برگزیده های پرشین تولز

عکسهای خاطره انگیز از برنامه های دوران کودکی

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
خدمت پرشیانا جان و محمد جان.
mr Hiccup رو سرچ کنین پیدا می شه

آخ، آخ، آخ، من چه اشتباه مسخره اي کردم، من اينارو ديدم ولي نميدونم چرا فکر کردم آقاي سکسکه هم بايد از سري همون Mr.Men باشه!! براي همين اون Mr.bounce رو گذاشتم گفتم شايد منظور اين بوده :wacko: در هر صورت اين آقاي سکسکه رو من زياد ازش چيزي يادم نمياد (مسخره است).

راستي Annapaquin عزيز، به نظر مياد امروز روز تولدتونه، درسته؟ پس تولدتون هم مبارک ^_^

happy%20birthday4.gif

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
به نقل از persiana :
گوش مروارید !! کارخانه اسباب بازی

جالبه که من تقريبا همه ي کارتون هاي 30 سال پيش رو ياد مياد، ولي اينا رو که حتما جديدن يادم نمياد @_@

نه بابا ... جدید چیه ؟ اینا فکر کنم مال 15 سال پیش باشن هر کدوم ... من دبستان بودم اینا رو نشون میداد :lol:

پی نوشت : آقا من بعضی وقتها که بیکار بودم نشستم و عکسای کارتونای خوب رو توی یه فایل jpg جمع کردم ... بذارم اینجا ؟

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
نه بابا ... جدید چیه ؟ اینا فکر کنم مال 15 سال پیش باشن هر کدوم ... من دبستان بودم اینا رو نشون میداد
پس چرا من چيزي يادم نمياد
girl_sad.gif

من بعضی وقتها که بیکار بودم نشستم و عکسای کارتونای خوب رو توی یه فایل jpg جمع کردم ... بذارم اینجا
تو يک فايل، يعني کلاژ درست کرديد؟! خب اينکه خيلي خوبه، اگه حجمش خيلي زياد نيست که گذاشتنش نبايد مشکلي داشته باشه ^_^

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
به نقل از Persiana :
آخ، آخ، آخ، من چه اشتباه مسخره اي کردم، من اينارو ديدم ولي نميدونم چرا فکر کردم آقاي سکسکه هم بايد از سري همون Mr.Men باشه!! براي همين اون Mr.bounce رو گذاشتم گفتم شايد منظور اين بوده :wacko: در هر صورت اين آقاي سکسکه رو من زياد ازش چيزي يادم نمياد (مسخره است).
:happy:
من فقط یه چیزای هاله مانند از این کارتون یادمه:happy:

به نقل از Persiana :
راستي Annapaquin عزيز، به نظر مياد امروز روز تولدتونه، درسته؟ پس تولدتون هم مبارک ^_^

happy%20birthday4.gif
مرسی پرشیانا جان:happy:

فکر کنم این لین رو هم دیده باشین:
http://web.mit.edu/salman/Public/weblog/Collection/
اینو هم ببینین:
http://www.forum.persiantools.com/showthread.php?t=39383

lord cyah

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18
به نقل از Persiana :
من امروز انگاري دچار نوستالژي شديد شدم، هي ميام اينجا! بفرماييد، يه سري برنامه ي خاطره انگيز قديمي ديگه:

ارم و جير جير

Orm & Cheep

http://www.jedisparadise.co.uk/childrenstv/Orm_and_Cheep/Orm_and_Cheep10.jpg[/IMG][/B]

بازم کولاک کردید استاد من کلی دنبال این ارم بودم ولی اسم درستی ازش تو زهنم نبود خیلی ممنون

راستی من عاشق اون سریال عروسکی انگلیسی بودم که فکر کنم اسمش بود : " کارخانه اسباب بازی " .. همون که یه دستگاه گنده ای بود که سر و دهن داشت ... یه یارو هندیه هم باربر بود ... هر دفعه یه ایرادی تو دستگاه پیش میومد ...
اسمش یک دو سه بود البته اگر تغیرش نداده بودن

انگار از وروجک خبری نیست.

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یاد فانوس دریایی بخیر. عجیبه چرا هیچکس اون سریال عروسکی خارجی که یک جادوگر داشت و سوار جاروش میشد یادش نیست ..یک بچه فیل هم بود تو داستان .

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129

اون لينک اول که نفس من بيد ^_^ دومي رو هم من يکي که بهش قبلا سر زدم ^^

راستي يک فيلم سينمايي عروسکي يک زماني تلويزيون داد (همسال با زماني که سريال هزار دستان پخش مي شد!) که مربوط به مسابقات اتومبيل راني مي شد و يه يارو عربه توش بود که به کمک يکي که مي خواست تو مسابقه شرکت کنه اومده بود انگاري (يا برعکس!) و اون يه ماشين درست کرده بود و اسمشو گذاشته بود اپل تمپو لکنته!! خيلي خنده دار بود، من فيلمشو برام يکي که تو صدا و سيما آشنا داشت داده بود صبط کرده بودند و آورده بودند منتها تو ويديو گير کرد و جرواجر شد (دوران ويديو بتاماکس هاي مدل T7 سوني بخير، چه غول هاي نازنيني بودند!).

