• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فراخوان جذب نویسنده و مترجم (برای سایت تخصصی گجت و فناوری)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

c@rn@ge

Registered User
تاریخ عضویت
28 جولای 2010
نوشته‌ها
113
لایک‌ها
22
با سلام
همونطور که میدونید این روزا دیگه برای چرخوندن سایت هم باید از نویسندگان مجرب استفاده کرد و توانایی اداره کردن هر سایتی با توجه به گذاشتن مطلب برای مدیرانش کمی سخت شده. از این رو ما هم تصمیم گرفتیم تا با جذب کسانی که واقعا میخوان در این راه کاری رو انجام بدن بتونیم وارد دوره دیگه ای از سایت بشیم.
در هر صورت، سایت، یک سایت تخصصی هست (وردپرس) و در مورد گجت ها شامل موبایل ها تبلت ها، اخبار فناری، کامپیوتر ها و ... میشه. پس کسی که میخواد درش فعالیت کنه اول باید این رو مدنظر داشته باشه. دومین مورد این که سایت با اهداف بالاتری زده شده و صرفا کپی-پیست کردن مطالب اصلا و به هیچ وجه مدنظر نبوده. اگه کسی میخواد مطلب از جایی کپی کنه (حتی اگه مطلب رو هم تا حدود زیادی تغییر بده) اصلا نیاد اینجا بهتره. جایی برای همچین کسانی نیست. سومین مورد نوع مطالب ما هست که به 3 دسته معطوف میشه و نویسنده باید با هماهنگی ما توی یکی (یا بیشتر) از گروه ها عضو باشه و مطالب تعیینی رو بذاره. گروه های ما شامل 3 بخش اخبار، مقالات و مطالب کوچک میشن که باز این دسته آخر رو در مذاکرات بعدی بیشتر بهش اشاره میشه. این دسته مطالب کوچک کارش خیلی خیلی آسون تره پس اگه کسی هم هست که خیلی خوب از پس بخش های دیگه بر نمیاد شاید بتونه با این بخش کاری بکنه.
ترجمه هم بخش بالایی رو در اینجا ایفا میکنه. چون اکثر مطالب ما ترجمه منایع مهم و به روز خارجی هستن (که در صورت عضویت در تیم این منایع معرفی خواهند شد به شما)، یعنی هم بخش مقالات و هم بخش اخبار میشه ترجمه اون ها + اطلاعاتی که نویسنده میتونه در اون اضافه کنه. ضمنا اینکه در بخش مقالات، مطالبی که باید گذاشته بشه و ترجمه بشه رو ما انتخاب میکنیم و بعد شما کار رو انجام میدید. ولی بخش اخبار دیگه بر صلاح دید خودتون هست که باز هم این مورد رو هم توضیحات تکمیلی رو در مراحل بالاتر میپردازیم بهش.
و البته مورد مهمی که وجود داره دستمزد دوستان هست. ما دستمزد کسانی رو که با ما همکاری میکنن با توجه به بخش هایی که ما داریم (3 بخشی که در بالا توضیحاتی رو دادیم) بهشون تقدیم میکنیم. این مبلغ هم شاید خیلی زیاد نباشه ولی درست مثل تمام نشریات با این مضمون هست و فرقی با اونا نداره. با توجه به اینکه خودمون سابقه چنین کار هایی رو داریم پس میدونیم که مجله چاپی که 3-4 ساله داره منتشر میشه چقدر دستمزد میده به هرکس و ما سعی کردیم اون مبلغ هارو 1.5 تا 2 برابر کنیم و برای سایت خودمون بذاریم. فکر میکنم کاملا هم منصفانه باشه البته.
پس مترجمین گرامی و نویسندگان. هر چه زودتر تا جاها پر نشده اقدام کنید چون تحریریه سایت خیلی جا نداره و البته هرچه افراد بیشتر باشن هم باید هزینه کمتری به هر نفر پرداخت کرد.
منتظر پیام هاتون هستیم. ترجیحا پ.خ بدید.
با تشکر از همگی شما.
 

Nader FN

Registered User
تاریخ عضویت
3 نوامبر 2009
نوشته‌ها
1,213
لایک‌ها
118
پی ام دادم خدمتتون.
 

c@rn@ge

Registered User
تاریخ عضویت
28 جولای 2010
نوشته‌ها
113
لایک‌ها
22
دوستان به چند نفر دیگه هم احتیاج داریم. پس سریع تا جا ها پر نشده پ.خ بدید.
با تشکر.
 

dollarist

Registered User
تاریخ عضویت
28 نوامبر 2005
نوشته‌ها
213
لایک‌ها
45
پیام خصوصی فرستادم خدمتتون.
 
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا