برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
فک کنم منظورتون ترید هستش ،آقا رسول به نظرم تا آشنایی کامل با کریپتوها و همچنین آشنایی با تحیل های فاندامنتال و تکنیکال پیدا نکردی و اینکه یمدت باید بصورت آزمایشی شروع کنی و کلا کار راحتی نیست که فکر کنی یک دکمه رو زدی و حالا سوووود (بقول معروف تو کف خریدن و در اوج فروختن)اما مهم چجوری این امر رو محقق کردن هستش چون در ظاهر و از بیرون شاید خیلی ساده به نظر بیاد ولی در عمل خیلی کار مشکلی هست و به علم و تسلط بالایی نیاز داره ،چرا که بازار کریپتو کارنسی ها که بیتکوین هم رو هم شامل میشه بسیار نوسان دارند در مقابل ترید ارزها و طلا و...و این ریسک کارو دوچندان میکنه و به همین خاطر حتما بهتون پیشنهاد میکنم با مطالعه و آشنایی کامل اگه تمایل داشنید به این بازار وارد بشید به نقل از حرفه ای های اینکار چون من خودم ترید نمیکنم،فقط گاهی خرید و فروش میکنم اونم در بلند مدت واینکه اگه خواستید ترید کنید حتما درسایتهای مورد اطمینان اینکارو انجام که اولا با ایران مشکلی نداشته باشند و دوما اعتبار کافی رو داشته باشند و اینکه در نهایت باید بدونید این کار ریسک خاص خودشو داره،امیدوارم تونسته باشم به درستی راهنمایی کرده باشم.

سپاس از توجهتون
حقیقت یه مقداری آشنایی با کار معامله دلار دارم
ولی از دوستان شنیدم که بیتکوین نوسان لحظه ای کمتر و در بلند مدت سود دهی بیشتر و مطمئن تری به نسبت اسکناس داره
بهمین جهت سوال کردم
در کل هم فرمایش شما صحیح هست بازار کلیه ارز ها نوسانات خودش و خطر خودش رو داره

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
نمیدونم حالا شما چرا دنبال گرون خریدن هستی جواد جان :) ولی اگه دنبال این هستی که چون گرون میفروشن پس قیمت بالا هم بر میدارن اینطوری نیست چون بسیاری از این سایتها هم گرون میفروشن و هم ارزون میخرن،در کل خودتون باید قیمت خرید و فروش رو چک کنید تا ببینید کدوم سایتها قیمت بالاتر برمیدارن و کدوم سایتها قیمت پایینتر میفروشن و اینکه چون در سایت خود پرفکت مانی هم آورده شدن بازم دلیلی نمیشه که بهشون صد درصد اعتماد داشت البته این نظر منه.
منظورم میخرن بود که اشتباه نوشتم

قیمت بیتکوین باید بالای ۵ درصد افزایش داشته باشه که بشه توی اینا سود کردش

Miladran

Registered User
لایک‌ها
34
به نظرتون قیمت بعد از این سکون چه روندی خواهد داشت؟؟!

pisces

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
سلام، دوستان دو عدد والت سخت افزاری لدجر نانو اس کاملا نو و در بسته بندی باز نشده موجوده،خودم به تازگی از فرانسه خریدم، ورژن فریم وورک اونا 1.2 از کارخانه می باشد. اگه کسی میخواد لطفا پیغام بده.

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
دوستان جایی برای تبدیل paypal به BTC میشناسید؟
سلام دوست عزیز این سایت اگه اشتباه نکنم یک اکسچنج اوکراینی هستش و من قبلا یکبار پی پال رو با بیت چنج کردم ،فقط فکر کنم الان 0.66 بیتکوین reserve داره،البته من نمیتونم امنیتش رو تضمین کنم ولی چون قبلا یکبار باهشون کار کردم لینکشو میذارم شاید به دردتون خورد ولی fee بالایی هم داره ،یعنی در کل تا جایی که میدونم فی تبدیل پی پال به بیتکوین بالاست اونم فکر میکنم به دلایل شارژ بک و سواستفاده هایی که میشه
solidchanger.com

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
سلام دوست عزیز این سایت اگه اشتباه نکنم یک اکسچنج اوکراینی هستش و من قبلا یکبار پی پال رو با بیت چنج کردم ،فقط فکر کنم الان 0.66 بیتکوین reserve داره،البته من نمیتونم امنیتش رو تضمین کنم ولی چون قبلا یکبار باهشون کار کردم لینکشو میذارم شاید به دردتون خورد ولی fee بالایی هم داره ،یعنی در کل تا جایی که میدونم فی تبدیل پی پال به بیتکوین بالاست اونم فکر میکنم به دلایل شارژ بک و سواستفاده هایی که میشه
solidchanger.com
نزدیک 25٪ کارمزد میگیره!! خیلی زیاده!!

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
بله کلا کارمزد پیپال به بیت بالاست،حالا شما ببین اکسچنج های ایرانی چنج میکنن مثل فرهاد اکسچنج و...

pisces

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
دوستانی که تمایل جدی به خرید و نگهداری بیتکوین یا دیگر آلت کوین های دیجیتال دارند، برای نگهداری بسیار امن سرمایه خود حتما نیاز به والت سخت افزاری دارند، دوستان توجه داشته باشند که حتی در معتبرترین والت های آنلاین نیز بیتکوین در نهایت در دست مدیران آن سایت می باشد و مثلا در صورت حک شدن آن سایت بیتکوین خود را از دست خواهید داد. همچنین والت های استند الون نیز در کامپیوتر شما همیشه امکان حک شدن یا دزدیده شدن توسط نرم افزار های مخرب را خواهد داشت.

اما والت سخت افزاری هیچ کدام از این مشکلات را ندارد و ضمنا مزایای والت نانو اس (Ledger Nano S) که یکی از بهترین والت های سخت افزاری میباشد به شرح زیر می باشد:

- سهولت استفاده، هر کسی با کمترین اطلاعات فنی می تواند به راحتی از آن استفاده نماید و خیالش راحت باشد که حتی اگر سیستم او دارای ویروس، یا نرم افزار های جاسوس باشند، امکان دزدین بیتکوین او وجود ندارد. چون برای انتقال حتما باید کلید سخت افزاری که بر روی این والت وجود دارد را فشار دهید و با دیدن مبلغ و دیگر جزئیات عملیان انتقال را تائید نمائید. و برای هر بار استفاده از خود والت نیز باید یک پین چهار رقمی وارد نمائید.

- نرم افزار استفاده از این والت HD می باشد یعنی شما برای هر بار دریافت، یک آدرس بیتکوین به فرستنده خواهید داد، پس فرستنده هیچ وقت مقدار کل پول موجود شما در حسابتان را نخواهد فهمید.

- پشتیبانی این ولت از نرم افزار هایی مانند مای سلیوم در آندروئید که بسیاری از دیگر والت های سخت افزاری این امکان را ندارند، پس حتی اگر در موبایل خود حساب بیتکوین خود را پیگیری نمائید برای خارج کردن بیتکوین از حسابتان باید با استفاده از کانکتور او تی جی (رایگان همراه با والت ارائه می گردد) به این والت وصل شوید و با دیدن مبلغ انتقال و فشردن یک دکمه بر روی آن عمل انتقال را تائید نمائید که این امنیت دارائی شما را تامین خواهد کرد.

- ایجاد یک بک آپ کاغذی اختصاصی هنگام اولین استفاده و نگهداری این کاغذ در یک جای امن باعث خواهد شد که حتی اگر این قطعه به طور کلی از بین برود یا دزدیده شود باز هم امکان بازگرداندن بیت کوینتان در یک ولت استاندارد نرم افزار وجود خواهد داشت.

- اطلاعات حساب شما در این والت در یکی از امنترین چیپ های موجود امنیت (در این لینک ببینید) به صورت رمز نگهداری می گردد و حتی در صورت دزدیده شدن آن، امکان بازیابی آن ها بدون دانستن پین کدی که شما تعیین نموده اید، وجود نخواهد داشت. (در صورت 3 بار وارد شدن پین کد به صورت اشتباه ولت خود را ریست و وایپ می نماید و فقط با استفاده از کاغذ بک آپ، امکان باز گرداندن اطلاعات حساب وجود خواهد داشت.)

- پشتیبانی از بسیاری از آلت کوین های معروف و نگهداری امن آنها فقط در یک دستگاه والت مثل بیت کوین ، داگ کوین، اتریوم، دش، لایت کوین، ایکس ام آر و ...

- طراحی ظاهری این ولت (Ledger Nano S) بسیار شبیه یو اس بی های معمولی میباشد و اصلا در استفاده حساسیت برای اطرافیان به وجود نمی آورد.

پس اگر به صورت جدی از پول های مجازی استفاده مینمایید، این والت سخت افزاری اولین چیزی است که با توجه به دنیای سراسر پیچیده وخطرناک اینترنت برای حفظ سرمایه خود به آن احتیاج دارید.

پس همین الان تا این والت موجود می باشد به من پیغام دهید و یکی از آنها را برای حفظ دارایی خود با قیمت استثنائی 297 هزار تومان تهیه نمائید. (فقط دو عدد موجود می باشد که به تازگی مستقیما از فرانسه و کارخانه سازنده خریداری شده و هنوز بسته بندی آن ها باز نشده و کاملا نو میباشند)

ضمنا فیلم روش استفاده از این والت سخت افزاری را میتوانید در این لینک مشاهده نمائید:

http://aparat.com/v/yojx7

Last edited:

MohammadHashemi

Registered User
لایک‌ها
107
دوستان من علاقه به کار ترید روی بیت کوین و آلتکوین ها رو دارم . اگر کسی میتونه در مورد نحوه کار راهنمایی کنه ممنون میشم اطلاعاتش رو در اختیار قرار بده.

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
باید منتظر بمونیم قیمت بیتکوین با اومدن ترامپ تغییری میکنه،واقعا ترامپ آدم نرمالی نیست و ممکنه تغییرات زیادی رو تو همه بازارها شاهد باشیم،این خبر برای دیروز هست:
و احتمالا در اثر این خبر از دیروز شاهد افزایش قیمت بیتکوین بودیم و قیمت الان روی 950 الی 970 نوسان داره.البته دوستان توجه کنند دلیل نمیشه که این افزایش قیمت ادامه پیدا کنه.

توصیه مهم بانک آمریکایی به سرمایه گذاران
بانک گلدمن ساش آمریکا به سرمایه گذاران بین المللی توصیه کرد که با توجه به افزایش فشارهای تورمی در اقتصاد آمریکا نسبت به خرید طلا اقدام کنند.
IMG_20170201_145702.jpg
الان احتمال داغ شدن بازار بیتکوین تو برخی کشورهای امریکای لاتین بخصوص مکزیک در اثر سیاست های ترامپ هستش

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
قیمت بیتکوین بار دیگر در سال 2017 به 1000 دلار رسید
546c9ef709d779b73df010aebd0bf112.jpg

Last edited:

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
دوستانی که فقط تبلیغ خودشون و سایتشون رو میکنن اشکالی نداره اما یه تاپیک جدا بزنید ، صبح تا شب لینک بذارید.. اینجا در مورد عوامل موثر در قیمت بیت کوین است نه عوامل موثر در افزایش بازدید سایت شما ، وگرنه همه ی ما 6-7 تا سایت داریم نیاز باشه بلدیم چطوری اسپم شیک کنیم خوشتیپا

