آژانس هواپیماییfootbal

فارسي كردن فلش

شروع موضوع توسط sh7228 ‏15 فوریه 2003 در انجمن بایگانی

1. sh7228

sh7228 کاربر تازه وارد

سلام من از flash mx استفاده مي كنم .. مي خواستم بدونم چه طور تو اين برنامه فارسي مي تونم بنويسم (مثلا در text box هاش) .. ويندوزم هم xp است .. !

2. sh7228

sh7228 کاربر تازه وارد

ايها الناس هيچ كس جواب اين سوال رو نمي دونه؟!

3. weblogger

weblogger Registered User

<a href='http://forum.persiantools.com/viewtopic.php?p=495#495' target='_blank'>http://forum.persiantools.com/viewtopic.php?p=495#495</a>

اينجا من يه توضيح دادم كه حنما به دردت مي خوره سوال داشتي بپرس

4. sh7228

sh7228 کاربر تازه وارد

سلام ممنون از راهنماييتون اما متاسفانه هنوز مشكل سرجاش هست
    مشكل اينجاست كه وقتي تو يه text box در flash mx مي خوان بنويسم يه سري اراجيف مي ويسه .. ويندوزم هم xp است .. IPT.5 و maryam و قسمت فارسي windows xp هم امتحان كردم اما متاسفانه نشد. :!:

5. amir_

amir_ کاربر قدیمی پرشین تولز فروشنده معتبر [؟]

سلام
    IPT.5 فقط در ويندوز عربي كار مي كنه.اگر در ويندوز عربي امتحان كني درست نشون مي ده.
    در ويندوزهاي انگليسي من پيشنهاد مي كنم از persian type يا همون PT خودمون استفاده كني.
    موفق باشي

6. weblogger

دوست عزيزم IPT5 در همه ويندوز ها كار مي كند من همه اش را امتحان كردم مريم در Xp مشكل دارد
    حالل دقت كن و اين كارها رو انجام بده با دقت
    IPT رو اجرا كن
    در task bar دابل كليك كن تا قرمز رنگ بشه و فعال
    فلش رو اجرا كن
    و از منوي انتخاب فونت يكي از حروفي كه به IPT شروع ميشه رو انتخاب كن بايد دقت كني كه با فونتهاي ipt بنويسي و گرنه به قول خودت اراجيف نشون مي ده!

به اين قابليت مي گن تايپ مستقيم كه جواب خواهد داد

اگر جواب نداد

از روش غير مستقيم بايد استفاده كني

در اين روش ابتدا بايد متن موردنظر در قسمت ورود متن تايپ شود. بعد از تايپ و اصلاح متن، بايد نوشته به حافظه‌ي موقت منتقل شود. در صورتيكه مي‌خواهيد قسمتي از متن منتقل شود بايد آن قسمت را با كمك موشواره و يا با نگه داشتن كليد Shift و حركت‌دادن مكان نما، انتخاب كنيد. سپس با فشار دادن دكمه‌ي Copy و يا كليد Enter متن مورد نظر به حافظه‌ي موقت منتقل خواهد شد. فقط كافي است در برنامه‌ي مقصد در قسمت ورود متن، مورد فراخواني (Paste) را انتخاب كنيد و براي متن فراخواني شده يكي از قلم‌هايي كه با IPT شروع مي‌شود را انتخاب كيند.

در صورتيكه گزينه‌هاي Show preview (پيش نمايش) و Advance Copy (كپي پيشرفته) در پنجره‌ي Options فعال باشند، با انجام عمل Copy متن انتخاب شده علاوه بر قالب معمولي متن (Text)، با قالب Rich Text Format به همراه اطلاعات قلم انتخاب شده در قسمت پيش نمايش نيز به حافظه‌ي موقت منتقل خواهد شد.

استفاده از قالب RTF در برنامه‌هايي كه توانايي فراخواني قالب RTF از حافظه موقت را دارند بسيار مفيد خواهد بود زيرا ديگر نيازي به انتخاب مجدد قلم در برنامه‌ي مقصد نخواهد بود.

:arrow: مريم هم كه گفتم در xpجواب نمي دهد ولي در بقيه ويندوز ها خوب است (ويروس هم داردالبته چرنوويل)
    من اين پرشين تايپ رو نمي دونم چي هست اگر بنويسي من هم بدونم ممنون مي شوم

7. panypay
  8. sh7228

sh7228 کاربر تازه وارد

ممنون از راهنماييتون شيوه غير مستقيم جواب داد ;)

9. weblogger

چاكريم قابل نداشت!

10. ehsan

ehsan Administrator

آقا يه تيكه فلش راه بندازم كسي ميتونه كنترلش كنه و بهش برسه يا نه؟!
    ممنون از همكاري.. ;)

11. weblogger

فكر خوبيه من يك جورهاي اگر بشه از بچه هايي كه وبلاگ گرافيكي دارند خواست كه دسته جمعي بگردونن تجربه جالبي ميشه

12. sh7228

sh7228 کاربر تازه وارد

من خودم شخصاً تضمين مي كنم 90 درصد سوالارو خودم بپرسم :D :D

13. ImanYari

ImanYari کاربر تازه وارد

سلام دوستان
    براي تايپ فارسي اينو هم امتحان كنين. كار خودمه تو خيلي از برنامه ها جواب داده
    شما هم امتحانش كنين اگه خوب بود برام ميل بزنين
    به سايت من برين: <a href='http://www.imanyari.com' target='_blank'>http://www.imanyari.com</a>
    توي قسمت برنامه نويسي <span style='color:darkblue'>فارسي نويس ققنوس</span> رو انتخاب كنين
    درضمن توضيحات رجيستر كردن رو هم بخونين

14. avajang.com .left
  15. weblogger

سلام ايمان جان آقا فارسي نويس محيط گرافيكي خوب كار مي كنه
    همانطور كه قبلا هم گفتم اگر بتوني امكان تايپ مستقيم رو بهش اضافه كني به نظرم يك فارسي مويس پر طرفدار مبشه

در باره وب سايت و برنامه هايي كه نوشتي من نتونستم دانلود كنمشون مطميني كه آدرس رو درست زدي موقع دانلود مي گه كه صفحه وجود نداره!

16. ali

ali کاربر تازه وارد

17. ehsan

ehsan Administrator

18. weblogger

من هم تا جايي كه بتونم كمك مي كنم بهت

19. ali

ali کاربر تازه وارد

خرید بک لینکreviews عسل طبیعی و گرده گل ایرانی