برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
Tether (USDT) چطور کوینی هست؟ میشه روش کار کرد؟
سایت tether انگار با ایران مشکل داره چه سایتهای برای اکسنچ و والت tether هست؟
به درد سرمایه گذاری نمیخوره برای انتقال پول استفاده میشه و قوانین پولشویی رعایت میکنه امکان بلوکه کردن مثل پی پال وجود داره

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,521
Tether یک نوع کوین هست که تقریبا قیمت ثابت برابر با یک دلار امریکا رو داره و معمولا در سایتهای اکسچنج بجای واحد دلار استفاده میشه ،سایت های پولونیکس و بیترکس که میدونم این کوین-دلار رو تو لیستشون دارن ،فکر کنم جدیدا بی تی سی ای هم اضافه کرده برداشت بوسیله تتر رو ،البته من خودم تا حالا کار نکردم ،گویا با ایران مشکل داره سایت اصلی این کوین و ایران رو تحریم کرده
میدونم معادل 1 دلار آمریکا هست و قیمتش تقریباً ثابته. منظورم این بود برای کار کردن چطور کوینی هست.

دیگه خودم چند اکسچنجر دیدم، یا با ایران مشکل داشتن یا وریفای لازم داشتن

به درد سرمایه گذاری نمیخوره برای انتقال پول استفاده میشه و قوانین پولشویی رعایت میکنه امکان بلوکه کردن مثل پی پال وجود داره
منم برای همین انتقال مدنظرم بود پس با این اوصاف به کار ما نمیاد سایتش هم مارو قبول نداره

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,521
ripple چطوره با ابران مشکل نداره؟

و lakebtc سایت معتبری هست برای خرید و فروش کرپتو؟ برای دپوزیت و ویت‌دراو با فیات وریفای نمیخواد؟ ویرایش: که وریفای خواست
سایتی هست که با ecurrency و ارزهای یورو و دلار بشه دپوزیت و ویت‌دراو کرد؟ وریفای اینا هم نخواد .. btc-e کارمزدش زیاده

Last edited:

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697

و lakebtc سایت معتبری هست برای خرید و فروش کرپتو؟ برای دپوزیت و ویت‌دراو با فیات وریفای نمیخواد؟ ویرایش: که وریفای خواست
سایتی هست که با ecurrency و ارزهای یورو و دلار بشه دپوزیت و ویت‌دراو کرد؟ وریفای اینا هم نخواد .. btc-e کارمزدش زیاده
بخاطر قوانین پولشویی و کمک به تروریستها الان سایتها خیلی سختگیر شدن ایرانی جماعت هم که کلا توی کره زمین جایی نداره بخاطر سیستم مربوطه :general205: دنبالش نگرد نیست

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
ichimodo_signals.png

bitcoin_price_elliot_waves.png

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335
LOL
امروز Bitmain زد همه چی و داغون کرد

000bitmain.jpg

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,521
پس الان روی نقطه ساپورت هست و موقع خوبی برای خرید بیت کوین (البته اگه ساپورت نشکنه) .. من صبح بیت کوین خریدم میتونستم اکسچنج هم کنم نکردم، باز باید منتظر بمونم بره بالا بفروشم

بخاطر قوانین پولشویی و کمک به تروریستها الان سایتها خیلی سختگیر شدن ایرانی جماعت هم که کلا توی کره زمین جایی نداره بخاطر سیستم مربوطه :general205: دنبالش نگرد نیست
تونستم یه سایت پیدا کنم. وریفای لازم نداره .. اما قیمتهاش با کامزد مثل yobit هست برای من مزیتی نداره (من از رو احتلاف قیمت بازارها میخوام درامد کسب کنم)

سایت gatehub گفتن Unfortunately, we do not accept Iranian phone numbers. والت دیگه برای ریپل هست؟ اصلاً ripple راه مناسبی برای انتقال پول هست؟ یا مثل تتر میمونه؟

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
LOL
امروز Bitmain زد همه چی و داغون کرد

مشاهده پیوست 1018668
چرا ?
تا اول اگوست خیلی بازار پر نوسانه هیچی معلوم نیست دوستان مدیریت سرمایه یادشون نره!
چندتا سناریو هست الان در مورد بیت کوین که بعد از اگوست چه اتفاقی قرار بیفته
مثلا اینکه بیت خیلی ریزش کنه و سرمایه ها برن سمت اتریوم و لایتکوین ،یا اینکه کلا سرمایه ها تبدیل بشن به دلار ،خلاصه که دو ماه مهم رو پیش رو داریم.
مطمعنا اگه انشعابی در بیتکوین بوجود بیاد میتونه خیلی به ضرر بیتکوین باشه با توجه به رقیبانی که در طی این سالها وارد بازار شدن و دشمنانی که بیتکوین داره،من خودم به شخصه امیدوارم سگویت عملی بشه.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
چرا بازار اینطوری افت کرده ؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987

