برگزیده های پرشین تولز

فراخوان جهت مشارکت كاربران فروم براي بدست آوردن سریالهای محبوب

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
سلام خدمت دوستان عزيز

من بسيار ديده ام كه دوستان فراخواني را براي بدست آوردن سريال و يا فيلم محبوب خود ايجاد مي كنند .
اين فراخوان با قضيه خريد و فروش فيلم در بازارچه تفاوت دارد . چون در اين فراخوان دوستان بدون نيت كسب درآمد و تنها براي علاقه خودشان تصميم به خريد يك مجموعه مي كنند و با تقسيم شدن هزينه تهيه اين مجموعه بين علاقه مندان هيچكدام از كاربران هم با هزينه زيادي مواجه نمي شوند .
همانطور كه دوستان اطلاع دارند تهيه برخي از اين مجموعه ها بسيار هزينه در بر دارد .

پس از بحث و گفتگو پيرامون اجرايي كردن اين طرح با چند تن از كاربران فعال انجمن سينما ( مانند جناب zirnevis ) نتيجه نهايي تقديم شما مي گردد .

قوانين :

1 - در اين تاپيك و در انجمن سينما در مورد تهيه مجموعه هاي سينمايي و سريالي تنها به شكل مشاركت كاربران مطلب ارسال مي گردد .

2 - هر گونه خريد و فروش در اين تاپيك و انجمن ممنوع است .

3 - با افرادي كه قصد انحراف تاپيك را داشته باشند و بخواهند از اين حركت مشاركتي سو استفاده كنند برخورد خواهد شد .

4 - اگر مشاهده شود كه كاربري به قصد دريافت يك مجموعه از طرح مشاركتي و فروش آينده آن در بازارچه وارد خريد مشاركتي شده است ؛ قطعا جريمه هايي براي كاربر ( كاربران ) خاطي در بر خواهد داشت .

5 - از كاربران فعال اين انجمن درخواست مي كنم براي حفظ آرايش انجمن و تداخل مشاركت هاي مختلف از ايجاد تاپيك هاي مشابه خودداري نماييد و هر گونه طرح مشاركتي در اين تاپيك مطرح گردد . به همين دليل تاپيك را Sticky مي كنم تا هميشه در اختيار دوستان باشد .

6 - اگر دوستان پيشنهاد / انتقاد در مورد قوانين داشتند لطفا در پي ام مرا در جريان بگذارند و از نوشتن در تاپيك خودداري نماييد .

7 - براي پيگيري هاي بعدي جناب Zirnevis اعلام آمادگي كرده اند .

8 - تاپيك هاي تكراري در اين مورد بسته خواهد شد .

موفق باشيد .

zirnevis

Registered User
لایک‌ها
8
سلام به همه دوستان و تشکر از دوست عزیزمان بهروز

دوستانی که سریال یا برنامه های تلویزیونی دارند و می خواهند به دیگر دوستان فروم برسانند در این تاپیک اعلام کنند و یا می توانند به صورت پیام خصوصی به من اعلام کنن و بگن آیا خودشان مایل به پخش آن هستن یا این امر را به کس دیگری محول می کنن . در ضمن دوستانی که مایل به داشتن برنامه های محبوب خود هستن لطف هم کنن یک لینکی بدن تا بدانیم کدام برنامه مد نظر شماست .
توضیح به دوستان اینکه تمام این سریالها به صورت رایگان (فقط هزینه dvd یا cd خام + ارسال) در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت . در مورد برنامه هایی که با جمع بندی اعضا قرار می شود خریداری شود متفاوت خواهد بود و درصد ناچیزی برای بازگشت سرمایه بانیان آن از کاربران اخذ و به بانیان این امر عودت داده می شود تا همه به یک میزان مشارکت کرده باشن .

دوستان اگر پشنهادی در زمینه ارتقا این تاپیک دارن به دوست خوبمان بهروز به صورت پیام خصوصی اعلام کنن .

منتظر اعلام مشارکت دوستان صاحب سریال هستیم . از توجه همگی دوستان هم تشکر می کنیم .

موفق و همواره پیروز باشید.

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
خب من دوتا سریال بیشتر ندارم و نمیدونم که چقدر محبوب هستند!
سریال هزار دستان و سریال امام علی!
تمایل هم دارم سریال کامل سلطان صاحب قران و ارتش سری (ترجیحآ زبان اصلی) بگیرم از دوستان!

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
ضمن اینکه سریال Prison Break هم دارم که البته هنوز تموم نشده!
در تلویزیون ایران هم پخش نمیشود در شبکه هایی هم که معمولا در ایران میبینید نشون نمیدهند اما سریال بسیار جذابی هست
اطلاعات بیشتر

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
سريال ارتش سري را ظاهرا دوست خوبمان جناب zirnevis گرفته اند كه در برنامه كاري خود ارايه خواهند كرد .

سريال بي نظير " هزار دستان علي حاتمي " را من هم مي خواهم .سالها هم به دنبالش بودم اما جايي پيدا نكردم .

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
سريال ارتش سري را ظاهرا دوست خوبمان جناب zirnevis گرفته اند كه در برنامه كاري خود ارايه خواهند كرد .

سريال بي نظير " هزار دستان علي حاتمي " را من هم مي خواهم .سالها هم به دنبالش بودم اما جايي پيدا نكردم .

من در خدمت هر دو عزیز هستم! :D
سریال هزار دستان روی 10 سی دی با کیفیت نسبتآ مناسب دارم میتونم تقدیم کنم!

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,349
عالیه...بالاخره این قضیه به همت دوستان مخصوصا استاد زیر نویس و استاد بهروز از اون حالت قبلی که خیلی دردسر داشت داره خارج میشه..منم که پایه ثابت هستم..
126fs3315323.gif

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
جناب oemgroup فکر کنم که کاملآ شفافه اینجا قصد خرید و فروش نیست
هر کس سریالی داره در اختیاره سایر دوستان قرار میده!
اگر شما هم همین قصد رو دارید که هیچ!
اگر نه لطفآ به قسمت بازارچه مراجعه کنید!
باور کنید اونجا مشتری بیشتر دارید!!!!

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
سلام به همه دوستان و بزرگواران

اول از همه ميخواستم يک تشکر از برادران بهروز و زيرنويس بکنم که اين تاپيک رو راه اندازی کردن. بسيار ممنون و سپاسگزار :happy:

دوم اينکه الان چند روزه اين بحث در بين دوستان حاضر در تاپيک انيميشن هست که سريال های نآياب رو با کمک هم، مثل سريال جنگجويان کوهستان که با موفقيت تهيه شد، خريداری کنيم. البته سعی ما همه در اينست که اگه تورنتی وجود داره، در وحله اول سريال ها رو دانلود کنيم و من چون اينترنت با سرعت بالا در اختيارم هست، ميتونم گوشه اي از کار رو به عهده بگيرم. در صورت عدم وجود تورنت، اقدام به خريد ميکنيم.

خريد های داخل ايران رو که فکر کنم برادر زيرنويس به عهده بگيرن. در مورد خريد های خارجی من ميتونم در خدمت دوستان باشم. البته تا اونجا که ميدونم کمک در راهه، و امکان داره دوستان ديگه هم بتونن کمک کنند:happy:. در هر صورت در مورد من چند نکته هست که بهتره الان خاطر نشان کنم:

1- همون طور که اکثر دوستان ميدونن من مقيم کانادا هستم، در نتيجه اگه سريالی مد نظر بقيه بود که در ebay.ca و يا amazon.ca بشه خريداری شود، در اين صورت من اون سريال را ميخرم و برای دوستان ميفرستم. :)

2- ترجيحاً از همين 2 سايت به من لينک بديد، چون من مايل نيستم که شماره کرديتم رو وارد سايت های گمنام بکنم.:cool:

3- لطفاً هر کدوم از دوستان که مسافری (در کانادا يا امريکا) دارن که در راه آمدن به ايران هستن و ميتونن زحمت آوردن چند dvd رو متحمل بشن، به من يک خبر بدن که من سريال های خريداری شده رو به آدرسشان پست کنم که زودتر به دست دوستان برسه.:D (حالا نه فقط برای اين سريال ها، برای انيمه هايی که ميخوام براتون بفرستم هم اين امر حياتی هست!:lol: )

4- در حال حاضر نزديک ترين مسافری که من دارم پدرم هستن که بين 1-3 ماهه ديگه به ايران بر ميگردن.;)

5- نترسين!:lol: اين کار شدنيه ;)و من به کمک برادران شينوبی و لرد سياه يکبار تا الان اين کار رو کرديم.

6- در مورد هزينه ها ، دوستان توجه کنن که من در ايالت BC زندگی ميکنم که حدود 12.5% تکس (GST,PST) به هر خريدی اضافه ميشه:(، بعلاوه هزينه shipping و handling

7- من اگه خودم هم مايل به خريد سريالی نباشم باز هم برای دوستان تهيه اش ميکنم.