تاپيک نوستالژيکه ديگه، آدم احساساتي مي شه!

اين بليک و مورتيمر هم درسته که همين چند سال پيش نشونش ميداد ولي خيلي باحال بود (منکه خيلي ازش خوشم مي اومد ^_^):

15_1_b.JPG

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
اين بليک و مورتيمر هم درسته که همين چند سال پيش نشونش ميداد ولي خيلي باحال بود (منکه خيلي ازش خوشم مي اومد ^_^):
وای......................بلیک و مورتیمر..اصلا یادم نبود.خیلی قشنگ بود.هر چند نقاشی هاش زیاد خوب نبودن.

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
من کلی دنبال این ارم بودم ولی اسم درستی ازش تو زهنم نبود خیلی ممنون
خوشحالم که خوشتون اومد لرد سياه عزيز ^_^

چرا هیچکس اون سریال عروسکی خارجی که یک جادوگر داشت و سوار جاروش میشد یادش نیست ..یک بچه فیل هم بود تو داستان
هوم، ام، آم .... کوچکترين چيزي ازش به خاطرم نمياد، مال کي بود (يعني حدودا چند سال پيش؟).

ولي عوضش پت پستچي يادمه، مخصوصا موزيک و تيتراژش ^_^

Postman-Pat.jpg

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
وای پت پستچی!!! چقدر دوست داشتنی بود. :rolleyes:
اون جادوگر عروسکی رو که میگویید، من یه تصویر مبهمی ازش دارم. از خود جادوگره ولی فیل توش یادم نمیاد.
بلیک و مولتیمر هم جزء کارتونهای قشنگ این آخریا بود. داستاناش جالب بود.

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
به نقل از Sajjad3 :
اسمش نمي دونم چي بود ولي ما بهش ميگفتيم ((مول))
يادمه اين موشه خيلي قشنگ ميخنديد.
بيشتر توضيح بده
شبکه alhazeerah children روي هاتبرد هنوز اينو نشون ميده ... يادش بخير .
99.gif
.. اين بود و يه موشه و يه خارپشته و .... بعضي وقتا هم مي رفت سمت خونه و زندگي آدما تا مشکلش رو حل کنه .... مال چک اسلواکي بود ..
به نقل از Persiana :
ز رو کتاب چيتي چيتي بنگ بنگ هم تا حالا انيميشني، چيزي ساخته شده يا نه (من عاشق اين کتاب بودم، هنوزم هستم و همچنان دلم مي خواد که منم يه چيتي چيتي بنگ بنگ داشتم )
آره ... دیزنی یه فیلم سینمایی از روش ساخته ... فکر کنم مال دهه 60 ( میلادی ;) ) باشه ...
به نقل از behzaf :
يکي هم اون قاصدک با اون پاهاي درازش که با سرعت ميدويد.
منم عاشق اين کارتون بودم و يه جورايي مرموز بود :) ... من از همين فضاي غيرعادي اش خوشم ميومد :happy: ... آلماني بود فکر کنم ...

lord cyah

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18
Niente paura c'è Alfred
nientepauracealfred.jpg

CM_T4_2875.jpg
CM_T4_2874.jpg

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
من چرا اين اردکه يادم نمياد؟!

آره ... دیزنی یه فیلم سینمایی از روش ساخته ... فکر کنم مال دهه 60 ( میلادی ) باشه
من فيلمشو ديدم (ولي چيزي ازش يادم نيست!) کارتونشو مي خواستم بدونم هست يا نه (راستي من اين سؤالو تو اون يکي ترد نپرسيده بودم؟!).

باز هم بليک و مورتيمر (کاشکي اين تمبره مال من بود!):

3669.jpg

اينم لينکش اگه عکسش نيومد

اديت: تازه اين قسمتو ديدم!

آلماني بود فکر کنم ...
نه آلماني نبود، داستانش که مثلا انگليسي بود، ولي خالق بليک و مورتيمر اگه اشتباه نکنم ادگار پير جيکوبس "Edgar Pierre Jacobs" بايد باشه که بلژيکيه.

اوه! آره، درست گفتم، اينم صفحه ي مربوطه اش در ويکيپيديا

ولي يادمه انگار فرانسوي ها هم يه نقشي توش داشتند ... لابد کارتونشم اونا ساخته بودند!

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
Felix the Cat

يه مدت هم برنامه بچه هاي شبکه ي 1 اينو ميداد ولي يادم نمياد اسمشو چي گذاشته بودند، هرچي بود فليکس د کت (گربه) نبود!

felix.jpg

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
سفرهاي گاليور

Adventures of Gulliver

220px-Adventuresofgulliver.jpg
gulliver-logo.jpg

toy155.jpg
gulliver3.jpg

بالا