برگزیده های پرشین تولز

فارسی ساز Mybb+ قالب vbulltein

AliMOSTAFA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از amnhak :
درست شد! ببین

آره خوف شد. اون قالب پیش فرض خود مای بی بی هم درسته دیگه آره؟ مثل ماله همون فارسی نیوز هستش الان فارسیه؟
اوه راستی دکمه هاشم نمیاد!!!
فکر کنم آخرش باید خودم وقت بذارم و یخ قالب براش به دل خودم طراحی کنم:happy:
خسته نباشی!!!

AliMOSTAFA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ولش کن دیگه تا فردا بریم بخوابیم:f34r: :f34r: :f34r:
خیلی خسته شدی:blush:

AccessDenied

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از AliMOSTAFA :
دمو رو هم تست کردم. وقتی لاگین میکنیم ببین چجوری میشه
ساختار صفحه میریزه به هم
:happy:
:blink: :blink: :blink: :blink:

علی من که فارسیه اینو دارم بابا. چه میدونستم میخوایش وگرنه 3 سوت ریخته بودم برات
میریزمش به ایمیلت الان. یه قالب نارنجی هم بود روی سایتشون اونم فارسی شدشون دارم حالشو ببر ما رو از یاد نبر و از این حرفا:lol: :lol: :lol:

AliMOSTAFA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از AccessDenied :
علی من که فارسیه اینو دارم بابا. چه میدونستم میخوایش وگرنه 3 سوت ریخته بودم برات
میریزمش به ایمیلت الان. یه قالب نارنجی هم بود روی سایتشون اونم فارسی شدشون دارم حالشو ببر ما رو از یاد نبر و از این حرفا:lol: :lol: :lol:

چه عجب آواتر قشنگ. لطف میکنی بفرسیش ولی بگو ببینم دور از جونت خودت که فارسیش نکردی؟ الحمدلله
پس از ماله کی کش رفتیش؟:happy:

AccessDenied

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از AliMOSTAFA :
چه عجب آواتر قشنگ. لطف میکنی بفرسیش ولی بگو ببینم دور از جونت خودت که فارسیش نکردی؟ الحمدلله
پس از ماله کی کش رفتیش؟:happy:

فضولو بردن جهنم گفت هیزمش تره:blink: :p

AliMOSTAFA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فری اومد حالا صبر کن تا من ایراداشو بشمارم
هزار و یک, هزار و دو,هزار و سه....:happy:

AliMOSTAFA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از amnhak :
اینا مشکلاتشه که دارم حلشون میکنم!
توی تصویر ببین!

اقای amnhak شما که قالب و زبانت فعلا کار داره. من الان زبان فارسیش و یه قالب پرتغالی فارسی به دستم رسید
ممنون پس دیگه مزاحم شما نمیشیم:happy:
دست داداش فریدونمم درد نکنه

AliMOSTAFA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از amnhak :
درست شد! ببین

آقا ببخشید شما هم بفرست برام هم فاله هم تماشا
الان میرم برات 10 تومن میریزم به حسابت شما هم اگه دیدی دیگه قالب ها مشکلی نداره زبان فارسیشو بعلاوه این قالب وی بی و اون قالب پیش فرض خودش برام بفرست
مرسی بای

فریدون جان شما هم که اون متن موقع عضویت رو ترجمه نکردی و از بی بی کش رفتی!!! تعهدنامه رو میگم:happy:

AliMOSTAFA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بیا ریختم برات / شماره فیشش 795145 بای

iranjava.net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا من كار وي بي رو تموم كردم عصر ميزرام براي دوستان فقط فارسي كردن بعضي جملات مونده كه اونم اگه فارس نباشه كسي قاط نميزنه

AliMOSTAFA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از iranjava.net :
اقا من كار وي بي رو تموم كردم عصر ميزرام براي دوستان فقط فارسي كردن بعضي جملات مونده كه اونم اگه فارس نباشه كسي قاط نميزنه

174.gif
ایول خسته نباشی دستت درد نکنه

amnhak

Registered User
لایک‌ها
0
قالبش رو که هر کی بخواد بهش میدم. اما فارسی کردنش با خودش.
حرف ما روی فارسی سازشه.