من چند تا پيشنهاد هم دارم:D:

1- اگر همه موافق باشن، original هر سری رو به اولين پيشنهاد دهنده خريد (کسی که لينک خريد و غيره را پيدا ميکند) بدهيم.:)

2- خريد ها را در صورت به حد نساب رسيدن دوستان طوری که سهم معقولی به هر نفر بيوفته انجام بدهيم.:)

3- اين مسئله پيش ميآد که دوستانی که بعد از خريد يک سريال متوجه ميشن و آن سريال رو تقاضا ميکنن، به چه نحوی بايد سريال رو بهشون بديم؟ پيشنهاد من اينه که به نصف يا هر مقدار مناسب ديگه اي که مورد توافق همه هست ، به بقيه دوستان داده بشه، و اين پول بين دوستانی که در اول خريد مشارکت داشتن، تقسيم بشه!:) (البته فقط در حد پيشنهاد. بازم تاکيد ميکنم که بحث خريد و فروش اينجا مطرح نيست، فقط ميخواهيم از اجحاف شدن حق خريدارهای اول جلوگيری کنيم!):eek:

4- اگر با بند 3 موافق بودين، بهتره که يک نفر هم داوطلب پخش سريال ها بشه که همون يه نفر بتونه هساب و کتاب ها را نگه دارد.:)

خوب فکر کنم من خيلی سر همگی رو درد آوردم:blush:، فقط ميخواستم به عنوان يه کسی که تجربه قبلی تو اين کار داشته، نکاتی که به ذهنم ميرسيد رو بگم، که در آينده مشگل زا نشود.:happy:

فکر کنم بهتره الان ديگه پيشنهاد بديم که دنبال چه چيز هايی هستيم و کجا و به چه قيمتی ميشه خريدشان؟!;)

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
من در خدمت هر دو عزیز هستم! :D
سریال هزار دستان روی 10 سی دی با کیفیت نسبتآ مناسب دارم میتونم تقدیم کنم!

چقدر خوشحالم از اين خبر
اين سريال به اعتقاد من شاهكار است و تنها دستان تواناي مرحوم علي حاتمي مي توانست چنين شاهكاري را خلق كند .

عالیه...بالاخره این قضیه به همت دوستان مخصوصا استاد زیر نویس و استاد بهروز از اون حالت قبلی که خیلی دردسر داشت داره خارج میشه..منم که پایه ثابت هستم..
126fs3315323.gif

خيلي خوبه كه دوست عزيزمان استاد RAX هم در اين تاپيك حضور دارند و اين دلگرمي خوبي است براي ادامه كار .
مي توان از تجربيات اين دوستان بزرگوار هم بهره مند شويم :happy:
استاد " زيرنويس " هم كه مقدمات كار را به بهترين شكل آماده نموده اند .

من هم در اين گوشه كنار ها مي ايستم و اگر كاري از دستم بر آمد دريغ نمي كنم تا دوستان علاقه مند حتما با بهترين كيفيت ممكن به مجموعه هاي مورد علاقه شان برسند . :)

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
بانو linghuchong

سپاس شما را .

براي قبول اين زحمات و اينكه همه مي دانيم براي شما زحمتي افزون دارد . اميدوارم بتوانيم قدر اين موقعيت بدست آمده را بدانيم .

من اگه خودم هم مايل به خريد سريالی نباشم باز هم برای دوستان تهيه اش ميکنم.
اين نهايت بزرگواري شما را مي رساند .

اگر همه موافق باشن، original هر سری رو به اولين پيشنهاد دهنده خريد (کسی که لينک خريد و غيره را پيدا ميکند) بدهيم.
من هم موافق هستم و اين در عين عدالت است .

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
بانو linghuchong
سپاس شما را .
براي قبول اين زحمات و اينكه همه مي دانيم براي شما زحمتي افزون دارد . اميدوارم بتوانيم قدر اين موقعيت بدست آمده را بدانيم .
برادر بهروز
منو شرمنده ميکنين!:blush: خوشحال ميشم اگه بتونم کمکی به دوستان بکنم.:happy:

اميدوارم که اين امر با موفقيت جلو بره!

