برگزیده های پرشین تولز

فایل های فروش دانلودی در یک هاست، وردپرس در یک هاست

.LORD.

Registered User
لایک‌ها
87
سلام،

یک هاست (1) دارم که روش وردپرس نصب هست
افزونه edd هم نصب دارم روش.
میخام یک هاست دیگه (2) بگیرم، هر چی فایل برای فروش میزارم بره روی هاست 2 بره.

این کار رو چطور باید انجام داد؟

من میخام اگر نیاز شد به کسی دسترسی سی پنل رو بدم، توی اون هاستم هیچ فایلی که برای فروش گذاشتم توش نباشه،
یا کلا هر روش کاربردی دیگه ای که این کار رو بشه کرد.

Last edited:

ehsan_rafiei

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام،

یک هاست (1) دارم که روش وردپرس نصب هست
افزونه EDD هم نصب دارم روش.
میخام یک هاست دیگه (2) بگیرم، هر چی فایل برای فروش میزارم بره روی هاست 2 بره.

این کار رو چطور باید انجام داد؟
-------------------------------------------------------------------
دقیقا منظورتون رو نفهمیدیم :|
خوب لینک ارجاع فایل یا لینک دانلودشون رو بزار سر اون یکی هاستت :|

.LORD.

Registered User
لایک‌ها
87
-------------------------------------------------------------------
دقیقا منظورتون رو نفهمیدیم :|
خوب لینک ارجاع فایل یا لینک دانلودشون رو بزار سر اون یکی هاستت :|

به این دلیل میخام این کار رو کنم که اگر دسترسی به کسی بدم دیگه به فایل های دانلودیم دسترسی نداشته باشه.

ehsan_rafiei

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
به این دلیل میخام این کار رو کنم که اگر دسترسی به کسی بدم دیگه به فایل های دانلودیم دسترسی نداشته باشه.
------------
میتونی لینک رو به ایمیل طرف ایمیل بفرستی و یا یه کار بهتر !
با افزونه Download-montior یا Wp-filebase لینک های دانلود غیر مستقیم برای آی پی اختصاصی بساز ( مثله آپلود بوی و یو اپلود که لینک فقط برای آی پی تو کار میکنه )

tehran_games

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
492
در EDD جایی که می خواهی فایل را تعریف کنی، آدرس فایل را External Server بده و یک زیردامنه از سایت را بده که سرور دانلود بهش وصل شده.

.LORD.

Registered User
لایک‌ها
87
در EDD جایی که می خواهی فایل را تعریف کنی، آدرس فایل را External Server بده و یک زیردامنه از سایت را بده که سرور دانلود بهش وصل شده.

من میخام اگر نیاز شد به کسی دسترسی سی پنل رو بدم، توی اون هاستم هیچ فایلی که برای فروش گذاشتم توش نباشه،
الان من فایل هام رو توی یک هاست دیگه نگه دارم و طبق چیزی که گفتید عمل کنم، آیا خود پلاگین لینک رو تغییر میده و تنظیمات رو انجام میده روی لینک که مثلا بعد از 24 ساعت یا 72 ساعت منقضی میکنه لینک رو ....؟ یا نه لینک مستقیم میشه برای کاربر مشتری که خرید میکنه.

.LORD.

Registered User
لایک‌ها
87
------------
با افزونه Download-montior یا Wp-filebase لینک های دانلود غیر مستقیم برای آی پی اختصاصی بساز ( مثله آپلود بوی و یو اپلود که لینک فقط برای آی پی تو کار میکنه )

میگید که هر موقع کسی خرید کرد، دستی بیام و لینک مستقیم که در سرور هست رو برای کاربر ایمیل کنم ؟

یا برای مورد دوم که گفتید ،میگید که فایل هام که در هاست دانلود گذاشتم رو غیر مستقیم کنم و طوری کنمش که برای هر آی پی که ایجاد میکنه لینک رو کار کنه؟
الان کاربر محصول رو خرید میکنه، بعد خرید یک صفحه که لینک دانلود توش هست براش میاد، اونجا لینک رو جنریت میکنه، و دانلود میکنه فایل رو، اینجا کار بر مشتری اگر اون لینکی که توش جنریت میکنه لینک دانلود رو، اگر اون لینک رو به اشتراک بزاره همه میتونن باز دانلودش کنن.

ehsan_rafiei

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
میگید که هر موقع کسی خرید کرد، دستی بیام و لینک مستقیم که در سرور هست رو برای کاربر ایمیل کنم ؟

یا برای مورد دوم که گفتید ،میگید که فایل هام که در هاست دانلود گذاشتم رو غیر مستقیم کنم و طوری کنمش که برای هر آی پی که ایجاد میکنه لینک رو کار کنه؟
الان کاربر محصول رو خرید میکنه، بعد خرید یک صفحه که لینک دانلود توش هست براش میاد، اونجا لینک رو جنریت میکنه، و دانلود میکنه فایل رو، اینجا کار بر مشتری اگر اون لینکی که توش جنریت میکنه لینک دانلود رو، اگر اون لینک رو به اشتراک بزاره همه میتونن باز دانلودش کنن.
در خصوص ایمیل افزونه های زیادی هستن ! که خودکار برای کاربر ایمیل میکنن ! این یه مورد !
در خصوص ماهیت افزونه Download monitor و wp-filebase و ... میتونی توشون محدودیت تعداد دانلود بر اساس آی پی ، کشور و ... بدی خیلی آپشن ریز داره
مثلن میتونی تنظیم کنی هر آی پی فقط یه بار بتونه وارد لینک بشه یا مثلا بعد از یه دفه دانلود دیگه دانلود نشه و ....

tehran_games

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
492
الان من فایل هام رو توی یک هاست دیگه نگه دارم و طبق چیزی که گفتید عمل کنم، آیا خود پلاگین لینک رو تغییر میده و تنظیمات رو انجام میده روی لینک که مثلا بعد از 24 ساعت یا 72 ساعت منقضی میکنه لینک رو ....؟ یا نه لینک مستقیم میشه برای کاربر مشتری که خرید میکنه.

همه کارهایی که گفتید را خودش انجام می دهد

.LORD.

Registered User
لایک‌ها
87
همه کارهایی که گفتید را خودش انجام می دهد

اینی که میگید هاست دانلود رو لینکش رو در External Server بزارم و بعدش EDD میاد و لینک رو تغییر میده و ... درست
ولی همون لینک مستقیم هاست دانلود که در EDD میزارم، هر کی رو دسترسی بدم راحت میتونه از لینک مستقیم دانلود کنه کافیه پست رو ادیت کنه و لینک دانلود اونجا دیده میشه.
درسته ؟

.LORD.

Registered User
لایک‌ها
87
------------

این افزونه هایی که گفتید رو باید در هاست دانلود نصب کنم؟
پس در هاست دانلود هم وردپرس نصب باید بشه درسته؟

a_mogheimi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اگه هیچ کدوم از موارد بالا براتون کار ساز نشد edd-remote برای همین کار نوشته شده البته رایگان نیست .

بالا