برگزیده های پرشین تولز

غروبي ديگر از خورشيد پرشين تولز

M@fia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
همانند هميشه ما ميرود و ما را در فضايي غمگين و محزون تنها ميگذارد ، او كه پرشين تولز به عشق او به حركت آمد و او كه پرشين تولز از غم او در سكوت فرو رفت ، اويي كه براي ايجاد دموكراسي و ازادي بيان در جهان و علي البخصوص پرشين تولز تلاش بسيار كرد و چند روز ديگر با رفتن او محدوديتهاي گفتاري كاربران پرشين تولز دوباره اغاز خواهد شد .
[ هومن : احسانه ؟ :)
مافيا : نه خره خودمم بذار حرفمو ادامه بدم :hmm:
هومن : مگه خورشيدم خره ؟ :blink:
مافيا : :eek: ]

او كه سالها در بنيت به سر برد اما هرگز از گفتن باز نه ايستاد و نخواهد ايستاده هست . بله ! او منم ، نه احسان !
خوب ديگر باشد كه مهري آغاز شود . من دارم ميرم مدرسه ! ديگه هم نميام ! فهميديد ؟ خوب پس نفهميد !!!
من دارم ميرم شماها هم يادتون باشه هميشه حرفهايي بزنيد كه بنتون كنن ! اينجوري بهتره ! هم واسه شما هم واسه سايت ! مثلا ميدونيد چرا با اينكه من همش بن ميشم ادمين سايت باهام قهر نيست !؟ واسه اينه كه اگه من نبودم الان تعداد كاربراي سايت به زور به 3000 هزار تا هم نميرسيد ! اما تو صفحه اول سايت تهداد كاربراس سايت رو با ايديهاي من جمع ميزنن ميشه 6800 تا !!! شايد شما باورتون نشه اما من ايديهاي داشتم كه تا ساختمشون بدون اينكه باهاشون پستي بزنم بن شدن ! چرا ؟ چون اون موقع مملي رضا تو سايت بوده تا ميديده من دوباره عضو شدم بنم ميكرده ! خلاصه يا مافياي مظلوم در صحراي پرشين تولز . من دارم ميرم مدرسه ظ1! اسال هم سيكل ميگيرم ! پس از اين به بعد بايد منو صدا كنيد : جناب دكتر مافيا . ميتونيد يكمي هم دعا كنيد دبيرستان هم سمپاد قبول بشم !
خوب اين تاپيكو از الان زدم اگه كسي باهام كار داشت بگه !

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
خيالت راحت . كسي بيكار نيست كه باتو كار داشته باشه :D :D

.

خوبی کن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
:eek: :eek: :eek:

M@fia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از FARGO :
پارسا جون خيلي دلم برات تنگ ميشه
منم همنطور اقا
به نقل از aaber_piade :
خيلي حال دادي ! جالب خوش گذشت
حال دادن از خودتونو
به نقل از Balck_jack_of_black_city :
بپا تو مدرسه دستت نره لاي در
سرت نره لاي در
به نقل از ehsan :
اووه ! عجب تاپيك بلنديه ! خسته نباشي
زنده نباشي
به نقل از karim-korani :
اين هومنم ديگه خيلي خودشو خنك كرده
بي خيال
به نقل از amir :
شيطونه ميگه بنت كنم ها ! تو كه نيستي من كيو به جرنم آزادي بيان بن كنم
بلكيو !
به نقل از shaar :
اين درس خوندنات منو به تو اميدوار ميكنه
اميد بر مربيان عيب نيست

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
واقعا دلم برات تنگ ميشه

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
واقعا حیف شد!!!!!!!!! می خواستم دعوتت کنم بیای ایرونی کید تا اونجا هم بنت کنم !!!! این مهیارم نیست!!!!!!!!

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
حيف شد كم كم داشتي آدم ميشدي ....... بازم ميري مدرسه هر چي خلاف هست ياد ميگيري تابستون سال ديگه ميايي اينجا رو ميريزي به هم .... چرا تو مدرسه ها اينترنت رو از بچه ها ميگيرن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اينجوري اينا عقده اي ميشن تا دستشون به كامپيوتر ميرسه مستقيم ميرن سراغ كاراي خلاف .

karim-korani

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Kako :
شرت كم :blink:

در ضمن از اين به بعد ببينم Quote الكي درست ميكني خودم ميرسم خدمتت !‌
اين بيچاره ها كي همچين حرفايي زدن؟ نالوطي.

اينجوري صحبت مي كني بچه مي ترسه :) -همين كارارو كردي كه بچه ترسيده از طرف تو Quote بزنه :)

پسرم موفق باشي در تمام مراحل زندگي و تحصيلت - و هيچ وقت هم از كسي كينه بدل نگير :)

M@fia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مخلص آقا كريم ! من بجه باور كن اينقده ميترسم تو سايت ! از يه طرف بايد هر روز نگا كنم ببينم قزويني عضو شده يا نه از يه طرف بايد از امير لولو بترسم كه همش منو بن ميكنه !

M@fia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا كريم شما هم ايشالله هميشه با عزت و شرف 120 سال عمر كنيد !

karim-korani

Registered User
لایک‌ها
0
مافيا جان سلام :) اول اينكه بن شدن ترس نداره! :wacko: من 3سال پيش كه اولين بن عمرمو تو همين بخش دشت كردم خيلي ترسيدم و ناراحت شدم بعد از اون هم من زياد بن شدم ولي هيچ وقت ناراحت نشدم چون راحشو پيدا كردم . دوما اينكه بنده هميشه سعس كردم با شرف باشم و ولي با شرف بودن خيلي كاره سختي (بايد شرف رو معني كني بعد بهش عمل كني) :D در ضمن البته اينجا جاش نيست كه بگم ولي من يك مريضي دارم كه سال 1400شمسي رو نمي تونم ببينم -در آخر قدر سلامتي رو بدون (چه ربطي داشت) :) و هميشه خنده يه نقشي باشه رو لبات :cool:

بالا