برگزیده های پرشین تولز

فارسی پرس رو تست کردی؟

belogir

Registered User
لایک‌ها
26
سلام:
آقا من به عنوان اولین ptی هستم که کل وردپرس ، یعنی همه اش رو ...ت تک خطوط رو فارسی کردم ،
بیس رو بر فارسی ساز وردپرس فارسی گذاشتیم ..ولی بدون غلط املایی .. بدون سوتی های کلمه ای بدون اشتباههات ترجمه

خلاصه دوست داشتم ما رو یه تست بفرمایید

www.farsipress.ir/download
www.farsipress.ir/forum
blog.farsipress.ir

اگر خوشتون اومد لطفا به همین سایت رفته و عضو انجمن و وبلاگ بشین
ممنون
نظرات را ارج می نهیم

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
واژه نخست سه نام اين شهر به ترتيب تاريخ ع ش ق
Farsipress چند سال قبل هم وجود داشت که کار آقای رضا میرزازاده بود و تا نسخه 2.2 وردپرس بیشتر پیش نیومد , وب سایتشون هم این بود.

تو نسخه فارسی حاضر وردپرس جز در چند مورد خیلی کوچک از نظر غلط املایی با مشکل دیگه ای در این زمینه مواجه نشدم , این نسخه غیر از موارد یاد شده چه برتری هایی نسبت به نسخه فارسی شده موجود داره؟

تو پروژه وردپرس فارسی هم به حق کاربرای فعال و توانایی وجود دارن که نمی ذارن کار این برنامه , گسترش و بروزرسانی اون متوقف بشه , البته همه به سهم خودشون سعی می کنن تو این قضیه نقشی رو ایفا کنن , برای پیش اومدن با اون پروژه اگه طرح جدیدی رو روی فارسی پرس دارین به انرژیه زیادی هم نیاز دارین.

موفق باشید.

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
بابا اینو من فارسی کرده ام.
هر کی میرسه میگه من فارسیش کردم.

belogir

Registered User
لایک‌ها
26
من نمی گم شما ها فارسی نکردین که ...
اول اینکه من هرچی به این ور و اون ور گفتم آقا بیاین این سورس رو در اختیار همه بگذارید تا اشکالات رفع بشه ..گوش ندادن
منم بودم گوش نمی دادم چون به قول این رفیق بالا سریمون هر کی میاد میگه من هم فارسی کردم
ضمنا تو پروژه ای که داره فارسی بین همه share میشه زدن این حرف که آقا منم فارسی کردم خیلی بده
چون همون طور که می دونین طرف می تونه کاری کنه روی سایت اش اسمی از فارسی پرس برده نشه - اصل هم همینه...سیستم که مهم نیست ..محتوا مهمه ...

حالا جای این حرفها ..من فقط به علاقه درونی ام نسبت به این سیستم ، یه آری گفتم و اومدم این پروژه رو راه انداختم
نه ادعایی داریم و نه چیزی .. هر کی هم خواست می تونه بیاد کار کنیم با هم .. مشکل بقیه حل بشه

از حرف کسی ناراحت نمی شم ...
تا حالا 180 تا دانلود داشته .. خدا رو شکر

Pixelweb

Registered User
لایک‌ها
80
کسی تست نکرده ببینیم نتیجه چی شده؟

بالا