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
همچنان قیمت بیتکوین بالای 1000 دلار نوسان داره،الان قیمت بیتکوین1006 دلار هستش: http://preev.com ,این سایت میانگین قیمت بیتکوین تو چندتا سایت هستش و دوستان میتونن ازش استفاده کنن به همراه قیمت اکسچنج های معتبر و همچنین والت های آنلاین.
به نظر میرسه بیتکوین نمیخواد بیاد پایین و روند تو بازارهای دنیا صعودی هست حالا احتمالا یک اصلاح قیمت و ریزش مختصری هم داشته باشیم ولی اکثر کارشناسان روند رو در کل صعودی پیش بینی کردن ،البته اگه دوباره اتفاق و شایعه عجیبی رخ نده،به هرحال مثل همیشه هر اتفاقی ممکنه رخ بده ولی در کل بر اساس تحلیل ها فعلا روند صعودی هستش.
دوستان دقت کنن این فقط و فقط یک تحلیل از قیمت بود و خود دوستان اگه میخوان اقدام به خرید و فروش کنن حتما خودشون تحقیق و مطالعه کامل داشته باشن و این نکته رو همیشه در نظر داشته باشن که بازار بیتکوین بخصوص تو کوتاه مدت با ریسک همراه هستش،البته ما هم در اینجا قصدمون از ابتدا این نبوده که بگیم که فردا قیمت میره بالا یا میاد پایین بلکه قصد ایجاد این تاپیک بیشتر آشنایی خودم و دوستان در مورد کریپتو کارنسی و بیتکوین و همچنین تکنولوژی بلاکچین و و پیگیری اخبار در حوزه قیمت و تکنولوژی و تحلیل دوستان بوده تا به کمک هم بتونیم باعث ارتقای آگاهی و دانش یکدیگر در مورد بیتکوین و ارزهای رمز نگاری و حتی در سطح پیشرفته تر آشنایی با بلاکچین که دنیایی داره برا خودش و احتمال زیاد بانک های بزرگ دنیا در آینده نه چندان دور از بلاکچین در سیستم خودشون استفاده خواهند کرد و اگر هم به فرض پروژه بیتکوین شکست بخوره تکنولوژی بلاکچین پیروز خواهد بود بدون هیچ تردیدی و استفاده اون به حوزه بانکداری و پولی محدود نخواهد بود و در خیلی از مسائل مثل بهداشت و درمان و املاک و قراردادهای هوشمند و تجارت مورد استفاده قرار خواهد گرفت بطوری که هم اکنون در بسیاری از کشورهای پیشرفته ی دنیا سرمایه گذاری های سنگینی روی این بخش داره صورت میگیره.
به دوستان پیشنهاد میکنم حتما در مورد بیتکوین و سیستم بلاکچین اون که چجوری پول بصورت نامتمرکز انتقال داده میشه و همچنین نحوه استخراج و سیستم تولید بیتکوین و چگونگی تایید تراکنش ها مطالعه داشته باشن و اگر هم هر یک از دوستان در مورد اون چیزی میدونن دریغ نکنن و اینجا قرار بدن تا همه دوستان مثل خود من استفاده کنیم ،من هم مطمعنا اگه نوشته و فیلمی که بتونه به دوستان کمک کنه و پیدا کنم اینجا میذارم تا همگی استفاده کنیم

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
قیمت بیت کوین در اکسچنجهای مختلف هم اکنون ،همونطور که پیش بینی میشد روند صعودی است
1316a1ea6ff90cc642a207086793e257.jpg

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
بیت کوین دوباره داره میره سقف تاریخی رو بشکونه ببینیم این دفعه موفق میشه یانه
هر چند که این دفعه آروم میره قدرتش بنظر از دفعه پیش بیشتره

oio

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
246
اگه حکومت ها میزاشتن الان خیلی وقت بود که بیت کوین و پول های دیجیتالی بدون وابسته به حکومت خاصی ، جایگزین پول معمولی شده بودند و دنیای مالی متحول شده بود هر چند با جلوگیری های شدید دولت ها باز هم بیت کوین و ... رشد میکنند و نمیشه جلوی فناوری رو گرفت

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
و باز هم همان داستان همیشگی...
در حالی که قیمت بیتکوین داشت به مرز 1100 دلار نزدیک میشد به یکباره دیروز قیمت آن تا حدود 930 دلار در اکسچنج ها دامپ شد و البته داستان از این قرار بود که طبق دستور PBOC دوتا از بزرگترین اکسچنج های چین برداشت بیتکوین و لایتکوین رو به مدت یکماه به حالت تعلیق در آوردن البته گفته میشه کاربران این دو اکسچنج میتونن بیتکوین رو به یوان تبدیل کنن و پولشونو بکشن بیرون که علت اونهم برای مسایل پولشویی عنوان شده و اینکه یک شخص اومده مقدار سنگینی بیتکوین را در این اکسچنج ها تبدیل کرده.
البته به نظر من اینا همش یجور بازی هست، الان چند ساله دارن اینکارو میکنن و هر وقت زورشون به افزایش بی رویه قیمت بیتکوین نمیرسه یه داستانی سرش پیاده میکنن و احتمالا شایدم سر این قضایا میلیون ها دلار گیرشون میاد،البته دوباره بعد از گذشت چند وقت از خودشون انعطاف به خرج میدن و دوباره با آغوش باز بیتکوین را میپذیرن :)

http://www.coindesk.com/two-chinas-biggest-exchanges-stop-bitcoin-withdrawals/

بالا