خرید و فروش توی btce رو با کد های خودش انجام بده btce یا okpay

dss

Registered User
لایک‌ها
198
دو تا از صرافی های بزرگ ddos شده بودند. طبق فیبوناچی تا ۲۲۵۰ باید بیاد ولی اگر باز رد بکنه میرسه ۱۴۰۰

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,521
به قول جواد دست به طلا بزنیم پشکل میشه. دیشب رو 2560 خریدم داشت میرفت بالا ها، همین که خریدم سقوط کرد. امروز تا 2250 اومده Low: 2250.585 USD
الان اگه نحریده بودم امشب 2990 بود

کاش لایت کوین خریده بودم

Last edited:

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653

dss

Registered User
لایک‌ها
198
به قول جواد دست به طلا بزنیم پشکل میشه. دیشب رو 2560 خریدم داشت میرفت بالا ها، همین که خریدم سقوط کرد. امروز تا 2250 اومده Low: 2250.585 USD
الان اگه نحریده بودم امشب 2990 بود

کاش لایت کوین خریده بودم

علمشو یاد بگیرید اتفاقات پشکلی رخ نمیده. البته خودم تازه شروع کردم ولی ببینید طبق فیبوناچی کف حدودی در میاد میدونید چیکاره اید

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,521
دیشب بیت کوینی که داشتم فروختم. تا فروختم بیت کوین بالا رفت.
اومدم پولم رو تو یه سایت دیگه دپوزیت کردم تا بیت کوین بخرم (اختلاف قیمتش با سایت دیگه 6-7 درصد بود) تا من خواستم بخرم اونجا بیت کوین 5 درصد بالا رفت، دیگه نخریدم، بزار بالاتر بره:general210:

لایت کوین خیلی نچسبه.. اگه واسه بلند مدت میخوای به نظر من اتر ، اتر کلاسیک ، ریپل گزینه های خوبی هستند..
نه دیروز پریروز لایت کوین نسبت به بیت کوین افت کمتری کرده بود. سرمایه گذاری انجام نمیدم. سعی میکنم تو اختلاف قیمت تو بازارها چیزی در بیارم.

علمشو یاد بگیرید اتفاقات پشکلی رخ نمیده. البته خودم تازه شروع کردم ولی ببینید طبق فیبوناچی کف حدودی در میاد میدونید چیکاره اید
مگه چند پست قبلتر کاربر pool یه نمودار نداده که ساپورت روی حدود 2500 هست. کی فکرش رو میکرد بیاد روی 2250؟ الان مقاومت شده 2500

dss

Registered User
لایک‌ها
198
هر نموداری اما و اگر داره. اگه توی عکس کاربر pool درست پیش نرفت دیگه باید کف رو حساب کرد. الانم بنظرم سقوط تموم شد احتمالا رفتیم دیگه برای 3 هزار.
اگر آنچنان نمیخواید تحلیل کنید. هر پایینی رو بخرید هر بالایی رو گام به گام بفروشید

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
لایت کوین خیلی نچسبه.. اگه واسه بلند مدت میخوای به نظر من اتر ، اتر کلاسیک ، ریپل گزینه های خوبی هستند..
به نظرم بعضی از دوستان خیلی انتظار زیادی دارن اونم از لایت کوینی که تا چند ماهه پیش بعنوان یک کوین با ثبات ازش استفاده میکردند و در مواقعی که بازار نوسان داشت برای کاهش ریسک تبدیل به لایت میکردند، بعد از اتفاقات سگویت این کوین از 4 دلار رسیده به 30 دلار در عرض چند ماه ،شاید نسبت به اتریوم رشدش کمتر بوده ولی رشد بسیار خوبی کرده ،فقط یک نکته اینکه رفتار بگ هولدرای لایت کوین که اغلب چینی هستن یکم عجیبه و نمیذارن زیاد شتاب بگیره ،دلیلشو هنوز خودم متوجه نشدم.
تو همین چند روزم اگه دقت کرده باشین قیمتش نسبت به بیتکوین افزایش داشته ltcbtc
و اینکه 19 jun یعنی 3 روز دیگه به بیت استمپ یکی از بزرگترین صرافی های اروپایی اضافه میشه و امکان خریدش با یورو میسر میشه.
در مورد اتریوم کلاسیک هم من خودم خیلی بهش خوشبین هستم البته چند ماهه پیش هم یه پست زدم و گفتم بزودی دولاپراش آپدیت های خوبی انجام میدن و یکی از شرکت های معتبر سرمایه گذاری خوبی کرده رو این کوین https://grayscale.co
و ازون موقع رشد خوبی کرده و از 2.5 دلار الان حدودا 17 دلار شده
اتریوم هم به نظرم ico هایی که داره پشت هم برگزار میشه قیمتشو اینقدر بالا برده و قابلیت اسمارت کانترکتش ،ولی خودم یکم ازش میترسم و قبلا هم دلیلشو گفتم ،منتها این ترسم باعث نمیشه که از خریدش منصرف بشم بخصوص برای شرکت در ico های ارزشمند مثل استاتوس

بالا