برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

khavaj

Registered User
لایک‌ها
224
به نظرتون روی چه قیمتی ثابت میشه؟
به نظر من قیمت واقعی نزدیک 750 دلار هست که به اون برسه شروع میکنه به صورت خیلی کند بالا رفتن و احتمالا سال دیگه این موقع قیمت واقعی 1500 باشه.البته قیمت بیت کوین رو کسی نمیتونه دقیقا پیش بینی کنه ولی به نظر من یه رشد دو برابر هر سال خواهد داشت.

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
وای پسر میدونی چند وقته منتظر این ریزش بودم

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
داداش شما که روی 874 فروختی رفت اینطور که ضرر میکنی الان 903 قیمت داره

روی اون که سود خوبی کردم 590 دلار خریده بودم اونم با دلار ارزون تر قبل از این رشد عجیب غریب هم بود ! ولی بعدش ( در همین هفته اخیر ) با 3 بیت کوین در btc-e چندین بار ترید انجام دادم
در مجموع یه سود 311 دلاری کردم
الان روی 864 قیمت خرید تو BTC-e
امیدوارم بازم بیاد پایین تر بشه حداقل 8 تا بخرم

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
روی اون که سود خوبی کردم 590 دلار خریده بودم اونم با دلار ارزون تر قبل از این رشد عجیب غریب هم بود ! ولی بعدش ( در همین هفته اخیر ) با 3 بیت کوین در btc-e چندین بار ترید انجام دادم
در مجموع یه سود 311 دلاری کردم
الان روی 864 قیمت خرید تو BTC-e
امیدوارم بازم بیاد پایین تر بشه حداقل 8 تا بخرم
آره btc-e قیمتش کمتره شما گفته بودی با changer کار میکنی من قیمت اونجا رو در نظر گرفتم
امیدوارم همه سود کنیم من حیف یه تراکنش فی ارسال رو کم زدم دیر کانفیرم خورد چند صد برابر فی ضرر کردم

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
آره btc-e قیمتش کمتره شما گفته بودی با changer کار میکنی من قیمت اونجا رو در نظر گرفتم
امیدوارم همه سود کنیم من حیف یه تراکنش فی ارسال رو کم زدم دیر کانفیرم خورد چند صد برابر فی ضرر کردم

بعد از این که بچه ها در انجمن گفتن BTC-e مطمئنه و ... منم از BTC-e دیگه استفاده می کنم
مهم نیست آقا تا 790 پایین میکشه ؟

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
بعد از این که بچه ها در انجمن گفتن BTC-e مطمئنه و ... منم از BTC-e دیگه استفاده می کنم
مهم نیست آقا تا 790 پایین میکشه ؟
100% و مطمئن نمیشه پیش بینی کرد ، ولی با این اوضاع کاهشی که داره احتمال داره کمتر از 48 ساعت به 780 برسه و بعدش آروم بگیره.

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
الان کشیده رو 848 دلار

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
788 شد این هنوز جا داره

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
810_840$
740_770$
620_650$

به گفته خیلی از کارشناسان این نقاط ساپورت برای بیتکوین میباشد،باید ببینیم تو کدوم از این رنج قیمتها بیتکوین استپ میکند و دوباره شروع به روند افزایشی با شیب ملایم میکند البته اگه اتفاق غیر منتظره ای نیفته :)مثل دیروز که چین اعلام کرد قصد داره فعالیت های بیتکوین را کنترل کنه و محدودیت ایجاد کنه و اکسچنج های چینی برای مدتی فعالیت نمیکردن اگه اشتباه نکنم،البته ازین موضع گیری ها در برابر بیتکوین زیاد انجام شده ولی اکثرا دولت ها ناموفق بودن و نتوستن ره به جایی ببرن و تدبیر خاصی برای بیتکوین اتخاذ کنن و بعد از یه مدتی با یکسری قوانین سردرگم ویا حداقل ناقص مجبور شدن بیتکوین را اکسپت کنن

rapidleech

Registered User
لایک‌ها
1,261
دوهفته شد و پیش بینی بنده کاملا درست از اب دراومد
بازم راهنمایی خواستید بیای پیش خودم :)
عزیرم کجایی؟ دقیقا کجایی؟؟ lol
قیمت: 1080
اینجا
خیر دقیق پیش بینی کردم
اون زمانیکه بنده ترید میکردم ، کسی اصلا نمیدونست بیت چیه.. :rolleyes:

Last edited:

MR.Exchan9er

Registered User
لایک‌ها
359
دوباره پای بانک مرکزی چین وسط اومد و قیمت بیت کوین افت کرد (دقیقا مثل سال 2013/Dec) !!
دلیل پایین اومدن قیمت بیت کوین: بانک مرکزی چین دیروز مذاکراتی رو پشت درهای بسته با نماینده های بزرگترین اکسچنج های چینی یعنی Huobi, OkCoin, BTCC انجام داده!
به طور کلی دولت چین و بانک مرکزی چین بر این عقیده هست که بیت کوین خیلی خوبه، ولی از نظر قانونی مشکل داره، یا به قول خارجیا illegal هست!!
در بیانیه ای که فرستادن این جمله رو ارسال کردند:
بیت کوین یک ارز نیست و در اینصورت نباید مشاهده شود، کسانی که در بیت کوین سرمایه گذاری کردند بر این اساس باید از خطرات احتمالی آن آگاه باشند و از سرمایه هایشان مراقبت کنند!

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335
دوهفته شد و پیش بینی بنده کاملا درست از اب دراومد
بازم راهنمایی خواستید بیای پیش خودم :)
:general601:

به طور کلی دولت چین و بانک مرکزی چین بر این عقیده هست که بیت کوین خیلی خوبه، ولی از نظر قانونی مشکل داره، یا به قول خارجیا illegal هست!!
لطفا source خبریتون رو عوض کنین اون سایتهای خبری که تاپ میبینی full of :general502: هستن.
خبر راجع به چین رو اینجا بخون: http://news.8btc.com/news/regulation
While it is being misconstrued for a ban in some quarters, the meeting neither mentioned a ban on Bitcoin-related trading nor any other form of restrictive measure on Bitcoin trading itself.

اینم Statement‌ اصلی که بانک مرکزی چین داده: http://shanghai.pbc.gov.cn/fzhshanghai/113571/3230012/index.html
اگه ترجمه کنی میبینه که به مردم اخطار داده که وقتی روی بیت‌کوین سرمایه‌گذاری میکنن بدونن که قیمت بیت‌کوین ثابت نیست یا به قولی volatile هست و این کار ریسک داره. همین!

اون کلمه legal هم که میبینی منظورش regulation هست نه قانونی بودن یا نبودن.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
بالا