برگزیده های پرشین تولز

عیب های فروم persiantools

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Bersam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
خسته نباشید دوستان !

بله خیلی خوب تاپیکیه !!

من فکر می کنم وب بولاتین خودکار نسخه ی فارسی داشته باشه !!!

البته فکر می کنم !!! LoL !!!

خواهشا یه فکری براش بکنین !!! الان خیلی خز شده !!!!!

عکس پروفایل ها سمت چپه ! در حالی که باید سمت راست باشه !!!

و خیلی خیلی چیز های دیگه !!!

به نظرم یه خورده باید روی این مسئله کار بشه !!! به عنوان کسی که تازه وارد این انجمن شده ... اگه توی انجمن های دیگه عضو نبودم و این اوضاع رو می دیدم ! بدون شک خیلی سریع پنجره ی این جا رو می بستم !!!

ظاهر و سادگی کار چیزیه که خیلی مهمه ! خیلی ها از روی قالب یک فروم عضوش می شن !

meqi

Registered User
لایک‌ها
0
یه مساله! دیگه اینجا مقام ها به صورت مدیر و کاربره اونی که خیلی زور می زنه میشه کاربر فعال همین!
خوبه که یه سری القاب و عناوین هم واسه کاربرای مثل کاربر مودب! کاربر با شخصیت! کاربر خوش فکر ! بزارین
مدال دادنم کار خوبیه ها.....
تنوع رو زیاد میکنه!
clap.gif
victory.gif

آقا این حرفا فایده ای نداره ادمین که هر سه هزار سال یک بار به اینجا سر می زنه این مدیرام که بنده خدا ها کاری جز بن کردن و تاپیک رو قفل و یاز کردن نمی تونن انجام بندن!

تو بقیه فروم ها راحت هر کی می خواد به ادمین می تونه pm بده و حد اکثر روز بعدش جوابش رو هر چی هم باشه حد اقل یه جوابی واسش میاد اینی که میگم در مورد یه فروم هاییه که حتی تعداد اعضای آنلاینشون از اینجا خیلی بیشتره! ولی اینجا اصلا نمیشه به ادمین سایت pm زد!!!!
nono.gif

اینم بگم که من تو 6-7 تا فروم عضو هستم و هفته ای نسیت که به یکی شون سر نزنم!

همین چیزا باعث شده فروم به قول یکی به "نر کده" تبدیل بشه!

meqi

Registered User
لایک‌ها
0
یه چیز دیگم بازیاشه که بعضی رکورد هاش از رکورد واقعی که خود بازی می تونه داشته باشه خیلی بیشتره جالبه که اینم هیچ مدیری قادر به تصحیحش نیست پس این بازیا رو واسه چی گذاشتین اصل به رکورد زدنه!

sasuke

Registered User
لایک‌ها
51
swear1.gif
هوی چرا این مشکلات رفع نشدن

bill.goldberg

Registered User
لایک‌ها
6
عيبش اينه كه كليد تشكر نداره

لطفا كليد تشكر يا سپاس اضافه كنيد

هيچ فرومي نيست كه كليد تشكر نداشته باشه بجز پي تي

Last edited:

amk

Registered User
لایک‌ها
9
آره راست میگه اصلا کلید تشکر نداره....
یکی دیگه اینکه کاش واسه هرکی یه پرونده درست میشد به صرف اعتبار طرف واسه اینکه ببینیم تو معاملات چه طوره.....

silverboy.ir

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
479
Tehran - Tehranpars Hossein Rezazadeh ------

واقعا کلید تشکر جاش خالیه
این فروم همسایه هم همین مشکل رو داشت آخرش این کلید رو اضافه کرد هیچ مشکلی پیش نیومد ، نه شکل صفحه بهم خورد که مثلا عده زیادی از یه پست تشکر کنند و همینطور شیوه جالبی که به کار برد باعث میشه که در حق قدیمی ها هم ستم نشه

یکی دیگه اینکه کاش واسه هرکی یه پرونده درست میشد به صرف اعتبار طرف واسه اینکه ببینیم تو معاملات چه طوره.....
:blink:
پلاگین میشناسی معرفی کن ... وگرنه ...

silverboy.ir

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
479
یه چیز دیگه اندازه فونت پیشفرض باید 2 باشه
بیشتر فروم های ایرانی اینجوریند
فونت tahoma سایز 1 فارسیش خیلی ریزه

amk

Registered User
لایک‌ها
9
به صورت دستی باید انجام بشه...
یعنی مثلا برای هرکی یه قسمت فیدبک بذارن و دیگران بیان بهش نمره بدن و اسم نمره دهنده هم ثبت باشه با قید توضیحات که چرا مثلا 7 از 10 بعد این نمره ها رو یکی تایید کنه بعد فیدبک طرف مشخص بشه.....

Duke

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
105
این کلید تشکر n بار سرش صحبت شده، عین همون n بار هم مخالفت شده.
منم باهاش مخالفم. این قابلیت آخرش به این ختم می شه که فلانی چرا از فلانی تشکر کرده، یا چرا نکرده، یا چرا از من تشکر نکرده و الخ...

Nereid

کاربر فعال زبان
کاربر فعال
لایک‌ها
852
این کار اصلا کلاس فروم رو میاره پایین .مگه اعضای پی تی بچه دبستانی هستن که منتظر تشویق و مهر آفرین و کارت 100هزار آفرین و این چیزا باشن:دی فوقش یه پست میزنی تشکر می کنی تا هم قدرشناسی و ادبت رو نشون بدی هم به شماره ی پستات اضافه بشه:دی

silverboy.ir

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
479
اصلا تشکر ها حساب نشه
فقط فلانی می بینی از پستش چقدر تشکر شده
و زیر مشخصات هر نفر اصلا ننویسه چند بار تشکر شده ازش ، همین

amk

Registered User
لایک‌ها
9
این کار اصلا کلاس فروم رو میاره پایین .مگه اعضای پی تی بچه دبستانی هستن که منتظر تشویق و مهر آفرین و کارت 100هزار آفرین و این چیزا باشن:دی فوقش یه پست میزنی تشکر می کنی تا هم قدرشناسی و ادبت رو نشون بدی هم به شماره ی پستات اضافه بشه:دی

اینهم حرفی بود پس مچکرم....

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
این کلید تشکر n بار سرش صحبت شده، عین همون n بار هم مخالفت شده.
منم باهاش مخالفم. این قابلیت آخرش به این ختم می شه که فلانی چرا از فلانی تشکر کرده، یا چرا نکرده، یا چرا از من تشکر نکرده و الخ...

تا اونجايي كه يادمه اين بحث موافق و مخالف هاي خودش رو داشت فكر نكنم كل n نفر باهاش مخالف بودن ....

Duke

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
105
تا اونجايي كه يادمه اين بحث موافق و مخالف هاي خودش رو داشت فكر نكنم كل n نفر باهاش مخالف بودن ....

نه،
n نفر مخالف نداره، n بار باهاش مخالفت شده. اونی که باید این قابلیت رو بذاره باهاش مخالف بوده دیگه...
icon10.gif

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
یادمه همچین تاپیکی رو خیلی وقت پیش زدم . هم نقد مدیرا بود هم نقد پی تی . متاسفانه برای زدن همچین تاپیکی کارت قرمز گرفتم و علتش هم "تاپیک بی محتوا" اعلام شد. ;) هنوز توی پروفایلم مستنداش هست!در صورتی که الان هم تاپیک نقد مدیرارو داریم هم نقد پی تی!!! اینجارو دیدم تعجب کردم که بازه! در این مورد توی مرامنامه از اون موقع تا الان گزینه ی جدیدی اضافه نشده پس احتمالا کلوز کردن یا نکردن یه تاپیک فقط به حال مدیر بستگی داره ;) حالش خوب باشه باز میمونه حالش بد باشه میبنده:دی این خودش یه نقد بود!

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
یادمه همچین تاپیکی رو خیلی وقت پیش زدم . هم نقد مدیرا بود هم نقد پی تی . متاسفانه برای زدن همچین تاپیکی کارت قرمز گرفتم و علتش هم "تاپیک بی محتوا" اعلام شد. ;) هنوز توی پروفایلم مستنداش هست!در صورتی که الان هم تاپیک نقد مدیرارو داریم هم نقد پی تی!!! اینجارو دیدم تعجب کردم که بازه! در این مورد توی مرامنامه از اون موقع تا الان گزینه ی جدیدی اضافه نشده پس احتمالا کلوز کردن یا نکردن یه تاپیک فقط به حال مدیر بستگی داره ;) حالش خوب باشه باز میمونه حالش بد باشه میبنده:دی این خودش یه نقد بود!
عیب نداره
اینجا ایرانه
تو هر سطحی فقط سلیقه مدیر اون قسمت هست که تعیین کنندس نه قانون
حالا میخواد فوروم باشه
میخواد یه اداره دولتی باشه
میخواد .....

------
پ.ن : در مورد دکمه تشکر
فکر کنم ادمین بهترین کار رو میکنه که اجراش نمیکنه
وگرنه 5 سانت اگه ارتفاع پست باشه با این استعداد اسپمی که پی تی داره 5 متر باید زیرش تشکر دید

Nereid

کاربر فعال زبان
کاربر فعال
لایک‌ها
852

نیت مهمه لیلا جون! الانم مثل اینکه دلت برای کارت گرفتن تنگ شده :دی
بهرحال من اگه جای تو بودم به خودم افتخارمی کردم چون جز معدود دخترای پی تی هستی که کارت داری.
پ ن: این پستو زدم شاید منم به افتخارکارت گرفتن نایل بشم :دی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا