آژانس هواپیماییexchanging

فایلای هیدن شدم دیگه باز نمیشن

شروع موضوع توسط EvanGeline ‏9 ژوئن 2010 در انجمن موضوعات متفرقه - مرتبط با کامپيوتر

1. EvanGeline

EvanGeline Registered User

چند روز پیش ویندوز عوض کردم بعد اون هر چی فایل هیدن داشتم دیگه آن هیدن نمیشه... چند بارم ویندوز عوض کردم درست نشد، آنتی ویروسم فعاله و ... چی کار کنم؟ کسی تا حالا این مشکلو داشته؟ چاره ش چیه؟

2. mhdotcom

mhdotcom کاربر فعال موسیقی کاربر فعال

اولش میگی باز نمیشه بعدا" میگی آن هیدن (شو) نمیشه و احتمالا" فولدر آپشن هم نا پدید شده. در هر صورت باید آنتی ویروستو عوض کنی.

3. EvanGeline

نه عوض کردم آنتی ویروسو ولی درست نشد. فولدر آپشنم هست هنوز...

4. Mehdi14

Mehdi14 Registered User

سلام دوست عزیز , این مراحلی که میگم رو به ترتیب انجام بدید تا درست بشه :

برید روی منوی Start وینوزتون , Run رو کلیک کنید , و داخل کادرش تایپ کنید Regedit

حالا , در پنجره ای که باز میشه روی HKEY_CURRENT_USER کلیک کنید , بعد روی SOFTWARE , بعد روی Microsoft , بعد روی Windows , بعد روی CurrentVersion , بعد روی Explorer , بعد روی Advanced !

حالا تا اینجا که اومدید , در طرف راست پنجره , روی کلمه ی Hidden کلیک کنید , و Value اون رو به عدد 1 تغییر بدید !

کامپیوترتون رو یکبار Restart کنید و مشکل خودتو رو حل شده ببینید !

5. EvanGeline

ممنون. من رفتم این مراحلو بعد که رستارت کردم و دوبار همین مسیرو رفتم دیدم بازم رفته روی 2... اصلا فکر کنم مشکلش اینه که هر دفعه پنجره ی تنظیمات رو می بندی دوباره خود به خود میره روی همون حالت قبلی... مثلا هر دفه شو هیدن فایلز رو می زنم بعد که می بندم و باز می کنم دوباره می بینم رفته رو دونت شو... اینو چی کار کنم؟

6. ripek

ripek Registered User

دوست عزیز کلک بزن:دی
    فایل های هیدن شده تو, تو دایرکتوریه خودشون سرچ کن البته تو قسمت advanced گزینه search hidden files and folders رو تیک بزن اگه فایلات سر جاش باشن میاد وگرنه پریدن.

7. appbannerkhuniresbanner
  8. Phantom Hive

Phantom Hive کاربر تازه وارد

این نشون میده که ویروس روی سیستم شما درحال اجرا است.

بعضی وقت ها عوض کردن ویندوز هم باعث از بین رفتن ویروس نمی شود. مثلاً بعضی تروجان ها فایل autorun.inf خود رو روی تمام درایوهای سیستم می سازند. شما وقتی ویندوز رو عوض می کنید، به محض اولین دبل کلیک روی درایو هاردتون، ویروس دوباره اجرا می شود و کل سیستم رو آلوده می کند.

یک نرم افزاری هست به اسم WinNC که من همینجا باهاش آشنا شدم. :p
    با این نرم افزار هم فایل های Hidden رو می توانید ببینید و هم می توانید دنبال autorun.inf ها بگردید، اینجوری ممکن است بتوانید حداقل اسم ویروس رو شناسایی کنید.

درضمن مایکروسافت یک Task Manager بسیار پیشرفته دارد بنام Process Explorer.
    شاید بتوانید با این نرم افزار، پراسس ویروس رو که درحال اجرا است شناسایی کنید.

9. EvanGeline

مرسی دوستان برا جواباتون... فعلا مشکلم با همین روشی که ripek جان گفتن حل شد... این نرم افزاری که گفتید رو هم حتما امتحان می کنم... ممنون