برگزیده های پرشین تولز

فرامرز اصلانی مجازه؟؟؟؟؟؟؟؟

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
امروز سوار تاکسی که بودم رادیو (شبکه پیام) یه اهنگ از فرامرز اصلانی پخش کرد :wacko: :wacko: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:
یادمه شایعه شده بود که فرامرز میخواد برگرده ایران اینجا البوم بده البته خودش اینو رد کرد

چه جوریاس حالا؟ :wacko: :blink:

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
مطمئني كه اشتباه نمي كني؟ يعني راديو پيام بود و آهنگ هم مال فرامرز اصلاني بود؟ :blink:

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
این خبر یه مدت در مورد قمیشی هم پخش شده بود!!!
وئلی آهنگش از رادیوی ایران

rafifar

Registered User
لایک‌ها
0
تنها چيزي كه مي تونم بگم ---------------> :blink:

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
واژه نخست سه نام اين شهر به ترتيب تاريخ ع ش ق
آقا یه سوال : آهنگ بدون خوندن پخش شد یا با خوندن؟
اگر بدون خوندن بوده باشه که تا حالا از این صحنه ها زیاد دیده شده چه خواننده های ایرانی و چه غیر ایرانی آهنگهاشون به دفعات در صدا و سیمای ایران پخش شده اگر هم با خوندن بوده باشه که واقعا نمی دونم چی باید بگم.

Siavash25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
ديروز اندی رو تو شبکه 1 نديديد؟آهنگ دختر بندری رو ميگم.

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
نه اهنگ خالی نبود!! خود فرامرز اصلانی داشت میخوند!! انقدر کف کرده بودم که هی به ضبط نگاه میکردم هی به راننده!! نوار که تو ضبط نبود! فرکانس رادیو هم 104.7 بود! باورم نمیشد! به راننده گفتم اقا این رادیو ه؟ گفت اره! گفتم این که فرامرز اصلانیه! یارو که فکر کنم اصلا متوجه نشده بود جو گرفتش!! شروع کرد به سخنرانی: اره بابا اینا خودشون فهمیدن که نمیشه جلوی مردمو گرفت عرق فروشی هم 4 روز دیگه باز میکنن هر کی خواست میخوره هر کی نخواست نمیخوره!!!! و...
این خبر یه مدت در مورد قمیشی هم پخش شده بود!!!
وئلی آهنگش از رادیوی ایران
رادیو ایران هم مگه داریم؟!! احتمالا غیر مجازه
ديروز اندی رو تو شبکه 1 نديديد؟آهنگ دختر بندری رو ميگم
نه!! حتما داشتن مسخره اش میکردن
97.gif

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
از این صحنه ها در صدای و سیمای ایران زیاد دیده می شه یکی نیست بگه اگر می گین غیرمجازه چرا پخش می کنین اگر هم غیرمجاز نیست چرا جلوی تکثیرشون رو می گیرین.

HyperLink

Registered User
لایک‌ها
80
خوب اين از نشانه هاي آمدن آقاي احمدي نژاد بر سر قدرته
چون سخن گوي ايشون چند وقت پيش عنوان كرده بودن كه حتي با اومدن خواننده هاي ايراني خارج از كشور هم مخالفتي ندارن !

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
چون سخن گوي ايشون چند وقت پيش عنوان كرده بودن كه حتي با اومدن خواننده هاي ايراني خارج از كشور هم مخالفتي ندارن !
(مشاور فرهنگی نه سخنگو)
بعدش هم ایشون اخراج شدن:D

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
فريد يارو احتمالا ميخواسته سر كارت بذاره! از اين mp3 player ها هست كه آهنگ رو ميندازن رو موج fm . بردشون هم تا 10-15 متر هست. احتمالا يكي داشت باهاتون شوخي ميكرد. :D

Asef

Registered User
لایک‌ها
21
به نقل از mahdi206 :
فريد يارو احتمالا ميخواسته سر كارت بذاره! از اين mp3 player ها هست كه آهنگ رو ميندازن رو موج fm . بردشون هم تا 10-15 متر هست. احتمالا يكي داشت باهاتون شوخي ميكرد. :D
احتمالا داداش مهرداد يا خودش بوده :D

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
اگر قضیه پخش کردن آهنگ اندی هم برای مسخره کرده بوده باشه اتفاقا اینا از این کارها هم چند مدتیه انجام می دن یعنی برای مسخره کردن یه عده از آهنگ خواننده ها استفاده می کنن من واقعا نمی دونم اسم اینجور آدمارو چی می شه گذاشت.

