فراخوان از اساتید وی بی سایت برای همفکری برای آموزش ویژوال بیسیک

شروع موضوع توسط saalek110 ‏10 ژوئن 2007 در انجمن Visual Basic 6

1. saalek110

saalek110 Registered User

با سلام خدمت تمامی اساتید
    آقا سعید(مدیر تالار) - بلا بلای عزیز - سعید وی بی عزیز- آقا مصطفی - پرهام عزیز و همه بزرگواران.

من یک تاپیک آموزش ویژوال بیسیک قبلا زدم لینک. ولی ناقص است . و خیلی ها تقاضای ادامه آن را داده اند.

و من چون این تالار را مهد وی بی اینترنت فارسی می دانم و می دانم افراد زیادی در اینجا تجربه خیلی زیادی در این زبان دارند خواستم کمک فکری بگیرم.

من خودم راستش زیاد وی بی بلد نیستم. یعنی فقط برنامه های ساده ساخته ام. و فقط یک چیز گنگ از کار پیشرفته در ذهنمه. و نمی خواهم تاپیک دچار پس و پیش و زیگزاگ رفتن بشود. به همین خاطر گفتم اینجا و یک تاپیک هم در اینجا نظر خواهی کنم. و سنجیده گام بردارم.
    البته نظرم اینه که مدام در اینجا در ارتباط باشم. تا آموزش به یک جای مناسب برسد.

دو آموزش هم دارم در سی پلاس و سی شارپ . برای این میگم که شاید کمک کنه برای ارتباط با شما.

نیاز زیادی هم به کتابهای وی بی و سایتهای آموزشی و هر چیر دیگه دارم. سرعت دانلودم 6 (یعنی ساعتی 30 مگا. ) و دائمی است.

خلاصه:

دو چیز الان من می خواهم:
    یک دورنمایی از ادامه کار با توجه به پستهایی که تابحال در تاپیک زده شده .
    منابع برای پست زدن عناوینی که شما و دوستان دیگر مطرح کرده اید
    .

2. برترین مرکز خرید و فروش وب سایت
  3. saeedsmk

saeedsmk مدیر بازنشسته

سلام سالك جان
    خوب هستيد
    عزيز خودتان كه استاد هستيد
    والا بايد كاملا بخونمشون تا بتونم چيزي يگم البته اگر براي گفتن چيزي باشه ( يعني من چيزي بلد باشم كه بتونه كمك كنه )
    در زمينه سايت چند تاپيك داشتيم كه سعس ميكنم پيدا كنم و بگزارم اما در مورد كتاب فكر كنم اين كمكت كنه :
    http://forum.persiantools.com/t64170.html
    راستي سالك جان چرا اينجا يك همچين تاپيك نميزني؟
    به اميد ديدار

4. saalek110

سلام سعید جان.
    من عجله ندارم. مطالعه کنید.
    راجع به منابع ممنون. نگاه می کنم.
    راجع به آموزش در اینجا: من به همین فکر هستم. ولی نمی خواهم تاپیک ناقصی باشد برای همین می خواهم از اول کار عناوین مشخص باشه و با نظر اساتید چهارچوب شکل بگیره.

5. saalek110

من پیشنهادم اینه که در تاپیکهای مجزا سرفصل ها گفته بشه و بعد تاپیکها بهم چسبانده شود.

6. On Parole

On Parole کاربر تازه وارد

بابا وی بی 6 که دیگه قدیمی شده !
    وقت خودتون رو روی یه چیز فسیل شده نزارید !

7. saeedsmk

saeedsmk مدیر بازنشسته

سلام
    خوب هستيد
    حيلي چيز ها قديمي شده مثل اسمبلي ايا ياد گرفتن ان ضرر دارد ؟
    سالك جان دارم مطالعه ميكنم!
    به اميد ديدار

8. خرید بیت کوین
  9. saalek110

کدنویسی پایه - کنترل و طرز استفاده - ابزارهای عمومی محیط ویژوال استودیو ( IDE ) .اینها تقریبا محتوای اون تاپیک است.
    حالا که قراره تاپیک جدیدی ساخته بشه اینها را هم از اول نوسازی می کنیم. ولی بعد این مباحث را من می خواهم بدانم چه سرفصلهایی است.
    مثلا در تاپیک (( دوستداران دانش برنامه نويسی ويژوال بيسيک )) شما راجع به خلق شی در زمان اجرا گفتید. چنین مباحثی منظور من است.
    و یک قسمت هم مثلا type . و بحث روی آن.
    یا یک قسمت بحث راجع به ماژول و کلاس ماژول.
    که من خودم در هر سه بحثی که بالا نام بردم مشکل دارم .

راجع به منبع هم منظور من منابع انگلیسی است.
    مطالب فارسی نیاز به ذکر دوباره ندارد چون خودش آماده استفاده است. همین که شما لینک دادید کافی است برای مراجعه و مطالعه.

نظرتان راجع به این کتابها چیه؟
    http://www.flazx.com/category26.php

اما یک مسئله:
    آقا سعید شما همیشه به من لطف دارید ولی می خواهم با این تاپیک مثل تاپیکهای دیگر رفتار کنید. یعنی اصلا نمی خواهم وقت با ارزش شما را بگیرم.
    من خودم هم بیشتر مشغول دات نت هستم. ولی وقتی موقعش برسه یکی دو روزه مقدار زیادی از مطالب را جمع آوری و مطرح می کنم.
    فقط این تاپیک باشه برای همفکری تا من زیاد بیراهه نروم و از نظرات اهل موضوع استفاده کنم.

عسل طبیعی و گرده گل ایرانیavanak  همکاری در فروش