شيروانيه بدونه قوس قيمتشم حدودا 5 تومن ent هم هست زنش قيمت ميده زنش باقيمانده دوره پانازوييك وداييناسور هاست من اول كاري ديدمش شكه شدم مزنشم 5 خودشم سيبيلو عينه چنگيز خان منشيشم 2 تاست جالب اينجاس منشيش مرده ترتر هم سيگار پوك ميزنه گاها كاراش قرينه در نمياد

2 حجت الاسلام امامي پلاستيكه افتابس كارشم تميزه ولي تغيير خاصي در صورت ايجاد نمي كنه زيادي طبيعي كار مي كنن در واقع فقط مشكل بيني يعني مثلا قوز يا انحراف رو برطرف ميكنن و تغييري تو سايز بيني نميدن ! قيمت 4 تومن مغز خر كه ميل نفرموديم 4 500 بديم صاف و صوف كنه

3 كلانتر استاده اكثر جراحانه پلاستيكه اقا در حال حاضر نيستن تا سال 91 هم وقت نميدن بيخود الاف نشين اقا رفتن اروپا مماغايه هولو هايه اروپايي رو تو ديسكوها عمل كنن بيان هم تا 2 سال وقت نمي دن كاراشونم طبيعيه هر كسي رو هم عمل نميكنه اقا روانشناسم دارن اول ميري روانشناسيت ميكنهبعد ديد خل و چل نيستي ويزيتت ميكنه همه نوع عملم دارن از سوختگي بگير تا شل سفت كردن ممه ليفتينگه سر و صورت و چش و چال بگزريم مزنشم 6 تومنه الان 6 تومنه سال 91 نمي دونم

4 مجلسي كاراش خوبه و ترميم هاشم بد نيس قيمت هم 3 الي 4 تومن ... شاكر دوست از زيره دس اين اقا درومده رفته بغل بازيگرا نوك بينيو دست نميزنه نيمه بي هوشيم داره مونشيشم خيلي باحاله زود دختر خاله ميشه يكم باهاش حرف بزني ميگه اصلا بيا من خودم عمل كنم خيلي رو داره هرچي دكتر سر بزيره منشيش ...استغفر بالا .دكي بيني اقا يونم زياد تغيير نميده خودشم عينه بستني عروسكيه ويزيتشم مجانيه قابل توجه اصفهانيا 0
(اي كساني كه مي خوايد پيش مجلسي عمل كنيد جان بچم مجلسي خيلي معمولي عمل ميكنه اصلا نوك مماغو نميگيره از من پيرمرد بشنويد يكم بيشتر فكر كنيد ) تك پسر تاپيك 18/6 /1320

6 عشايري زياد از كارش تعريف نميكنن نوكه بينيو خوب جم نمي كنه كاراش طبيعيه قيمت 5 تومن پلاستيكه بيني و باريك ميكنه نوكش ميمونه

7 نراقي اصولا بيمارا رو جمعيتي ويزيت ميكنن كلي هم دندون گردن قيمتم نگم بهتره كارشم افتضاح يهو ديدي واسه بيمارا كنفرانس گذاشت 15 تومن ميدي ميري تو كنفرانس ميشيني اقا اول قبقبو ميده تو يه غيز ميكنه صدا رو صاف ميكنه بعد نطق ميكنه منشيشم ميفرسته تو كي وقت تو كنفرانس چيزي كش نري جديدا 15 تومن ميگيره پوله دارو بده اخه بينصاف 15 وشسه يه عمل كوچيك از گلوش نره پايين رفتم در نياد

8 عابدي پور اين اقا 80 سالشه ولي جدا كاره خراب نداره كاراش يكم گوندس به سبكه دهه 40 خيلي با تجربس كاراش يه چي تو مايه هايه مرحومه هايده و مهستي و گوگوش ولي يهو ديدي خدايي نكرده سر عمل دستش لرزيد چپ كرد زرتش غم سوز شد تو ام كه بيهوشاونموقس كه پرستارا دس به كار ميشن 9 ماهه ديگش يه دماغي واسط در ميان كه نگو ... من كه جرات ندارم برم پيشش 80 سالشه چه اعتماد به نفسيم داره نهنه ي من سر 40 سال بازنشست شد پيرمرد قاچاقي زندس عملم ميكنه

9 نسرين راستا كاراش قشنگه قيمتشم خوبه ولي من دلشو ندارم خودمو بدم دست يه زن با اون دست هايه ظريف و نحيف قيمت 2 تومن اگه زورش نرسه با پرستارا با هم عمل مي كنن اگه نشه سرايدارو خبر ميكنه با هم سوهان ميزنن بعدشم به سپاس از كاره غضمفر خان اقا جاتون خالي من رفتم مطب دندون پزشكي خنومه هم اوا خواهر منم كلي خوشم اومد چشتون روز بد نبينه امپولو زد زورش نرسيد دندونو دراره 4 پايه گذاشت رفت رو 4 پايه اون بكش من بكش اقا در نيومد افتاد همكاراش اومدن كمك دندونو دراوردن از ما گفتن بود ....

10 دكتر بعدي حق گذار ه من كاري ازش نديدم ولي از كاراش بد تريف نميكنن قيمت 5 تومن بيني مايكل جكسون شاهكر ايشونه هديه تهرانيم بنده خدا مث اينكه 2 3 تا از عملشاش پيشه اين بوده...الن كه ديگه دماغ نداره فقط 2 تا سوراخه همين

11 احمدي مقدم از كاراش زياد تعريف نمي كنن جز جراحانه مطرحه قيمت حدوده 4 مطبش موزه پاريسه منشيشم خيلي نازه اول ميفرستت عكس بگيري بد نظر ميده

12 شهرياره يحيوي كاراش قلمي و تميزه خيليم خوش برخورد قيمتشم خوبه 2 و نيم ... البته اين ابراهيم نيستا ابراهيم باباش بود اوراغ شد اين نينيشه مماغاروxxl در مياره 2 تا هم منشي داره يكي شيفته شب يكي شيفته صبح اونروزي كه من اونجا بودم جفتشونم اومده بودن ولي بگم بي تجربس

13 صحراييان تعريفشو بچه ها زياد مي كنن قيمت 2 تومن

14 داوودي كاراش عروسكي هم داره حدودا مثل شيروانيه قيمتشم 5 اول بگم منشيش عمل داره خودشم هي بلف ميزنه از اميكا خاطراتش ميگه هي هم نوخودچي نشخوار ميكنه منشيشم با يه مانتو بالايه ناف با اون قيافه ي شبيهه نانسيش قوربون صدقش ميره چندشا اخه يكي نيس بگه مردك تويه چل غوزو چه به امريكا

15 وزين دل خيلي ازش تعريف شده فقط مدركش قلابيه قيمتشم زير تا 3 تومن ايناس مدركش نيومده اومد خبر ميدم الن جراح عموميه مملكت كه بيصاحابه اينم بنده خدا زنو بچه داره خدارو چه ديدي شايد همين خوده ما تا 2 3 سال ديگه مطب زديم مشكلي نداره خيليم عاليه

16 لاهوتي دماغ دختري رو كه كامل از بين رفته بود با گوشت بازوش درست مي كنه كاراشم خيلي قلميه قيمت 4 تومن حتما يه سر بريد نرفتيدم نريد چي كنم بدرد صورتاي ضلع دار ميخووره اگه تپليدو صورتتون عينه گردو گرده نريد شانپانزه ميشيد اگه صورتتون مثه خيار كشيدس بريد خوب ميشيد قلمي ميشيد پولكيم نيس برايه خدا كار ميكنه جونه ننش پول كم ميگيره مطرح شه

17 فرزام اقا براتون بگم از فرزام در يه روز 10 تا عمل داره كلي دوزي داره اصلا نگاه نميكنه فقط عمل مي كنه اگه رفتيد بگيد واسه دماغتون دكمه هم بزاره قيمتشم 2 3 تومنه اگه گوشتي باشيد كه هيچي يه جور تر ميزنه بابايه شيروانيم نتونه جم كنه فردا نريد تر بزنه بياد بگيد عمو گلنت نگفتيا از ما گفتن بود

