برگزیده های پرشین تولز

فایل‌های dll رو چطور می‌شه ویرایش کرد؟

aftabgardan-cc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام؛

کسی می‌دونه چطور می‌شه فایل‌های dll رو ویرایش کرد؟:blush:

مثلا فایل KBDFA.dll رو چطوری ویرایش می‌کنند و جای حروف رو در ویندوز XP تصحیح می‌کنند؟ من می‌خوام این بلا رو به سر همون فایل در ویندوز ویستا بیارم:eek:

ممنون می‌شم راهنمایی کنید...

اگر این فایل‌ها قابل ویرایش نیست، کسی می‌دونه چطوری می‌شه جای بعضی حروف رو (روی کیبورد) در ویندوز عوض کرد؟

saeedsmk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4
سلام
خوب هستيد
ميشه بگيد اين مورد چه زبطي به برنامه نويسي داره ؟
درست اديت كردن Dll ممكنه به مهندسي معكوس مربوط باشه اما فكر نكنم به برنامه نويسي ربط داشته باشه .
از ar.shirazi و مهدي عزيز مي خواهم اين تاپيك رو به قسمت موضوعات متفرقه انتقال بده !
------------------------------------------------------------------------------------------------------
اما در مورد جوابتون در ويندوز هاي تا 2003 براي اديت كردن اين فايل ها از برنامه اي به اسم KEYBOARD LAYOUT MANAGER MEDIUM كمك گرفته ميشه كه برنامه نويس اون فكر كنم روسيه اي است.
سايت: http://www.klm32.com

اميدوارم كمك كنه
به اميد ديدار

aftabgardan-cc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام؛
والا من همه انجمن‌ها رو دیدم، فکر کردم شاید فایل dll برای برنامه‌نویس‌های حرفه‌ای آشناتر باشه...
حالا اگه صلاح می‌دونید، منتقل کنید جای دیگه...
به قول یکی از رفقا، اصل، خدمت به خلقه، حالا چه تو این انجمن، چه تو اون انجمن!! (شوخی بود، جدی نگیرید)

در مورد کمکتون، فکر کنم کارساز باشه، چون نوشته با ویندوز ویستا هم سازگاره، ضمن اینکه توی Help ویندوز هم من سرچ کردم و یه چیزایی تو همین مایه‌ها نوشته بود.
واقعا ممنون،
می‌رم تست کنم، ایشا الله که جواب بده...

بالا