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از a Truth Seeking :
اگر قضیه پخش کردن آهنگ اندی هم برای مسخره کرده بوده باشه اتفاقا اینا از این کارها هم چند مدتیه انجام می دن یعنی برای مسخره کردن یه عده از آهنگ خواننده ها استفاده می کنن من واقعا نمی دونم اسم اینجور آدمارو چی می شه گذاشت.
بابا ممدجان يكي يه چيزي محض مزاح گفت شما چرا حالا باور كردي؟ كي صدا و سيما آهنگ اندي رو پخش كرد؟ فعلا بحث سر اينه كه اين صدايي كه فريد جان شنيده قضيه اش چي بوده! :D

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
مهدی جان ایشون درست می گن البته منظور من آهنگ بدون خوندن هست که تا حالا از این موارد زیاد دیده شده که آهنگ بدون خوندن یه خواننده ایرانی یا خارجی که همه به قول آقایون غیرمجاز تشریف دارن در تبلیغ ها و یا میان برنامه های صدا و سیما پخش می شن.

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
منم امروز شنیدم، خود فرامرز بود. همون موقع یکی از دوستام تماس گرفت روابط عمومی شبکه پیام و پرسید که اینی که داره می خونه فرامرزه؟ طرف بهش گفت: حالا...! :D

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از xPlod :
منم امروز شنیدم، خود فرامرز بود. همون موقع یکی از دوستام تماس گرفت روابط عمومی شبکه پیام و پرسید که اینی که داره می خونه فرامرزه؟ طرف بهش گفت: حالا...! :D
جل الخالق! آقا واقعا مثل اينكه حرفهاي كلهر داره درست از آب در مياد! :blink: در ضمن فرامرز اصلاني به نظر من آهنگهاش مشكلي نداره من كه از آهنگهاش خوشم مياد.

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
جل الخالق! آقا واقعا مثل اينكه حرفهاي كلهر داره درست از آب در مياد! در ضمن فرامرز اصلاني به نظر من آهنگهاش مشكلي نداره من كه از آهنگهاش خوشم مياد.
خوب این روشنفکری شما رو میرسونه!!! اما وقتی بره ارشاد بهش مجوز ندن معلوم میشه:lol: اونا که به این روشنفکری نیستن!

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
من هیچ مشکلی در ترانه ها و آهنگ های خیلی از خواننده هایی که در حال حاضر در ایران به اونها لقب غیر مجاز داده شده پیدا نکردم اینها هرچی به میل خودشون خوش نیاد رو غیرمجاز می نامن و خیال خودشون رو راحت می کنن.

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از a Truth Seeking :
من هیچ مشکلی در ترانه ها و آهنگ های خیلی از خواننده هایی که در حال حاضر در ایران به اونها لقب غیر مجاز داده شده پیدا نکردم اینها هرچی به میل خودشون خوش نیاد رو غیرمجاز می نامن و خیال خودشون رو راحت می کنن.
البته اينطوريام نيس!
مثلا فريدون! راه مجوز گرفتن رو بلد بود! بقيه هم اگه دوست دارن مجوز بگيرن بايد بيان ايران و قوانين اينجا رو قبول كنن! وقتي يه سري هستن كه اونجا فقط بد و بيراه ميگن ، نبايد از وزارت ارشاد انتظار داشت كه مجوز بهشون بده!
نمي دونم ميدوني يا نه كه فريدون چطوري مجوز گرفت و اصلا داستانش رو خوندي يا نه. اگه نديدي پيشنهاد ميكنم يه سرچ تو گوگل بزني بري ماجراش رو بخوني تا ببيني اونقدرها هم براي دادن مجوز سخت نميگيرن. تا وقتي يارو اونور آب داره واسه خودش حال ميكنه من هم باشم بهش مجوز نميدم!

بالا