18- قيصري كارشون عاليه و هم ترميم هاشون ... خيلي تعريف داشتيم ازش ولي قيمت بين 8 الي 12 تومن! مردك جهاز عمشو ميخواد جم كنه اينا چي فك كردن الان با 25 تومن دور ازادي ادم خريد و فروش ميشه واسه يه دماغ 12000000 ميگيره بي وجدانهايه خدانشناس با من بود اينو با نراقي اويزون ميكردم

19- فيروز ناظم مثل اينكه كاراشون بگير نگير داره قيمت هم 3 تومن اينا

20- هومن فرهنگ مجد قيمتشونم پائينه با تخصص گوش و حلق و بيني ... منشيش اينه شاپانزس خودشم هركيو ميبينه ميگه عمل نكن يكي نيس بگه اخه نمي توني عمل كني واسه چي مطب زدي از در و ديوارشم عينه مورو ملخ ميرن بالا ملت انگار نديدن تو مطب دست و پا ميزنن ويزيتشم رايگانه عينه منشيش

21-محمد صادقي كارشون خوبه با تخصص گوش و حلق و بيني و قيمت بين 2 الي 3 تومن بنده خدا ميني جفت پا رفت رو صندلي تر زد تو مماغ دخترك معصوم خدا بگم..... منشيش با منشيه زينلي همدورس

22 - فتح سامي كاراي سايتشون خوبه قيمت هم حدود 3 تومن بايد باشه . پسرارم عروسكي در مياره حالا بريد تا تهش 5 سال بيشترم سابقه نداره تو خدمت با هم بوديم

23 اقا بگم براتون از افشار جراح نيس قصابه سيبيلو جاهل دماغارو عوض كوچيك كردن بزرگ ميكنه باهاشم نميشه حرف زد حرف بزني شقت ميكنه هيكل بيست ارنولدو ميشناسين اين ممدشونه رفتيد مطبش easy life ببندين خانوا زنونشو ببندن قيمتشم 3 4 تومنه زياد نيس قرص قلبم دارين بخورين

24 اقا من موندم كي به اي هادي زاده مدرك داده رفيقه مارفته مطبش گند زده تو دماغش دماغه گندرو برداشته غروسكي كرده اونم قرينه نيس گفته بيا ترميم 3 تومن بده نريد اقا نريد اينا دكتر نيستن

این مطلب رو از سایت ninisite.com نقل میکنم

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
والا این مطلبی که شما گذاشتی یه جای کارش میلنگه!

اینجاش :

11 احمدي مقدم از كاراش زياد تعريف نمي كنن جز جراحانه مطرحه قيمت حدوده 4 مطبش موزه پاريسه منشيشم خيلي نازه اول ميفرستت عكس بگيري بد نظر ميده

من پیش احمدی مقدم عمل کردم! خیلی هم راضی بودم! ایشون فوق تخصص جراحی پلاستیک هستن و عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران.مطبشونم گوش تا گوش آدم نشسته!

xBehix

Registered User
لایک‌ها
1
والا این مطلبی که شما گذاشتی یه جای کارش میلنگه!

اینجاش :

من پیش احمدی مقدم عمل کردم! خیلی هم راضی بودم! ایشون فوق تخصص جراحی پلاستیک هستن و عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران.مطبشونم گوش تا گوش آدم نشسته!

عکس از نمیرخ بذار ببینیم چطور شدی :دی

ادهم

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هر انچه خدا داده استاندارد و طبیعی است و دست بردن در کار خدا حرام است.
تمام کسانی که بینی خود را عمل کرده اند تناسب صورتشان به هم ریخته و پشیمان گشته اند و این نشان می دهد که در کار کارخانه خدا نباید فضولی کرد.
والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
هر انچه خدا داده استاندارد و طبیعی است و دست بردن در کار خدا حرام است.
تمام کسانی که بینی خود را عمل کرده اند تناسب صورتشان به هم ریخته و پشیمان گشته اند و این نشان می دهد که در کار کارخانه خدا نباید فضولی کرد.
والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته
سِید چرا از کلمات بیگانه مثل استاندارد استفاده می کنی ؟:hmm: این همه کلمه عربی زیبا داریم تو از استاندارد استفاده می کنی ؟ :hmm: باید صد رکت نماز بخونی بلکه این ننگ از تو پاک بشه :hmm:

series_five

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستی شما به جای خواندن این مطلب پیشنهاد میشه نماز بخونی ما هم استاندارد صورتمونو عوض کنیم

در مورد این مطلبی که گذاشتم هر کی نظر داره میتونه توی اون نوشته اعمال کنه و دوباره اینجا بذاره که همه ازش استفاده کنن

xBehix

Registered User
لایک‌ها
1
نقل قول نکنید این شر و ورا رو

طرف با 1 پست معلومه چیه قضیش

من یک آدم های حزب اللهی دیدم دختراشون عمل کردن حالتون به هم میخوره

دست تو کار خدا نبرید :wacko::wacko::lol::lol:

behzadms

Registered User
لایک‌ها
0
من هم پيش قيصري رفتم و هم پيش نراقي.
همونطور كه گفتن دوستان در زمان وقت مقرر كه بريد پيش نراقي حدود 3 ساعت علافيد تا بريد براي 20 ثاننيه معاينه و بعد نطق دستور جلسه و اينا.انگار از اونجاي فيل افتاده.از همه چيز تفت ميده جز قيمت مگر بزور بپرسي و خواهي شنيد حداقل 14 ميليون تومان!!!! ولي الحق كارش نقص نداره و بهيچ عنوان كسي به عمل دوم نرسيده.(ايشون پول هر دو عملو يكجا چون گرفته!)
بعد از اين جلسه اگر كلت داغ باشه بايد بري چندين سري عكس بندازي كه بالاي 150 تومان اب ميخوره بعد يك وقت ديگه ميده و در 5 دقيقه معايناتي ميكنه كه 130 تومن ويزيتش!!! بعد ميگه پول ميدي يا نه اگر بگي ندارم كه بدم ميفرستت بيارستان امير اعلم گوشت قربوني شي زير رزيدنتهاي زن و مرد كه ازت بعنوان موش آزمايشگاهي استفاده خواهند كرد!!

قيصري كاري به مسائل فني داخل بيني زياد نداره.زنش با برنامه سوپر گو عكس دماغتون رو هر جور حال ميكنه تغيير ميده مستقل از اينكه اين تغيير چه بلايي در عمل بسر داخل بيني خواهد آورد بعد ميگه حالشو ببر.قيمتشم حدود 6 تا 8 تومنه ولي ميگن كارش خوبه.

Last edited:

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
فقط دكتر محبي
ميدان ونك كوچه والي زاده كلينيك تهران پلاك 20 و مطبش پلاك 32 همون كوچه

alizeinali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دکتر علی زینلی
جراح و متخصص گوش، گلو، بینی و جراح سر و گردن

تلفن تماس:22057472
آدرس وب سایت:
www.drzeinali.com
ادرس مطب: تهران-خیابان ولیعصر- روبروی پارک ملت-جنب بازار صفوی-ساختمان صورتی-طبقه دوم-واحد11

alizeinali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
می تونید به وب سایت دکتر زینلی برید و کارش رو ببینید

دکتر علی زینلی
جراح و متخصص گوش گلو بینی و جراحی سرو گردن
تلفن:021،22057472
وب سایت:www.drzeinali.com
ادرس:تهران-خ ولیعصر روبروی پارک ملت جنب بازار صفویه ساختمان صورتی طبقه2 واحد11

من پیشش عمل کردم خودم و همه مریضهایی که تو این پندماه اونجا می یومدند هم راضی بودند

Majikpc

Registered User
لایک‌ها
318
دادا میشه ی عکس بزاری

چند گرفت؟
استخونی یا گوشتی؟

بالا