برگزیده های پرشین تولز

فارسي كردن فلش

sh7228

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام من از flash mx استفاده مي كنم .. مي خواستم بدونم چه طور تو اين برنامه فارسي مي تونم بنويسم (مثلا در text box هاش) .. ويندوزم هم xp است .. !

sh7228

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ايها الناس هيچ كس جواب اين سوال رو نمي دونه؟!

weblogger

Registered User
لایک‌ها
6
<a href='http://forum.persiantools.com/viewtopic.php?p=495#495' target='_blank'>http://forum.persiantools.com/viewtopic.php?p=495#495</a>

اينجا من يه توضيح دادم كه حنما به دردت مي خوره سوال داشتي بپرس

sh7228

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام ممنون از راهنماييتون اما متاسفانه هنوز مشكل سرجاش هست
مشكل اينجاست كه وقتي تو يه text box در flash mx مي خوان بنويسم يه سري اراجيف مي ويسه .. ويندوزم هم xp است .. IPT.5 و maryam و قسمت فارسي windows xp هم امتحان كردم اما متاسفانه نشد. :!:

amir_

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
سلام
IPT.5 فقط در ويندوز عربي كار مي كنه.اگر در ويندوز عربي امتحان كني درست نشون مي ده.
در ويندوزهاي انگليسي من پيشنهاد مي كنم از persian type يا همون PT خودمون استفاده كني.
موفق باشي

weblogger

Registered User
لایک‌ها
6
دوست عزيزم IPT5 در همه ويندوز ها كار مي كند من همه اش را امتحان كردم مريم در Xp مشكل دارد
حالل دقت كن و اين كارها رو انجام بده با دقت
IPT رو اجرا كن
در task bar دابل كليك كن تا قرمز رنگ بشه و فعال
فلش رو اجرا كن
و از منوي انتخاب فونت يكي از حروفي كه به IPT شروع ميشه رو انتخاب كن بايد دقت كني كه با فونتهاي ipt بنويسي و گرنه به قول خودت اراجيف نشون مي ده!

به اين قابليت مي گن تايپ مستقيم كه جواب خواهد داد

اگر جواب نداد

از روش غير مستقيم بايد استفاده كني

در اين روش ابتدا بايد متن موردنظر در قسمت ورود متن تايپ شود. بعد از تايپ و اصلاح متن، بايد نوشته به حافظه‌ي موقت منتقل شود. در صورتيكه مي‌خواهيد قسمتي از متن منتقل شود بايد آن قسمت را با كمك موشواره و يا با نگه داشتن كليد Shift و حركت‌دادن مكان نما، انتخاب كنيد. سپس با فشار دادن دكمه‌ي Copy و يا كليد Enter متن مورد نظر به حافظه‌ي موقت منتقل خواهد شد. فقط كافي است در برنامه‌ي مقصد در قسمت ورود متن، مورد فراخواني (Paste) را انتخاب كنيد و براي متن فراخواني شده يكي از قلم‌هايي كه با IPT شروع مي‌شود را انتخاب كيند.

در صورتيكه گزينه‌هاي Show preview (پيش نمايش) و Advance Copy (كپي پيشرفته) در پنجره‌ي Options فعال باشند، با انجام عمل Copy متن انتخاب شده علاوه بر قالب معمولي متن (Text)، با قالب Rich Text Format به همراه اطلاعات قلم انتخاب شده در قسمت پيش نمايش نيز به حافظه‌ي موقت منتقل خواهد شد.

استفاده از قالب RTF در برنامه‌هايي كه توانايي فراخواني قالب RTF از حافظه موقت را دارند بسيار مفيد خواهد بود زيرا ديگر نيازي به انتخاب مجدد قلم در برنامه‌ي مقصد نخواهد بود.

:arrow: مريم هم كه گفتم در xpجواب نمي دهد ولي در بقيه ويندوز ها خوب است (ويروس هم داردالبته چرنوويل)
من اين پرشين تايپ رو نمي دونم چي هست اگر بنويسي من هم بدونم ممنون مي شوم

sh7228

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ممنون از راهنماييتون شيوه غير مستقيم جواب داد ;)

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
آقا يه تيكه فلش راه بندازم كسي ميتونه كنترلش كنه و بهش برسه يا نه؟!
ممنون از همكاري.. ;)

weblogger

Registered User
لایک‌ها
6
فكر خوبيه من يك جورهاي اگر بشه از بچه هايي كه وبلاگ گرافيكي دارند خواست كه دسته جمعي بگردونن تجربه جالبي ميشه

sh7228

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من خودم شخصاً تضمين مي كنم 90 درصد سوالارو خودم بپرسم :D :D

ImanYari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
براي تايپ فارسي اينو هم امتحان كنين. كار خودمه تو خيلي از برنامه ها جواب داده
شما هم امتحانش كنين اگه خوب بود برام ميل بزنين
به سايت من برين: <a href='http://www.imanyari.com' target='_blank'>http://www.imanyari.com</a>
توي قسمت برنامه نويسي <span style='color:darkblue'>فارسي نويس ققنوس</span> رو انتخاب كنين
درضمن توضيحات رجيستر كردن رو هم بخونين

weblogger

Registered User
لایک‌ها
6
سلام ايمان جان آقا فارسي نويس محيط گرافيكي خوب كار مي كنه
همانطور كه قبلا هم گفتم اگر بتوني امكان تايپ مستقيم رو بهش اضافه كني به نظرم يك فارسي مويس پر طرفدار مبشه

در باره وب سايت و برنامه هايي كه نوشتي من نتونستم دانلود كنمشون مطميني كه آدرس رو درست زدي موقع دانلود مي گه كه صفحه وجود نداره!

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
ميسازم. نوشته هاي هم كه تاحالا بوده مرتب ميكنم ولي مديريتش با خودته ها!

weblogger

Registered User
لایک‌ها
6
من هم تا جايي كه بتونم كمك مي كنم بهت

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
شما بزن ما با كمك بقيه مي گردونيم ;)

بالا