AliMOSTAFA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از amnhak :
قالبش رو که هر کی بخواد بهش میدم. اما فارسی کردنش با خودش.
حرف ما روی فارسی سازشه.

قالب انگلیسیش که هست بابا:lol:
خیلی هم قشنگتر از ماله شما شدن همچینی اما خوب ماله تو فارسیه خوبه:happy:
کسی دیگه قالب واسه این فارسی نکرده؟

فایل های ضمیمه

• mybbvb.jpg
    mybbvb.jpg
    227.8 KB · نمایش ها: 12
  • forum.jpg
    forum.jpg
    96.6 KB · نمایش ها: 4

carp3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بابا بیخیال
خوب زهمت کشیده

آره قالب وی بی از سایتش دانلود میشه
من هم تمامشو قبلا فارسی کردمش ( اونی که رو فارسی نیوزه فارسی نیست
)
من تاریخش رو هم شمسی کردم
کلندرشو هم
شمسی کردم
کارش که کامل تموم شود ( *** مجانی *** ) میزارمش واسه دانلود حالا کار داره
تا اینجاشم نسفه فارسی شده
اگه خواستید بگین همون نسفشو واسه دانلود بزارم

carp3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
برو بچز اینجا همه باید اوپن سورس باشن .....

amnhak

Registered User
لایک‌ها
0
بعد از کلی کلنجار رفتن با خودم بیخال همه چیز اینم لینک دانلود!
بعضیا واقعا کم لطفی میکنن و فکر میکنن که من اجباری در گذاشتنش برای دانلود دارم. آقا جان کار کردم روش و مفت هم نمیدمش! پست فارسی کانتر رو ببینید. این برنامه 5 برابر این Mybb کار برده.
مفت و مجانی برای همه!
اگر مایل بودم میزاشتم برای دانلود. فقط این قالبش رو برای دانلود میزارم که نگین اوپن سورس نیست.
ضمنا این نسخه انگلیسی که بالا نمونه اش هست این قالب همونه. ولی یک دوتا تغییر توی این داده شده که بیشتر شبیه VB باشه.
من از هیچ کس هم پول نخواستم! بعضیا خودشون اصرار کردند و خواستند بخرن!
در هر صورت من هدفم از فارسی کردن این برنامه راه افتادن فوروم سایتم بود!
آقای carp3 من هم چون با سالار رفیق شدم و با فارسی نیوز هم خیلی حال میکنم یه نسخه رو برای انجمن فارسی نیوز که من این برنامه رو ارادت خاصی بهش دارم میفرستم! برام pm بزار با ایمیلت تا برات بفرستم!

من چند تا مدیر میخوام برای انجمن ها و گالری سایت!
این سایت فری دانلود تبدیل به یه آرشیو بزرگ میشه! مطمئن باشید که ضرر نمی کنید! از خیلی از امکانات سایت میتونید بهره مند بشید.
بخش هایی که نیاز به مدیر دارند:
گالری عکس
انجمن ها: هر بخشی که شما دوست دارید.
من منتظر یاری سبز شما هستم! با هدیه یک نسخه قالب vb و دو نسخه قالب admin +فارسی ساز سایت!
من الان حدود 5 برنامه توپ دیگه رو دارم فارسی میکنم. و همه هم پولیه. مطمئن باشید که به درد همه میخوره. اگر منتشر بشن. همه یه نسخه اشون طالب میشن.
حرف آخرم!
ایرانی جماعت همیشه دنبال چیز آماده است. فکر میکنه همه چیز باید آماده جلوش باشه. مطمئن باشید که این یکی از دلایل عقب ماندگی ما ایرانی هاست. من یه phpadsnew رو که خیلی ها دنبال فارسی سازش بودن رو گذاشتم که اشتراکی کار بکنیم که هیچ کس غیر از دو تا از بچه ها که دمشون واقعا گرم حاضر به کمک کردن نشدند. حالا اگر آماده بشه همه طالب دانلودش میشن! از همین هم شاید منصرف شدم.
حرف دیگه ای نیست!

