منتخب بازارچه

برگزیده های پرشین تولز

فاز سوم ایردراپ BRAVO PAY-"دریافت توکنهای BRAVO تا سقف 58 دلار – با امکان زیرمجموعه گیری" ارزشمند،

rezanahvi

Registered User
تاریخ عضویت
2 می 2009
نوشته‌ها
546
لایک‌ها
61
محل سکونت
تهران
فاز سوم ایردراپ BRAVO PAY-"دریافت توکنهای BRAVO تا سقف 58 دلار – با امکان زیرمجموعه گیری" ارزشمند، معتبر

توضیحات پروژه:
پروژه BRAVO در سال 2014 شروع به کار نموده است. هدف پروژه راه اندازی سیستم تراکنش های ناشناس با استفاده از اپلیکیشن تلفن همراه مختص به خود می باشد. این پروژه در سال 2017 در برنامه تلویزیونی Shark Tank (در ذیل مطالعه کنید) خوش درخشید. از آن زمان تاکنون ، پروژه به ده ها هزار کاربر با قابل توجهی از تراکنش و میلیون ها دلار سرمایه

توضیح اضافه اینکه: Shark Tank یک برنامه تلویزیون واقع نما است که از ماه اوت ۲۰۰۹ از کانالای بی سی امریکا پخش می‌شود. در این برنامه افراد عادی که می‌خواهند تجارت خود را شروع کنند ایدهٔ خود را در مقابل ۵ سرمایه‌دار موفق که به شارک معروف هستند، معرفی می‌کنند. سرمایه‌داران (شارک‌ها) با سوالات گوناگون ایدهٔ آنها را بررسی می‌کنند و در انتها یا ایده را برای سرمایه‌گذاری مناسب تشخیص داده و معامله می‌کنند یا آن را رد می‌کنند. گاهی بین شارک‌ها رقابت شدید برای ربودن ایده ایجاد می‌شود و سعی می‌کنند با پیشنهاد بهتر در اجرای ایده و عرضه آن به بازار از سایر شارک‌ها پیشی بگیرند.

توضیحات ایرداپ:
در فرآیند این ایرداپ، پروژه BRAVO تعداد دو میلیون از توکنهای خود را بین شرکت کنندگان توزیع می نماید. شما با دریافت امتیازات بیشتر، به درجات یا لولهای بالاتر دسترسی خواهید یافت. به عنوان مثال با دریافت 1855 امتیاز در درجه یا لول "نقره" قرار خواهید گرفت که معادل با 579 توکن و به ارزش 58 دلار توکن می باشد (قیمت هر توکن BRAVO در فروش اولیه معادل با 0.1 دلار می باشد).

روش شرکت در ایرداپ:
1-به صفحه ایرداپ پروژه که ذیلاً معرفی شده است مراجعه نماید:
https://bit.ly/2DBxgsZ
2-در صفحه مذکور، بر روی گزینه Register کلیک و ثبت نام نمائید.
3-پس از ثبت نام و تائید ایمیل ارسال وارد سایت شده و به ترتیب کارهای خواسته شده را در حد امکان تکمیل نمائید.
نکته: به ازای هر زیرمجموعه 200 امتیاز اضافی دریافت خواهید نمود.
 
بالا