برگزیده های پرشین تولز

فراخوان از کاربران حرفه ای و متخصص برای زدن یک فروم مرجع و تخصصی

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
با سلام خدمت تمامی دوستان
خب این چند وقته من توی این فکر بودم و خیلی هم روی این موضوع کار کردم.خب موضوع بحث به شرح زیر است :

هدف پروژه : ایجاد بزرگترین و بهترین فروم تخصصی و مرجع در زمینه موضوعات مختلف

توضیح : از آنجا که تا بحال من شخصا فرومی رو ندیدم که در زمینه تمامی موضوعات بصورت واقعا تخصصی عمل کنه و نیاز کاربران رو از هر لحاظ تونسته باشه برآورده کنه تصمیم گرفتم که یک گروه 4 الی 5 نفره از بهترین نفرات رو تشکیل بدیم تا با همکاری یکدیگر فرومی رو راه اندازی کنیم که نه تنها در یک بخش خاص بلکه در تمامی بخش ها بصورت تخصصی کار کنه و در واقع در هر مبحثی مرجع باشه
ما گروهی رو میخواهیم تشکیل بدیم که مثلا این چهار نفر تخصصشون مثل هم نباشه و هرکدام در یک مبحث دارای تخصص باشن
یعنی از این گروه 4 یا 5 نفره هرکدام مسولیت بخشی رو که در اون تخصص داره به عهده بگیرن
چون این طوری کار سریع پیش میره و هر کی کار خودشو انجام میده و فروم از هر لحاظی برای کاربران تخصصی میشه و تمام نیاز اونا رو برآورده میکنه و همین باعث معروفیت فروم و افزایش کاربران میشه
بعنوان مثال از جمله بخش هایی که در فروم راه اندازی میکنیم اینها هستش :

1- بخش کامپیوتر 2- بخش موبایل 3- بخش ماهواره 4- بخش اتومبیل 5-بخش الکترونیک 6- بخش بحث آزاد

اگر کسی با این ایده موافق بود اینجا مطرح کنه تا بقیه موضوع رو هم بگم

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
احسان چرا عصبانی میشی حالا؟
184.gif

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
با سلام خدمت تمامی دوستان
خب این چند وقته من توی این فکر بودم و خیلی هم روی این موضوع کار کردم.خب موضوع بحث به شرح زیر است :

هدف پروژه : ایجاد بزرگترین و بهترین فروم تخصصی و مرجع در زمینه موضوعات مختلف

توضیح : از آنجا که تا بحال من شخصا فرومی رو ندیدم که در زمینه تمامی موضوعات بصورت واقعا تخصصی عمل کنه و نیاز کاربران رو از هر لحاظ تونسته باشه برآورده کنه تصمیم گرفتم که یک گروه 4 الی 5 نفره از بهترین نفرات رو تشکیل بدیم تا با همکاری یکدیگر فرومی رو راه اندازی کنیم که نه تنها در یک بخش خاص بلکه در تمامی بخش ها بصورت تخصصی کار کنه و در واقع در هر مبحثی مرجع باشه
ما گروهی رو میخواهیم تشکیل بدیم که مثلا این چهار نفر تخصصشون مثل هم نباشه و هرکدام در یک مبحث دارای تخصص باشن
یعنی از این گروه 4 یا 5 نفره هرکدام مسولیت بخشی رو که در اون تخصص داره به عهده بگیرن
چون این طوری کار سریع پیش میره و هر کی کار خودشو انجام میده و فروم از هر لحاظی برای کاربران تخصصی میشه و تمام نیاز اونا رو برآورده میکنه و همین باعث معروفیت فروم و افزایش کاربران میشه
بعنوان مثال از جمله بخش هایی که در فروم راه اندازی میکنیم اینها هستش :

1- بخش کامپیوتر 2- بخش موبایل 3- بخش ماهواره 4- بخش اتومبیل 5-بخش الکترونیک 6- بخش بحث آزاد

اگر کسی با این ایده موافق بود اینجا مطرح کنه تا بقیه موضوع رو هم بگم

عالیه
فکر کنم فاروم خوبی بشه
با توجه به اینکه دارن بقیه فارو م ها با مرگ مواجه میشن
میتونی بخش نرم افزار هم داشته باشی
البته اگه تو زیر مجموعه کامپیوتر در نظر نگرفته باشی

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
خوبه . بخش علم و دانش و یا صنعت رو هم اضافه کنی بهتر میشه .

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
برای اینکه فورامت بگیره باید توی فورامت راحت باشیم و محدودیت از هر نوع برای کاربران درست نکنی و بتونیم هر چیزی که دلمون خواست بنویسیم ، اونوقت فورام خوبی میشه

که حتی بتونیم به همدیگه و مخصوصا به خودت فحش بدیم :happy: اونم فحش های آبدار :D
و گرنه برو دنبال کارت داداش

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
برای اینکه فورامت بگیره باید توی فورامت راحت باشیم و محدودیت از هر نوع برای کاربران درست نکنی و بتونیم هر چیزی که دلمون خواست بنویسیم ، فورام خوبی میشه

که حتی بتونیم به همدیگه و مخصوصا به خودت فحش بدیم اونم فحش های آبدار

175.gif

در ضمن منم پای ثابت فارومت هستم

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
به نقل از ehsan :
این تاپیک جاش اینجاست؟؟؟
می برم بخش کامپیوتر
شرمنده.آخه گفتم چون بخش گفتگوی آزاد هست هر پستی بزنیم مشکلی نداره.چون بعضی از دوستان هم در مورد مبحث کامپیوتر تاپیکهایی باز کرده بودن و مشکلی بوجود نیومده بود

به نقل از من :
برای اینکه فورامت بگیره باید توی فورامت راحت باشیم و محدودیت از هر نوع برای کاربران درست نکنی و بتونیم هر چیزی که دلمون خواست بنویسیم ، فورام خوبی میشه

که حتی بتونیم به همدیگه و مخصوصا به خودت فحش بدیم :happy: اونم فحش های آبدار :D
موندم شما رو هنوز چرا بن نکردن

به نقل از Opera 8.0 :
175.gif

در ضمن منم پای ثابت فارومت هستم

ببینید فکر کنم همگی منظورم رو متوجه نشده باشین.منظور من سایت خودم نیست بلکه زدن یک فروم بطور شریکی و گروه 5 نفره از بهترین نفرات هستش که هرکدام تخصصشان در یک زمینه خاص هست
حالا هدف هم که مشخصه.رساندن فروم به اوج و تبدیل آن به یک فروم مرجع که تمامی نیازها رو برآورده کنه.هر کس هم بخش مربوط به خودش رو اداره میکنه و کار به کار کس دیگه ای نداره.این تقسیم وظایف باعث میشه که فروم نه از یک جهت بلکه از تمامی جهات پیشرفت کنه
از نظر هزینه هم فکر نکنم اونقدر باشه که کسی در توانش نباشه این پول رو بده.مثلا اگه بخوایم یک هاست 500 مگی رو بگیریم و هزینش رو 5 نفر بدن هر نفری فقط سالیانه مبلغ 6000 تومان رو باید بدن که فکر نکنم مبلغ زیادی باشه
اگه جناب اپرا موافق باشن ما فقط به 3 نفر دیگه جهت اداره بخش های ماهواره ، اتومبیل و احیانا بخش آزاد فروم نیازمندیم
البته هر کدام از این بخشها دارای زیر شاخه های زیادی هستند.بعنوان مثال بخش کامپیوتر دارای زیر شاخه های نرم افزار ، سخت افزار ، اینترنت و شبکه ، بازیهای کامپیوتری ، کرک و سریال برنامه و... میباشد
در ضمن خود این گروه 5 نفره هم زیر شاخه داره.زیر شاخه اون بهترین نفرات برای اداره زیر شاخه های اداره شده هست
شاید بعضی ها بگن حالا این کار چه سودی برامون داره .از نظر سود هم خب مسلما وقتی فروم رو 5 نفر اداره کنن سریع ترقی میکنه و بعدا میشه از طریق این کار پول دراورد.کاری که الان خود همین جا داره انجام میده
و من قول میدم اگه این گروه تشکیل بشه طی 1 سال فروم حداقل 17000 و حداکثر 20000 کاربر عضو داشته باشه

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
بالا