برگزیده های پرشین تولز

عکس های قبل از سقوط سی 130

میلاد

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
همین که این وگوه!
83.gif

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
جواب اصلی رو که این عکسها مطلقا مربوط به ایران نمیشه دیگران دادن و نمیدونم منظور بعضیها از طرح این نوع ادعاهای خنده دار که نادرست بودنش از 3 فرسخی معلومه چیه؟

اما جواب سئوال پایین:
به نقل از من :
اون آتیشه چیه توی عکس 3 ؟
id7wio.jpg

]

اونکه شما میبینی اسمش هست JATO یا Jet Assisted Take Off
هنگامی که هواپیما سنگین هست برای کمک به تیک آف سریعتر و زمان کوتاهتر تاکسی از این جتهای کوچک که در عقب و در طرفین هواپیما نصب شده برای ایجاد نیروی پیشراننده اضافی استفاده میشه.

parsbin

Registered User
لایک‌ها
3
تاييد ميشه.
دوما اون موقع ساع نزديكاي 2 ظهر بوده تو عكسه ساعت 7 غروبه!
بعدش موتورش خاموش بشه آتيش ميگيره؟؟؟؟؟ بعدش اون وقت هواپيما سر بالايي ميره؟؟/!!!!

pinokio2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از amirhoman :
زیاد جدی نگیرین.
هواپيماي C130 قابليت پرواز با حتي 2 موتور.حتي يكي ميگفت در زمان جنگ يكي از اينها در لحظات آخر با يك موتور روي باند نشست. قابليت ادامه پرواز بدون موتور به مدت 45 دقيقه.
اما از آنجا ميشود فهميد عكسها بي ربطند كه موتور هاي آن هواپيماي مرحوم كاملا از كار افتاده بوده.(نتيجه گيري از بحث بالا) .اما من فكر نكنم مشكل فقط موتورهاش بوده.چون ميگويند 8 دقيقه بعد از بلند شدن سقوط كرده. خدا ميداند.:eek:

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
من میگم این عکس ها واقعی هست!
هر کس تایید نکنه حرف منو, عربه!
(بد ترین فحش دنیا)

:D :D :D :D

MacMan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از 01010101 :
عکس های قبل از سقوط سی 130

id7w3r.jpg

عکس آخری لحظه سقوط

ميگم بهتر نبود حداقل اون اسم سايت خارجي رو از اون بالا پاک ميکردين که تابلو نشه ؟؟:happy:

K_2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
salam manam migam ke avlin ax marbute be paygahe nezami rusiye va 2omi marbut mishe be paygeha amozeshi-jangy e UK hala hey begin iran e ma ke agle keshmeshimun gabul nadare.....dar zemn havapeymahay irani kolan mesle farsh hamun40tikan

merulaalba

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از pinokio2 :
هواپيماي C130 قابليت پرواز با حتي 2 موتور.حتي يكي ميگفت در زمان جنگ يكي از اينها در لحظات آخر با يك موتور روي باند نشست. قابليت ادامه پرواز بدون موتور به مدت 45 دقيقه.
اما از آنجا ميشود فهميد عكسها بي ربطند كه موتور هاي آن هواپيماي مرحوم كاملا از كار افتاده بوده.(نتيجه گيري از بحث بالا) .اما من فكر نكنم مشكل فقط موتورهاش بوده.چون ميگويند 8 دقيقه بعد از بلند شدن سقوط كرده. خدا ميداند.:eek:
:blink: اینجوریشو دیگه نشنیده بودم!
دوست عزیز مگه گلایدره که سه ربع بدون موتور پرواز کنه؟! اونم با 57 تن وزن؟!

P30Tools

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
332
به نقل از roozbeh :
من میگم این عکس ها واقعی هست!
هر کس تایید نکنه حرف منو, عربه!
(بد ترین فحش دنیا)

:D :D :D :D

من همون موقع قبول كرده بودم!!!:wacko: :D
ولي خداييش اگه اينا عكس هاي قبل از سقوط هواپيماست چرا هر كدومشون يه رنگ و يه شكلن؟؟:blink:

01010101

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا این عکس ها رو سایت بازتاب نقل کرده

i am here

Guest
لایک‌ها
0
بزارين تا يه چيزي بهتون بگم كه ديگه بحث نكنين كه اين عكسا مال قبل از سقوط هست يا نه

اين عكسها به هيچ وجه مال هوا پيماي سقوط كرده نيست به اين دليل كه طبق خبر موثقي كه من دارم هوا پيماي سقوط كرده با 2 موتور شرو به حركت كرده در حالي كه در اين عكس هر 4 تا موتور روشن هست:happy:

mehdixp

Registered User
لایک‌ها
1
اصولا هواپيماهاي c130 كه در ايران هستند خاكي رنگ و در موارد معدود هم سفيد و آبي هستند و علايم ارتشي هم روي انها وجود دارد.

بالا