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
واقعا كه عاليه . بهتر از اين نميشه . بايد ديد چه سريالي طرفدار بيشتري داره تا تهيه اون ارزش بيشتري پيدا كنه

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
دوستان در ضمن ميتونين ليست سريال ها و انيمه های موجود که تا الان توسط من بقيه دوستان تهيه و دانلود شده رو از لينک زير با اسم animelist دانلود کنيد:

http://www.4shared.com/dir/1531706/f9971e81/sharing.html

برای تهيه عناوين اين ليست اگه در تهران هستين با برادران دنيل و شينوبی و امير تماس بگيرين و اگر شهرستانيد با لرد سياه.
البته من سعی ميکنم به طرز دقيق تری اين مطالب رو در صفحه اول ليست بزارم که کاملن معلوم باشه.:)

در ضمن به اين ليست ميتونين anne of green gables (آن شرلی) و road to avonlea (داستان های جزيره) را هم اضافه کنيد.:happy: (البته با اجازه برادر شينوبی) :blush:

من هم احتمالاً اين ماه شروع به دانلود سريال های beastmaster و smallville ميکنم و شايد اگر تورنتش پيدا بشه سريال live-action little men ادامه زنان کوچک;)

blacklife1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بنده از هم از این جریانات بسیار خرسندم
خیلی خوبه که یه تایپک به این صورت زده شد و خیلی از مشکلات و مسایل از بین خواهد رفت
بنده هم سریال 24 و افسانه شجاعان ( دوبله به فارسی ) و مورتال کمبت رو فعلا دارم.

livan_58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واقعا عالیه . خوشم امد . دم همتون گرم . خیلی با حالین
از جناب راکس و لینخو چون تشکر مخصوص دارم و همچنین به آقایان بهروز و زیرنویس و جناب live for what خسته نباشید می گم .از اینکه می بینم بدون داشتن منفعت این کار را انجام می دین خیلی خوشحالم .
اگه چیزی دست من رسید حتما اعلام می کنم .
---------------------------------------------------------
راستی دوستان هر کس در رابطه با ساخت هایتک با دو دستگاه 550 اطلاعات خواست من در خدمتم

www.hitech-besaz.blogfa.com

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
اقا اگر بشه چندنفري اين كارتون فوتباليست ها (كاپتان ماجد) سواسا رو سري جديد وقديمش رو كسي بشه تهيه كرد خوبه
البته دوبله اش منظورم است

كارتون سند باد هم خوبه

اين دوتا كارتوني است كه رو دلم مانده وايران نصفه هم تمام كرده يا كامل نشان نداده

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
اسپیرو و فانتازیو ...
47b20s0.gif
... هانیکو هم بدک به نظر نمیاد ...

من فکر کنم بهتره رای بگیریم .. چون اینجوری خیلی نظرات متنوع شده ...
mobile1.gif

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
برنامه هاي جالبي دردوران كودكي نشان ميداد همين تلويزيون كه برامون خيلي جالب بود

آنت، قصه های کوهستان آلپ (نيپون - ژاپن، 1983)، واتو واتو، پرنده اعجاب انگيز (فرانسه، 1979- 1980)، فوتباليست ها (نام اصلی: کاپيتان سوباسا - توئی - ژاپن، 1983 تا 1986)، ماجراهای گاليور (هانا و باربرا - آمريکا، 1968)، سرنديپيتی، جزيره ناشناخته (نام اصلی: ماجراهای سرنديپيتی: دوستان روی جزيره پيور - فوجی - ژاپن، 1983)، پت پستچی (بی بی سی - بريتانيا، 1981)، پروفسور بالتازار (يوگوسلاوی، 1967 - 1971)، چوبين (نام اصلی: چوبين، کودک ستاره - تاتسونکو - ژاپن، 1974)، يوگی و دوستان (نام اصلی: دارودسته يوگی - هانا و باربرا، 1973)، باخانمان (نام اصلی: داستان پرين، نيپون - ژاپن، 1978)، سندباد بحری (نيپون - ژاپن، 1975)، بل و سباستين (ژاپن، 1981)، ماجراهای پينوکيو (نيپون، 1976)، مزرعه سبزيجات (نام اصلی: گياهان - بی بی سی - بريتانيا، 1968)، رابين هود (والت ديزنی - آمريکا، 1973)، بچه های مدرسه والت (نام اصلی: Cuore، نيپون، 1981)، گوريل انگوری (هانا و باربرا - آمريکا، 1975)، پاپای (پارامونت کارتون - آمريکا، 1960 - 1962)، لوک خوش شانس (هانا و باربرا و موريس - آمريکا و بلژيک، 1983 تا 1991)، سايمون در سرزمين نقاشی های گچی (فيلم فير - بريتانيا - 1976)، دهکده حيوانات (نام اصلی: ميشا - محصول نيپون، 1979) و ...

خواستم اينجا اسمشون رو بگم
نميدونم اگر جاش بد بود اديت كنيد چون توي معرفي انيميشن ها هم دارم ميگذارم

iranii

Registered User
لایک‌ها
30
سالهای دور از خانه ( اوشین )
بعید میدانم که دوبله این سریال رو بتونیم پیدا کنیم از مراکزی مثل سروش.
چرا که الانه چند سال است که تا جایی که من یادمه پخش نشده.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا