برگزیده های پرشین تولز

غیر فعال کردن ایمیل یاهو

floaterspirit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
من چطور می تونم ایمیل یاهو رو غیر فعال کنم. طوری که دیگه ایمیل دریافت نکنه؟ ممنون

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
اگر ميخواهيد كه ايميل خود را ببنديد كه امكان پذير است . وقتي به ياهو لاگين شديد در قسمت FAQ اين عبارت را سرچ كنيد .
delete yahoo account و يا delete yahoo email

يك لينكي به شما داده مي شود كه ميتوانيد در آنجا تقاضاي بسته شدن ايميل را بدهيد . بعد از 24 ساعت ايميل شما پاك خواهد شد .

floaterspirit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نه ... نمی خوام ایمیلم پاک بشه. فقط می خوام ایمیل ها رو دریافت نکنه .... برای مدتی

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
در ياهو فكر نمي كنم چنين قابليتي داشته باشد
البته اگر بگويي براي چه كاري مي خواهي شايد بهتر بتونم كمكت كنم .

Sherpa

Registered User
لایک‌ها
92
به نقل از floaterspirit :
سلام
من چطور می تونم ایمیل یاهو رو غیر فعال کنم. طوری که دیگه ایمیل دریافت نکنه؟ ممنون

سلام

دوست عزيز در قوانين بيشتر سرويس دهنده هاي رايگان ايميل ذكر شده چنانچه شما براي مدتي ( مثلا يكماه ) به ايميل خود سر نزني بصورت خودكار ايميل شما غير فعال ميشه و كليه نامه هاي شما پاك و ديگه ايميلي هم به آن آدرس پذيرفته نميشه ، خوب از اين طريق هم ميتوني ايمليت را غير فعال كني . براي غير فعال كردن سريعش من مطمئن نيستم . البته بعد از مدتي هر گاه نياز داشتي مجددا ميتوني دوباره فعالش كني .

موفق باشي

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از floaterspirit :
نه ... نمی خوام ایمیلم پاک بشه. فقط می خوام ایمیل ها رو دریافت نکنه .... برای مدتی
منم فکر نکنم بتونی این کار رو بکنی ... اگه 3 ماه لاتگین نکنی اتومات غیر فعال میشه ولی دوباره میتونی فعالش کنی ...
برای اینکه میلی هم نگیری تنها اه بلاک کردن آدرسهاست که اونم 100 تا بیشتر اجازه نمیده
306.gif

بالا