برگزیده های پرشین تولز

عکس های فیلم های روز ایران

1408

Registered User
لایک‌ها
57
عکسهای فیلم سینمایی هر شب تنهایی
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]کارگردان: رسول صدرعاملي[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بازيگران: ليلا حاتمي، حامد بهداد، مرجان قره جه، محسن کريمي، علي بکانيان[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]خلاصه داستان: عطيه نويسنده و مجري يك برنامه خانوادگي راديوست. او هر روز به سوالات شنوندگان اين برنامه پاسخ مي دهد و به آنها توصيه مي كند با همسرشان چگونه باشند تا زندگي زناشويي بهتري داشته باشند. عطيه به شهر مقدس مشهد آمده است اما او درگير مناسبات خود و همسرش است و مشكلي دارد كه حل نشدني است و...[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]يادداشت: "هر شب تنهايي" دومين فيلم از سري فيلم هاي است كه صدرعاملي براي شبكه دوم سيما با عنوان "مشهد،‌شهري كه دوست مي دارم" تهيه مي كند. فيلم اول "شب" نام داشت.
صدرعاملي سري فيلم هاي فوق را پس از ساخت سه گانه دخترانه اش (دختري با كفشهاي كتاني، من ترانه پانزده سال دارم، ديشب باباتو ديدم آيدا) كارگراني كرده است.
[/FONT]

[FONT=courier new, courier, mono]عکسهای فیلم سینمایی هر شب تنهایی[/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]برای دیدن عکسها با سایز بزرگ روی آن کلیک کنید[/FONT]

عکسهای نشست خبری فیلم سینمایی هر شب تنهایی

1408

Registered User
لایک‌ها
57
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]:: عکسهای فیلم شبانه ::[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]کارگردان: امید بنكدار، كیوان علی محمدی[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بازيگران: هدیه تهرانی، كوروش تهامی، كمند امیرسلیمانی، ستاره اسكندری، مهدی پاكدل، بهروز قادری، انوشیروان فاطمی، آرش مجیدی و با هنرمندی: حمیدرضا پگاه، امیرحسین صدیق، آتیلا پسیانی و با حضور: بهاره رهنما[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]داستان : داستان این فیلم درباره دختری به نام شبنم است كه همراه دو دوستش، ساناز و خاطره به قصد گذراندن شبی خوش از خانه خارج می شود. اما اتفاق ناگواری كه برای برادرش روی می دهد، حوادث تازه ...[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]براي ديدن عکسها در سايز بزرگ روي آن کليک کنيد[/FONT]​

بالا