AliMOSTAFA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا جماعت اوپن سورس:happy: :happy: :happy: آره بابا اوپن سورس خوبی چیزیه فقط ضررش واسه برنامه نویسه!!! نه حالا چیزای ریزه میزه که دیگه من و تو نداره همه جا اوپن سورسه ولی حالا یه کم که توپول تر شد پولی میشه معمولا. به هر حال همه هم که بیکار نیستن کد بنویسا بدن مردم هان؟ این زبان فارسی و قالب و این چیزا رو نمیگما! کلی دارم میگم. الان خوب حالا مگه بده من کارم گیر کرده از این آقا گرفتم کارم راه بیافته تا بعد که دیگه بچه ها میذارن واسه دانلود! وگرنه منم خودم بهشون گفتم 2 / 3 روز دیگه همه میذارن واسه دانلود مفتکی!!! ایول!
میگم Carp عزیز این فرومت تعطیله؟ کی بخض بخشش میکنی؟ ما عضو شدیم دیدیم خیلی خلوته ترسیدم دوباره بیام:happy:
حالی بهش بده

AliMOSTAFA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از amnhak :
بعد از کلی کلنجار رفتن با خودم بیخال همه چیز اینم لینک دانلود!
بعضیا واقعا کم لطفی میکنن و فکر میکنن که من اجباری در گذاشتنش برای دانلود دارم. آقا جان کار کردم روش و مفت هم نمیدمش! پست فارسی کانتر رو ببینید. این برنامه 5 برابر این Mybb کار برده.
مفت و مجانی برای همه!
اگر مایل بودم میزاشتم برای دانلود. فقط این قالبش رو برای دانلود میزارم که نگین اوپن سورس نیست.
ضمنا این نسخه انگلیسی که بالا نمونه اش هست این قالب همونه. ولی یک دوتا تغییر توی این داده شده که بیشتر شبیه VB باشه.
من از هیچ کس هم پول نخواستم! بعضیا خودشون اصرار کردند و خواستند بخرن!
در هر صورت من هدفم از فارسی کردن این برنامه راه افتادن فوروم سایتم بود!
آقای carp3 من هم چون با سالار رفیق شدم و با فارسی نیوز هم خیلی حال میکنم یه نسخه رو برای انجمن فارسی نیوز که من این برنامه رو ارادت خاصی بهش دارم میفرستم! برام pm بزار با ایمیلت تا برات بفرستم!

من چند تا مدیر میخوام برای انجمن ها و گالری سایت!
این سایت فری دانلود تبدیل به یه آرشیو بزرگ میشه! مطمئن باشید که ضرر نمی کنید! از خیلی از امکانات سایت میتونید بهره مند بشید.
بخش هایی که نیاز به مدیر دارند:
گالری عکس
انجمن ها: هر بخشی که شما دوست دارید.
من منتظر یاری سبز شما هستم! با هدیه یک نسخه قالب vb و دو نسخه قالب admin +فارسی ساز سایت!
من الان حدود 5 برنامه توپ دیگه رو دارم فارسی میکنم. و همه هم پولیه. مطمئن باشید که به درد همه میخوره. اگر منتشر بشن. همه یه نسخه اشون طالب میشن.
حرف آخرم!
ایرانی جماعت همیشه دنبال چیز آماده است. فکر میکنه همه چیز باید آماده جلوش باشه. مطمئن باشید که این یکی از دلایل عقب ماندگی ما ایرانی هاست. من یه phpadsnew رو که خیلی ها دنبال فارسی سازش بودن رو گذاشتم که اشتراکی کار بکنیم که هیچ کس غیر از دو تا از بچه ها که دمشون واقعا گرم حاضر به کمک کردن نشدند. حالا اگر آماده بشه همه طالب دانلودش میشن! از همین هم شاید منصرف شدم.
حرف دیگه ای نیست!

آقا حالا زبان فارسیه ما رو بدید دلمون آب شد شب شد دیگه میخوام زودی فروممو راه بندازم:happy:

بالا